Starity

Jung Il Hoon: nyílt levélben kért bocsánatot, hogy füvezett

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2022. január 08. 19:18 #1
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 15970
Azonosító: 261400
Offline offline
Egy év után pont került a volt BtoB tag marihuána ügyének a végére. A rapper nyílt levelében kért bocsánatot rajongóitól.
A teljes cikkhez kattints ide!
2022. január 08. 23:42 #2
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 850
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Online online
Fű miatt ekkora felhajtás? Én ezt nem értem
2022. január 09. 17:17 #3
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Lehet nekünk nem tűnik nagy dolognak,mert napi szinten látunk drog hatása alatt álló fiatalokat az utcán,de ez ott illegális,tiltva van és milyen meglepő hogy bűntetik. Nem tudom sajnálni,tudta mivel jár ez,évekig csinálta és a csapattagjaira egyszer sem gondolt,hogy esetleg ezzel a húzásával nekik is árthat.
2022. január 09. 20:24 #4
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 15970
Azonosító: 261400
Offline offline
Azért nálunk se túl legális füvezni, de a nyugati kultúra és társadalom másképpen áll bizonyos dolgokhoz.
Meg lehet kövezni, de inkább szívjon, minthogy öngyilkos legyen mind attól a pszichés stressztől ami rájuk nehezedik. Nem mondom, hogy ezt támogatom mert az se megoldás ha valaki alkoholista lesz, de mindannyian mások vagyunk. Aki idol lesz az csak egy pontig tudja mire válalkozik, a csapaton belüli rivalizációra, a cégek kizsákmányoló attitűdjére és a megszállott rajongókra igazán senki se tud felkészülni. Egyszerűen sajnos Il Hoon is az a kategóri, aki nem tudott mind ezzel megbirkózni, mert ez hogy mennyire áll készen erre a világra csak akkor derül ki mikor már benne vannak.
Lehetne boncolgatni és kívülről okoskodni, de nem a mi tisztünk megítélni se őt, se senki mást és a tetteiket.
Én bízom benne, hogy esetleg pár év nyugalom után, ha sikerült rendbe tennie magát még fogok róla hallani. Mert attól függetlenül, hogy szerintem se a legjobb megoldást választotta én még mindig becsülöm és tisztelem a munkáját. És mind az, amit hosszú évekig csinált számomra az nem tűnik el attól mert füvezett.
2 felhasználónak tetszik: Dalnim, heecasso
2022. január 09. 23:45 #5
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 850
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Online online
Kissé túlzásnak látom a börtönbüntetést, sok gyilkos pár év után szabadul is, jó magavislet miatt…fuvezes miatt inkább közmunkára vagy valami hasonlóra kellett volna ítéljék
2022. január 10. 16:39 #6
EnGreta
EnGreta
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.06.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 0
Azonosító: 264744
Offline offline
Hagyjuk már, szinte mind füvezik a KPoP sztárok közül, de legalábbis mind kipróbálja, csak épp van amelyiknek nincs szerencséje és lebukik.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok