Starity

Formula 1

62 oldal 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. május 20. 11:03 #801
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Nem lesz ez olyan rossz szezon. Még akkor se, ha 4-ből 3 eddig Vettelé, és a legrosszabb helyezése, egy db 2.hely. Azért, még nagyon sok van hátra, sok minden megtörténhet, feltámadhat a McLaren is. Lásd, ahogy a Ferrari tette 2006-ban. smileeee.gif
(Szezon első fele egyértelműen Alonsoé volt, aztán Schumi szépen visszajött)

Mindenesetre, végre verseny van a pályán, még, ha különböző műszaki technikák (állítható hátsó szárny, KERS) bele is szólnak, ki mikor előzhet stb. Legalább vannak előzések, úgyhogy én elégedett vagyok eddig azzal, amit láttam. smileeee.gif
2011. május 22. 14:51 #802
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.20. 11:03)
Nem lesz ez olyan rossz szezon. Még akkor se, ha 4-ből 3 eddig Vettelé, és a legrosszabb helyezése, egy db 2.hely. Azért, még nagyon sok van hátra, sok minden megtörténhet, feltámadhat a McLaren is. Lásd, ahogy a Ferrari tette 2006-ban. smileeee.gif
(Szezon első fele egyértelműen Alonsoé volt, aztán Schumi szépen visszajött)
Mindenesetre, végre verseny van a pályán, még, ha különböző műszaki technikák (állítható hátsó szárny, KERS) bele is szólnak, ki mikor előzhet stb. Legalább vannak előzések, úgyhogy én elégedett vagyok eddig azzal, amit láttam. smileeee.gif


Igen van igazság abban amit írtál. De tény,hogy ebben a szezonban a Red Bull nagyon feljött és ez látszik is a teljesítményen. Remélem azért lesz a többi csapatnak is beleszólása ebbe a Red Bull győzelmekbe,legjobban a Ferrarinak örülnék. Nagyon únom már,hogy állandóan Vettel nyer szinte már,tisztelet a kivételnek,így akármennyire nem vagyok pl. McLaren fan annak is nagyon örülnék ha végre már pl. Hamilton nyer,bár legjobb akkor is az lenne ha végre ha a Ferrari is belejönne a szezon további részébe.
Plusz azért követem a futamot is,és hát nagyon szurkolok Alonsonak,hogy ne csak 3. maradjon.
2011. május 22. 17:17 #803
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Fanni00 @ 2011.05.22. 14:51)
Igen van igazság abban amit írtál. De tény,hogy ebben a szezonban a Red Bull nagyon feljött és ez látszik is a teljesítményen. Remélem azért lesz a többi csapatnak is beleszólása ebbe a Red Bull győzelmekbe,legjobban a Ferrarinak örülnék. Nagyon únom már,hogy állandóan Vettel nyer szinte már,tisztelet a kivételnek,így akármennyire nem vagyok pl. McLaren fan annak is nagyon örülnék ha végre már pl. Hamilton nyer,bár legjobb akkor is az lenne ha végre ha a Ferrari is belejönne a szezon további részébe. 
Plusz azért követem a futamot is,és hát nagyon szurkolok Alonsonak,hogy ne csak 3. maradjon.


Hát, a mai futam alapján (illetve, az alapján is). A Ferrari még nagyon messze van tőle sajnos. Ami nekem annyira nem is baj, tudod, én McLaren szurkoló vagyok, és, ha már nem McLaren nyer, akkor inkább RBR, mint Ferrari beer.gif Bocsi blush.gif

Alonsoban vannak lehetőségek, de az autója nincs meg hozzá egyenlőre. Mármint ebben a szezonban. A tavalyiban meg volt. Igaz, 5 futam után 67 pontja volt akkor, most van 51. Tehát a Ferrari is kicsit gyengébb, mint volt. Plusz, rájátszik sokszor a csapat taktikai ballépései, amik nagy meglepetéseket tudnak okozni.
2011. május 22. 18:11 #804
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Mai futammal kapcsolatban egy valamit nem értettem. Miért nem tették fel a lágyat az utolsó etapra Hamiltonnak? (Feltéve, ha volt még neki) Nem tudom. 15 kör volt hátra, Button 20+ kört ment egy lágy szettel. Az lehet, hogy egy idő után elfogyott volna Hamilton alatt, de jobb esélye lett volna nyerni. Plusz hátrafelé nagyon nem is kellett volna nézegetni. Button 36mp-re volt Hamiltontól a leintésnél. Mondjuk 15 körrel a futam előtt legyen mondjuk 28 sec, az is elég. Ha nem jön be a lágy, akkor bőven ki tudott volna jönni, egy box, simán visszajön Jenson elé, és ugyanígy 2. Én csak ezt nem értettem, miért nem húzták meg. Lággyal lehet jobb esélye lett volna megverni Vettelt. Na mindegy.
2011. május 22. 20:36 #805
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.22. 17:17)
Hát, a mai futam alapján (illetve, az alapján is). A Ferrari még nagyon messze van tőle sajnos. Ami nekem annyira nem is baj, tudod, én McLaren szurkoló vagyok, és, ha már nem McLaren nyer, akkor inkább RBR, mint Ferrari beer.gif Bocsi blush.gif 
Alonsoban vannak lehetőségek, de az autója nincs meg hozzá egyenlőre. Mármint ebben a szezonban. A tavalyiban meg volt. Igaz, 5 futam után 67 pontja volt akkor, most van 51. Tehát a Ferrari is kicsit gyengébb, mint volt. Plusz, rájátszik sokszor a csapat taktikai ballépései, amik nagy meglepetéseket tudnak okozni.


Nem semmi gond,természetesen nem haragszom,én tiszteletben tartom,hogy te mást szeretsz nincs ezzel semmi baj.
Amúgy egyetkell hogy értsek. Nem mondanám,hogy Alonso-ban van a hiba,hanem a kocsiban. Sajnos ebben a szezonban a Ferrari nem remekel,és hát ez hatással van a pilóták teljesítményére is.
A futamról a véleményem,bár igaz a végét sajnos már nem láttam,de utána néztem,és hát nagyon nem örültem,hogy Button a lágy gumival leelőzte Alonsot ( és Webbert ) annak pedig méginkább nem,hogy maga Webber is leelőzte,már ha leelőzte,nem vagyok biztos benne. Gondolom Alonso se fogadta ezt örömmel mivel hazai pálya,és próbált volna jobban teljesíteni,de hát így is megtette a maximumot.
Vettel,Vettel,5-ből 4 ( ha mindenigaz ) ,hát nagyon nem örülök neki,és attól tartok,hogy ez így megy majd a szezon végig,ugyanis nagy változásnak kell bekövetkeznie hogy Vettel valahogy hátrébb kerüljen,mert ha a Red Bull-on múlik akadály mentesen végig viszik így a szezont,győzelmekkel aratva.
De tény,hogy akármennyire is nem csípem Vettelt,megérdemli a győzelmeit.
2011. május 22. 23:25 #806
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Fanni00 @ 2011.05.22. 20:36)
Nem semmi gond,természetesen nem haragszom,én tiszteletben tartom,hogy te mást szeretsz nincs ezzel semmi baj.
Amúgy egyetkell hogy értsek. Nem mondanám,hogy Alonso-ban van a hiba,hanem a kocsiban. Sajnos ebben a szezonban a Ferrari nem remekel,és hát ez hatással van a pilóták teljesítményére is. 
A futamról a véleményem,bár igaz a végét sajnos már nem láttam,de utána néztem,és hát nagyon nem örültem,hogy Button a lágy gumival leelőzte Alonsot ( és Webbert ) annak pedig méginkább nem,hogy maga Webber is leelőzte,már ha leelőzte,nem vagyok biztos benne. Gondolom Alonso se fogadta ezt örömmel mivel hazai pálya,és próbált volna jobban teljesíteni,de hát így is megtette a maximumot.
Vettel,Vettel,5-ből 4 ( ha mindenigaz ) ,hát nagyon nem örülök neki,és attól tartok,hogy ez így megy majd a szezon végig,ugyanis nagy változásnak kell bekövetkeznie hogy Vettel valahogy hátrébb kerüljen,mert ha a Red Bull-on múlik akadály mentesen végig viszik így a szezont,győzelmekkel aratva.
De tény,hogy akármennyire is nem csípem Vettelt,megérdemli a győzelmeit.


Már most is nagyon nagy ötletek vannak a szabályok terén... Olyan képtelenek mind, hogy már a gondolattól is felteszem magamnak a kérdést, hogy tényleg ez a királykategória?

Sokat nem tudok rajta szépíteni, Webber elrontotta, az egész futamát, úgy ahogy kell. A rajtot eltötyörészte elmentek neki ketten is. Boxban megelőzte őt Hamilton. És beragadt nagyon sokáig Alonso mögé. És a végén egy jobb taktikával, Button is átugrotta. smileeee.gif Szóval, így nagyon nehéz lesz Vettellel versenyt tartania az egyéni vb címért.

Így van, Vettel eddig 5/4. Az eddigiek alapján, nagyon úgy látszik, hogy csak Hamiltonnak lesz ellene reális esélye. De, aztán majd meglátjuk.

A Ferrarit sem temetem még én el, tavaly se kezdtek jól, bár azért jobban, mint idén, de aztán szépen feljöttek. Idén még nagyobb bravúr kell majd, ha ugyanezt el akarják érni, mert csapatban már 110 ponttal, Alonso egyéniben pedig 67 ponttal van lemaradva az elsőtől. És az 5 futam alatt nagyon sok.
2011. május 23. 20:52 #807
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.22. 23:25)
Már most is nagyon nagy ötletek vannak a szabályok terén... Olyan képtelenek mind, hogy már a gondolattól is felteszem magamnak a kérdést, hogy tényleg ez a királykategória?
Sokat nem tudok rajta szépíteni, Webber elrontotta, az egész futamát, úgy ahogy kell. A rajtot eltötyörészte elmentek neki ketten is. Boxban megelőzte őt Hamilton. És beragadt nagyon sokáig Alonso mögé. És a végén egy jobb taktikával, Button is átugrotta. smileeee.gif Szóval, így nagyon nehéz lesz Vettellel versenyt tartania az egyéni vb címért.
Így van, Vettel eddig 5/4. Az eddigiek alapján, nagyon úgy látszik, hogy csak Hamiltonnak lesz ellene reális esélye. De, aztán majd meglátjuk. 
A Ferrarit sem temetem még én el, tavaly se kezdtek jól, bár azért jobban, mint idén, de aztán szépen feljöttek. Idén még nagyobb bravúr kell majd, ha ugyanezt el akarják érni, mert csapatban már 110 ponttal, Alonso egyéniben pedig 67 ponttal van lemaradva az elsőtől. És az 5 futam alatt nagyon sok.


Pontosan. Hát,oké hogy a többi szezonhoz képest több a stratégia és izgalmasabbak a versenyek,de ha Vettel nyer végig,számomra nagyon unalmas lesz ez az idény. Pedig már a tavalyi évben is annyira reménykedtem,hogy Alonso-nak meglesz az a 3. vb cím,de úgy látszik ez már az idén is elúszott neki,pedig nagyon nem vele van a hiba. Amúgy az tény,hogy aki még olyan,hogy na,aki mégiscsak versenybe szállhatna Vettel ellen az Hamilton.
2011. május 24. 08:37 #808
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Fontolgatom, hogy felhagyok idén a F1 nézéssel. Komolyan már, milyen unalmas, hogy Vettel mindig mindent megnyer, aztán egyszer lett szegényke "csak" második. omg.gif

Többen aszondják, hogy Vettel az új Schumi. Hát Schumi már csinált olyat, hogy nyár közepére megnyerte a VB-címet. Nagyon nem örülnék ennek. mad.gif Ez már nem verseny lesz... Vagyis hogy az, de nem az lesz az érdekes, hogy ki nyer, hanem, hogy ki lesz a 2., 3., 4., stb. wtf.gif

Lassan így definiálható a Forma-1: A F1 egy olyan technikai sport, ahol sok nagy teljesítményű autó megy körbe-körbe a pályán nagy sebességgel, és a végén mindig Sebastian Vettel nyer. blink.gif

Legyen igazatok, hogy jöjjön fel más is, mert ez így b*romi unalmas már... dry.gif
5 felhasználónak tetszik: Boscorelli, Fanni00, Viktoriiaa, Riri,Avrilfan, riri17
2011. május 24. 21:37 #809
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
én szeretem a forma1et de nekem elég ha a végét megnézem smileeee.gif olyan hosszú :S
2011. május 24. 21:56 #810
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.05.24. 08:37)
Többen aszondják, hogy Vettel az új Schumi. Hát Schumi már csinált olyat, hogy nyár közepére megnyerte a VB-címet. Nagyon nem örülnék ennek. mad.gif


Bizony volt ilyen, 2002-ben, már a Francia futamon bajnok lett Schumacher. Az katasztrófa év volt, szurkolói szemmel nézve. 11. futamon lett akkor bajnok, 6al a vége előtt. Azért, most a pontrendszer is más, szóval nem lehet annyival a vége előtt megnyerni. Persze, ha folyamatosan nyer Vettel akkor de, de hát csak nem fog. unsure.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2011.05.24. 08:37)
Lassan így definiálható a Forma-1: A F1 egy olyan technikai sport, ahol sok nagy teljesítményű autó megy körbe-körbe a pályán nagy sebességgel, és a végén mindig Sebastian Vettel nyer. blink.gif


Hehe, ez egy kicsit másképp hangzik, eredetiben, de respect, hogy ismered. beer.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2011.05.24. 08:37)
Legyen igazatok, hogy jöjjön fel más is, mert ez így b*romi unalmas már... dry.gif


Hát, ha azt vesszük, két éve Button az első hat futamot egy az egyben behúzta mindet. Vagyis zsinórban nyert hatot, utána egész szezonban egyet sem. Szóval, még tényleg sok minden lehet ám. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. május 25. 11:05 #811
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Trinda @ 2011.05.24. 21:37)
én szeretem a forma1et de nekem elég ha a végét megnézem smileeee.gif olyan hosszú :S


110.gif omg.gif Akkor mit szeretsz benne?! Pont az a lényeg, hogy nagyjából 1,5 - 2 órán keresztül köröznek és taktikáznak, meg próbálnak előzni... mellow.gif
2011. május 25. 11:07 #812
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.24. 21:56)
Bizony volt ilyen, 2002-ben, már a Francia futamon bajnok lett Schumacher. Az katasztrófa év volt, szurkolói szemmel nézve. 11. futamon lett akkor bajnok, 6al a vége előtt. Azért, most a pontrendszer is más, szóval nem lehet annyival a vége előtt megnyerni. Persze, ha folyamatosan nyer Vettel akkor de, de hát csak nem fog. unsure.gif
Hehe, ez egy kicsit másképp hangzik, eredetiben, de respect, hogy ismered. beer.gif 
Hát, ha azt vesszük, két éve Button az első hat futamot egy az egyben behúzta mindet. Vagyis zsinórban nyert hatot, utána egész szezonban egyet sem. Szóval, még tényleg sok minden lehet ám. wink.gif


Hát remélem, hogy nem fog. blink.gif
Igen, az eredeti úgy tudom, focis, de az is hasonlóan németes. rohog.gif
Már Buttonnál is kicsit unalmas volt, de Vettel esetében fennáll még az a nagyon idegesítő, "istenítő sztárolás" is... blink.gif (Vagy csak én látom így?)
2011. május 26. 10:08 #813
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.05.25. 11:07)
Hát remélem, hogy nem fog. blink.gif 
Igen, az eredeti úgy tudom, focis, de az is hasonlóan németes. rohog.gif
Már Buttonnál is kicsit unalmas volt, de Vettel esetében fennáll még az a nagyon idegesítő, "istenítő sztárolás" is... blink.gif (Vagy csak én látom így?)


Nem-nem, abszolút igaz, amit írsz. Bár engem speciel ez nem zavar annyira, mint például, amikor 2005-ben Alonsonál volt hasonló, az sokkal jobban idegesített biggrin.gif
De az már elég rég volt smileeee.gif Igazából Vettel német, én kedvelem a németeket beer.gif úgyhogy, annyira nem zavar, ha megint Ő lesz a világbajnok, csak, az a lényeg, hogy az utolsó futamon dőljön el, nagy csatában. smileeee.gif Személyiségre pedig teljesen más, mint a Schumacher. Pályán is igazából. Korrektebb. Persze, ettől függetlenül, még a McLareneknek szurkolok wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. május 28. 11:25 #814
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Egy érdekes megoldás Liuzzi új sisakjának népszerűsítésére meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: Viktoriiaa, Emily O., Fanni00
2011. május 28. 20:37 #815
Viktoriiaa
Viktoriiaa
obsessed with FOB and P!ATD ♥
 
StátuszWhen you say you love me, know I love you more... ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.22.
Hozzászólás: 1122
Csatolások: 1946
Azonosító: 88094
Offline offline
A mai monacói időmérőről annyit, hogy Pérez balesete nagyon durva volt. Elég veszélyes ez a pálya. Nagyon sajnáltam szegényt, de Hamiltont is, mert konkrétan Pérez balesete miatt nem ért el jobb helyezést. Pedig olyan jó időket ment a Q1-ben meg a Q2-ben! Az az 2 perc 26 mp. nem volt elég semmire tulajdonképpen. Sajnos ez így sikerült. (De Buttonnak nagyon örültem, nagyszerű időt ment! smileeee.gif) És megint Vettelé a pole...

(Én már kezdem unni Vettel nyerő szériáját, remélem nem lesz így az egész szezon alatt. Kezd idegesítő lenni, hogy öt futamból négyet megnyert, és a "legrosszabb" helyezése második. Jó, elismerem, hogy nagyszerű pilóta, de azért jó lenne, ha mások is beleszólhatnának a világbajnokság állásába, és nem dőlne el már x futammal a vége előtt, hogy Vettel másodjára is világbajnok.)
2011. május 28. 21:10 #816
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Viktoriiaa @ 2011.05.28. 20:37)
A mai monacói időmérőről annyit, hogy Pérez balesete nagyon durva volt. Elég veszélyes ez a pálya. Nagyon sajnáltam szegényt, de Hamiltont is, mert konkrétan Pérez balesete miatt nem ért el jobb helyezést. Pedig olyan jó időket ment a Q1-ben meg a Q2-ben! Az az 2 perc 26 mp. nem volt elég semmire tulajdonképpen. Sajnos ez így sikerült. (De Buttonnak nagyon örültem, nagyszerű időt ment! smileeee.gif) És megint Vettelé a pole...


Igen, ezzel én is egyetértek, ilyen formában, ahogy írtad. Reméljük minden rendben lesz Perezszel és már Kanadában ott lehet a rajtrácson.
Azonban az is igaz, hogy Hamilton jó volt, áh de, Vettel már megint jött egy olyat, hogy pfúúj. Fél másodperccel verte Button idejét, aki, amikor megfutotta azt, azt hittem, pocsékká fog ezzel az idővel verni mindenkit. smileeee.gif Nem így lett.

Hamiltont én kettejük közé tippeltem volna, de amondó vagyok, ha nincs a baleset, akkor se tudja megszorítani Vettelt, de lehet tévedek, igazából ezek már csak spekulációk. Ami baj, hogy 7. kocka nem valami jó itt Monacóban, és ha Vettel nyer, akkor kell egy dobogó (legalább), hogy nem húzzon el annyira a német.

Buttonnak én is nagyon örülök. Titkon, ő a sötét lovam a holnapi futamra, mert eddig idén nem nagyon volt esélye nyerni, most itt van egy, remélem be is húzza wink.gif


Idézet (Viktoriiaa @ 2011.05.28. 20:37)
(Én már kezdem unni Vettel nyerő szériáját, remélem nem lesz így az egész szezon alatt. Kezd idegesítő lenni, hogy öt futamból négyet megnyert, és a "legrosszabb" helyezése második. Jó, elismerem, hogy nagyszerű pilóta, de azért jó lenne, ha mások is beleszólhatnának a világbajnokság állásába, és nem dőlne el már x futammal a vége előtt, hogy Vettel másodjára is világbajnok.)


Hát ezzel nem vagy egyedül, be kell vallanom. smileeee.gif De azt is gyorsan hozzá kell tennem, hogy valószínűleg ez csak nekünk gond, mert pl. ha a McLaren nyerné ilyen huzamban a futamokat, Hamiltonnal és Buttonal, az ég egy adta gondom nem lenne a Forma 1-el, unalmasnak pláne nem találnám laugh.gif
Gondolom az ő fanjai is hasonlóképp vannak ezzel a kérdéssel.

Mindenesetre a lecke adott, McLarenéknek. Fel kell nőni a RedBullhoz. Vagy ha nem, ezt az évet röhögve fogják megnyerni sad.gif
2011. május 29. 09:42 #817
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Na szép. Szegény embert, még az ág is húzza, tartja a mondás. Hamiltontól elvették a Q3-as körét, így a 10.helyről kell(ene) startolnia. Azonban valószínűleg Perez nem lesz ott a rajtrácson, így 9. Hát onnan (ráadásul Monacóban) nehéz lesz maradandót alkotni. sad.gif
2011. május 29. 11:06 #818
Viktoriiaa
Viktoriiaa
obsessed with FOB and P!ATD ♥
 
StátuszWhen you say you love me, know I love you more... ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.22.
Hozzászólás: 1122
Csatolások: 1946
Azonosító: 88094
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.28. 21:10)
Igen, ezzel én is egyetértek, ilyen formában, ahogy írtad. Reméljük minden rendben lesz Perezszel és már Kanadában ott lehet a rajtrácson.
Azonban az is igaz, hogy Hamilton jó volt, áh de, Vettel már megint jött egy olyat, hogy pfúúj. Fél másodperccel verte Button idejét, aki, amikor megfutotta azt, azt hittem, pocsékká fog ezzel az idővel verni mindenkit. smileeee.gif Nem így lett.
Hamiltont én kettejük közé tippeltem volna, de amondó vagyok, ha nincs a baleset, akkor se tudja megszorítani Vettelt, de lehet tévedek, igazából ezek már csak spekulációk. Ami baj, hogy 7. kocka nem valami jó itt Monacóban, és ha Vettel nyer, akkor kell egy dobogó (legalább), hogy nem húzzon el annyira a német. 
Buttonnak én is nagyon örülök. Titkon, ő a sötét lovam a holnapi futamra, mert eddig idén nem nagyon volt esélye nyerni, most itt van egy, remélem be is húzza wink.gif 
Hát ezzel nem vagy egyedül, be kell vallanom. smileeee.gif De azt is gyorsan hozzá kell tennem, hogy valószínűleg ez csak nekünk gond, mert pl. ha a McLaren nyerné ilyen huzamban a futamokat, Hamiltonnal és Buttonal, az ég egy adta gondom nem lenne a Forma 1-el, unalmasnak pláne nem találnám laugh.gif 
Gondolom az ő fanjai is hasonlóképp vannak ezzel a kérdéssel.
Mindenesetre a lecke adott, McLarenéknek. Fel kell nőni a RedBullhoz. Vagy ha nem, ezt az évet röhögve fogják megnyerni sad.gif


Hamilton szerintem sem tudott volna jobbat menni Vettel, mert Sebastian iszonyatosan jó időt ment, viszont én is úgy gondolom, hogy talán Button és Vettel közé befért volna. Ez így sikerült, de legalább Buttonnak még elméletileg lehet esélye a győzelemre. Benne bízok. smileeee.gif

Az igaz, hogyha a McLaren lenne verhetetlen, és folyton ők nyernének, biztos nem lenne ezzel gondunk.

Mindenesetre majd meglátjuk még mi történik, hisz' még sok idő van. smileeee.gif
2011. május 29. 11:19 #819
Viktoriiaa
Viktoriiaa
obsessed with FOB and P!ATD ♥
 
StátuszWhen you say you love me, know I love you more... ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.22.
Hozzászólás: 1122
Csatolások: 1946
Azonosító: 88094
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.29. 09:42)
Na szép. Szegény embert, még az ág is húzza, tartja a mondás. Hamiltontól elvették a Q3-as körét, így a 10.helyről kell(ene) startolnia. Azonban valószínűleg Perez nem lesz ott a rajtrácson, így 9. Hát onnan (ráadásul Monacóban) nehéz lesz maradandót alkotni. sad.gif


Én is tegnap olvastam ezt a hírt. Hát nem kicsit lepődtem meg! Szegényt nagyon sajnálom, mert most igazán jó formában volt a hétvégén és bízott is benne, hogy talán még a pole is meglesz. A 9. helyről nem sok esélye lesz jó helyen végezni. sad.gif
2011. május 29. 11:31 #820
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Viktoriiaa @ 2011.05.29. 11:19)
Szegényt nagyon sajnálom, mert most igazán jó formában volt a hétvégén és bízott is benne, hogy talán még a pole is meglesz. A 9. helyről nem sok esélye lesz jó helyen végezni. sad.gif


Hát az-az igazság, egy poleban (esetleges győzelemben) én is bíztam, szóval, sajnáltam, hogy nem jött össze a dolog, de az ilyenek benne vannak sajnos, hogy megzavarhatnak a Q3-ban, szinte bármivel, és utána, már nehéz lesz alkotni valamit. Amikor megtörtént a baleset, és Lewisnak még nem volt ideje, tudtam, hogy elszálltak az esélyek a polera. Nem azért, mert nem tartom annyira, hogy tudna úgy koncentrálni egy ilyen baleset után, hanem, egyszerűen az ember, kiesik a ritmusból, főleg, hogy ráhangolódtál, hogy most odateszed magad, mész egy tuti kört, erre megszakítanak benne. Nehéz újból felspannolnia magát az embernek, pláne, ha ilyen hatalmas bukást lát, és könnyebb hibázni, sajnos Lewisnak sikerült, és kicsit vágott. Ez benne van.

Hát, hogy onnan mit sikerül elérni, az egy nagyon jó kérdés, mert igazából, a futamon bármi lehet. Sok Safety Car is lehet, adott esetben az kedvezhet is neki, és így jobban belegondolva, most sokkal többet kell majd kiállni a boxba itt is, szóval ott is tud átugrani egy, akár kettő pilótát. Én úgy 3-4. helyre várom őt, a tempója alapján. smileeee.gif

Idézet (Viktoriiaa @ 2011.05.29. 11:06)
De legalább Buttonnak még elméletileg lehet esélye a győzelemre. Benne bízok. smileeee.gif


Igen, én is beer.gif
62 oldal 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!