Starity

#Glee: Heather Morris nem tudja elfelejteni a pedofil Mark Sallinget

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. december 18. 20:56 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
A Glee sztárja megemlékezett volt kollégájáról: „Nagyon nehéz úgy tenni, mintha Mark Salling nem létezett volna”.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. december 18. 21:14 #2
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Ez sem normális....glee család mondhatom...gondoljon az áldozataira,ártatlan kisgyerekek,sírjon utánuk is. Egy fan videon kiakadt,mert kitakarták a fejét..nem mintha a tv-be valaha is újra ismételnék a sorozatot,ezt köszönheti a "beteg" családtagjának. Az pedig,hogy Cory-t és Naya-t,két ártatlan jó embert MER egy féreggel összehasonlítani,egy mondatba írni a nevüket...she throught she did somethin...így talán majd megsajnálják meg bocsánatot kérnek,nem igaz? Amikor Naya is teljes mértékben elítélte akkoriban,és a kettőtt teszi egymás mellé példának. Az egész Gleeből senkisem védte,illetve pártolta,de ő most ki áll mellette. Kicsit csalódás volt most ez nekem.
2020. december 19. 01:53 #3
tyrus94
tyrus94
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.21.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 0
Azonosító: 202353
Offline offline
Egy szempontból igazat adok neki. Amit Mark tett arra nincs bocsánat, de nem lehet úgy tenni, mintha Mark és Puck nem léteztek volna. Mark sokáig alakította Puckot, méghozzá nagyon jól. Puck is a glee része. Amikor meghalt szomorú voltam, hogy idáig jutott. És valóban. Pedofília egy betegség. Nem menti fel, de nem is tehetett róla, hogy ilyen lezt. A többiek szerintem azért nem beszéltek róla, mert ilyen helyzetben nem lehet mit mondani.
2020. december 19. 07:52 #4
Christay
Christay
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.28.
Hozzászólás: 244
Csatolások: 0
Azonosító: 263317
Offline offline
Heather aranyból van a szíved ❤️❤️
2020. december 19. 09:58 #5
- törölt felhasználó -    
Wow akik ennyire empatikusak egy pedoifllal, aki hozzájárult ártatlan gyerekek bántalmazásához... Az akkor is így tenne, ha nem egy ismert emberről lenne szó, akit valaha kedvelt? Vagy ennyire együttérző Miss Heather az áldozatok iránt is?
2020. december 19. 11:22 #6
Cintia99
Cintia99
 
Státuszit's a solo song and it's only for the brave
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 0
Azonosító: 148309
Offline offline
Ő maga is leírta, hogy amit Mark tett, arra nincs bocsánat. Nem értem, hogy miért kell ezen ennyi embernek kiakadnia. Egy szóval sem mondta Heather, hogy bárkinek is el kéne felejtenie vagy meg kéne bocsátania azért, amit Mark elkövetett. A pedofília igenis betegség, de ez nem mentség semmire, és Heather sem állította, hogy az lenne.
2020. december 19. 17:40 #7
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Szerintem ez minden oldalból szarul jött ki. Ő is rosszul kezelte, de megérthető nehéz helyzetben van ő is azt kapott amikor meglátta a képet. Jobban tette volna ha ezt a szeretteivel beszéli meg és nem nyilvánosan akad ki.
2021. január 23. 20:19 #8
- törölt felhasználó -    
Ő volt legtaplóbb színész a Glee sorozattól.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok