Starity

Dal-és klippremier: BLACKPINK & Selena Gomez - Ice Cream

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. augusztus 28. 10:15 #1
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1749
Csatolások: 65550
Azonosító: 265584
Offline offline
Már egy ideje tudni lehetett, hogy a Blackpink és Selena Gomez egy közös dalon dolgozik.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. augusztus 28. 11:01 #2
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 847
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Imádom Selenat, de bocsi ez nagyon nm jön be , monoton és unalmas.. semmi mondanivaló semmi lényeg csak ugri-bugri
2 felhasználónak tetszik: thundercloud, LeerdammerGirl
2020. augusztus 28. 11:52 #3
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Borzalmas. Refrént kifelejtették,nem lenne baj ha nem lenne az egész monoton és unalmas.
2020. augusztus 28. 12:14 #4
- törölt felhasználó -    
Ez nagyon rossz. Semmi értelme nincsen! Ez se kpop sem popnak nem felel meg.., ès nagyon unszimpatikusak a lányok kivéve Jisoot!!
2020. augusztus 28. 12:18 #5
Niki0718
Niki0718
Kilencedik év......
 
StátuszIgyekszem behozni az elmaradásom :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.16.
Hozzászólás: 3877
Csatolások: 62096
Azonosító: 236119
Offline offline
Én imádom a bandát de még barátkozom a dallal
2020. augusztus 28. 12:26 #6
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 15970
Azonosító: 261400
Offline offline
Ezt kár volt "megírni". Nem bírtam végig hallgatni, pedig hallottam már cifrábbat is, de ez borzalom... De a magam részéről pusztító minden olyan zenei erőlködés amivel az ügynökségek Amerikában akarják befuttatni szegény csapataikat. Olyankor jön, hogy félre söprik a koreai szöveget és jön valami semmit nem érő, bárgyú angol hülyeség... Ez az "összefogás" is remekül megmutatja miről is beszélek 110.gif
Plusz ez is úgy jön le nekem, hogy Selena hátán akar felmászni a Blackpink. Selena meg az Isten tudja milyen reklám fogás miatt ment bele, biztos mind a két oldalnak meg vannak a maguk érdekei.
Aki szereti a koreai zenét az pont a nyelv hangzásáért, a dalok mondanivalójáért, a néha rémes, de esetenként elképesztő koncepciókért van oda. Engem legalábbis ez érdekel, mikor megjelennek olyan hírek, hogy xy csapat majd jól meghódítja Amerikát hát csak nevetni tudok. _nevet.gif
Soha egy csapat se fog ezen túl lendülni, mert ha asszimilálódva angol dalocskákat komponálnak a csapat azzal ki is nyírja magát. Pedig nincs már olyan koreai zene amikben ne lennének angol szó, mondat használatok. Simán meg lehetett/lehetne csinálni ezt is így. Ha egyedül Selena része lett volna a full angol, már akkor egy centivel beljebb lett volna a dal a hallgathatósági mércében.
Soha senki nem fogja megértetni velem miért kell ezt ennyire erőltetni. Persze tudom mi van ezek mögött, üzlet, pénz és amelyik cég nem bír magával és van mozdítható bábú csapata addig hajtani is fogják.
Gondolom a YG se akar lemaradni a BigHit mögött és szeretnének gyúrni egy női BTS-t. _nevet.gif
!De remélem ha már ennyire tolják a lányokat kap mindegyik maga mellé egy pszichológust is, mert ahogy a rosszat úgy a jót is nehéz feldolgozni segítség nélkül... Illetve a hírnévvel egyenes arányosan gyűlnek az utálók is. Szerintem az elmúlt években elég idol lett öngyilkos, nem kéne bővíteni listát...!
3 felhasználónak tetszik: bees knees, LeerdammerGirl, Harlow
2020. augusztus 28. 12:50 #7
Blaniic
Blaniic
 
StátuszHa esik, keress szivárványt, ha sötét van, keress csillagokat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.13.
Hozzászólás: 689
Csatolások: 1083
Azonosító: 173309
Offline offline
Valami egészen nagy dologra számítottam, mikor bejelentették, hogy Selenának és a Blackpinknek lesz közös száma. De ezt a dalt sehová se tudom tenni, semmi értleme nincs, és a dallama se valami nagy szám. Kicsit csalódott vagyok emiatt, mert valami egészen világmeghódító slágerre számítottam....
2020. augusztus 28. 13:32 #8
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
BeJoyful egyetértek! Lisa rap részeinél azt hittem kiugrok az ablakon. Tök értelmetlen,cringe szöveget adatnak elő vele menő girl crushként. Amit a bighit és a Bts elért puszta szerencse. Tiszta vicc amikor a többi ügynökség próbálja nyomni a saját csapatát pl. Blackpink,Nct,Monsta x,SuperM és a többi...,,dehát a bp első a Youtubon!" Az nem fogja a csajokat kisegíteni,youtubból csak a youtuberek tudnak megélni,nem az előadók, és akkor csodálkoznak a fanok hogy a Twice,Izone előbbre van,igen mert az ő rajongó táboruk ténylegesen veszik az albumokat. Csak szegény blinkeknek annyit kell várni egy cb-re...aljas húzás a yg-től de szó szerint kiéheztetik a rajongókat,hogy utána ilyen fost is beetessenek velük. Sok olyat láttam,idézem"örüljünk hogy legalább visszatértek" hát ez nem így működik,ha valami nem jó,fel kell szólalni,nem lenyelni mindent.
2020. augusztus 28. 14:14 #9
Hina707
Hina707
visszatérő vendég
 
StátuszWe were born to be alone, but we're still looking for love
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.21.
Hozzászólás: 296
Csatolások: 0
Azonosító: 270160
Offline offline
Végre végre végre heart.gif
2020. augusztus 28. 14:46 #10
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Nagyon szeretem a BP-t és Selenát is, de ez a kollaboráció annyira komolytalan. Tinglitangli és monoton a zene, a klip pedig, bár nagyon szépek a lányok, érezhetően erőltett 'cukiság'.
BeJoyful, szerintem tökéletes leírtad a helyzetet, teljesen egyetértek! Ennek semmi köze a kpophoz. Bár én nem vagyok olyan régóta és olyan nagyon nagy rajongója a műfajnak, de én is pont azért szeretem, amit leírtál (mondanivaló, maga a nyelv, stb). De ebben dalban/klipben ez meg sem látszik. Szomorú.
2020. augusztus 28. 18:14 #11
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státuszit all started with the big bang.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15606
Csatolások: 138364
Azonosító: 270554
Online online
Szabályosan megijeszt, mennyire elpazarolja a YG az előadóiban rejlő potenciált...
Az én gyomrom már a "How You Like That"-et is csak többszöri próbálkozásra vette be, de ezt végig se bírtam hallgatni. Zeneileg nulla, semmi kreativitás, semmi egyedi nincs benne, a lányokban rejlő lehetőségeknek pedig a harmada sem mutatkozik meg. Annyi ideig ülnek egy-egy comebacken, nem igaz, hogy ne tudnának valami minőségibb, jobban átgondolt tartalommal előrukkolni.
És sajnos tényleg nem ők az egyetlen csapat, akiknek a mostani zenei teljesítménye jobban füstöl, mint amekkora lánggal ég...
1 felhasználónak tetszik: bees knees
2020. augusztus 28. 20:11 #12
- törölt felhasználó -    
Blackpink-től még egyetlen egy jó dalt sem hallottam nem csodálkozok. Blackpink kpop szégyene de komolyan. Egyedül csak Jisoot sajnálom ő solt érdemelne a banda nem érne semmit Youtube pörgetéssel YG nem véletlenül van mindig sz@rba .. Ezek a lányok élőbben nem is tudnak énekeli se semmit az a másik fele. Csak a Youtube nézettség maradt nekik. Szomorú ,hogy ezt sokan nem értik csak mert sok a nézettség az csak jó lehet, röhejes az egész.
2020. augusztus 28. 23:16 #13
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Selenát rettenetesen szeretem, ahogy a Blackpink is is közel áll a szívemhez. De annyira hiányoltam a koreai szöveget...tényleg jobb lett volna, ha csak Selena része marad meg angolnak, meg is lepődtem, amikor a Blackpink is végig angolul énekelt.
A dal ritmusával magával nem lenne bajom, szerintem jó az alap, de számomra ez eléggé fájó pont. Kicsit többet vártam.
2020. augusztus 28. 23:56 #14
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Számomra hatalmas csalódás ez a dal. A lányok szépek, Selena is, de ez a dal sem a lányok, sem az ő stílusa. Ha az album is hasonló dalokkal lesz tele, mint ez és az előző dalaik, akkor inkább nem kérek belőle. Kár értük, nagyon szeretem őket és rossz nézni, mennyire elpazaroljak őket. sad.gif Amióta próbálnak betörni jobban Amerikába, azóta egyre rosszabb dalaik vannak, pedig milyen debut számaik voltak tejoisten.. A Playing With Fire vonalon kellett volna maradniuk, az még mindig a kedvenc dalom tőlük és ha továbbra is ilyeneket adnak ki, az is marad. Teddy pedig remelem lassan elmegy nyugdíjba.
2020. augusztus 28. 23:59 #15
- törölt felhasználó -    
Amennyire vártam ezt a dalt annyira csalódtam is benne. Szerintem ez a BP eddig legrosszabb dala, Selenáról nem tudok nyilatkozni, mert nem igazán követem őt. Az előttem hozzászólók szinte mindent leírtak, amit gondolok.
2020. augusztus 29. 07:53 #16
Zyra
Zyra
visszatérő vendég
 
StátuszVulnerable
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.16.
Hozzászólás: 136
Csatolások: 0
Azonosító: 268280
Offline offline
Nagyon szeretem a Blackpinket és Selenát is. Selena része még tetszik, nyilván angolul énekel, mert koreaiul nem tud. De Jisoo és Rosé rész nem cseng össze. Jennie énekel mikor ő a main rapper és hallani a chorusnál, hogy Jennie hangja szanaszét van auto-tuneolva. Kedvenc dalom Blackpinktől a Playing With Fire és a How You Like That. Azon a vonalon kellett volna maradni. Nem lett vállalhatatlan ez a dal sem, csak egy idő után hallgathatatlan. Gyönyörűek a klipben, de látszik, hogy Ariana producere és Ariana is benne van a dologban. Van egy rész a klipben ahol Jennie szinte teljesen úgy viselkedik, mint Ariana és még a szöveg is olyan. Kár volt belemenniük ebbe.
2020. augusztus 29. 08:09 #17
- törölt felhasználó -    
Borzalmas. Nem tudok mit mondani. Ugyanazt tudom mondani, amit az előttem szólók fele, hogy amikor bejelentették a duettet, nagyobb durannásra számítottam. Persze, nem várhatjuk el folyamatosan az emberektől, hogy maximálisan teljesítsenek, de ez nemhogy kpop nem volt, ez aligha nevezhető dalnak. Ritmustalan, nem áll össze. Félreértés ne essék a bandát is, és Selenát is szeretem, ez nem ellenük szól.
2020. augusztus 29. 21:16 #18
Erdeibagoly
Erdeibagoly
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.08.29.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 281267
Offline offline
Nekem tetszett a dal azt sajnaltam, hogy Jisoo és Roze alig kapott szöveget illetve Jenni egyáltalán nem rappelt ami furcsa hisz ő a main rapper illetve több összecsengés is volt más dalokkal
2020. augusztus 30. 14:03 #19
Zoeh
Zoeh
wintering
 
Státuszi was fully awake and yet dreaming
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.22.
Hozzászólás: 6875
Csatolások: 3507
Azonosító: 271178
Offline offline
Szerettem volna szeretni ezt a dalt, mivel olyan előadók működtek közre benne, akik közel állnak a szívemhez, de sajnos ez most nekem sem jött be. A dalszöveggel személy szerint az itt hozzászólók többségével ellentétben nincs problémám (not everything has to be deep imo), viszont az alap nem tetszik, és úgy érzem, nem is igazán illik sem a lányokhoz, sem pedig Selenához. Az albumot ettől függetlenül továbbra is tűkön ülve várom ♡ Abban bízok viszont, maradnak a hip hop vonalnál - a How You Like That pl. remekül passzolt hozzájuk, és látszott a tagokon, hogy szívesen éneklik, és jól érzik magukat az előadás közben.
Egyébként én nem érzem úgy, hogy a YG erőltetné ezt az egész nemzetközi irányt. Ne felejtsük el, már a Selena és a Lady Gaga kollaboráció előtt is nagy volt a lányok nemzetközi rajongótábora, valamint azt sem, hogy felkérték őket, lépjenek fel a Coachella zenei fesztiválon. Ha a koreai lánycsapatokat nézzük, a Blacpink “In Your Area” turnéja hozta a legtöbb bevételt, és ők a második legkeresettebb kpop csapat az USA-ban — pedig csupán két minialbummal rendelkeznek. Nem azt mondom, nem kell őket, vagy a zenéjüket szeretni, az viszont fals infó, hogy csak youtube megtekintésekből élnek. És van is rájuk kereslet nyugaton (és Ázsiában is) pardon.gif
2020. augusztus 30. 22:30 #20
Cassia
Cassia
visszatérő vendég
 
StátuszYou never stop loving someone. You either never did or you always will.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.19.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 253297
Offline offline
brr brr frozen you da one been chosen

szeerintem nem olyan rossz ez mint aminek sokan beallitjak. hat nem a legjobb bp dal azt alairom....de annyira nem is veszes. lehet direkt akartak igy nyar vegere egy konnyebb, eneszthetobb notacskat mint vmi lassubbat, deep meaninggel.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok