Starity

Formula 1

62 oldal 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 25. 13:24 #1021
- törölt felhasználó -    
Wow. Ez volt aztán a verseny. Ha nem jön az a hülye eső akkor tuti nem ez lenne a felállás. dry.gif Jó mondjuk ilyennek is kell lennie. Hajrá Webber és Button thumbsup.gif
2012. március 25. 13:52 #1022
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Gajcsi @ 2012.03.25. 13:21)
Most a düh és a csalódottság beszél belőlem, de komolyan, mi a szent sz*rt keres a HRT itt? Hogy jutnak mindig túl a 107%-os szabályon???

Ez a nagyon jó kérdés. Senki se tudja, sose készülnek el időben az autóval, mindig anyagi gondokkal küzködnek, és rendre olyan pilótáik vannak, akik bár, lekörözöttek, mégis versenyezni akarnak az élpilótákkal. unsure.gif

Hát, most éppen, hogy bejutottak. Legalábbis Narain. 3 tizeden múlott az egész, csapattársától, De La Rosa-tól kapott egy aranyos 8 tizedet. Nem tudom miért van Ő itt, egyáltalán az ilyen csapatok miért vannak itt.

Idézet (Gajcsi @ 2012.03.25. 13:21)
És miért keresnek olyan pilóták a mezőnyben, akik csak elrontani tudják egyesek nyerési esélyeit???

Sajnos ez kicsit a sport szégyenfoltja is, hogy, van pénzed, építesz egy Forma 1 B-s kocsit, hozol néhány fizetős pilótát, és máris Ők ott vannak a "királykategóriában". Ironikus, hogy Narain Karthikeyan befér az F1-es mezőnybe, 2012-ben, olyanok, mint Trulli, Fisichella, Sutil, Alguersuari, Buemi vagy Barrichello nem kapnak ülést.

Idézet (Gajcsi @ 2012.03.25. 13:21)
És akkor mi van?? Nem fog attól pontokat kapni se a brit, se a német!

Hát ez igaz, sajnos nagyon értékes pontoktól estek el így, mindketten.

Idézet (Gajcsi @ 2012.03.25. 13:21)
Viszont Sergio Pereznek hatalmas gratuláció, hatalmasat ment megint! laugh.gif Ausztráliában is már mutogatta a foga fehérjét, de most...! Odacsapott ám! Így közelebb került a Ferraris szerződéséhez rohog.gif

Én is gratulálok neki, igazán mesteri volt. Nagyon szurkoltam neki, és örültem volna, ha lenyomja Alonso-t, simán benne lett volna. De azt is hozzá kell tennem, Alonso nagyon rutinosan csinálta az egészet, nem kapkodott, és megvárta, míg az ellenfele ront, ami be is jött. A rutin Őt igazolta, Perez, könnyen ott maradhatott volna, ha érinti a kavicságyat, mert elég nagy tempóval sodródott ki. Aztán persze visszajött Alonsora, de 5 körre 5 mp, elégnek kell lenni egy 2x világbajnoknak, bőven be lehetett osztani, felesleges kockázatokba nem is kellett belemennie.
Bár nagyon nem vagyok Alonso rajongó, elismerem, ez okos versenyzés volt részéről. beer.gif

Nem akarom bántani Massa-t, de tényleg, de nagyon meglepne, ha ezt a szezont végig teljesíthetné, a Ferrarival. Ez a különbség, már korszakos, még csak hasonlóra sem emlékszem, élcsapatnál, pedig, 1995-óta nézem a versenyeket.

Kimi pedig továbbra is a régi, utolsó körök: leggyorsabb kör. rohog.gif
Örülök neki, hogy visszatért, neki tényleg itt a helye, és ma, szerintem kiválóan versenyzett. meghajolo.gif
4 felhasználónak tetszik: joe_r, Gajcsi, Fanni00, Emily O.
2012. március 25. 14:59 #1023
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2012.03.25. 13:52)

Ez a nagyon jó kérdés. Senki se tudja, sose készülnek el időben az autóval, mindig anyagi gondokkal küzködnek, és rendre olyan pilótáik vannak, akik bár, lekörözöttek, mégis versenyezni akarnak az élpilótákkal. unsure.gif 


Én azt vártam, hogy a nyilatkozatok közben jön egy "Megszakítjuk műsorunkat, exkluzív értesüléseink szerint Vettel a Paddock-ban leverte Karthikeyan-t!" rohog.gif

Valóban egy vicc, egy nagyon rossz vicc, amit az indiai a pályán művel. Komolyan mondom, csak neki be kellene építeni az autóba a terep rallyban használt Sentinel rendszert. Talán annak a jelzéseit észre venné, ha már a villogó kék digitális zászlót, illetve a lengetett kéket nem veszi figyelembe.

Idézet (Boscorelli @ 2012.03.25. 13:52)

Sajnos ez kicsit a sport szégyenfoltja is, hogy, van pénzed, építesz egy Forma 1 B-s kocsit, hozol néhány fizetős pilótát, és máris Ők ott vannak a "királykategóriában". Ironikus, hogy  Narain Karthikeyan befér az F1-es mezőnybe, 2012-ben, olyanok, mint Trulli, Fisichella, Sutil, Alguersuari, Buemi vagy Barrichello nem kapnak ülést.


Nekem alapvetően az a gondom ezzel az egésszel, amit az FIA erőltet nagyon, hogy a költségeket faragjuk még tovább. Véleményem szerint, aki be akar szállni ebbe a sorozatba, az baromi sok pénzt hozzon magával. Mert szép gondolat, hogy adjunk esélyt a kisebb csapatoknak is. De ha egy csapatnál, már az indulás évében azt mondják, hogy nincs pénz, akkor felmerül a kérdés, hogy mégis mire gondoltak, mikor úgy döntöttek, csapatot indítanak az F1-ben?

Idézet (Boscorelli @ 2012.03.25. 13:52)

Én is gratulálok neki, igazán mesteri volt. Nagyon szurkoltam neki, és örültem volna, ha lenyomja Alonso-t, simán benne lett volna. De azt is hozzá kell tennem, Alonso nagyon rutinosan csinálta az egészet, nem kapkodott, és megvárta, míg az ellenfele ront, ami be is jött. A rutin Őt igazolta, Perez, könnyen ott maradhatott volna, ha érinti a kavicságyat, mert elég nagy tempóval sodródott ki. Aztán persze visszajött Alonsora, de 5 körre 5 mp, elégnek kell lenni egy 2x világbajnoknak, bőven be lehetett osztani, felesleges kockázatokba nem is kellett belemennie.
Bár nagyon nem vagyok Alonso rajongó, elismerem, ez okos versenyzés volt részéről. beer.gif 


Alonso-nak ismét volt egy hatalmas mázlija. Ausztáliában Maldonado próbálta lelökdösni a pályáról, aztán sikerült lezúzni a Williams-et. Most Perez volt a lelkes játszópajtás, és neki sem sok hiányzott a nullázáshoz. Nem elég egy jó versenyző, és egy jó autó (itt most nem a Ferrari-ról beszélek, mert jelenleg a Ferrari nem bajnok esélyes autó, hanem úgy általában), hanem kell hatalmas szerencse is.

Idézet (Boscorelli @ 2012.03.25. 13:52)

Nem akarom bántani Massa-t, de tényleg, de nagyon meglepne, ha ezt a szezont végig teljesíthetné, a Ferrarival. Ez a különbség, már korszakos, még csak hasonlóra sem emlékszem, élcsapatnál, pedig, 1995-óta nézem a versenyeket.


Massa - sajnos - soha nem lesz már a régi. Azt nem tudom, hogy a Ferrari tényleg lecseréli-e idény közben, de tovább csökkent az esélye arra, hogy jövőre is itt maradjon. Az egyetlen dolog, ami megmentené, ha a továbbiakban minden versenyen az első öt között kvalifikálná magát, és a versenyeken dobogóért, vagy győzelemért csatázna.

Idézet (Boscorelli @ 2012.03.25. 13:52)

Kimi pedig továbbra is a régi, utolsó körök: leggyorsabb kör. rohog.gif 
Örülök neki, hogy visszatért, neki tényleg itt a helye, és ma, szerintem kiválóan versenyzett. meghajolo.gif


Kimi, ha végre össze tud rakni egy gondmentes időmérőt, és az elején végez, mint ahogy Grosjean megmutatta, nem lehetetlen, akkor ő is felírandó a dobogóesélyesek közé.
2 felhasználónak tetszik: Gajcsi, Boscorelli
2012. március 26. 19:15 #1024
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
.
laugh.gif
2012. március 26. 19:23 #1025
Vivyy22
Vivyy22
~کŧụьь๑гŋ~
 
Státusz~ Carry on my wayward son... ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.23.
Hozzászólás: 2028
Csatolások: 143
Azonosító: 169884
Offline offline
Hajráá Alonso,Schumi,Hamilton,Webber,Kimi,Button!! thumbsup.gif
2012. április 06. 21:57 #1026
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Tényleg, milyen jó, hogy idén lesz bahreini nagydíj... Teljesen megszűntek a zavargások...
1 felhasználónak tetszik: ariellavettel
2012. április 07. 20:46 #1027
elcsike
elcsike
 
StátuszI love Summer
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.06.
Hozzászólás: 593
Csatolások: 66
Azonosító: 138140
Offline offline
Ferrari és Alonso!
1 felhasználónak tetszik: Fanni00
2012. április 15. 16:48 #1028
LeahRyan
LeahRyan
Sverige♥
 
StátuszA világ csakugyan nem dől össze semmitől.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 2318
Csatolások: 601
Azonosító: 142308
Offline offline
Nagyon jó volt ma a verseny! Rosberg megszerezte végre első győzelmét. thumbsup.gif Remélem még sok ilyen versenyt láthatunk idén (ahol ennyire összerázódott a mezőny!) smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2012. április 15. 17:09 #1029
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Jó volt ez a mai verseny. Ugyan az első helyezettnek egyáltalán nem tudok örülni 110.gif , annak viszont igen, hogy Button és Hamilton ilyen zseniálisat mentek! Respect! meghajolo.gif Na és persze ne felejtsem ki Webbert sem, aki végre maga alá gyűrte Vettelt. rohog.gif thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: pixie1013
2012. április 16. 09:53 #1030
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.04.15. 17:09)
Jó volt ez a mai verseny. Ugyan az első helyezettnek egyáltalán nem tudok örülni 110.gif

Hogy-hogy? Mi a baj Rosberggel? think.gif

Én úgy voltam vele, miután megszerezte a pole-t, hogy akkor tényleg, nyerje is meg, megérdemelné, hiszen nagyon hosszú időt várt az első győzelemére. Azért 110 nyeretlen verseny után nem lehetett könnyű így Shanghaiban odaállni, de, azt kell mondjam, megoldotta. Az időmérő Q3 részében nagyon látszott, hogy ez a Mercedes tényleg rendben van, és, ami még inkább meglepő volt, hogy Hamilton és Schumacher ilyen messze voltak. Persze, ez lehet az aszfalthőmérséklet miatt is, de azért ennyit, ilyen rövid idő alatt biztos nem változott, hogy +5 tizedet számítson.

Magam részéről azt gondoltam volna, hogy Schumi jobban ott lesz Nico mögött majd a futamon, de nem, erről nem is volt szó igazából. Gyakorlatilag már a rajtnál eldőlt ez a Mercedes belharc, és az első etapban Rosberg szépen leszakította Schumi-t. Igazából elég profi teljesítményt nyújtott, gyakorlatilag senki nem tudott vele menni (bár, az jó kérdés lett volna, ha végig a két McLaren jön Rosberg mögött, akkor hogy alakul a futam) és simán nyert is. Én szerintem nagyon rászolgált, és maximálisan megérdemelte. beer.gif

McLaren részről szerintem ebben a versenyben ennyi volt. Egyébként, frankón behozták 2-3-ra. Hamilton-nak a 7. helyről ilyen szoros mezőnyben nem volt egyszerű dolga, de végig higgadtan versenyzett, fölösleges kockázatokat nem vállalt. Button pedig, amilyen gyengén teljesített az időmérőn, ahhoz képest nagyot rajtolt. Azt nem tudom mi lett volna, ha nem szúrják el a boxot, mert akkor bőven visszajött volna a Kimi-Vettel vezette boly elé, és mehetett volna Rosberg után. De hát, nem így alakult. Másik oldalról nézve pedig, eltelt 3 futam, Hamilton-nak van 3 dobogója, Button-nak 2, az összesen 5, a maximális 6-ból. Ezt így kell csinálni, ha mindkét világbajnoki címet be akarják gyűjteni. És remélem be akarják. beer.gif
Az autó idén különösen nagyon jó, biztos vagyok benne, hogy még jó pár futamon lesz jó esélyük nyerni. meghajolo.gif

Számomra sötét ló viszont a RedBull és ide sorolom azért még a Mercedes-t is. RBR szemszögből nézve, Webber tempója rendben volt, Vettel-nek pedig ezt meg kellett játszani onnan, ahonnan indult, a végén persze elfogyott a gumi, várható is volt, de 11-ről (főleg, hogy a verseny elején 14. is volt) 5. (ebben a mezőnyben) az nem is olyan rossz.
Mercedes (tavalyhoz képest különösen) pedig minőségit ugrott, előre. Arra leszek kíváncsi, hogy az olyan futamokon, ahol sokkal melegebb az aszfalt és a hőmérséklet is, mennyire fognak jól bánni a gumikkal, mert most itt Shanghai-ban tulajdonképpen nem volt ilyen problémájuk, ha ezt a tempót tudják tartani, és a fejlesztéseik is jók lesznek, illetve, melegebb pályákon is jól bánnak majd a gumikkal, akkor mindenképp számolni kell velük idén.

Közvetítésről eddig még nem esett szó, de el kell mondanom, sokkal jobb, hogy visszakerült az m1-hez, valahogy más a hangulata az egésznek, profibb, talán ez a jó szó rá. Czollner Gyulától megszabadultunk, és az okoskodó Héder Barnától és Gyulai Balázstól is. Szerencsére.
2012. április 16. 10:36 #1031
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2012.04.16. 09:53)
Hogy-hogy? Mi a baj Rosberggel? think.gif

Számomra végtelenül antipatikus egyén, megmagyarázhatatlan okból kifolyólag. Mint versenyző sem vagyok tőle különösebben elájulva, ennyi. pardon.gif
2012. április 22. 17:54 #1032
Mosolygós
Mosolygós
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.29.
Hozzászólás: 355
Csatolások: 0
Azonosító: 172214
Offline offline
Ez a mai futam nagyon tetszett nekem.
Végre láthattam Kimit újra dobogón állni:)
Mondjuk azt sajnálom hogy a Saubernek most nem ment annyira jól sad.gif
Hajrá Kimi!Hajrá Lotus! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: riri17
2012. április 22. 18:11 #1033
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
A mai futam nagyon jó volt. biggrin.gif Bár nem tudom mi baja volt a Mclarennek, nem mentek valami jól. :/ Rosberg ma elég erőszakos volt, Alonso meg megint felkapta a vizet. biggrin.gif Jól ment ma Vettel, de azért jobban örültem volna egy Kimi győzelemnek. blush.gif Egyszer-kétszer azt hittem megelőzi, de mégsem. :/ Egyébként nem tudom mi volt ma Kimivel, szinte megtáltosodott. biggrin.gif Azért jó volt ma végre ennyi év után látni őt a dobogón. happy.gif Go Kimi Go. heart.gif
2012. április 24. 20:05 #1034
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Érdekes egy verseny volt a hétvégén, az már biztos. A Vettel-győzelemnek egyelőre "megszokásból" nem tudok örülni, rohog.gif - de ha az évad ennyire kiszámíthatatlan és változatos lesz, akkor örülni fogok. biggrin.gif Ne legyenek rajt-cél győzelmek, legyenek küzdelmek az élen, az az izgalmas. smileeee.gif
Sosem voltam Kimi-rajongó, de örültem én is, hogy ott állt a dobogón. Ügyesen vezetett, úgy látszik, még mindig inkább a F1 fekszik neki, semmint a rally. rohog.gif
Én idén is Alonso és McLaren drukker leszek, szóval hajrá! rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Fanni00
2012. április 25. 17:34 #1035
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Nagyon jók a versenyek eddig, csak Palik hiányzik! biggrin.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2012.04.24. 20:05)
Sosem voltam Kimi-rajongó

Pedig nagy figura a finn:

_nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: riri17, Gajcsi
2012. május 02. 14:23 #1036
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Necros @ 2012.04.25. 17:34)
Pedig nagy figura a finn: _nevet.gif

Kinek mi. pardon.gif

--

Volt valaki a hosszú hétvégén a fővárosban a bizonyos eseményen? Én 29-én és 30-án voltam kint, akkor is brutális volt a hőség, de megnéztem a kiállított McLareneket, meg az egyéb érdekességeket. Hamilton kocsiját már láttam pár éve Londonban, illetve volt szerencsém (szintén Londonban) egy Ferrarihoz is, de nem tudom, az kié volt, nem kötötték az orromra. (gondolom Aloé...)
2012. május 02. 16:22 #1037
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.05.02. 14:23)
Kinek mi. pardon.gif
--
Volt valaki a hosszú hétvégén a fővárosban a bizonyos eseményen? Én 29-én és 30-án voltam kint, akkor is brutális volt a hőség, de megnéztem a kiállított McLareneket, meg az egyéb érdekességeket. Hamilton kocsiját már láttam pár éve Londonban, illetve volt szerencsém (szintén Londonban) egy Ferrarihoz is, de nem tudom, az kié volt, nem kötötték az orromra. (gondolom Aloé...)

Én voltam elsején amikor ugye Button tartott ilyen bemutatószerűséget és egy órával egy a kezdés előtt beálltunk a kordonokhoz és hát rettenetesen meleg volt de megérte mert nagyon nagy élmény volt blush.gif a második köre után pedig beálltunk a hotel vagy mi elé és láttunk ahogy kisétál a harmadik körére wub2.gif
2012. május 03. 11:08 #1038
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (VampireBella @ 2012.05.02. 16:22)
Én voltam elsején amikor ugye Button tartott ilyen bemutatószerűséget és egy órával egy a kezdés előtt beálltunk a kordonokhoz és hát rettenetesen meleg volt de megérte mert nagyon nagy élmény volt blush.gif a második köre után pedig beálltunk a hotel vagy mi elé és láttunk ahogy kisétál a harmadik körére wub2.gif

Én biztos nem ácsorogtam volna ott a tikkasztó hőségben, még Alonso kedvéért sem. rohog.gif
Egyébként meg amit a királyi tévé művelt, röhejes volt. Én tévéből néztem már itthonról elsején a közvetítést, de annyira nevetségesen csinálták, hogy folyton elkapcsolgattam, mert már fájt a hülyeség... mellow.gif Ahogy beállították ezt az egész VODA-REKLÁM rendezvényt, egy vicc volt. blink.gif
2 felhasználónak tetszik: Necros, VampireBella
2012. május 13. 12:29 #1039
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
F1: Jövőre nem lesz Európa Nagydíj


Spanyolország 2008 óta két Forma-1-es futamnak adott otthont, miután a barcelonai Spanyol Nagydíj mellé a valenciai utcai pályán rendezett Európa Nagydíj is bekerült a versenynaptárba.

Az elmúlt években azonban mindkét helyszín pénzügyi nehézségekkel küszködött, Barcelona és Valenciai kidőlése is felmerült, végül kompromisszumként a két helyszín évenkénti rotációja lett a legvalószínűbb megoldás.

Az F1 uraként ismert Bernie Ecclestone már jó néhány hete azt mondta, hogy ez meg is valósul, tegnap pedig hivatalosan is megerősítette, hogy 2013-tól indul a forgás. Jövőre Barcelona kapja a futamot, míg 2014-ben Valencia következik.

Valencia kimaradása egyben azt is jelenti, hogy 1998 után újra nem lesz Európa Nagydíj nevű verseny. '99-től a 2007-ig a két németországi futam közül a nürburgringi viadal viselte ezt a címet, de azóta a fentihez hasonló rotációban a Német Nagydíjon osztozik Hockenheimmel. Hogy Valencia a jövőben megtartja-e az Európa Nagydíjat, vagy a Spanyol Nagydíj vándorol-e a két helyszín között, egyelőre nem tudni.

Forrás: vezess.hu
2012. május 13. 16:11 #1040
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
5 futam, 5 különböző futamgyőztes. biggrin.gif Nem egy rossz idény ez! cool.gif
62 oldal 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!