Starity

Formula 1

62 oldal 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 24. 21:29 #921
Bettyke94
Bettyke94
#CherylBombshell™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.18.
Hozzászólás: 12482
Csatolások: 3081
Azonosító: 143593
Offline offline
TEAM Ferrari♥. wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Fanni00
2011. július 25. 07:53 #922
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.07.24. 17:11)
Nem értem, hogy mi bajotok van Vettellel? Az egyik legjobb pilóta, a mezőny legjobb autóját vezeti.


Ez mind igaz, csak egyrészt nézői szempontból roppant unalmas, hogy elrajtol, megszerzi az első helyet és ez megy 2 órán keresztül, hogy Vettel jól elhúz elől, a többiek meg valahol hátul kullognak mögötte. Mondjuk szerencsére akadt 1-2 futam, ahol nem volt ez, például a legutóbbi, de az jó is volt. Izgalmas, jó volt nézni, és nem csak fél szemmel pislákoltam oda olykor-olykor, hogy mikor lesz már vége és mikor nyeri meg már sokadszorra is a versenyt. Schurmóherrel is ez volt anno a baj, meglehetősen unalmasak voltak tőle a versenyek.
A másik pedig, hogy nem tudom, feltűnt-e másnak is, de Vettelnek annyira nem megy az előzés... Ha elől van, nincs előtte senki, megy, mint a puskagolyó, de ha már forgalomban kell vezetnie, akkor kicsit meg van lőve. Tegnap például Massa milyen ügyesen maga mögött tudta tartani, nem bírta megelőzni a német. Pedig meglehetősen sok időt töltött a nyomában, és azt sem lehet mondani, hogy nem volt soha előzési pozícióban, sőt! Ha Vettel egy kevésbé jó kocsiban ülne, akkor szerintem nem így állna most a pontverseny... biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Fanni00, zsófi1997, Catia, Beba13
2011. július 25. 08:49 #923
- törölt felhasználó -    
Végre volt egy nézhető futam. meghajolo.gif meghajolo.gif Nem azért kellett izgulnom, hogy ki lesz a 2. és 3. helyen. Nem baj az, hogy most visszavettek a Red Bull erejéből, kajak már nem bírtam nézni a futamokat annyira unalmasak voltak.
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Fanni00, Catia
2011. július 31. 18:00 #924
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó futam volt és én sajnos nem lehettem ott de jövőre biztos ott leszek unsure.gif Végre Button nyert Hamiltont meg sajnáltam hogy csak negyedik lett amikor Heidfeld kocsija kigyulladt az nagyon durva volt Heidfeldnek szerencséje volt hogy hamar kiugrott a kocsiból blush.gif
2011. július 31. 18:18 #925
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
Na erre a futamra mondja valaki is,hogy unalmas volt. laugh.gif

Sajnos csak TVn keresztül tudtam látni,de ez sem vette el a futam izgalmasságát,mert abból nem volt hiány.
Egy az,örültem,hogy nem Vettel nyert. Még ha ugyanúgy növelte az előnyét a világbajnoki pontversenyen,akkor is jó volt hogy végre nem német himnusz ment.
Button parádésan nyert,de nagyon megérdemelte. Többen is voltak az első helyen,még kis ideig ugye Schumi is vezette a versenyt.
Alonso 3. helyének is nagyon örültem. Bár sokáig azt hittem,hogy nem kerül fel a dobogóra,főleg azok után,hogy nem ez volt a pályafutása legjobb rajtja,és nem is jó volt a taktikájuk,de ennek ellenére mégis jól megcsinálta.
Hamiltont kicsit sajnáltam,mert nagyon jól ment egész futam alatt,míg meg nem kapta a büntetését. Legjobban igazán Heidfeldet sajnáltam az égő kocsi miatt.
De ugye még van sok futam,és hát Vettel előnyét még le lehet rombolni. Button-nak meg ugye hát csak gratulálni tudok. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. július 31. 20:20 #926
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Hatalmas verseny volt a mai! Buttonnak és Alonsónak én is nagyon örültem! Hamiltonért szintén vérzett a szívem. sad.gif Vettel pedig megint nem bírt lemaradni a dobogóról, de legalább a verseny jó és izgalmas volt. biggrin.gif

Kinek mi a véleménye az idei trófeákról? Szerintem ritka ocsmányak. laugh.gif Még Aloé nézett ki a legjobban... Az hasonlított a legjobban az ENI logóra... _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Fanni00, joe_r
2011. július 31. 20:34 #927
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.07.31. 20:20)
Hatalmas verseny volt a mai! Buttonnak és Alonsónak én is nagyon örültem! Hamiltonért szintén vérzett a szívem. sad.gif Vettel pedig megint nem bírt lemaradni a dobogóról, de legalább a verseny jó és izgalmas volt. biggrin.gif
Kinek mi a véleménye az idei trófeákról? Szerintem ritka ocsmányak. laugh.gif Még Aloé nézett ki a legjobban... Az hasonlított a legjobban az ENI logóra... _nevet.gif


Akkor nem csak nekem tűnt szembe. laugh.gif
Én is mikor osztották a "díjakat" vagyis hát a trófeákat,annyira ledöbbentem,hogy mi a csuda még is az. Nem hiába nézte Button is mikor megkapta,neki is szembetűnt azért a furasága,és a csúnyasága. laugh.gif


Egyébként tényleg,meg sem említettem a Button-Hamilton "ügyet". Egy mondat erejéig megkell,hogy említsem,hogy szintén parádés volt mikor folytonosan előzgették egymást. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. július 31. 21:28 #928
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.07.31. 20:20)

Hatalmas verseny volt a mai! Buttonnak és Alonsónak én is nagyon örültem! Hamiltonért szintén vérzett a szívem. sad.gif Vettel pedig megint nem bírt lemaradni a dobogóról, de legalább a verseny jó és izgalmas volt. biggrin.gif

Kinek mi a véleménye az idei trófeákról? Szerintem ritka ocsmányak. laugh.gif Még Aloé nézett ki a legjobban... Az hasonlított a legjobban az ENI logóra... _nevet.gif


McLaren győzelemnek ennyire még nem örültem. És mondom mindezt abszolút Ferrari drukkerként. Így kell egy 200. futamot méltóképpen megünnepelni.

És idén is sikerült egy olyan versenyt rendezni, ami messze izgalmasabb volt, mint a korábbiak bármelyike.

A trófeák pedig sajnálatos módon az Eni miatt ilyen idétlenek. Egyébként nem is értem a koncepciót. Annak idején míg Marlboro Magyar Nagydíj néven rendezték, mad utána az Allianz lett a főszponzor, de érdekes módon akkor sikerült olyan trófeákat átadni, amire öröm volt ránézni.
Bezzeg most, Button is csak nézte, hogy mi a bánat ez, aztán Vettel-el közösen megfejtették, hogy az Eni logo-állata akar lenni az a valami.

Ha már sikerül évek óta jó versenyeket rendezni, akkor ugyan egyezzenek már meg a főszponzorral, hogy térjenek vissza a korábbi trófeákhoz, a feliraton úgyis rajta van, hogy Eni Magyar Nagydíj 201x...
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. július 31. 22:43 #929
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Sikerült élőben megtekintenem a futamot, és higgyétek el, eszméletlen volt a hangulat! cool.gif A TV-n fele ennyi nem jön át smileeee.gif Első két helynek örültem (őszinte leszek: fordítva jobb lett volna tongue.gif ) de mindenféleképpen egyet kell értenem joe_r-rel: méltó módon ünnepelte meg a 200. futamát Jenson. smileeee.gif
Időjárás: Nem tudom mennyi látszódott a TV-ben, de mire felszáradt a pálya, jött egy újabb eső (nem olyan komoly, de épp annyi, hogy megzavarja a versenyzőket) laugh.gif Heidfeld alatt idén már másodjára gyullad ki a Renault, lehet jobban járna, ha beállna tűzoltónak rolleyes.gif beer.gif
Fú, nem is tudom mit írjak, annyira sok élményem volt ebben az elmúlt 4 napban! blush.gif cool.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. július 31. 23:14 #930
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Nos igen, ez kell a magyar pályának, egy kis víz, és máris verseny van. Anno 2006-ban is ugyanez volt. Amikor pedig hét ágra süt a nap, akkor az esetek többségében unalmas a magyar futam. (Persze, kivétel, ha McLaren nyer rohog.gif)

Az elején tetszett a Vettel Hamilton csata, bár elég kemény volt, de ez kellett, végre az elejében vannak előzések, szoros küzdelmek. Soha rosszabbat!

Amikor megelőzte Vettel-t Hamilton, és Button is, már kezdtem dörzsölni a tenyerem, hogy de jó lesz, hurrá, bejöhet az 1-2 chicken.gif

Aztán valami hihetetlen történt. Máig nem értem, hogy volt Hamilton lassabb szuper lággyal, mint Button a sima lággyal.
Egyszerűen érthetetlen, de tetszett ez-az egymás elleni külön meccsük. Továbbra is az a véleményem, ne haragudjatok, hogy ez csak a szürke autókkal lehetséges az első két helyen. Többi csapatoknál már jött volna a boxból a parancs. Itt nem volt ilyenről szó. És milyen versenyt csináltak nekünk? Remek volt.

Bár azt nem értettem, Hamilton miért nem állt ki korábban, de végül is, a megcsúszása után is még partyban lehetett volna. A büntetésről az a véleményem, hogy jogos. De azt is érdekesnek találom, hogy az úgynevezett "tartalék csapatokat" sosem büntetik meg. Egyszerűen nonszensz, hogy állandóan rossz helyen vannak, későn húzódnak le, és még lehetne sorolni. Ez kb. pont ugyanannyira veszélyes, ha túl lassú vagy, mintha megforgatod a kocsit. Hozzáteszem, Sutil vagy Di Resta, nem tudom melyik Indiás volt ott, számított rá, ezért okosan lehúzódott a fűre, de Gyula ezt is úgy felfújta, mint ahogy szokta.

Amikor végre kijött Hamilton, legnagyobb megdöbbenésemre, Intert kapott. Webber kint volt vele, nem tudom miért nem vártak még egy kört. Látták volna, hogy nem működik, és Hamiltonnak nem tették volna fel, -1 box. Persze, így utólag, könnyű kitalálni a jó stratégiát, ez végül is igaz. Így is 4. lett Lewis, ami azért nem rossz teljesítmény, tekintve, hogy megint benne volt néhány "buliban".

Ahogy Webber-t megelőzte, az is mesteri volt. Persze kellett a lekörözött is, de, ahogy ezt észrevette, és megcsinálta, na igen, erre mondom én, hogy tud vezetni a srác. meghajolo.gif Remélem Niki Lauda is látta.


Idézet (joe_r @ 2011.07.31. 21:28)
McLaren győzelemnek ennyire még nem örültem.


Ezt örömmel olvastam joe. beer.gif

Idézet (Gajcsi @ 2011.07.31. 22:43)
Fú, nem is tudom mit írjak, annyira sok élményem volt ebben az elmúlt 4 napban! blush.gif  cool.gif


Örülök, hogy jól érezted magad friends.gif
Azért mesélsz majd? wink.gif
1 felhasználónak tetszik: joe_r
2011. augusztus 01. 09:59 #931
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.07.31. 23:14)

Aztán valami hihetetlen történt. Máig nem értem, hogy volt Hamilton lassabb szuper lággyal, mint Button a sima lággyal. 


Azért volt lassabb, mert a super-soft gumik sokkal jobban komálják a meleg aszfaltot, és a meleg levegőt. Elméletben egy 30 fokos aszfalton kibírtak volna 15-18 kört. Viszont a Hungaroring, mivel kevés versenyt rendeznek rajta, így csak akkor jó a gumiknak, ha az ívek fel vannak gumizva.

De mivel egész hétvégén esős volt az idő, az ideális ívek eltűntek, és mikor gyorsan felszáradtak, a ring idős aszfaltja úgy viselkedett, mint a csiszolópapír. Ráadásul Hamilton agresszív vezetési stílusa csak tovább nyírta őket. Button meg köztudottan olyan puhán vezet, mintha tojásokon lépkedne, és nem egy F1-es autót vezetne.

Idézet (Boscorelli @ 2011.07.31. 23:14)

Egyszerűen érthetetlen, de tetszett ez-az egymás elleni külön meccsük. Továbbra is az a véleményem, ne haragudjatok, hogy ez csak a szürke autókkal lehetséges az első két helyen. Többi csapatoknál már jött volna a boxból a parancs. Itt nem volt ilyenről szó. És milyen versenyt csináltak nekünk? Remek volt. 


Egyébként azért működik náluk ez a csiki-csuki, illetve azért nem amortizálják le a technikát, mert csak egy forrófejú ember van a csapatban, Lewis. Ha Alonso lenne továbbra is a csapattársa, akkor minden ilyen manőver azzal végződne, hogy -1, rosszabb esetben -2 autó érne be végül a célba. Button viszont okos, hagy elég helyet, ugyanakkor kemény is, a végeredmény meg látványos, a csapat pedig bízik bennük.

Idézet (Boscorelli @ 2011.07.31. 23:14)

A büntetésről az a véleményem, hogy jogos. De azt is érdekesnek találom, hogy az úgynevezett "tartalék csapatokat" sosem büntetik meg. Egyszerűen nonszensz, hogy állandóan rossz helyen vannak, későn húzódnak le, és még lehetne sorolni. Ez kb. pont ugyanannyira veszélyes, ha túl lassú vagy, mintha megforgatod a kocsit. Hozzáteszem, Sutil vagy Di Resta, nem tudom melyik Indiás volt ott, számított rá, ezért okosan lehúzódott a fűre, de Gyula ezt is úgy felfújta, mint ahogy szokta.


Ott kicsit elgurult a gyógyszer Hamilton-nál, de di Resta is, és Button is gyorsan lereagálták a dolgot. Viszont a legnagyobb probléma az, hogy köszönhetően az FIA "költségcsökkentési mániájának" a szezon előtti tesztek nem elegendőek arra, hogy a kis csapatok pilótái, akik sokszor évente cserélődnek, hozzászokjanak az F1 tempójához.

Minimum két-három tesztnap kellene arra is év elején, hogy az előző évi autókkal minden pilóta kötelezően ott legyen a teszthelyszínen, és ilyen szituációkat, akár komplett versenyeket vívjanak, mert így ki lehetne nagyjából küszöbölni az ilyen dolgokat. Illetve, ha már az egész versenyt úgyis végigrádiózzák, és egyébként lényegtelen információkkal bombázzák a vezetőt, akkor ha ilyen szituáció van, ők is látják a kötvetítést, több monitoron is, ugyan szóljanak már a versenyzőnek, hogy nagyon figyeljen, mert hamarosan utólérik.

Mellesleg Gyulát is meg lehet érteni, mert ők is csak visszajátszásból látták, és a belsőkamerából nekem is úgy tűnt, ha egy tizedmásodperccel korábban ér oda di Resta is, és Button is, akkor most arról beszélnénk, hogy Lewis mekkora balesetet okozott. Így még volt annyi idejük, hogy kikerüljék, és csak mint veszélyes helyzetre emlékezzünk, nem tömegbalesetre.

Idézet (Boscorelli @ 2011.07.31. 23:14)

Amikor végre kijött Hamilton, legnagyobb megdöbbenésemre, Intert kapott. Webber kint volt vele, nem tudom miért nem vártak még egy kört. Látták volna, hogy nem működik, és Hamiltonnak nem tették volna fel, -1 box.


Az F1 ilyen, kockáztatni kell, és vagy bejön, vagy nagy bukás a vége. Ráadásul a tempónak köszönhetően mind a két opció nagyon hamar ki is derül. Vagy oltári mázlista, és a legjobb pillanatban cserél kereket, amivel mindenkit megver, vagy annyira balszerencsés, hogy visszaesik. Most az utóbbi történt, de emlékezz, hogy így lett világbajnok 2008-ban. Akkor bejött.

Idézet (Boscorelli @ 2011.07.31. 23:14)

Ahogy Webber-t megelőzte, az is mesteri volt. Persze kellett a lekörözött is, de, ahogy ezt észrevette, és megcsinálta, na igen, erre mondom én, hogy tud vezetni a srác. meghajolo.gif Remélem Niki Lauda is látta.


A lekörözöttek sokat segítettek neki, de kell hozzá egy erős autó is, ami már futamok óta megvan a McLaren-nél.

A Lauda féle kritikus megmondóemberek pedig úgyis csak a negatív dolgokat látják. Megint az lesz, hogy a forrófejűsége kishíján balesetet okozott, a rossz gumiválasztása a győzelmébe került, nem kellett volna Button-nal csatáznia, nem kellett volna a gumikat halálra gyilkolnia, stb. Nem jellemző, hogy a negatívumok mellé pozitív dolgokat is felsorolnának, mert minden versenyen, amikor hülyeséget csinál, előtte előzött olyanokat, ami kb. egálra hozza ki a történetet.
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. augusztus 01. 12:22 #932
Viktoriiaa
Viktoriiaa
obsessed with FOB and P!ATD ♥
 
StátuszWhen you say you love me, know I love you more... ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.22.
Hozzászólás: 1122
Csatolások: 1946
Azonosító: 88094
Offline offline
Parádés egy futam volt, az biztos. (És én pont most nem mentem a ringre... sad.gif ) Hamiltont annyira sajnáltam, hogy azt nem lehet leírni. Most látszott igazán, hogy Lewis hatalmas versenyző. Annyira jól ment az egész futamon és véleményem szerint meg is érdemelte volna a győzelmet. Már kezdtem örülni, hogy McLaren 1-2 lesz, de úgy látszik hiába. Hamilton még szerintem dobogós is lehetett volna, ha nem szuperlágyat tesznek fel neki, mert innen indult el az egész. (És még Lewis magát hibáztatja és nem a mérnökét...) A plusz kerékcsere és a büntetés már csak "hab volt a tortán". Buttonnak nagyon örültem, ő is parádésat ment ma és igazán megérdemelte az első pozíciót. Egyébként aki nézte Jenson képeit, most látszik igazán, hogy Lewis mennyit változott előnyére. Önfeledten tudott örülni Jenson győzelmének annak ellenére, hogy övé is lehetett volna az első hely. Az autóról annyit, hogy az utolsó két futamot tekintve a McLaren kezd a RedBull fölé kerekedni, de már késő... Egyébként gratulálok a másik két dobogósnak is, Vettelnek és Alonsónak! Alonso elég sokat hibázott, szerencséje volt hogy dobogós lett végül. Vettel pedig már szinte megfoghatatlan a 85 pontos előnyével, már ha a szezon végéig nem szerez futamgyőzelmeket, akkor is simán világbajnok.
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. augusztus 07. 13:53 #933
- törölt felhasználó -    
Hajráá Fernando Alonso!!smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Fanni00, Sally Sparrow, Emily O.
2011. augusztus 10. 19:18 #934
- törölt felhasználó -    
A magyar nagydíj volt a legizgalmasabb verseny amit láttam.Az előzések mindig vannak és most is volt belőle bőven.Örültem nem Vettel nyert,mivel mindig ő szálguld elöl,most őt is sikerült megelőznie másoknak első sorba Hamiltonak.Igaz semmi bajom Vettelel,de nagyon unalmasnak találtam,hogy majdnem mindig Ő nyert.Nem tudom mi van vele,de ahogy észrevettem kezd lefele csúszni. unsure.gif Örülök,hogy Button lett az első,őt is szeretem,de valahogy Hamilton győzelmének örültem volna,de sajna Ő a 4. helyen végzet,nagyon elszúrták neki,remélem a többi verseny is lesz majd ilyen izgalmas,mint a magyar beer.gif
De érdekesen mindig jó időbe indultak el a mezőnyből a pillóták,csaj pont most nem.Jól kifogták az időt,de szerencsére nem kellett leállítani a versenyt,mint Kanadába. laugh.gif
2011. augusztus 28. 09:16 #935
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Megbüntették Maldonado-t. Magunk között legyen mondva, meg is érdemelte.

Bár azon a véleményen vagyok, hogy Lewis, igen, túl kemény volt vele, amikor bement mellé a célegyenes előtti kanyarban, de ez nem jogosíthat fel egy versenyzőt, hogy leszorítsa a másikat. Ez már nem része a sportnak.

Idézet (joe_r @ 2011.08.01. 09:59)
Azért volt lassabb, mert a super-soft gumik sokkal jobban komálják a meleg aszfaltot, és a meleg levegőt. Elméletben egy 30 fokos aszfalton kibírtak volna 15-18 kört. Viszont a Hungaroring, mivel kevés versenyt rendeznek rajta, így csak akkor jó a gumiknak, ha az ívek fel vannak gumizva.


Igen, igazad van. Erre nem is gondoltam. Köszi szépen beer.gif

Idézet (Viktoriiaa @ 2011.08.01. 12:22)
Egyébként aki nézte Jenson képeit, most látszik igazán, hogy Lewis mennyit változott előnyére. Önfeledten tudott örülni Jenson győzelmének annak ellenére, hogy övé is lehetett volna az első hely.


Ezt én is észrevettem. Úgy látom jól kijönnek Buttonnal. Volt a kanadai incidensük, és ahogy olvastam a nyilatkozatokat és láttam a képeket, Button bocsánatot kért, és Hamilton se neheztelt rá igazán, a futam utáni ünneplős képeken pedig már mindketten a kép közepén örültek. Jó ez a páros, Hakkinen-Coulthard óta a legszimpatikusabb McLaren-es duó, számomra.
2011. augusztus 28. 09:18 #936
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Miért is nem lepődtem meg, hogy már megint Vettelé a pole..? dry.gif Nagyon merem remélni, hogy a mai győzelem már nem lesz az övé... És remélhetőleg az első három hely valamelyike sem... mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Fanni00, MarlaSinger
2011. augusztus 28. 09:31 #937
Emily O.
Emily O.
Osminator™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 2578
Csatolások: 676
Azonosító: 139156
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.08.28. 09:18)
Miért is nem lepődtem meg, hogy már megint Vettelé a pole..? dry.gif  Nagyon merem remélni, hogy a mai győzelem már nem lesz az övé... És remélhetőleg az első három hely valamelyike sem... mellow.gif

Hát a Red Bull időmérőkön verhetetlen úgy látszik. Ahogy Te is mondtad az első három is lehetne már más, én igazából bírom Vettelt,de azért már unom, hogy szinte mindig az első!
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. augusztus 28. 15:40 #938
NikiBlack
NikiBlack
D a r e T o D r e a m
 
Státuszthe hunger games....♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.06.
Hozzászólás: 1022
Csatolások: 415
Azonosító: 157599
Offline offline
heart.gif Igen Vettel megnyerte!! thumbsup.gif Vártam már ezt a pillanatot! Azért sajnáltam Hamiltont.
1 felhasználónak tetszik: dóóra
2011. augusztus 28. 15:41 #939
dóóra
dóóra
gallavich.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.22.
Hozzászólás: 6279
Csatolások: 1202
Azonosító: 115351
Offline offline
Vettel heart.gif de szegény Hamilton... cray.gif
1 felhasználónak tetszik: NikiBlack
2011. augusztus 28. 16:29 #940
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Hát Vettelnek nagyon összejön idén minden. Innentől kezdve nem nagyon tudom elképzelni, hogy bárki megfoghatja. 92 pont előny, van még hátra 7 futam, ezeken már az is elég, ha folyamatosan 10 pontokat szerez, mondjuk.

Hozzá kell tenni, hogy ma (is) megérdemelten nyert. Ferrarinál megint elszúrták a taktikát, ezúttal, Alonso esetében. Massa sajnos elég halvány volt ma, Rosberg mögött autókázott rengeteget, ezalatt Alonso és Button is lelépte őket.

A Massa vs Alonso tetszett. Ilyet nem is tudom mikor láttam utoljára két Ferrari versenyzőtől? think.gif
Bár, azért Alonso kicsit kiszorította Massát a pályáról, de ez még belefért. Habár érdekes, hogy Hamiltont a 2008-as Japán futamon, pont egy ilyen kiszorításért (elmérte a kanyart ezért, Kimi és Ő kicsit nagyobb íven tudtak csak befordulni) megbüntették. Mondjuk, az annyival másabb volt, hogy ott páran megelőzték őket, tehát pozíció vesztéssel járt Lewis manővere mindkettejükre nézve. Bár a régi szép időkben az ilyenekre is azt mondták, hogy "part of the racing". Na igen, manapság nem olyan szelek fújnak, ez igaz.

Kobayashi vs Hamilton esetre nekem az a véleményem, hogy mindketten benne voltak. Habár, ha elfogult akarok lenni, akkor az egészet a japán számlájára írom, de, ha korrekt vagyok, akkor 50-50. Nem kellett volna ennyire behúznia Lewisnak, de ha már megtette, akkor a tükörbe bele kellett volna nézni, hogy ott a haver a másik autóval. Úgysem tudta volna megelőzni, ha nem húz tovább ki balra, és esetleg rosszabb íven fordul, és a pálya technikás részein úgyis lemaradt volna.
Amit nem értettem, hogy Kobayashi izmozása (sérült első légterelővel) és már akkor teljesen szétkopott gumikkal mire volt jó? Értem én, hogy versenyző Ő is, de ez teljesen fölösleges volt részéről. Szerintem nagyon jól tudta Ő, hogy úgysem tudja visszavenni, ahhoz kevés volt a hely.

No mindegy, Hamiltonnak, Buttonnak, Webbernek, és Alonsonak, már úgyis csak a 2. helyért való szkander játszik. Nagy valószínűséggel.

Button-nak azért nagy gratula, ismét remekül autózott. meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: dóóra, NikiBlack, Emily O.
62 oldal 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!