Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 05. 18:10 #6581
- törölt felhasználó -    
Idézet (MsDeadpool @ 2013.11.04. 20:55)

Töltsd le az adblock alkalmazást, minden reklámot eltüntet, még a YT videók elejéről is. 

És hogy ne csak off legyen a kommentem.. Ma éppen az osztályom egy részével, főleg egy csajjal. Ha ők nem lennének az osztály tagjai, nem lennének szerintem viszályok, mindenki jól ellenne, mert állandóan ők keverik a.. kevernivalót. És az említett lány meg olyan álszent, hogy az hihetetlen, folyton megjátssza magát, és próbál kedvesen beszélni, de annyira lehet rajta érezni, hogy rosszindulatból mondja és lekezelően.

köszi a tanácsot biggrin.gif
2013. november 05. 18:40 #6582
Kristen18
Kristen18
be kind
 
StátuszGrateful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.22.
Hozzászólás: 3340
Csatolások: 135
Azonosító: 200607
Offline offline
A könyvtárosnővel. Az iskolában lesz a felsős diákoknak egy sima verseny,csapatok vannak,olyan,hogy el kell olvasni a megadott könyvet,és válaszolni a kérdésekre,amit kérdeznek. Pénteken lesz,pont akkor,amikor a kézilabda edzésünk,és ez a nő lefújta az egészet,amikor egyáltalán nem is akarunk elmenni erre az egészre,egyikünk sem fejezte be még a könyvet,és péntekig nem is tudjuk,és majd minket fog elhordani mindennek,hogy ez a legrosszabb osztály,stb... dry.gif
És még esett is egész nap az eső,hazafelé majdnem bőrig áztam,nem fogom csodálni,hogyha holnap 2 csomag papír zsebkendővel fogok menni iskolába...
6 felhasználónak tetszik: Candy Love, Midnight Memories, Beyla, MadHatter, ilus1996, Lil98
2013. november 05. 18:44 #6583
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Az uborkával. Mért esik ki folyton a szendvicsemből?! -.- Idegesítő folyton visszapakolászni... biggrin.gif Komolyabban pedig a föci tanárral. Imádom ezt a tárgyat, és ezzel is tervezek tovább, de könyörgöm..Hétfőn szól, hogy szerdán témazáró, a tavaly májustól idén októberig vett anyagból. Se összefoglalás, és alapból a drága olyan, hogy negyedkor odaadja a dolgozatot, huszonötkor meg beszedi (4 oldalas a tz..) hogy ő ezt ennyi idő alatt kétszer is megcsinálja.. Hát bsszam szájba magam, de hiába vagyok zseni topográfiából meg minden anyám kínjából, azért én se tudok ennyi időalatt, ennyi feladatot megoldani.. Főleg úgy, hogy másfél hete beteg vagyok, és tegnap és ma se mentem suliba, és annyi energiám volt ma, hogy átnézzem a dolgokat. Imádom ezt a nőt, komolyan. dry.gif
12 felhasználónak tetszik: Candy Love, Kristen18, JadeB, itsjustme, Genevieve, Midnight Memories, Beyla, MadHatter, Lil98, CandUs, icarlyluv, Jody
2013. november 05. 19:05 #6584
- törölt felhasználó -    
Nagyjából az egész nappal. Kezdődött minden reggel, mikor gyalogoltam iskolába és nem elég, hogy ömlött az eső, de még egy állat arra se méltatott, hogy az ilyen meg olyan drága autócskájával kikerüljön egy rohadt tócsát, aminek köszönhetően tiszta sáros vizes lettem, és úgy értem be iskolába, mintha előtte kismalacokkal hemperegtem volna a sárba. rolleyes.gif majd folytatódott az iskolába, mikor osztalyfőnöki órán közölte velünk a tanár, hogy a nem teljesen százas matekosunkkal szembe nem tehet semmit se, mert ő nem volt bent az órákon, amikor az úgy beszélt velünk mint egy kalap szarral és MI próbáljunk változtatni magunkon, mert egy tanár csak úgy biztosan nem kezd el pikkelni ránk, ráadásul, mikor hazaértem hallom, hogy a szomszédunk fullon hallgat operát, amivel még most is boldogítja a társasházat, úgyszintén engem is amitől lehetetlen tanulni, pedig jó volna, mert holnap nem egy könnyű nap vár rám a suliba.. rolleyes.gif
11 felhasználónak tetszik: Candy Love, itsjustme, Genevieve, Midnight Memories, Beyla, MadHatter, ilus1996, Lil98, icarlyluv, Jody, Kristen18
2013. november 05. 19:28 #6585
- törölt felhasználó -    
Kikaptuk a földrajz dolgozatot, és persze egyes lett.. Csak az az érdekes, hogy a pontszámaim alapján 3-ast, de inkább 4-est ért volna. Osztálytársamnak pedig kevesebb pontja lett mint nekem, bezzeg ő 4-est kapott rá. A tanár dolga, hogy nem bírja a képemet, de egy tanárnak nem ránézésre, hanem az eredményt kéne osztályozni, elvileg. Aztán, matekon meglepetés dolgozatot írtunk, és mivel a meglepetésre nem lehet készülni, ezért egy picit sem tanultam, de ahogy utólag leellenőriztük, szerintem az nem lesz annyira vészes talán. Ma 8 órám volt, és kellően lefárasztottak, szóval neki álltam sütit sütni, erre anya közli velem, hogy nincs itthon tojás. Már mindent előkészítettem, erre megtudom, hogy nincs itthon tojás.. úgyhogy még azt is be kellett szereznem. Továbbá itt nálunk már megint egész nap ömlött a novemberi eső, és már kiakaszt ez a szürke idő is.
11 felhasználónak tetszik: itsjustme, Midnight Memories, Beyla, MadHatter, ilus1996, Lil98, CandUs, icarlyluv, Jody, JadeB, Kristen18
2013. november 05. 19:30 #6586
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
az oldal tizenéves tagjaival - tisztelet a ritka kivételnek természetesen. rám írt egy... itteni tagocska, a kedvencei között ugye az általam megvetett bieberrel meg szájrusszal - annak ellenére, hogy kiírtam, hogy nem gyűjtök barátokat, illetve elég nyilvánvalóan ki szoktam mutatni az ellenszenvemet a mai tucat előadók irányába. ennek ellenére az előbb rámírt, hogy legyünk már barátok, mert ő is "roker". itt felvilágosítottam, hogy ha az lenne, akkor letudná írni helyesen, és nem azok a taszító fejek néznének vissza a profiljáról, erre megmagyarázta, hogy de a vandájreksönnek van egy olyan száma hogy rock me, és ő ezért "roker". komolyan, én megyek és megölöm magam. csak hogy tisztázzuk a dolgokat, linkeltem neki egy Guns n' Roses dalt, hogy mondjuk az rock, erre még ő állt le izélni, hogy fúúj, ez régi, én ilyeneket hallgatok? és ez mennyire nem "menö". erre közöltem vele, hogy oké, elegem van belőle, és mivel nem esett le neki, nyíltan megmondtam, hogy nem vagyok rá kíváncsi, és még visszaír, hogy ha megszereti (bocsánat, mekszereti) a zenét amit küldtem, lehetünk-e barátok.
kész, teljesen kiégtem.
nem igaz, hogy egyes emberek képtelenek felfogni, hogy rohadtul rossz helyen keresgélnek, illetve kisebb gondom is nagyobb annál, mint hogy ízléstelen tizenkét éveseknek tartsak kiselőadást a zenéről - illetve hogy általánosságban velük társalogjak a drága szabadidőmben. csak tudnám, miért kell rámakaszkodni, mikor olyan szinten két külön világ vagyunk, hogy egyszerűen kifejezni sem lehet.
komolyan be kellene vezetni a már többször emlegetett IQ-teszt kitöltését - vagy legalább egy helyesírásit - regisztrálási feltételként vagy nem tudom, de kezdem unni, hogy folyton rámtalálnak az ilyen kislánykák, csak remélem, a tiltólista nem tud betelni...
18 felhasználónak tetszik: Candy Love, Vampiregirl1, Jolie_77, Midnight Memories, icarlyluv, JadeB, Beyla, MadHatter, ilus1996, Zsófi765, Lil98, CandUs, Jody, Kittisz, Kristen18, drfan, An_d_a, Récy98
2013. november 05. 19:32 #6587
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.11.05. 19:30)
az oldal tizenéves tagjaival - tisztelet a ritka kivételnek természetesen. rám írt egy... itteni tagocska, a kedvencei között ugye az általam megvetett bieberrel meg szájrusszal - annak ellenére, hogy kiírtam, hogy nem gyűjtök barátokat, illetve elég nyilvánvalóan ki szoktam mutatni az ellenszenvemet a mai tucat előadók irányába. ennek ellenére az előbb rámírt, hogy legyünk már barátok, mert ő is "roker". itt felvilágosítottam, hogy ha az lenne, akkor letudná írni helyesen, és nem azok a taszító fejek néznének vissza a profiljáról, erre megmagyarázta, hogy de a vandájreksönnek van egy olyan száma hogy rock me, és ő ezért "roker". komolyan, én megyek és megölöm magam. csak hogy tisztázzuk a dolgokat, linkeltem neki egy Guns n' Roses dalt, hogy mondjuk az rock, erre még ő állt le izélni, hogy fúúj, ez régi, én ilyeneket hallgatok? és ez mennyire nem "menö". erre közöltem vele, hogy oké, elegem van belőle, és mivel nem esett le neki, nyíltan megmondtam, hogy nem vagyok rá kíváncsi, és még visszaír, hogy ha megszereti (bocsánat, mekszereti) a zenét amit küldtem, lehetünk-e barátok. 
kész, teljesen kiégtem. 
nem igaz, hogy egyes emberek képtelenek felfogni, hogy rohadtul rossz helyen keresgélnek, illetve kisebb gondom is nagyobb annál, mint hogy ízléstelen tizenkét éveseknek tartsak kiselőadást a zenéről - illetve hogy általánosságban velük társalogjak a drága szabadidőmben. csak tudnám, miért kell rámakaszkodni, mikor olyan szinten két külön világ vagyunk, hogy egyszerűen kifejezni sem lehet. 
komolyan be kellene vezetni a már többször emlegetett IQ-teszt kitöltését - vagy legalább egy helyesírásit - regisztrálási feltételként vagy nem tudom, de kezdem unni, hogy folyton rámtalálnak az ilyen kislánykák, csak remélem, a tiltólista nem tud betelni...

És ezek képviselik a jövőt. 110.gif
8 felhasználónak tetszik: itsjustme, Jolie_77, Midnight Memories, JadeB, Beyla, MadHatter, CandUs, Kristen18
2013. november 05. 20:38 #6588
- törölt felhasználó -    
Ma "jó napom" van, közben lett egy újabb dolog, amivel tele lett. biggrin.gif Azokkal a tagokkal, akik annyira istenítik a kedvenceiket, hogy nem látnak tovább az orruknál, és mindent megkajolnak, amit a hollywoodi PR gépezet az arcukba tol. Ha egy pillanatra megállnának, és lenne mivel gondolkodniuk, egyből rájönnének, hogy mit kéne elhinniük, és mit nem, de hát gondolkodni ugye fárasztó dolog. És inkább elhiszik, hogy a kirakat kapcsolatok valódiak, és a hírességek hibátlanok. dry.gif
6 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Midnight Memories, JadeB, Beyla, MadHatter, ilus1996
2013. november 05. 20:43 #6589
- törölt felhasználó -    
azzal, hogy nem tudom elkezdeni a TDK-mat, pedig már gyűjtöttem anyagot, viszont 15-e a határidő. Asszem gáz lesz mellow.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif mad.gif mad.gif mad.gif blink.gif blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Candy Love
2013. november 05. 20:47 #6590
- törölt felhasználó -    
A mai napom remekül indult. Felkeltem 6:30-kor, gyorsan felöltöztem, elvégeztem a reggeli teendőimet, majd elindultam az orvoshoz vérvételre teljesen gyanútlanul. Nem különösebben szokott megviselni a vérvétel, általában elnézelődök a teremben, ahol veszik, hogy pontosan milyen is. Most viszont nyűgös voltam a kialvatlanság miatt, szóval nem díjaztam, hogy a nővérke miatt ide-oda kellett ülnöm, mert nem találta meg a vénámat. Végül a doktornő vette le, de annyira megnyomkodta, hogy még most is fáj. Mondhatom remek érzés. dry.gif Mindezt persze azért, hogy az endokrinológián újra elküldjenek egy hónap múlva, de hiába mondtam, hogy felesleges, mert ott úgyis megint mennem kell majd, azért csak ragaszkodtak hozzá. Mondtam: jól van, nem halok bele. Mondjuk ez így is volt, de az is biztos, hogy többet nem megyek a háziorvosomhoz vérvételre.
9 felhasználónak tetszik: Candy Love, Beyla, MadHatter, ilus1996, Midnight Memories, Lil98, CandUs, JadeB, Kristen18
2013. november 05. 20:57 #6591
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Online online
Ma jelenleg az egész nappal,de főleg az idióta fiúkkal az osztályból akik már megint nem bírják ki,hogy ne a más dolgával törődjenek és úgy állitsák be a lányokat mintha nagy senkik lennének,lemondják mindennek aztán meg jön a "ugye majd súgsz biosz teszten mert úgyis megtanulod"naná,hogy megtanulom,hiszen imádom csak éppenséggel magamnak nem nekik.Holnap föci felelés nagyon király,mivel első leszek,mert a múlt órán pont nálam csengettek ki,szóval első órán beáll nálam a halál,a harmadikon a dögunalom,negyediken biosz biggrin.gif és azután jön a fül roncsoló opera zenéből,hetedik órán pedig csak azért nemszabad összebalhéznunk a hittan tanárnővel aki amúgy egy idióta,mert végzősök vagyunk és azt csak mi szívnánk meg.Néha úgy pofán vágnám a jónépet egy lapáttal! biggrin.gif
9 felhasználónak tetszik: Candy Love, Beyla, MadHatter, ilus1996, Midnight Memories, icarlyluv, JadeB, Kristen18, Genevieve
2013. november 06. 13:18 #6592
- törölt felhasználó -    
Írt nekem az oldalon egy lány, hogy legyünk "barik", mert ő is szereti az Avenged Sevenfoldot. Erre természetesen kíváncsi lettem, megnéztem az adatlapját, ám ott csupa vándí meg jusztinka sorakozott. Közben a rockzenét ócska sz_rnak titulálta. Aztán persze kedvesen megkérdeztem, miért nem mondta el az igazat, miért kell ilyen valótlan üzeneteket írni, meg így szerezni néhány plusz barátot, erre megkaptam, hogy én egy pózer g*ci vagyok. Most ez mi? blink.gif
12 felhasználónak tetszik: ilus1996, itsjustme, Midnight Memories, CandUs, Jolie_77, icarlyluv, Beyla, Jody, JadeB, Kittisz, MadHatter, Kristen18
2013. november 06. 13:19 #6593
- törölt felhasználó -    
a matek beadandóval.
2013. november 06. 14:30 #6594
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.11.05. 19:30)
az oldal tizenéves tagjaival - tisztelet a ritka kivételnek természetesen. rám írt egy... itteni tagocska, a kedvencei között ugye az általam megvetett bieberrel meg szájrusszal - annak ellenére, hogy kiírtam, hogy nem gyűjtök barátokat, illetve elég nyilvánvalóan ki szoktam mutatni az ellenszenvemet a mai tucat előadók irányába. ennek ellenére az előbb rámírt, hogy legyünk már barátok, mert ő is "roker". itt felvilágosítottam, hogy ha az lenne, akkor letudná írni helyesen, és nem azok a taszító fejek néznének vissza a profiljáról, erre megmagyarázta, hogy de a vandájreksönnek van egy olyan száma hogy rock me, és ő ezért "roker". komolyan, én megyek és megölöm magam. csak hogy tisztázzuk a dolgokat, linkeltem neki egy Guns n' Roses dalt, hogy mondjuk az rock, erre még ő állt le izélni, hogy fúúj, ez régi, én ilyeneket hallgatok? és ez mennyire nem "menö". erre közöltem vele, hogy oké, elegem van belőle, és mivel nem esett le neki, nyíltan megmondtam, hogy nem vagyok rá kíváncsi, és még visszaír, hogy ha megszereti (bocsánat, mekszereti) a zenét amit küldtem, lehetünk-e barátok. 
kész, teljesen kiégtem. 
nem igaz, hogy egyes emberek képtelenek felfogni, hogy rohadtul rossz helyen keresgélnek, illetve kisebb gondom is nagyobb annál, mint hogy ízléstelen tizenkét éveseknek tartsak kiselőadást a zenéről - illetve hogy általánosságban velük társalogjak a drága szabadidőmben. csak tudnám, miért kell rámakaszkodni, mikor olyan szinten két külön világ vagyunk, hogy egyszerűen kifejezni sem lehet. 
komolyan be kellene vezetni a már többször emlegetett IQ-teszt kitöltését - vagy legalább egy helyesírásit - regisztrálási feltételként vagy nem tudom, de kezdem unni, hogy folyton rámtalálnak az ilyen kislánykák, csak remélem, a tiltólista nem tud betelni...



