Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 12. 17:46 #6301
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Mért kell mindenkinek folyton kombinálnia?! Soha nem értettem.. Jelen esetben tesóm volt barátjával nagyon jóba vagyok. Szinte a legjobb barátom, ha lenne nálam olyan rang, hogy legjobb. Szóval megbízom benne, és úgy tekintek rá mint a bátyjámra. De tesóm fantasztikus ötlete az volt, hogy mi össze fogunk jönni. Csak számomra létezik fiú-lány barátság?! A legtöbb haverom, és bizalmasom hím nemű. Soha nem jöttem ki a mai lányokkal, ha volt is ilyen bizalmas barátnőm, az több évvel idősebb volt nálam. Alapjáraton írtózom a legtöbb lánytól, mert az vagy plázamacska, vagy csak megbízhatatlan, persze vannak kivételek. Nem is nagyon barátkozom nőstényekkel, bár most talán kivételt képez egy-két tag itt az oldalon, de ő is a "fémesebb" stílusból valók. Szóval nem tudom még mindig felfogni, mért nem lehet elhinni hogy csak barátság van két ellenkező nemű ember között, mért kell rögtön mutogatni, meg sz*rt keverni, hogy biztos összejönnek. Már eleve gusztustalan lenne, ha összejönnék a tesóm volt palijával, aki még nem közömbös számára. A ribiknél van ilyen, nálam nincs. dry.gif
13 felhasználónak tetszik: icarlyluv, Pöttömke, BenGergReg, Ms. Shorty, MadHatter, JadeB, itsjustme, cukorbogyo, Beyla, Genevieve, Lil98, nothingcanstopme, Nórii. SelFan.
2013. október 12. 19:08 #6302
ALízkA21
ALízkA21
visszatérő vendég
 
StátuszI walk this empty street on the boulevard of broken dreams <3<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.12.
Hozzászólás: 219
Csatolások: 0
Azonosító: 213330
Offline offline
Azzal, hogy az új osztálytársam (lengyel) tegnap egész matekórán azt mondogatta, hogy "kaczka"..
2013. október 12. 19:10 #6303
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
A szüleimmel. Ismét leléptek otthonról, apám haverjaival. Múlt hétvégén sem voltak otthon, és jó, megértem, hogy az elmúlt 16 évben aligha voltak külön nyaralni, de akkoris.. Hiába vagyunk a nagyszüleinknél, nagyon rossz ez így. Mamám sincs otthon, mert a barátnőivel tárgyal, úgyhogy egyedül vagyunk a papával, aki meg alszik..sleep.gif Előbb még a villany is elment, öcsém itt sipítozik mellettem, behozott nyolc gyertyát, majd éhenhal, és bömbölteti a rádiót. Szétmegy a fejem, és már nagyon nem bírom. Tanulnom is kéne, de hogy.? Jah, és az öcsémnek is kell segítenem a leckében. Anyuék mindig a legrosszabb pillanatban lépnek le otthonról.. rolleyes.gif
8 felhasználónak tetszik: BenGergReg, MadHatter, itsjustme, Beyla, Eszti0305, Luckie, Lil98, Nórii. SelFan.
2013. október 12. 19:23 #6304
- törölt felhasználó -    
Az undok emberekkel. dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Sztár Mániás, Nórii. SelFan.
2013. október 12. 22:29 #6305
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Még egy hónapja sincs, hogy osztoznunk kell a húgommal a szobámon, de már most az agyf-sz kerülget tőle. Éppen zenét hallgatok fejhallgatóval, és ilyenkor utálom, ha beszélnek hozzám, és ezt mindenki tényként kezeli, csak a húgom nem. Kitartóan magyaráz nekem, hogy melyik srác tetszik neki. De nem is ez a baj, mert sokszor dumálok vele ilyen témákról, csak nem bírja kivárni az a négy percet, amíg lemegy a dal. A szobám falára kis barbis matricákat ragasztgatott, amiket nem merek leszedni, mert viszik magukkal a festéket, és undorító lesz a tavaly festett szobám. Leszedte a hatalmas kézzel festett Guns N' Roses logómat, és a helyére egy Little Mix posztert tett. Most minden reggel, ahogy felülök az ágyban, Perrie (vagy nem is tudom ki) orrát kell látnom először, nem pedig a Guns N' Rosest. blink.gif A számítógépemet olyan mértékben kisajátította, hogy nem enged engem ide (most csak azért vagyok itt, mert elment zuhanyozni). Szegény gitáromat is nyúzza, és inkább nem részletezném, hogy milyen érzések keringtek bennem, mikor valahogy elszakított pár húrt rajta. Az előbb pedig úgy ráugrott az ágyamra, hogy esküszöm a zongorámra, azt hittem le fog szakadni. ohmy.gif Ezenkívül rendszeresen leállítatja velem a Led Zeppelin albumokat, mert neki éppen Katy Perryt van kedve feltenni a zenelejátszóba, ami össze ven kötve a szobám sarkain lévő hangszórókkal, úgyhogy mindenhol hallatszik, hogy káliforniágörlz mellow.gif Ja és annak külön örültem, hogy behozta a kétszáz darab hatalmas plüss állatát, mert ez így nekem asztmásan pont megfelel. blink.gif Eddig tökéletesen elvoltam a Giduskával, a pici plüssbáránykámmal, de ahogy hirtelen mindenhol műszőr meg műtoll lett, azóta gyakorlatilag fuldoklok.
15 felhasználónak tetszik: itsjustme, JadeB, Guitarist, baisée, Beyla, Ms. Shorty, Sztár Mániás, icarlyluv, BenGergReg, Eszti0305, kicsikoki, Luckie, cukorbogyo, Judit2013, Lil98
2013. október 13. 13:32 #6306
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Hát gyerekek, engem ez az időjárás készít ki, de irdatlanul. mellow.gif Nem tudom, hogy ki felé milyen idő van, de nálam - ilyen madárlátta kis szutyok városban -, valami pocsék az időjárás. Tegnap éjszaka erőteljesen villámlott, esett valami esőféle, ami megjegyzem kábé fél bögre víznek felel meg. Mellette hol kisüt a nap, hol elbújik, hol jó idő van, hol sz*rakszik. Nem igazán tudom eldönteni még azt sem, hogy melegem van vagy fázok, annyira változékony az időjárás. Tegnap délután, amikor sétáltam a páromhoz, még pulcsiban is melegem volt, hazafele este meg eléggé fáztam. Péntek reggel óta gyötör a migrénes fejgörcs és az Istenért, de egyik fájdalomcsillapító sem hajlandó kivenni. A Cataflam még úgy, ahogy segít, de az is csak elviselhetővé teszi a pokoli kínt. Gondolom, akinek volt már része hihetetlen erős jó kis hányingerrel, illetve szédüléssel járó fejfájásban, az tudja mire gondolok. Reggel nyolckor úgy ébredtem fel, mint akit erőteljesen fejbe vágtak egy kalapáccsal (még a végén májlikának kell szólni, hogy nyalogatás helyett a fejemet verje szét azzal). Kapásból éhgyomorra két szem Cataflammal indítottam, ami nem csak a szedett gyógyszerek miatt tilos nekem, de alapból nem tesz jót, mivel a diklofenák (Cataflam hatóanyaga) jó kis gyomorlyukasztó hatású. Mégis képtelen voltam akár csak egy szem kekszet lenyomni a torkomon, annyira sz*rul voltam. Aztán visszafeküdtem, nagy nehezen el is aludtam, délelőtt keltem fel, de így sem mondanám magamat valami hú, de fittnek. Régebben is megéreztem az időjárás változást, ám nem ennyire. Gyermekgyógyászatot kéne tanulnom, ezzel is kivan már a hózsákom, mert úgy érzem a rengeteg latin kifejezés mellett (pölö - bronchopulmonalis dysplasia vagy a kedvencem, indirect hyperbilirubineamia), hogy UFO nyelven kell megtanulnom. Ennyi erővel már orvosira is járhatnék, hisz a szemfehérjét sem írhatom le dogában, hogy szemfehérje, hanem úgy, hogy sclera. Kissé idegesítő. mellow.gif
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Lil98, JadeB, Sztár Mániás, Nórii. SelFan.
2013. október 13. 13:40 #6307
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.10.13. 13:32)
Hát gyerekek, engem ez az időjárás készít ki, de irdatlanul. mellow.gif Nem tudom, hogy ki felé milyen idő van, de nálam - ilyen madárlátta kis szutyok városban -, valami pocsék az időjárás. Tegnap éjszaka erőteljesen villámlott, esett valami esőféle, ami megjegyzem kábé fél bögre víznek felel meg. Mellette hol kisüt a nap, hol elbújik, hol jó idő van, hol sz*rakszik. Nem igazán tudom eldönteni még azt sem, hogy melegem van vagy fázok, annyira változékony az időjárás. Tegnap délután, amikor sétáltam a páromhoz, még pulcsiban is melegem volt, hazafele este meg eléggé fáztam. Péntek reggel óta gyötör a migrénes fejgörcs és az Istenért, de egyik fájdalomcsillapító sem hajlandó kivenni. A Cataflam még úgy, ahogy segít, de az is csak elviselhetővé teszi a pokoli kínt. Gondolom, akinek volt már része hihetetlen erős jó kis hányingerrel, illetve szédüléssel járó fejfájásban, az tudja mire gondolok. Reggel nyolckor úgy ébredtem fel, mint akit erőteljesen fejbe vágtak egy kalapáccsal (még a végén májlikának kell szólni, hogy nyalogatás helyett a fejemet verje szét azzal). Kapásból éhgyomorra két szem Cataflammal indítottam, ami nem csak a szedett gyógyszerek miatt tilos nekem, de alapból nem tesz jót, mivel a diklofenák (Cataflam hatóanyaga) jó kis gyomorlyukasztó hatású. Mégis képtelen voltam akár csak egy szem kekszet lenyomni a torkomon, annyira sz*rul voltam. Aztán visszafeküdtem, nagy nehezen el is aludtam, délelőtt keltem fel, de így sem mondanám magamat valami hú, de fittnek. Régebben is megéreztem az időjárás változást, ám nem ennyire.


Na, akkor nem csak én voltam így tegnap. Nálunk is villámlott meg dörgött, illetve szakadt az eső este, amivel nekem őszintén nincs bajom, szeretem a vihart, de én egész álló nap olyan rosszul voltam, hogy elmondani nem tudom. Be is dőltem olyan délután 2 körül az ágyba, nem bírtam, el is aludtam. Na mire felébredtem szimplán úgy éreztem, hogy körülbelül jöttek vagy százan, és cintányérokkal, vagy nem is tudom mikkel szétütögették a fejemet, és ez ment estig. Nagyon fájt a fejem. Még a MaxFaktorra se tudtam annyira figyelni, majdnem szétrepedt a fejem. De tényleg. Na persze, nem akarok itt rinyálni, de szerintem nekem ennyire még életembe nem fájt a fejem, meg úgy ám-blokk semmim... 110.gif
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla, JadeB, Sztár Mániás, Nórii. SelFan.
2013. október 13. 13:47 #6308
- törölt felhasználó -    
Anyu barátja már megint itt tanyázik nálunk, ami még hagyján, de ma arra kell átmennem a nappaliba, hogy az a vadbarom, odaadta neki a bőrlabdámat játszani. ohmy.gif Amit még én csináltam tavaly, és hát nem egy öt perces munka volt. Nem értem, hogy egyébként minek nyúlkál más cuccához... huh.gif De persze elvenni már nem meri tőle. Még szerencse, hogy rám hallgat és amint megindultam felé kiköpte és lapított mint a nyúl. Mert egyébként a kutyám tudja, hogy nem szabad neki azzal játszani, simán elérné a polcról, de idáig eszébe nem jutott levenni. dry.gif
9 felhasználónak tetszik: Luckie, MadHatter, Beyla, Lil98, JadeB, Sztár Mániás, BenGergReg, Nórii. SelFan., icarlyluv
2013. október 13. 14:20 #6309
- törölt felhasználó -    
A "drága" barátaimmal... mad.gif Írok az egyiknek, hogy szia, nem válaszol, később megint megnézem, írja, hogy látta, de nem válaszolna... A másiknak is írok, Ő még csak meg se nézte... A harmadikról pedig ne is beszéljünk, csütörtök óta képtelen válaszolni, vagy megnézni :/ mad.gif Szeretem Őket, de ilyenkor nem értem Őket... reklamalo.gif sad.gif Ez sz*r érzés biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: JadeB, Sztár Mániás, BenGergReg, minibogárka, Nórii. SelFan.
2013. október 13. 15:23 #6310
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Az egyik "barátnőmmel". Nem a legeslegjobb szuperlegjobb barátom, de akkor is.. felrak egy képet, amit a mobiljáról fényképezett és a monitor meg a skype egy részlete van rajta, és írom neki: "bocs hogy osztom az észt, de ezt nem lehetett volna print screennel? utána meg kivághattad volna painttel biggrin.gif" (ezt kimásoltam így ahogy van) És utána elkezd nekem hisztizni, hogy mégis hogy képzelem, hogy ezt oda mertem írni, meg hogy mit szólok bele, meg hogy fogjam már magam kussba meg még pár obszcén szó, amiért kitiltanának. grrr.gif Miért nem lehet felfogni, hogy ezzel csak segíteni akartam???
3 felhasználónak tetszik: JadeB, Sztár Mániás, BenGergReg
2013. október 13. 15:40 #6311
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy holnap írunk történelemből. reklamalo.gif
2 felhasználónak tetszik: JadeB, drfan
2013. október 13. 15:51 #6312
- törölt felhasználó -    
Ma írtam egy cikket és már a rajongók "össze vissza beszélnek"... A cikkben le van írva,hogy nem ér véget a banda,csak nyáron pár kedves ellen rajongó azt híresztelte rolleyes.gif és most úgy állítják be,hogy vége van,mert az egyik szólókarrierbe kezd (Kendall Schmidt-os cikkem).Na meg pár tag úgymond "okoskodik",mikor véget ért a BTR sorozat már azután gondolkodott,hogy szólókarrierbe fog részt venni,de nem fogja ott hagyni a bandát.Na meg a Face-n a BTR magyar csoportba -.- Ott is... "ez h*lyeség,nem igaz"
A másik... az egyik fiú osztálytársamból van elegem.Lehet,hogy tetszem neki,de én nem "szimpatizálok vele".Pénteken utolsó órában (5. órában volt) mondja,hogy ennyiért mit csinálok és a kezében kb 300Ft volt.Mi vagyok én?K-betűs ember?Hát nem... Nem is öltözködök úgy mint néhány lány és nem is viselkedek úgy
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Lil98, Sztár Mániás, Nórii. SelFan.
2013. október 13. 15:57 #6313
- törölt felhasználó -    
A részegekkel. Irtózom tőlük, főleg, ha egy volt osztálytársnőm az. blink.gif
6 felhasználónak tetszik: Beyla, Ms. Shorty, Sztár Mániás, BenGergReg, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. október 13. 17:09 #6314
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
A szüleimmel. Nem szoktam az a fajta ember lenni, aki mindenkinek elmesél mindent, de most már muszáj kiírni magamból.. Nagyjából 6 éve váltak el, elég gusztustalan módon. Azóta apum házasságábból lett egy féltesóm, aki most 2 éves. Talán az ő születése óta normalizálódott a kapcsolatom apummal. De amiből már nagyon elegem van, az az hogy úgy viselkednek mint az óvodások. Nem beszélnek egymással, de még csak arról sem, hogy mikor megyünk apához,maximum egy emailben. Nem tudnak meglenni egy helyen, mert valamelyikük biztos elmegy, és akkor hallgathatom vagy az egyik, vagy a másik hülyeségét. Nem tudom felfogni miért nem lehet felnőttek módjára kezelni ezt a helyzetet.. Arról már nem is merek álmodozni, hogy a ballagásomon úgy nézzünk ki mint egy normális család.. dry.gif
8 felhasználónak tetszik: Beyla, Lil98, JadeB, BenGergReg, MadHatter, Nórii. SelFan., icarlyluv, Eszti0305
2013. október 13. 18:37 #6315
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17324
Csatolások: 18066
Azonosító: 168141
Offline offline
Angolban általában 2 hétig vesszük a tananyagot, aztán írunk a szavakból. Igen ám, de holnap elvileg az egyik osztálytársam Power Point-os bemutatót fog csinálni és a tanár sem mondta, hogy írunk. Most nem tudom, hogy tanuljak e vagy sem. Mert nem egy órás feladat megtanulni azt a közel 4 oldal szót. blink.gif Az osztálytársaim meg persze nem tudnak visszaírni... mad.gif Azt a srácot kivéve, aki nem volt múlt héten, emiatt nem is tudhatja a választ. De legalább Ő visszaírt. unsure.gif
2013. október 14. 14:24 #6316
Pezzie92
Pezzie92
*Flower Power*
 
StátuszI am done adulting | Let's be mermaids
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 6905
Csatolások: 404307
Azonosító: 206112
Offline offline
Van olyan,hogy elmozdul az állkapocs? Mert én úgy érzem,hogy igen. Már több,mint 1 hete iszonyatosan fáj,ma inkább nem is eszek,mert mikor becsukom a szám majd bepisilek a fájdalomtól.
Bal oldalt kissé be van esve az arcom,jobb oldalt meg be van dagadva. unsure.gif Én ezt már nem bírom,nem is tudom,hogy mozdult el vagy valami.
3 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., Lil98, Beyla
2013. október 14. 14:26 #6317
- törölt felhasználó -    
Azzal,hogy az embereknek nincs képzelőereje.Nem régen csináltam meg a profilomat,és mit ad Isten pár perce találkoztam egy majdnem ugyanolyannal.Annyira imádom ezt.
2 felhasználónak tetszik: BenGergReg, Sztár Mániás
2013. október 14. 14:41 #6318
- törölt felhasználó -    
Az elvakult 1D fanokkal. 110.gif
2 felhasználónak tetszik: Sztár Mániás, Eszti0305
2013. október 14. 14:53 #6319
Eszti. BridgitFan
Eszti. BridgitFan
 
StátuszYou're gonna be the one, you're gonna be the one.♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.20.
Hozzászólás: 766
Csatolások: 17
Azonosító: 206672
Offline offline
Most éppen,az osztálytársaimmal akik minden összekombinálnak mindennel,pl.Ha valamimet beütöttem és azt mondom,a aú,akkor már rögtön ugornak hogy mit mondtam.
1 felhasználónak tetszik: Sztár Mániás
2013. október 14. 15:23 #6320
- törölt felhasználó -    
azzal a "fiúval" aki engem lekislányozott. elvileg utálja Justint de mégis cikkeket ír róla..
540 oldal 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!