Starity

Elsöprő sikert aratott Adele vadonatúj dala, de a jelentése összetöri majd a szívedet

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. október 19. 10:49 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Elsöprő sikert aratott Adele vadonatúj dala, az Easy On Me: az énekesnő elárulta, miről is szól valójában a felvétel.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. október 19. 13:56 #2
imasurvivor
imasurvivor
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.01.
Hozzászólás: 161
Csatolások: 0
Azonosító: 239822
Offline offline
Nem lett nagy durranás a dal, de kíváncsi leszek azért a lemezre, mert kedvelem Adele-t. smileeee.gif
2021. október 19. 14:08 #3
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Miért romboltam szét az életét azért hogy boldog legyek, nem tudom helyes e saját érzéseit a gyereke elé helyezni ha egyszer anya lesz valaki akkor a gyerek van az első helyen nincs olyan számomra hogy én az én érzéseim ,én mit akarok, oké hogy nem szerelmes de annyi változáson rángatta át szerencsétlen gyereket mindezt azért hogy ő boldog legyen
2021. október 19. 16:51 #4
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 850
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Nálunk ( magyarok ) az anyák inkább áldozatot hoznak csak azért hogy a gyerekük boldog legyen és ne egy csonka családban kelljen felnőnie, addig külföldön sokkal kevesebb figyelmet szentelnek erre.
2021. október 20. 10:05 #5
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Igen, hazánkban inkább szenvednek egy boldogtalan kapcsolatban, ahol a gyerek issza meg a levét, hisz lecsapódik, hogy a szülő nem boldog együtt. Nem jó az úgynevezett csonka család sem, de egy szenvedő sem. A gáz az, ha egy felnőtt nem képes felnőttként viselkedni. Bedurcizik, hogy ő nem fizet, nem kíváncsi a gyerekre. Undorító.
1 felhasználónak tetszik: exoverdose
2021. október 20. 13:53 #6
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Idézet (rosa82 @ 2021.10.19. 14:08)
Miért romboltam szét az életét azért hogy boldog legyek, nem tudom helyes e saját érzéseit a gyereke elé helyezni ha egyszer anya lesz valaki akkor a gyerek van az első helyen nincs olyan számomra hogy én az én érzéseim ,én mit akarok, oké hogy nem szerelmes de annyi változáson rángatta át szerencsétlen gyereket mindezt azért hogy ő boldog legyen

Attól, hogy valaki szülővé válik miért kell egy életen át csak a gyermekét maga elé helyezni? Félre ne érts, szeretem a gyerekeket, de nem hinném, hogy az a legmegfelelőbb környezet egy gyermek felnevelésére mikor anya vagy apa (vagy mindketten) nem boldog az adott kapcsolatában. A gyerek nem hülye, mindent levág még ha nem is tudja szavakba önteni érzéseit akkor is érti és érzi ha valami nincs rendben. A páromtól is elvált a felesége mikor a pici még csak két éves volt. Ez persze bőven okozhat traumát egy gyerekben (amin tanácsos is dolgozni), de ha együtt maradnak van egy romokban heverő házasságuk ahol a veszekedés és boldogtalanság a napjaik elrontója, a gyerek pedig ebben kell, hogy létezzen. Ez hosszútávon nagyobb károkat tud okozni, de persze ez is csak saját vélemény. Ismerek olyan családokat ahol egyik fél sem szállt még ki a toxikus kapcsolatából és a gyerekeiken egyértelműen látni, hogy ez milyen negatívan hat ki rájuk. Visszatérve páromék helyzetére, a szétválás lehetővé tette, hogy az a két ember most boldog kapcsolatban éljen és a gyerkőcnek is két szerető nevelőszülője van immár.
Üdv, egy mozaikcsalád egyik tagjától. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: feyre
2021. október 20. 15:55 #7
fobi
fobi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.26.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 53376
Offline offline
Nyilván a gyere az első, és bár lehet most ez fájdalmat okoz neki, de ellenkező esetben milyen példát mutatsz? Hogy ha hiszonévesen hozol egy rossz döntést akkor kötelességek benne maradnod mig meg nem halsz? Életed végéig szenvedsz egy kapcsolatban, és az oka a gyereked? Milyen terhet raksz rá ezzel?
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Adele Adele 65.