Starity

Hollywood-i agyrém! Demi Lovato szerint transzfób a gyermekeket nem szerint felnevelni

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. február 27. 20:25 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Újabb Hollywood-i őrület: Demi Lovato Twitteren öntötte ki a lelkét. Mindenkit transzfóbnak tart, aki meghatározza születendő gyermeke nemét.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. február 27. 20:28 #2
H0meAl0ne
H0meAl0ne
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.01.07.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 285566
Offline offline
Mekkora shade a végén megemlíteni az agykárosodását biggrin.gif
2021. február 27. 20:56 #3
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Rohadt gáz, hogy a cikk végén meg van említve az agykárosodása ezzel kifejezve azt, hogy a cikkíró nem ért egyet a véleményével és hogy nem kedveli Demit. Milyen vicces, hogy média kurzuson pont most mondta el az oktató, hogy újságíráskor a szerzőnek nem szabad kinyilvánitania a saját véleményét, a lehető legtávolabbról kell szemlélni a témát, viszont itt Starity-n csak olyan cikkekbe botlok bele, ahol ki van nyilvánítva a szerző véleménye valamilyen témában ráadásul rengeteg bakival, a musicdaily-től való cikklopkodásról meg nem is beszélve. Azt javaslom inkább kezdjetek el blogot írni, mert az oldal elvileg nem az! rohog.gif

Ja a cikkhez hozzáfűzve pedig: én imádom Demit, de ebben a dologban nem igazán értek egyet vele, amivel nincs semmi baj mert minden embernek megvan a saját vélemémye. Úgy érzem a média is kiforgatta a szavait.
2021. február 27. 20:58 #4
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Lehet elírunk dolgokat, mivel mi is emberek vagyunk és jelenleg csak ketten próbáljuk kiszolgálni az olvasói érdekeltséget, de sosem lopkodunk semmilyen cikket! Ilyet állítani valótlan és degradáló a munkánkra nézve (mert igen, ezeket a cikkeket is időigényes megírni).
A hozzászólás értelmetlenül személyeskedő hangvételét egy sztár miatt pedig nem is kommentálom, mert nem érdekel, mindenkinek szíve joga megválogatni, hogy ír.

Ha bakivel találkoztok, szeretném itt is jelezni, mint sokszor megtettem, nagyon megköszönjük, ha normálisan jelzitek felénk, és természetesen javítjuk. meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: idone, Fannycska999, Harlow
2021. február 27. 21:20 #5
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Hölgyeim és uraim ez 2021,a 21.század ahol azért is elítélnek,mert fiúként vagy lányként neveled a gyermeked. Az én saját gyerekem,hadd neveljem az én módszereim alapján,ami nem azt jelenti hogy rövid pórázon van fogva,és tiltva van neki minden,de azért ne szórakozzunk már. Mindig a legjobbak szólalnak fel komolyan mondom,ha még valami harvard-i tudós. Demi pedig feküdjön le,és sepregessen a saját háza táján hogy végre egyszer normálissá forduljon. Mert az ő élete az abnormális,nem a gyerek nevelés. Köszi,helló lehet támadni.
2021. február 27. 21:51 #6
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6161
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Nem szeretnék senkinek se a lelkébe gázolni (mert az én szemben minden ember egyformán értékes), de akár tetszik egyeseknek akár nem, igenis két opció van: fiú vagy lány; és akármennyire is szeretnének manapság létrehozni bármit is a kettő között, attól még a tény az tény. Demi meg pont a tudománnyal jön, de látszik, hogy fogalma sincs, miről is beszél. Mi az, hogy "vannak emberek, akik se ne lányok, se nem fiúk?" Akkor mégis mik? Kiskecskék? Lol. Sorry, én ezt nem tudom komolyan venni.
Fájdalmas látni, hogy az identitászavar mekkora méreteket képes ölteni.
2021. február 27. 22:01 #7
Beckie
Beckie
⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅
 
StátuszA menyország szép hely, de a pokolban több az ismerős...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.27.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 343
Azonosító: 75146
Offline offline
A kép feletti mondattal értek egyet, miszerint: biológiailag két nem létezik, fiú és lány. Ez a tudományos tény. Az, hogy társadalmunk mit fogad el, teljesen más kérdés, és ezt társadalmi nemek elméletének nevezzük.

Ettől függetlenül ezt a babanem leleplező csinnadrattákat ostobaságnak tartom, illetve vallom, hogy később fogadjunk el mindenkit, a nem biológiailag meghatározott nemi identitása szerint.
2021. február 27. 22:13 #8
Lalus98
Lalus98
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.29.
Hozzászólás: 92
Csatolások: 0
Azonosító: 207582
Offline offline
Teljesen igaza van abban Deminek, hogy nem a nemi szerv határozza meg az ember nemét. Hanem az egész test felépítése. Pedagógusként nem kifejezetten bizonyos dolgok elfogadására nevelem a gyerekeket az óvodában. Hanem arra, hogy amiért valami vagy valaki különbözik az átlagostól, tőled, az nem jelenti, hogy rossz. A gyerkőcök mindent elfogadnak, mert tiszta a lelkük. A felnőttek befolyásolják az ítélő képességüket, nem szabad a kicsiket kihasználni és átnevelni egy maroknyi kisebbség kénye kedve szerint. Ez az én véleményem.
2021. február 28. 02:23 #9
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Érdekes felfogás, nem is csoda, hogy sokan azt se tudják kicsodák és mit akarnak. Nem értem mi rossz van abban, ha valaki fiúnak születik, fiú nevet kapjon, ha lány, akkor lány és a szülők a babára figyelve neveljék a picit. Később úgyis kibukik, ha más érdekli. Ilyen alapon ne legyen a babának neme, de nevet se adjanak neki? Vagy az is legyen uniszex?
2021. február 28. 10:27 #10
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Ez a fajta megnyilvánulása tipikusan az, ami miatt támadási felületet biztosít magának és számomra is emiatt unszimpatikus. A kijelentései és "magyarázatai" számomra azért elfogadhatatlanok, ami miatt emberileg (vagy legalábbis azt, amit mutat magából) soha nem fogom megkedvelni: nekem van egy véleményem és mindenki más téved, aki másképp gondolkodik. Akármiről is legyen szó. Ki lehet jelenteni normálisan is és nem degradálni azt, akinek eltér a véleménye az övétől.
Értem én, hogy 21. század és mindenki fogadjon el mindent, ugyanakkor nem szeretném azt megélni, hogy nyilvános megaláztatásban részesüljön az az ember, aki egy kisbabára nézve meg meri állapítani, hogy kisfiú-e vagy kislány a pici. Nem vagyok jártas a témában, de szerintem nem követ el főbenjáró bűnt az, aki a megszületett gyermekét a biológiai nemének megfelelően kezdi el felnevelni. Később a gyerek úgyis saját maga dönthet arról, ha másképp szeretne élni és másnak érzi magát. Szerencsére erre minden lehetősége megvan és úgy gondolom a jövőben is meglesz.
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2021. február 28. 10:54 #11
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
"Miért nem hagyod, hogy mindenki úgy éljen, ahogy akar?"
Ezzel a kommentelővel tudok a leginkább egyetérteni. Az még oké, hogy van egy véleménye egy dologról, de inkább magába kéne néznie, és nem a mások feletti ítélkezésének hangot adni, pláne nem ilyen formában. Főleg úgy, hogy alapból nem az a hiteles "megmondó" ember.
2021. február 28. 11:16 #12
omasnez
omasnez
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 255071
Offline offline
Teljesen egyetértek Bessie-vel és An_d_a-val.
Egyébként szerintem a cikk írója nem rosszindulatból említette meg az agykárosodást.
2021. február 28. 11:22 #13
- törölt felhasználó -    
Nem ártott volna megemlíteni, hogy ez NEM Demi postja, hanem Alok V Menon-é, és Demi egy szóval sem mondott ilyet, csak repostolta a postot, ezek NEM a saját gondolatai, és ebből semmit sem ő írt.
2021. február 28. 11:24 #14
Katerina Kat
Katerina Kat
visszatérő vendég
 
StátuszZed is dead, baby, Zed is dead
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.26.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 255143
Offline offline
"csak egyszerűen igazam van".
ha valaki így próbál meg érvelni, végig se hallgatom. nem hiszem, hogy pont miatta fogják beszüntetni a gender reveal partykat. mire a gyerek felnő már úgyis még liberálisabb lesz a világ, és semmilyen nehézségbe nem fog ütközni, ha nemet szeretne változtatni. tök felesleges elrontani valakinek a gyerekkorát azzal, hogy nemtelenül, névtelenül neveljük.
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2021. február 28. 13:15 #15
lilla1
lilla1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 162834
Offline offline
Valamivel fel kellett hívnia magára a figyelmet, jön a dokumentumfilm. Ez már erős túlzás, túlmegy az elfogadás határain. Én elfogadó embernek tartom magam, de ez nekem is sok. Nehogy már nemtelen gyerekeket kelljen nevelni, hogy majd X évese eldönthesse, mi a neme, nevetséges...
Amúgy meg szerintem sem bántó megemlíteni az agykárosodást, mert ez is csak megerősíti, hogy egy ép eszű ember ilyet nem mond, Demi pedig mentálisan sehogy sem ép.
2021. február 28. 15:07 #16
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Az a baj ezzel a véleménnyel (többek között...), hogy Demi egy híresség, több ezren követik, ha ő állást foglal egy témában, az nem ugyanaz, mintha egy hétköznapi ember posztol valamit a kb 200 követőjének. Felnőtt, kiforrott gondolkodású emberek ráhagyhatják, hogy "Oké, én nem így gondolom, de mindenkinek meg lehet a maga véleménye", de a sok fiatal követőjéről, akik felnéznek rá, és akiknek még alakulóban van a világnézete, róluk nem biztos, hogy csak úgy lepattan majd ez az eszmefuttatás. Akár a saját gondolatait osztja meg, akár másokét repostolja (ha így van, nyilván azért, mert egyetért vele és szeretné, ha minél többekhez eljutna ez), sokakra gyakorol vele hatást, és valószínűleg van köztük olyan is, akit befolyásol vele. A fiatalok egy része többet ad a kedvenc híressége szavára mint a tanárai vagy akár a szülei nézeteire, ezért nem lehet az ilyen agymenéseket elintézni annyival, hogy "szerintem f@sság, de hát nem vagyunk egyformák..."
3 felhasználónak tetszik: Harlow, An_d_a, LeerdammerGirl
2021. február 28. 15:31 #17
Christay
Christay
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.28.
Hozzászólás: 244
Csatolások: 0
Azonosító: 263317
Offline offline
Brutàlisan bunkó leszek...de ezt a véleményt olvasva elnézem mert agykàrosodàsa volt és csak az gondolkozik így akinek valami agyi betegsége van. Kívàncsi leszek ha valamikor HA valamikor gyereke lesz ő hogy neveli mert szerintem se**et fog csinàlni a szàjából.
2021. február 28. 15:39 #18
janine
janine
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.02.15.
Hozzászólás: 108
Csatolások: 0
Azonosító: 286939
Offline offline
Szánalmas ez a nő.... Meg az egész 21. századi celebecskék gondolkozási módja is.... A nagy elfogadó világ, tessék. 10 év múlva majd a pedofilok is vonulhatnak nyogodt szívvel, "love is love" táblát lebegtetve.
2021. február 28. 16:09 #19
- törölt felhasználó -    
Engem ez nem érint, mert nem akarok gyereket.
2021. február 28. 18:14 #20
Rekaaaaaaaa
Rekaaaaaaaa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.11.17.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 283770
Offline offline
Szerintem semmi baj nincs azzal, ha valaki gender reveal partyt tart és a biológiai neme szerint neveli a gyerekét. Sőt, valahol ez tekinthető "normálisnak". A lényeg az lenne, ha az a biológiai neme szerint nevelt gyerek rájön, hogy ő más irányba szeretne változni, akkor támogatva és elfogadva legyen. Ezeket a túlzó PC felfogásokat nagyon károsnak tartom.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok