Starity

10 inspiráló nő, aki diploma nélkül is sikeres

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. április 11. 20:02 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Jelenleg rengeteg fiatal aggódik most amiatt, hogy talán idén mégsem lesz alkalma leérettségizni és akkor mi lesz utána a továbbtanulási terveikkel.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. április 11. 21:46 #2
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Nyilván tehetségesek mind,de a legtöbb csak szerencsés volt. Most is vannak nagyon jó énekesek,színészek,de mégsem figyelnek fel rájuk. Szerencse kell mindenhez,na meg pénz!
2020. április 12. 08:35 #3
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Ide inkább olyan embereket raktam volna akik sokat értek el mondjuk tudományosan vagy üzletileg pedig nem mentek egyetemre, nem sztárokat akik igen tehetségesek de nem sok ész kell ahhoz amit csinálnak.
2020. április 12. 09:49 #4
VadAlma
VadAlma
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.11.21.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 273830
Offline offline
Nem mindenki születik úgy, hogy szerencsésen verje vissza a fényt, és arról sem szól a fáma, miféle khm, egyéb áldozatokat kellett meghozniuk, hogy meglegyen az a szerep vagy az a lemezszerződés.
Úgy lenne fair, ha itt lenne mellettük tízezer olyan nő története, aki viszont sose vitte semmire, mert nem tanulhatott tovább (főleg az USA-ban). Plusz, ha közelebbről megpiszkáljuk az életüket, többüknél nem is annyira fényes az a sikersztori, dehát ez a starity. wink.gif
2020. április 12. 11:18 #5
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15745
Csatolások: 140781
Azonosító: 270554
Offline offline
Nem írom le kifejtve a véleményem, megtették az előttem hozzászólók. Még talán annyi, hogy bár nem vagyok benne biztos, de tudtommal Halsey sem szerzett diplomát. Az ő története tényleg inspiráló, simán elfért volna ezen a listán. Engem mondjuk nem kifejezetten inspirálnak azok az előadók, akik a gimi után lemezszerződésbe sétáltak, vagy már 12 évesen nagy sikerű filmekben játszottak...fogalmazhatok úgy is, hogy számukra ez borítékolható volt (még akkor is, ha útjuk során szembesültek bizonyos szintű nehézségekkel). A listáról engem egyedül Whoopi nyűgöz le úgy igazán: ő tényleg inspirálja például a tanulási nehézségekkel küszködő embereket a példájával. Félreértés ne essék, elismerem az itt felsorolt emberek a saját iparukra gyakorolt hatását és értékét, de ezt a listát most kicsit hiteltelennek érzem.
Egyébként bár tudom, hogy ez egy női lista, de szerintem ennek a témának az egyik legérdekesebb és legeklatánsabb példája Steve Jobs. Megnéznék egy listát, amin ő is szerepel (akár ugyanennek a cikknek a férfi oldalát).
2020. április 12. 12:42 #6
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Ehhez valóban szerencse és tehetség kell, na meg persze egy jól eladható külső és imidzs is. Ha én is nagysikerű énekesnő vagy színésznő lennék és abból bőven megélnék én sem szereznék diplomát, de sajnos nem mindenki van ilyen szerencsés helyzetben.
Ennek ellenére tisztelem és nagyra értékelem ezeket a híres nőket is (már akiket ismerek) és úgy gondolom attól függetlenül, hogy nincs diplomájuk némelyikük nagyon intelligens és okos.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!