Sokáig ez a jelenség számomra amolyan "urban legend" volt, de úgy látszik, tényleg létezik. Durva. Ezek után lelkileg igyekszem felkészülni, hátha engem is elér ez a "járvány" unsure.gif


ON: dühít, hogy gyakorlaton nem a képességeimnek megfelelő képzést nyújtják. Sec-perc alatt kész vagyok azzal a munkával, ami "egész napos", aztán órákon keresztül unatkozom, alszom, meditálok (a megvilágosodáson viszont már túl vagyok...)
Én meg úgy érzem, ennél többet akarok!
7 felhasználónak tetszik: itsjustme, Midnight Memories, Lil98, CandUs, Beyla, JadeB, MadHatter
2013. november 06. 15:18 #6595
Daya
Daya
Pure Psychopath
 
Státuszwith heaven above you there's hell over me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.15.
Hozzászólás: 1261
Csatolások: 569
Azonosító: 155521
Offline offline
a k*rva k*baszott tanulással -.-
2013. november 06. 15:23 #6596
loveoceana
loveoceana
 
Státusz"Ami nem öl meg, az megerősít."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 867
Csatolások: 552
Azonosító: 195648
Offline offline
Nekem a biosztanáromból van elegem. Hiányoztam, nem tudtam bepótolni, és tz-t írtunk. én is megírtam, nem kegyelmezett. Eddigmég oké, de az egyik oszttársam is hiányzott, (kevesebbet mint én ) ő nem írta meg, neki megengedték... nekem meg bevágták a 3ast mad.gif mad.gif
4 felhasználónak tetszik: Midnight Memories, JadeB, MadHatter, Kristen18
2013. november 06. 15:46 #6597
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Drága biosz tanárnővel, aki gimnáziumban úgy hívatja magát, hogy "Inci néni". Tudtam, hogy ma dolgozat, mert az előzőt az egész osztály kapára írta, mivel senki nem tudott kiigazodni a remek vázlatán..Megkaptam az első kérdést, pont nem tudtam mert ezt akkor vették amikor nem voltam, és erről az anyagrészről senki nem szólt nekem. Szóltam, hogy ennél nem voltam, jó kaptam egy újabb kérdést. Mire megszólal a nő, hogy annak a lánynak, ak hiányzott 20 percet az óráról, nem kell megírnia. Úgy kissé fejbe tudtam volna bszani, hogy már bocs, de én az elmúlt órák egyikén sem voltam, még is itt ülök, és írom. Azért az már elég gáz, hogy ilyet nyomnak gimiben. Mondjuk ettől a nőtől semmit nem lehet várni, olyan mint egy óvónő. De a leginkább azt szeretem, amikor közli hogy "most nem mennék bele a kémiába..szóval az anionok meg a kationok és blabla.." Mi a fsz?! Nagyon viszi a pfámat már a drága "Inci néni".. dry.gif
7 felhasználónak tetszik: Midnight Memories, CandUs, Beyla, JadeB, MadHatter, Kristen18, Genevieve
2013. november 06. 16:36 #6598
- törölt felhasználó -    
Nekem is a biosz tanárommal. Nem elég, hogy nem tanít semmit, de olyat kérdez, amit egy szóval sem veszünk. Azt mondja, hogy a könyv gyerekes, de abból tanuljunk. Ma is dogát írtunk, az egyik feladatot nem is vettük, erre közli, hogy de tudhatnánk legalább 13-at... De a könyvben benne van... Mondta, hogy megtanulhattuk volna. 110.gif Plusz még a többi feladat is nagyon nehéz volt. Soha nem mondtam még ilyet, de remélem a kettes azért meg lesz.
6 felhasználónak tetszik: CandUs, Beyla, JadeB, MadHatter, Kristen18, Midnight Memories
2013. november 06. 19:25 #6599
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
A 0. órával..

Anyám annyira hangoztatja , hogy elöbb lefekszek úgyis 10-11-kor fekszek le No meg pláne holnap bicóval megyek remélem nem fog esni az Eső :/
2013. november 06. 23:11 #6600
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
Bárcsak nekem is olyan problémáim lennének, hogy kiesik az uborka a szendvicsemből biggrin.gif De nekem mást dobtak. A jelenlegi osztályfőnökömmel. Én nem értem, de utál, és olyan szinten megszokott alázni, hogy majdnem mindig sírva jövök ki az órákról 15 évesen.(!!!) Nem vagyok gyenge lelkileg, tudom magamról, de hogy 30 ember előtt megaláz, azt már nem lehet kibírni - egy éve. És még 6 évem lesz vele. Értem, hogy ügyel ránk, de ez már átlép egy határt. Figyelek az órákon, nem beszélgetek, a legtöbbet nyújtom , de nem elég. unsure.gif Nem tudom, hogy mit tehetnék, ha a szüleimnek szólok, hogy menjenek be, akkor csak rosszabb lesz. unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Kristen18, Midnight Memories, Sophia E. Bay, Genevieve
540 oldal 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!