Starity

Így néz ki egy szupermodell 54 évesen: Paulina Porizkova elgondolkodtató üzenetet írt a mai világról

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. január 04. 21:20 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Online online
A '80-as évek egyik legmenőbb modellje elmondta véleményét a mai trendekről.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. január 05. 11:20 #2
El Mexicano
El Mexicano
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.29.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 0
Azonosító: 239645
Offline offline
Hát igen, szép dolog volt tőle. Az a vicces egyébként, hogy általában pont azok a női sztárok szoktak papolni arról, hogy mindenki fogadja el magát úgy, ahogy van, akik 50 évesen is úgy néznek ki (pontosabban: akarnak kinézni) a Facebook- vagy Instagram-képeiken, mint egy 20 éves. Emlékszem, hogy annak idején az egyik kedvencemről véletlenül felkerült a YouTube-ra (?) egy olyan – eredetileg tesztnek szánt – videó, amelyen ugyanígy reggel, smink nélkül volt látható. Nem sokan láthatták, én igen. Akkor értettem csak meg, hogy mire képes a smink. De nem voltam szemét, ezért inkább szóltam az illetékesnek, hogy ez a videó valószínűleg csak véletlenül került ki a nyilvános oldalra és gyorsan töröljék le, mielőtt jobban elterjed. wink.gif
2020. január 05. 23:05 #3
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Szerintem nagyon szép az arca még mindig. Egy nőnek a korához mérten kellene mindig viselkednie, öltözködnie, sminkelnie. Senki sem marad örökké 20 éves, így mindenkinek értékelnie kellene, hogy megélte azt az életkort, amiben éppen van, egészséges és boldog emberként. Semmi szégyellnivaló nincs abban, ha van egy-két szarkaláb a szeme körül és táskásak a szemei. Akkor nő valaki iagzán, ha méltósággal viseli, hogy fölötte is eljár az idő.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok