Starity

Tini dráma: Olivia Rodrigo beszólt Joshua Bassettnek Sabrina Carpenter miatt?

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. január 09. 21:34 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Dráma a High Schol Musical: The Musical szereplőgárdájában: Olivia féltékeny lenne Sabrinára?
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. január 11. 11:58 #2
the banshee
the banshee
lexi howard enthusiast
 
Státuszfocus on the good
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.30.
Hozzászólás: 4554
Csatolások: 4469
Azonosító: 267596
Offline offline
nem gondolnám, hogy Liv féltékeny lenne, a dalból is inkább az jön le, hogy felnéz Sabrinára, idealizálja.
szerintem egy művésznek az a feladata, hogy a vele megtörtént eseményeket jelenítse meg művében. ezért nem gondolnám azt, hogy Olivia "beszólásnak" szánta a dalt, szimplán kiírta magából amit érzett, és milyen gyönyörű dal lett belőle! számomra az egyik legszebb, legérzékibb dal amit valaha hallottam. heart.gif
2021. január 11. 13:36 #3
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Háát szerintem ez nem akkora dráma, most ezt mégis úgy felkapták TikTok-on, hogy már vagy 5 videó jött velem szembe ezzel kapcsolatban.
Ami a legjobban zavar, hogy rengeteg támadást kap Sabrina, pedig ő nem tehet semmiről, ő az egyik legbotránymentesebb és ugyanakkor legtehetségesebb énekes/színésznője a generációjának, szóval egyáltalán nem érdemli ezt.
Én úgy tudom amúgy, hogy Joshua várni akart míg Olivia idősebb nem lesz, mert még csak 17 éves, de közben mostanság Sabrinával többször lencsevégre kapták, ami amúgy nem feltétlenül azt jelenti, hogy randiznak, lehetnek barátok is.
Amúgy gyönyörű a dal.
2 felhasználónak tetszik: thundercloud, the banshee
2021. január 11. 18:51 #4
eszti136
eszti136
ʙᴀᴅ ᴀᴘᴘʟᴇ
 
Státuszthe future is bright, because we are in it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 3307
Csatolások: 1063
Azonosító: 155335
Offline offline
Liv valami hihetetlenül tehetséges. Sajnálom, hogy csalódás kellett ennek a dalnak a megírásához, de a drivers license elképesztő. Ő az, aki az élet citromjaiból limonádét csinál, és mindenkit megkínál belőle. Remélem nem fogja abbahagyni amit csinál, mert nagy lehetőség rejlik benne.
1 felhasználónak tetszik: the banshee
2021. január 11. 19:15 #5
omasnez
omasnez
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 189
Csatolások: 0
Azonosító: 255071
Offline offline
Hát nem tudom. Azért az fura, hogy a kapcsolatuk alatt is szóba hozták Joshuát Sabrinával, illetve, hogy Olivia is belecsempészte a lányt a dalba, amiből azért az jön le, hogy (legalább is az ő szemszögéből) volt alapja a pletykáknak.
Mindenesetre akárhogy is, de nagyon szép dal lett belőle, csak sajnálatos, hogy szívfájdalom kellett hozzá.
Egyébként szerintem nem szólt be Sabrinának, nagyon udvariasan említette meg, nem alázta, ez igazán érett viselkedés volt.
2021. január 13. 01:03 #6
Cassia
Cassia
visszatérő vendég
 
StátuszYou never stop loving someone. You either never did or you always will.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.19.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 253297
Offline offline
en most hallgatom kb otodjere a drivers license-t ööö csak sztem egy total atlag pop szam? nem rossz, nem rossz, de azert az h megdontotte ariana rekordjat hat nemtom. fura.. enyhen nagy a hype most korulotte
2021. január 19. 22:18 #7
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Állítólag nem is jártak mert Olivia még kiskorú volt így váni akartak amíg betölti a 18-at, azt hitte Joshua várni fog rá de nem tette, csak azt nem értem miért kell egy másik lányt belerángatni mikor nem az ő hiábája
2021. január 22. 18:23 #8
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Cassia végre valaki! Hatalmas túlzás,hogy egy 17 éves lány az első számával ledönti egy olyan ember rekordját, aki egy évtizede van pályán(és ezt nem Ariana fanként mondom). Persze errõl egyikük sem tehet, csupán bosszantó,hogy vannak olyan számok,mint ez,amiket ok nélkül felhypeolnak az emberek. Pár hònap múlva el is fogjuk felejteni,hogy létezett valaha ilyen szám.
Egyébként a cikkhez szólva: nem nevezett meg senkit, és konkrétan bárkiről szólhat,sõt,lehet kitalált személy is. Hülyeség belekeverni más sztárokat, csak azért,hogy még nagyobb figyelmet kapjon ez a zene.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok