Starity

Így reagált Kylie Jenner a Forbes leleplező írására

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. május 30. 10:09 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Kylie-t minden bizonnyal váratlanul érte a támadás, de nem volt rest reagálni a személyét ért sérelmekre.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. május 30. 13:20 #2
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Hát csak úgy a semmiből nem támadja be a Forbes sem. Tisztázza magát,utána lehet neki igazat adni. Ha felmegy az ember youtube-ra és néz pár review videót beauty bloggerektől a termékeiről,egyáltalán nem olyan minőségi. Az pedig,hogy pont a Coty sarazza be,gondoltam,hogy egyszer visszacsap ez a cég eladás. Az ügyvéd semmit nem mondott,csak követelőznek,töröljék a cikket. Ha engem vádolnak meg ilyennel alaptalanul,szinte egyből nyilvánosságra hoznám a valós adatokat,és utána lehetne mondani: végig hazugságot írtak rólam.
2020. május 30. 13:44 #3
HermioneGiga
HermioneGiga
visszatérő vendég
 
StátuszJonathan Young
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.02.26.
Hozzászólás: 444
Csatolások: 18
Azonosító: 271712
Offline offline
Nem bírom Jennert. Nagyon nem. Mindazonáltal az emberiségnek miért olyan fontos tudni, hogy mennyi pénze van? Megértem, hogy van jobb dolga is, de ahogy előttem is mondták, biztos, hogy van valami alapja, mint minden pletykának.
2020. május 30. 15:28 #4
- törölt felhasználó -    
A legutolsó dolog ami izgatja az a pénz...uhumm
2020. május 30. 16:50 #5
VadAlma
VadAlma
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.11.21.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 273830
Offline offline
A Forbes mint "bulvárlap", juj, ezt megkapták. biggrin.gif Mondjuk van benne valami, ha képesek voltak ezt a nőt self-made milliárdosnak címkézni, mikor egy percet nem dolgozott életében.
Ha annyira nem érdekelné a téma, szépen csendben beperelné őket rágalmazásért, nem kézzel-lábbal mosakodna ügyvéddel meg twitterrel.
1 felhasználónak tetszik: Fannycska999
2020. május 30. 17:51 #6
- törölt felhasználó -    
Na jó, elég volt. Ez egy öntelt, beképzelt díva, aki nem lát semmit, saját magán kívül, meg a családján kívül sem, akik milliós rezidenciákon pihengetnek, közben az országban, ahol élnek, rasszisták végeznek barnabőrűekkel, az elnökük egy utolsó féreg, gyakorlatilag örül annak, ami ott történik, a koronavírus szedi az áldozatait, és akkor hadd ne soroljam. Ezek után van képe áldozatnak, meg miegyébnek állítani magát, meg botrányt csapni egy hülye kis semmitmondó magazin miatt? Nem semmi.
2 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Zsóka11
2020. május 30. 17:53 #7
- törölt felhasználó -    
Meg nem érdekli a pénz, mégis sajnáltatja magát...
2020. május 30. 20:12 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (whitemoon @ 2020.05.30. 17:51)
Na jó, elég volt. Ez egy öntelt, beképzelt díva, aki nem lát semmit, saját magán kívül, meg a családján kívül sem, akik milliós rezidenciákon pihengetnek, közben az országban, ahol élnek, rasszisták végeznek barnabőrűekkel, az elnökük egy utolsó féreg, gyakorlatilag örül annak, ami ott történik, a koronavírus szedi az áldozatait, és akkor hadd ne soroljam. Ezek után van képe áldozatnak, meg miegyébnek állítani magát, meg botrányt csapni egy hülye kis semmitmondó magazin miatt? Nem semmi.

Nem tudtam volna jobban mondani. meghajolo.gif

Gusztustalan, amit ez a nő meg a klánja csinálnak. Sajnálnom kéne, amiért megvádolták azzal, hogy nem milliárdos? Jaj, brühü. Ha mondjuk lenne gerince, és nem ezzel lenne elfoglalva, hanem azzal, hogy segítsen az országában és máshol élő embereknek a még így is kib*szott sok pénzével, akkor megfontolnám, hogy emberszámba veszem, de amíg ül a gyerekével a kihasználatlan, több milliárdot élő luxusvillájában és bizonyíték nélkül akar igazat adni magának, s közben hagyja, hogy emberek haljanak meg betegségben és rasszizmus áldozataként, miközben igenis sokat tehetne ellene, addig csak annyit tudok mondani kedvesen, hogy b*ssza meg. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Fannycska999
2020. június 02. 13:17 #9
CydoniaOnThe Mars
CydoniaOnThe Mars
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.06.02.
Hozzászólás: 281
Csatolások: 0
Azonosító: 277863
Offline offline
Szerintem elég sokat tesznek ők a rasszizmus ellen, mindegyikük feka pasival hentereg, mintha rendes fehér férfi nem is lenne a világon.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok