Starity

Meghan Markle: "Nem akartam többé élni"

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. március 08. 09:32 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
A királyi családból való kiválásuk okát, és születendő gyerekük nemét is elárulták.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. március 08. 10:50 #2
lilifi
lilifi
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.12.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 0
Azonosító: 136252
Offline offline
Kiváncsi vagyok az interjúra, habár nekem Meghan ellenszenves! Kicsit átment atörténet sajnálkozóba... szerintem meg is játsza az áldozat szerepét! Szegény Harry, jól belenyúlt ezzel a nővel! Békére és elfogadásra szerintem soha nem számíthatnak!
2021. március 08. 11:34 #3
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Nagyon durva dolgokat mondanak még ha nem is hiszem hogy Meghan 100%osan ártatlan angyal de a királyi család mocskos viselkedéséről szóló állításaikat elhiszem annak idején Dianat is ugyan ilyen módon készítették ki csak az ő helyzete még rosszabb volt
2021. március 08. 14:27 #4
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 850
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Rettenetes dolog a fajgyűlölet, elfogadhatatlan és nevetséges is hogy egyesek ilyen előrehaladott korban is meg a múlt szennyesét hordják, itt pontosan a magyar társaimra gondolok... akik más platformokon vérig sértegették a nőt aki sötétebb bőrnek született
2021. március 09. 11:18 #5
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Ebben a helyzetben megint csak Harry és Meghan azok, akik a királyi családon lovagolnak és próbálnak azzal szimpátiát kierőszakolni az emberekből, hogy a saját családjukat sározzák be, miközben a Palota csak akkor nyilatkozik róluk, ha éppen az ő kisstílű megjegyzéseikre kell nyilvánosan reagálniuk. Mivel Oprah sem törekedett a pártatlan interjúkészítő szerepére, ezért még csak azt sem lehet mondani, hogy helyére tették az igazságot, mert a történteknek csak az egyik oldalát és a nekik kedvező tényeket mondták el, semmi rizikós, kínos, kompromittáló kérdés nem hangzott el Oprah részéről, ami az ellenszenvezőket meggyőzhette volna az igazukról.
Az amerikaiakat eleve nem érdekli annyira egy brit herceg meg egy z-kategóriás ex-színésznő, a britek meg el vannak foglalva a járvánnyal, a 99 éves Fülöp szívbetegségével, meg úgy összességében, a saját otthonaik, munkahelyeik megtartásával. Meghannek megint sikerült bakot lőnie mind az interjúval, mind az időzítéssel.
1 felhasználónak tetszik: Harlow
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok