Starity

Formula 1

62 oldal 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. február 10. 19:54 #781
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Virgin MVR-02
2011. február 10. 19:57 #782
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
HRT F1 F111
2011. február 10. 19:59 #783
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Force India VJM04
2011. február 21. 23:41 #784
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
HIVATALOS: AUSZTRÁLIÁBAN KEZDŐDIK AZ F1

Immáron hivatalos, hogy a politikai tűntetések miatt elmarad a 2011-es évadnyitó Bahraini Nagydíj. A mezőny először Ausztráliába, Melbourbe látogat idén.

Az elmúlt másfél hétben minden a feje tetejére állt Bahrainben, miután a több ezren fellázadtak a fővárosban a kormány ellen. A nagyobb politikai jogokért tüntetők közül többen életüket vesztették a helyi erőkkel való összecsapás során, miközben több 100-an megsérültek.

A szervezők és a kormány az utolsó pillanatig kitartott, de meg kellett hozni a fontos döntést, ami most az, hogy bizonytalan időre elhalasztják az eredetileg március 13-án megrendezésre kerülő Bahraini Nagydíjat.

Ennek értelmében a mezőny két héttel később, március 27-én rajtol el Ausztráliában, Melbourne-ben.

A Bahraini Nagydíj törlése egyben azt is jelenti, hogy a mezőny új teszthelyszínt keres, mivel Barcelona után március 3. és 6. között Bahrainben tesztelt volna.

„Most azonnal a nemzeti érdekekre kell összpontosítanunk, és egy később időpontra kell halasztanunk a Forma-1-es hétvégénket.” – nyilatkozta a trónörökös Salman bin Hamad Al Khalifa.

„Szeretném kifejezni személyes hálámat Bernie Ecclestone-nak a támogatásáért, és a megértéséért.”

„Sajnos ebben a helyzetben nem tehetünk mást, mivel a nemzeti érdekek mindennél előrébb valók és most rendezni szeretnénk a helyzetet.”

Forrás:f1-live.hu
2011. március 27. 19:34 #785
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Hát ez a mai egy végtelenül unalmas futam volt, nem is beszélve arról, hogy már megint Vettel nyert... dry.gif

De Lewisnak és Fernandonak viszont örülök. smileeee.gif
2011. március 27. 19:39 #786
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.27. 19:34)
Hát ez a mai egy végtelenül unalmas futam volt, nem is beszélve arról, hogy már megint Vettel nyert... dry.gif
De Lewisnak és Fernandonak viszont örülök. smileeee.gif


Én csak délután néztem igazán reggel nem is láttam.. És amúgy valóban,nemhogy unalmas,hanem átlagos volt.. unsure.gif
Mikor megláttam a rajtot,azért nagyon megijedtem,hogy Alonso visszaesett 9. helyre!! De jól visszahozta magát a 4.-re! beer.gif
Vettelhez nem tudnék mit fűzni,várható volt,hogy nyer.. Bár,nem nagy örömömre..
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 28. 08:15 #787
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Fanni00 @ 2011.03.27. 19:39)
Vettelhez nem tudnék mit fűzni,várható volt,hogy nyer.. Bár,nem nagy örömömre..


Igen... Olyan unalmas, hogy elrajtol, aztán sok másodperccel a második előtt szép nyugisan végigautókázik. Semmi izgalom, semmi verseny, csak dögunalom. Ha ez így marad, már csak a technika meghibásodása marad számunkra, hátha az okoz némi izgalmat... Például, ha Vettel kocsija megállna a cél előtt egy méterrel. Az de vicces lenne... rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Fanni00
2011. március 28. 12:05 #788
Gabor28
Gabor28
Mr. Sunshine
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.24.
Hozzászólás: 2116
Csatolások: 18119
Azonosító: 33038
Offline offline
Igazából nem volt egy rossz futam szerintem, Ausztrália mindig ilyen. Az meg, hogy Vettel, nyert nem baj.
Inkább az, hogy a magyar kommentátorok ennyire sztárolják. Kicsit irritáló, szerintük már most megnyerte a világbajnokságot, mikor még csak az első futamon vagyunk túl. Kicsit visszavehetnének. Tudom mindenkivel ezt csinálják, de nála szerintem már nagyon durván.
2011. március 29. 08:22 #789
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Gabor28 @ 2011.03.28. 12:05)
Inkább az, hogy a magyar kommentátorok ennyire sztárolják. Kicsit irritáló, szerintük már most megnyerte a világbajnokságot, mikor még csak az első futamon vagyunk túl. Kicsit visszavehetnének. Tudom mindenkivel ezt csinálják, de nála szerintem már nagyon durván.


A kommentátorokon én már csak röhögök. Nem kell őket (túlságosan) komolyan venni, és akkor máris élvezhetők a futamok. biggrin.gif Sőt, mióta nincs Palik, kifejezetten unni szoktam mostanában. Addig legalább volt benne némi "szín". Most meg van Gyulám mellett az a másik csóka, olyan hanggal, hogy azt képzelem, hogy ahol ő most éppen tartózkodik, másodpercekre van attól, hogy bealudjon. blink.gif

Ami Vettel sztárolását illeti, engem is nagyon idegesít. De a legtöbb fórumon is azt lehet olvasni, nem csak Czollneréktől lehet hallani... Egyébként nagyon remélem, hogy nem ő lesz idén is a világbajnok. Én Alonso és Kubica (meg részben Lewis) drukker vagyok. Hármójuk közül 2 már világbajnok, egy pedig ugye mindenki számára tudható okból kifolyólag ebben az idényben nem ül a volán mögött. Olyan pilótát nem is nagyon tudok mondani Kubicán kívül, aki még nem nyert világbajnokságot és szeretném, hogy VB legyen. Úgyhogy már csak ezért is hajrá Alonso. rohog.gif
2011. március 29. 10:59 #790
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Egy pillanatra visszatérve a kommentátorokra:

Legszívesebben a fejemet verném a falba, amikor meghallom, hogy "Szerdzso Perez". omg.gif Bakker, mexikói a csávó, nem olasz... "Szerhió Perez"-nek kellene ejtenie Gyulámnak... De egyszer esküszöm, beírok neki. Ez már nem állapot... rohog.gif
2011. március 29. 12:37 #791
Gabor28
Gabor28
Mr. Sunshine
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.24.
Hozzászólás: 2116
Csatolások: 18119
Azonosító: 33038
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.29. 08:22)
A kommentátorokon én már csak röhögök. Nem kell őket (túlságosan) komolyan venni, és akkor máris élvezhetők a futamok. biggrin.gif Sőt, mióta nincs Palik, kifejezetten unni szoktam mostanában. Addig legalább volt benne némi "szín". Most meg van Gyulám mellett az a másik csóka, olyan hanggal, hogy azt képzelem, hogy ahol ő most éppen tartózkodik, másodpercekre van attól, hogy bealudjon. blink.gif
Ami Vettel sztárolását illeti, engem is nagyon idegesít. De a legtöbb fórumon is azt lehet olvasni, nem csak Czollneréktől lehet hallani... Egyébként nagyon remélem, hogy nem ő lesz idén is a világbajnok. Én Alonso és Kubica (meg részben Lewis) drukker vagyok. Hármójuk közül 2 már világbajnok, egy pedig ugye mindenki számára tudható okból kifolyólag ebben az idényben nem ül a volán mögött. Olyan pilótát nem is nagyon tudok mondani Kubicán kívül, aki még nem nyert világbajnokságot és szeretném, hogy VB legyen. Úgyhogy már csak ezért is hajrá Alonso. rohog.gif


Na hát a Palikot utáltam a legjobban, annyira irritáló egy ember volt, örülök, hogy már nincs. Az meg, hogy fórumokon sztárolják se érdekel, de egy kommentátor legyen pártatlan, szerintem. Egyébként én is Alonsos vagyok, szóval hajrá Alonso! smileeee.gif De ha más lesz a VB se dől össze a világ.

Ui.: Az meg, hogy rosszul ejtik a nevét engem mondjuk nem igazán érdekel, ilyenekből nem csinálok problémát... Én azon szoktam gondolkozni, hogy beírom, hogy most hallgassanak már el egy fél órára, hogy élvezhessem már a futamot. Főleg amikor kb fél órán keresztül fejtegetik a gumicsere taktikákat, azt full máshogy csinálja mindenki, mint ahogy ők ott azt okfejtették. Nem is értem minek kell ott okoskodni, majd kiderül úgyis ha kiállnak a versenyzők a boxba, na mindegy.
2011. március 29. 19:02 #792
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
Azért jó látni,hogy szeretik itt is Alonsot! meghajolo.gif Megkell hagyni nem oknélkül.. Abszolúte megérdemelné a VB-t. Én csak azon botránykozok meg,hogy rengeteg helyen hallottam már,hogy ő már volt 2x is VB bajnok,hadd legyen más.. Na ettől a falra tudok mászni.. Szerintem ez egyáltalán nem ide tartozik,nem értem miért ezt nézik.. Ha egyszer megérdemli az világbajnoksági címet,minek nézik azt,hogy hányszor volt..
2011. március 29. 20:06 #793
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Azért néhány dolgot nem ártana figyelembe venni.

Az aktuális világbajnokot eddig is, és ezután is kiemelten fogják kezelni, mert mindenki arra kíváncsi, hogy csak egyszeri fellángolásról van szó, vagy tényleg annyira tehetséges + jó autót kapott + szerencsés, hogy ezt akár folyamatosan is tudná hozni.

Az idei Red Bull-t biztos, hogy úgy fejlesztették, hogy a friss világbajnok újra egy olyan autót kapjon, amivel rommá tudja verni az egész mezőnyt. Tetszik, nem tetszik Adrian Newey egy zseniális tervező, és a Red Bull engedi neki, hogy kísérletezzen, ennek pedig elég látványos a végeredménye.

Az évadnyitón, már az időmérőn tudhatta mindenki, hogy ha a Red Bull nem áll meg Vettel alatt, akkor az egész mezőny csak a hátát fogja nézni, vagy akkor látja legközelebb, amikor kört kap tőle.

A kommentátoroknak nem kell feltétlenül pártatlannak lennie, mindaddig, amíg nyíltan azt nem mondja, hogy Vettel az isten, nála jobb pilóta nem volt eddig, és nem is lesz ezután sem a versenyek történelmében.
A kommentátorok pedig nem tévedhetetlenek, mint ahogy senki nem az, így sem Gyulát, sem Walter Csabát nem feszíteném keresztre, azért, ahogy közvetítenek. Különösen úgy, hogy Walter maga is versenyző, szóval egy-két dologban az ő tudása eléggé jól meg is nyilvánul. Az pedig, hogy a neveket esetlegesen nem megfelelően ejtik, egy verseny alatt szerintem nem létkérdés, mert akkor abba is bele lehetne kötni, hogy a legnevesebb külföldi kommentátorok is rosszul mondják a nevet. Szerintem egy 26 fős mezőnyben nem nehéz kitalálni, hogy a név kit is takar.

Nekem sokkal több bajom van az FIA szabálykönyvével, ami lassan abból áll, hogy mi az amit nem szabad. Könyörgöm, állítólag a Formula 1 az autóversenyzés elit kategóriája, akkor ne bohóckodjunk már olyanokkal, hogy előzés közben a védekező csak egy mozdulatot tehet. Ez verseny, aki előre akar haladni, az kockáztasson, vagy kényszerítse hibára az ellenfelét. És akkor erről a csoda hátsó szárnyról még nem is szóltam. De hogy én több előzést nem láttam, az is biztos. Ha már van, akkor ahol lehet, használjuk már ugyan, ne csak egy meghatározott ponton.

Már több, mint 15 éve Ferrari drukker vagyok, és én is jobban szeretem, ha a Ferrai nyer egy futamot, vagy a Ferrari pilótája a világbajnok, de ettől még Vettel-lel sincs semmi bajom, mert egy végtelenül szimpatikus ember, aki történetesen az aktuálisan legjobb autót hajtja, és ezért ő a világbajnok, és nem Webber, aki szintén jó pilóta, értékes a Red Bullnak, de mégsem ausztrál világbajnoka van az F1-nek, hanem német.
2011. április 16. 20:11 #794
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Má'megin' a Vettel... dry.gif Rém unalmasnak ígérkezik ez az évad, úgy tűnik...
3 felhasználónak tetszik: zsófi1997, Karina197, Fanni00
2011. április 16. 21:42 #795
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.16. 20:11)
Má'megin' a Vettel... dry.gif Rém unalmasnak ígérkezik ez az évad, úgy tűnik...

Teljes mértékben egyetértek. Vettel egy aranyos, tehetséges pilóta, de már kezd elegem lenni belőle és a Red-Bull-ból. Úristen, amikor Schumi meg még valaki leelőzte Mark Webber-t, majdnem kiugrottam a bőrömből, annyira örültem. rohog.gif

Massa csupán a 6. lett, de ez azért annyira nem is rossz... De azért remélem, nem fog megelégedni ezzel.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 17. 10:40 #796
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Na, úgy tűnik, a Kínai Nagydíjon esély van a "papírforma" megváltoztatására... Végre...

Hajrá McLaren...!!! (Plusz hajrá Alonso)
2011. április 17. 16:01 #797
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Na végre, egy kis újítás, bár Hamiltonnak sem igazán örülök. Azért meg kell mondani, Webber óriásit ment a futamon. Laza 15 helyet ment fel. ohmy.gif rohog.gif

Idén ez volt szerintem a legjobb futam, Massa számára biztosan. De mégis csak 6. lett. :/
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 20. 12:31 #798
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Más is hallotta, hogy állítólag Massát a Ferraris szerződés-lejárta előtt meneszteni akarja a csapat? Nem tudom, mi igaz belőle, én a tévében láttam az egyik csatornán, a Sport Hírekben. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Karina197
2011. április 20. 14:25 #799
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.20. 12:31)
Más is hallotta, hogy állítólag Massát a Ferraris szerződés-lejárta előtt meneszteni akarja a csapat? Nem tudom, mi igaz belőle, én a tévében láttam az egyik csatornán, a Sport Hírekben. unsure.gif

Én is hallottam... És állítólag a Red-Bull csapatfőnöke nagyon szereti őt..
2011. április 20. 15:58 #800
- törölt felhasználó -    
Lewis.<3 wink.gif Remélem lassan vége lesz Vettel nyerőszériájának.
62 oldal 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!