Starity

Formula 1

62 oldal 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 14. 20:23 #961
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
Meglepődve olvasom a topikot,hogy egyetlen egy hozzászólás szól a legutóbbi futamról.
Az a helyzet,hogy már véleményt is nehezen tudok mondani a futamról mert már-már elfelejtettem.
Az természetesen megmaradt a fejemben,hogy újra a mi drága német pilótánk nyert. Nem bunkóságból,és próbálom tiszteletben tartani,meg oké,hogy nem az ő hibája ha ügyes és ha jó a kocsi alatta,de mint már mindenkinek engem is egyre jobban zavarnak a Vettel győzelmek.
A rajtnál Alonso-t tudnám megemlíteni,miszerint tökéleteset rajtolt. Ügyesen elment mindenki mellett. Sajnos ugye ez nem sokáig tartott,amit sajnáltam is nagyon. Na én ekkor kijelenthettem,hogy ez a futam már unalmas lesz.
Amit még szóraméltatnék,az a Schumi-Hamilton csata. Nagyon vicces volt,hogy több mint 20 körön át harcoltak a 4. helyért.
Sajnáltam Webbert,hogy abba kellett hagynia a futamát. Emelett persze gratulálnék Vettelnek,szintúgy Buttonnak is,valamint természetesen Alonsonak.
Azon azonban meglepődtem,hogy Alonso feljött a 2. helyre a világbajnoki pontversenyen,még ha nem is kerül már 1. helyre. (sajnos)
1 felhasználónak tetszik: Emily O.
2011. szeptember 14. 20:28 #962
Eszter655
Eszter655
asylum
 
Státuszfilozofálok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.29.
Hozzászólás: 6256
Csatolások: 679
Azonosító: 134102
Offline offline
Én 100% Red Bull Racing fan vagyok,mindig nézem...és természetesen Sebastian Vettel&Mark Webber a favorite. wub.gif http://starity.hu/images/emoticons/heart.gif
2 felhasználónak tetszik: H_Eszti, NikiBlack
2011. szeptember 14. 21:27 #963
Emily O.
Emily O.
Osminator™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 2578
Csatolások: 676
Azonosító: 139156
Offline offline
Nos én is szólnék pár szót a monzai futamról:

A rajtot a legjobban Alonso kapta el, ezzel 4 hellyel előrébb lépett, de sajnos nem tartott sokáig. Utána egy kis ideig nem tudtam nézni, hát persze, hogy akkor volt az, hogy Webber kiesett. Sajnáltam is egy kicsit! A Schumaher-Hamilton-féle harcot már láttam (legalábbis a végét) le a kalappal Schumi előtt! Itt azért meglátszik az a hétszeres vb cím, de Hamilton végül is megelőzte. Szerintem is vicces volt, hogy a 4. helyért ekkora csata volt. Végül is örültem Alonso 3.helyének, de ha lett volna még egy kör akkor Hamilton biztos leelőzi, ami nem az Ő hibája lett volna. Mindenesetre én gratulálok még egyszer Alonso 3. és Hamilton 4. helyének! beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Fanni00
2011. szeptember 25. 18:08 #964
- törölt felhasználó -    
megnéztem ezt a mai futamot nagy unalmamban!évek óta nem nézek futamot!nézem Szingapuri futam ehhhe mi a fax???Szingapúr milyen alapon? hogy? kinek az ötlete volt hogy itt rendezzenek futamot minek???röhej!komolyan! rolleyes.gif
ez Formula 1 ez?? rolleyes.gif ez a fos??? rolleyes.gif
neeemááá ez egy ratyi egy semmi egy tili toli leszabályozott katyvaszság pff.
jahhh és még valami ezt a Zolner Gyulát vagy ki a tökömet kormány rendeletbe foglaltatnám hogy ne engedjék a kommentáror állásba ez egy lúzer hozzá nem értő félkegyelmű ripacs! rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: bertmccracken
2011. szeptember 25. 18:27 #965
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
Na,hát a mai futam ugyebár. Megkell,hogy mondjam unalmasasabb futamra számítottam. Oké,így sem volt valami elég érdekes,de volt már ennél unalmasabb futam is.
Maga a futam gyönyörű volt, mindig is szívesen néztem a szingapúri nagydíjat,elragadó milyen szép tud lenni ez az egész verseny ha este rendezik.

Vettel nyert. Ez természetesen várható volt. Meg sem lepődtem már. A rajtot Alonso elég jól elkapta,ügyesen bekerült Button és Webber közé. Na és amint láttam,hogy Vettel elhúz egyből a többiek elől,már unalmassá vált a futam.
Alonsonak mindvégig annyira szurkoltam,hogy 3. helyen végezzen,ami ugye nem történt meg. Pedig többször is volt 3. helyen,de váltakoztak Webberrel mindvégig. Akit sajnálok az Schumi. Bár nem is értem,hogy miért sajnálom,mert ha kicsit türelmesebb és nem veszti így el a fejét nem történt meg volna az ami. Akinek nagyon de nagyon tudnék gratulálni az Hamilton. Komolyan mondom,annyira jól ment ezen a mai futamon. Ugye kapta azt a büntetést,jól hátra került,de hogy onnan felhozta magát az 5. helyre. Nem hiába mondták,hogy a McLaren-nek fekszik nagyon ez a pálya. Lehetett tapasztalni Hamiltonnál és Butonnál is.
A versenybe pedig leginkább vitt színt az a Button-Vettel kis harca. Ha azt nem történt volna meg,akkor sokkal unalmasabb lett volna az egész futam. A végére jól megcsinálták. Egyébként Button-t sajnálom,mivel jól láttam,hogy Barichello és Maldorado (elnézést ha rosszul írtam a nevüket) miatt nem sikerült megelőznie Vettelt? Ha nem így történt javítson ki valaki. Márpedig még sikerült is volna neki,borzasztóan örültem volna neki ha leelőzi Vettelt,jó lett volna egy nem német himnuszt hallani..
A világbajnokságról meg csak annyi a véleményem,hogy szerintem ez már el van döntve. Persze matematikailag még nem,még Button-nak van esélye,de szerintem csoda kellene ahhoz,hogy sikerüljön megvernie Vettelt. Akármennyire is jól megyen mostanság Button alatt a McLaren. Azért még szurkolok neki nagyon,ha már Alonsonak nem fog sikerülni.
1 felhasználónak tetszik: Emily O.
2011. szeptember 25. 18:29 #966
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.09.25. 18:08)

jahhh és még valami ezt a Zolner Gyulát vagy ki a tökömet kormány rendeletbe foglaltatnám hogy ne engedjék a kommentáror állásba ez egy lúzer hozzá nem értő félkegyelmű ripacs! rolleyes.gif


Meg kell,hogy mondjam,ezzel most nagyon egyetértek.
2 felhasználónak tetszik: NikiBlack, Emily O.
2011. szeptember 25. 19:40 #967
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Untam a versenyt, nem is néztem, csak az első negyedórát, a közepét, meg a végét. dry.gif Nem kötött le, nem is kommentálom. Erre az évadra elment a kedvem, megmondom őszintén. mellow.gif

Gyulámat pedig tényleg katapultálhatnák végre a kommentátori székből... Nekem már komolyan hiányzik a Palik, pedig hát ő se volt "semmi"... mellow.gif
2011. szeptember 26. 13:36 #968
- törölt felhasználó -    
Szerintem a tegnapi verseny nem volt unalmas gondoltam hogy megint Vettel nyer a végén Button megelőzhette volna de hála a lekörözött versenyzőknek ez nem sikerült Hamilton meg mint mindig most is nagyon jól ment a Massás esetről meg annyit hogy nem direkt ment bele és Hamilton mindig is ilyen agresszív volt nem értem Massa miért van ennyire kiakadva persze megértem hogy dühös de amit Massa csinál az már óvodás szint blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Boscorelli, Fanni00
2011. szeptember 26. 15:43 #969
Emily O.
Emily O.
Osminator™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 2578
Csatolások: 676
Azonosító: 139156
Offline offline
Hát Vettel lett az első, mint mindig, de azért volt pár érdekes dolog tegnap. Egy kis színt vitt a futamba a vége előtt a Button-Vettel féle párharc az első helyért. Nagyon drukkoltam Buttonnek, (ha már Alonso nem lett a 3.) hogy előzze meg Vettelt, de a lekörözött autók miatt ez nem történt meg, amit nagyon sajnáltam,mert nagyon szépen behozta Button a hátrányát. A másik, akit kiemelnék az Hamilton. Egy kicsit erőszakos volt, aminek meglett az eredménye : boxutca áthajtás. Mivel a szingapúri boxban csak 60-nal lehet menni (azt hiszem csak ennyivel) és szegény Hamilton lecsúszott a 15. helyre, de le a kalappal előtte,mert fel tudott jönni a futam végére az 5. helyre. Alonsonak sajna nem jött össze a 3.hely,de azért nem volt olyan rossz,mert a rajtot most is jól kapta el.
1 felhasználónak tetszik: Fanni00
2011. szeptember 26. 16:35 #970
jessie107
jessie107
új tag
 
StátuszRunaway Baby...:))^^ *.*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 2
Azonosító: 160093
Offline offline
Hát a tegnapi futam olyan közepes volt..nem volt se nem jó se nem unalmas. Vettel már a rajtnál elhúzott (lehetett rá számítani) aztán utána végig tartotta előnyét. Már kezdtem abba reménykedni hogy Hamilton(mivel a rajtnál nem wolt incidense) nem csinál semmit..Hát ez nem jött be biggrin.gifD De sztem Massa ezt túldramatizálta! Hamilton nagyon beindult a büntije után és jól is vezetett a végéig! A végén jó lett volna a Vettel-Button párharc de hát abból se lett semmi a lekörözött autók miatt..pedig Button nagyon begyorsult a végére! Vettel meg megint nyert! Én személy szerint sokkal többet vártam ettől a futamtól..szép volt meg minden de az előzö években több baleset volt meg vhogy érdekesebb volt!biggrin.gifD Kövi futamon (Japánban) már Világbajnokot avathatunk!!smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: riri17
2011. szeptember 26. 22:06 #971
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.09.25. 19:40)
Gyulámat pedig tényleg katapultálhatnák végre a kommentátori székből... Nekem már komolyan hiányzik a Palik, pedig hát ő se volt "semmi"... mellow.gif

Világi Pétert kívánom már nagyon régóta a kommentátori székbe, de sajnos ő a SportKlubon közvetíti a tizenhatod osztályú focimeccseket... Gyula egyre rosszabb, mellette a Csaba még ért talán hozzá de... kedves Gyulusunk elnyomja...
Mellesleg felháborítónak tartom, hogy nem adja le végig a futamot, interjúkkal együtt, mert a csimpánzos filmet kell leadniuk. Kérdem én: belehalnának, ha csúszna a műsoridő? Német RTL, BBC annyit csúszott, mint a fene mégis VÉGIG leadták... Mi magyarok meg nézzük a majmokat... Komolyan mondom, az RTL-t már alig nézem, inkább szenvedek neten.. unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: NikiBlack, Emily O., Fanni00, Bettyna
2011. szeptember 27. 23:45 #972
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (zsófi1997 @ 2011.09.26. 13:36)
nem értem Massa miért van ennyire kiakadva persze megértem hogy dühös de amit Massa csinál az már óvodás szint blush.gif

Semmi probléma, saját magát minősítette.

Idézet (Fanni00 @ 2011.09.25. 18:27)
Maga a futam gyönyörű volt, mindig is szívesen néztem a szingapúri nagydíjat,elragadó milyen szép tud lenni ez az egész verseny ha este rendezik.

Arra gondoltam, ha ennyire tetszik, akkor pár képet feltöltök Neked wink.gif

6 felhasználónak tetszik: Emily O., Fanni00, zsófi1997, NikiBlack, jessie107, riri17
2011. október 09. 15:29 #973
- törölt felhasználó -    
Hát ez a futam nem volt a legizgalmasabb gondoltam hogy Vettel világbajnok lesz de viszont Buttonnak nagyon örülök megérdemelte az első helyet a Hamilton Massa eset meg egyszerű sport baleset volt de Massa ezt is túlreagálta és nem értem miért inkább Hamiltonnak kéne mérgesnek lenni mivel a Szingapúri futamon Massa akarta tönkre tenni Hamilton versenyét és bár nem rajongok érte de azért gratulálok Vettelnek a második világbajnoki címéhez
2011. október 09. 15:58 #974
brigicyy
brigicyy
Кp0p Pяiŋ¢єss
 
StátuszToo fast to live, too young to die <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.23.
Hozzászólás: 2223
Csatolások: 13090
Azonosító: 110738
Offline offline
Idézet (zsófi1997 @ 2011.10.09. 15:29)
Hát ez a futam nem volt a legizgalmasabb gondoltam hogy Vettel világbajnok lesz de viszont Buttonnak nagyon örülök megérdemelte az első helyet a Hamilton Massa eset meg egyszerű sport baleset volt de Massa ezt is túlreagálta és nem értem miért inkább Hamiltonnak kéne mérgesnek lenni mivel a Szingapúri futamon Massa akarta tönkre tenni Hamilton versenyét és bár nem rajongok érte de azért gratulálok Vettelnek a második világbajnoki címéhez


Teljesen egyetértek veled. Mostanában mindenért Hamiltont hibáztatják. Igaz hogy vannak hibái és ebben az évben kicsit több volt .. de hát legalább versenyez. Vettel meg hát igen világbajnok... ügyes de az az igazság hogy nagyon jó kocsija van .. Nem a kedvencem de azért gratula neki smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: zsófi1997, Boscorelli
2011. október 09. 18:03 #975
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (zsófi1997 @ 2011.10.09. 15:29)
de Massa ezt is túlreagálta

Kezd kicsit sok lenni Massa-ból. Ez a mai eset megint semmi nem volt, csak egy versenybaleset, kicsit összekoccantak. Ez minden.
Érdekes módon, azzal nem volt problémája Felipének, amikor 2008-as Japán nagydíjon egy az egyben kilökte Hamiltont a pályáról. Sőt, arra is emlékszem, a 2008-as szezonfinálé után rögtön elkezdték gyártani az elméleteket, hogy Glock direkt elengedte Lewis-t, holott, ha az FIA nem segíti őt a szezon során, köze nem lett volna a vb. címhez. Máig Ő az egyetlen olyan versenyző, akiről én tudok, hogy úgy nyert futamot, hogy egy kört nem vezetett, beleértve az utolsó kört is.

Amit, megint nem értek, hogy miért van felháborodva, hogy ha Montoya példáját hozom, élete harmadik versenyét megnyerhette volna, simán vezette a brazil versenyt, erre egy lekörözött kilökte és kiesett. Nem szólt semmit, mondván, benne van. 2005-ben, a belga futamon, biztos második helyről, szintén egy lekörözött lökte ki, ott sem szólt semmit, nem csinált hisztit, és ilyen fesztivált, mint Massa. Holott, azért valamivel előkelőbb helyekről volt szó, mint a mostani szingapúri és japán esetekben. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy lehet máshogy is viselkedni, normálisan. És tudomásul kéne venni, hogy ez egy autóverseny, ahol néha, olykor előfordul, hogy két autó összeütközik, vagy összeér, esetleg összekoccan.
De nem lepődök meg igazán, ez a mai F1 már nem ugyanaz, mint régen, régen, aki ennyit hisztizett, azt kiröhögték.

Bár a számok igazán beszédesek, és azok azt mondják, hogy Alonsonak (kis túlzással persze) majdnem 3x annyi pontja van, mint Felipenek. És, ehhez semmi köze nincsen Hamilton-nak, és mindannak, hogy kétszer összeütköztek.
A mezőny pedig telis-tele van tehetségesebbnél tehetségesebb pilótákkal. A kérdés már csak az, hogy Massa teljesítménye meddig lesz elég a Ferrari-nak. Mert, bárhogy is nézem, a csapat vb-ben idén, és tavaly is, semmi közük nem volt, még a 2. helyhez sem. És az autó ennyire nem volt rossz, se tavaly, se idén. Ebben a szezonban már majdnem 100 ponttal vannak lemaradva a McLaren-től. Ha nekik ez így jó, akkor nekem is biggrin.gif

Egyébként, Button valóban jól ment, igazából most az látszik, hogy nagyon egyben van a srác, megszokta az autót, a csapatot, és az elmúlt öt futamon, kicsit Hamilton fölé is nőtt. Persze, sok más tényező is közrejátszott.

Vettelnek grt a vb-címhez. Utolsó futamokra csak azt remélem, hogy legalább jó versenyek lesznek. És továbbra is szürke autók nyernek, mint ma biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: zsófi1997
2011. október 13. 20:22 #976
Emily O.
Emily O.
Osminator™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 2578
Csatolások: 676
Azonosító: 139156
Offline offline
Sajnos nem láttam a japán futamot,mert elment a tv,de hallottam nagyon jó volt. Az interjúkat láttam és meglepődtem : Button az első, Alonso a második ( taps.gif ) és Vettel csak harmadik (?),de egyből tudtam,hogy meglett az az egy pont,tehát Vettel világbajnok lett , amihez GRATULÁLOK. Megérdemelte,mert minden futamon jól teljesített. Már végül is az a maradék pár futam nem változtat semmin, de azért én is (mint Boscorelli) remélem,hogy izgalmasak lesznek.
1 felhasználónak tetszik: Fanni00
2011. október 28. 08:13 #977
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Folyamatosan csak a panaszokat olvashatjuk az Indiai Nagydíjról, ráadásul az első szabadedzésre bement a pályára egy kutya (bár inkább egy kutya legyen, mint egy tehéncsorda)... Kérdem, felkészültek erre a futamra? Mert nem úgy látom. Kicsit olyan ez az egész, mint tavaly Korea. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Emily O.
2011. október 28. 22:56 #978
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Who let the dogs out? rohog.gif Az első kutyus miatt piros zászló volt az edzésen, a kis fekete pedig csak kíváncsi volt a második edzésre.
3 felhasználónak tetszik: Boscorelli, Emily O., NikiBlack
2011. október 28. 23:00 #979
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Gajcsi @ 2011.10.28. 22:56)
Who let the dogs out? rohog.gif

Legendásan szuper a humorod wink.gif Hát ez a szöveg, óriási rohog.gif

Én azt hittem, a fekete blöki szökött be, legalábbis, ezen a képen úgy látszik. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Emily O.
2011. október 28. 23:11 #980
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.10.28. 23:00)
Én azt hittem, a fekete blöki szökött be, legalábbis, ezen a képen úgy látszik. smileeee.gif

Mindkét edzésre jutott egy-egy kutyus. laugh.gif Jövőre viszem az enyémet a Ringre. Kicsit feldobom vele a hangulatot. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Boscorelli, Emily O., NikiBlack
62 oldal 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!