Starity

Formula 1

62 oldal 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 13. 11:49 #881
- törölt felhasználó -    
Miért érzem úgy, hogy Button azért úszta meg a büntetést, hogy a Red Bull ne húzzon ez a pontversenyben és a világbajnokság kiélezettebb legyen?
1 felhasználónak tetszik: Hollywood^^
2011. június 13. 14:14 #882
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Miah008 @ 2011.06.13. 11:49)
Miért érzem úgy, hogy Button azért úszta meg a büntetést, hogy a Red Bull ne húzzon ez a pontversenyben és a világbajnokság kiélezettebb legyen?


Nem hinném. Szerintem azért, mert, ha Buttonnak időbüntetést adtak volna, egy koccanásért, amiben azért Alonso is benne volt, akkor hülyét csináltak volna az F1-ből. Button pályán előzött 3-at 2 kör alatt, majd akkor azt mondták volna, hogy mégse +25 mp büntetés, és akkor az első helyről visszaesik Petrov mögé, az 5.helyre. Nonszensz lett volna beer.gif

Persze, Alonso fanok gondolom nem örülnek a döntésnek, de, Fernandonak is voltak már kétes helyzetei (ha nem is idén) amiket megúszott.

Egyébként a hivatalos indoklásban ezt írták: "az 5-ös rajtszámú autó (Alonsóé) a bokszkiállása utáni első körében járt. Úgy tűnt, a 4-es rajtszámú autó (Buttoné) már a kanyar bejárata előtt egyértelműen elfoglalta a belső ívet, és ki kellett mennie a rázókőre is, hogy kívülről megpróbálja elkerülni a találkozást az 5-ös rajtszámú autóval."

Körülbelül ugyanez az én véleményem is. Ha már büntetést akartak volna kiszabni, akkor a Hamiltonnal való ütközés miatt inkább kaphatott volna Button, én úgy vélem. Ott nagyobb rész volt az Ő hibája, mint Alonsonál, de azt meg nem hiszem, hogy Hamilton örült volna annak, elvégre, nyert a csapat, ezek még fontos pontok lehetnek, ha ilyen jó tempója lesz a McLaren-nek a továbbiakban is, még nem biztos, hogy lefutott ez. Hát majd meglátjuk.
2011. június 13. 20:33 #883
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
Hú,tegnap lemaradtam a futam végéről az a baj. Elaludtam nem bírtam egyszerűen végignézni. Meg hát fene tudta,hogy újraindítsák.
Nagyon sajnálom,mert ahogy látom jó sok dolog történt még aztán. Ahogy olvasgatom,nézegetem Massa visszaesett 6. helyre aminek nagyon nem örülök. Emellett,hogy Alonso kiesett. Hú,nem hittem volna. Próbálok így felzárkózni utánatok,olvasok utána,és videókat is nézek,csak sajnos ez nem tudja helyettesíteni,hogy nem láttam.
Na de látom,volt itt valami Alonso Button bibi. Mi történt itt konkrétan,ütköztek? Azt kiveszem belőle,ahogy olvasom a híreket,de nem nagyon tudom megállapítani. És büntetés Buttonnak? Olyan durva volt az az ütközés?
És,hát,végre egy nem Vettel győzelem újra! Annyira meglepődtem én ezen. És Buttonnak pedig csak gratulálni tudok,annak ellenére,hogy nem vagyok rajongója. Mert nagyon jó hallani,hogy végre nem Vettel nyert.
2011. június 13. 20:54 #884
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fanni00 @ 2011.06.13. 20:33)
Hú,tegnap lemaradtam a futam végéről az a baj. Elaludtam nem bírtam egyszerűen végignézni. Meg hát fene tudta,hogy újraindítsák. 
Nagyon sajnálom,mert ahogy látom jó sok dolog történt még aztán. Ahogy olvasgatom,nézegetem Massa visszaesett 6. helyre aminek nagyon nem örülök. Emellett,hogy Alonso kiesett. Hú,nem hittem volna. Próbálok így felzárkózni utánatok,olvasok utána,és videókat is nézek,csak sajnos ez nem tudja helyettesíteni,hogy nem láttam.
Na de látom,volt itt valami Alonso Button bibi. Mi történt itt konkrétan,ütköztek? Azt kiveszem belőle,ahogy olvasom a híreket,de nem nagyon tudom megállapítani. És büntetés Buttonnak? Olyan durva volt az az ütközés?
És,hát,végre egy nem Vettel győzelem újra! Annyira meglepődtem én ezen. És Buttonnak pedig csak gratulálni tudok,annak ellenére,hogy nem vagyok rajongója. Mert nagyon jó hallani,hogy végre nem Vettel nyert.


Én jelezném, hogy az ütközést csak utólag láttam, ugyanis U21-es Európa-bajnokságot néztem, de a Button probléma nem csak az Alonsoval való ütközésből ered, hanem még az elején kiütötte Hamiltont, de gondolom azt még láttad.
2011. június 15. 09:38 #885
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Úgy érzem, a Red Flag időszakban a Mercedes GP sátra vitte a prímet biggrin.gif Hát imádtam! laugh.gif Mekkora ötlet volt, ez laugh.gif Mások esernyőkkel szívóztak, ők konkrét sátrat húztak fel. Már csak azok a kertiszékek hiányoztak és indulhatott volna egy jó barbecue party biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Boscorelli, Emily O.
2011. június 15. 12:18 #886
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Néhány F1-es pilóta a Verdák 2 rajzfilmbe "szerepel". smileeee.gif

Sebastian Vettel


Lewis Hamilton


Fernando Alonso


Vitaly Petrov
2 felhasználónak tetszik: Fanni00, Dzseen
2011. június 15. 12:26 #887
- törölt felhasználó -    
Én is szoktam nézni az F1-et, és lenne egy kérdésem: Csak nekem tűnt fel, hogy a kommentátor folyton Hamilton s*ggét nyalja? Szerintem egy kommentátornak pártatlannak kellene maradnia, de nekem nem úgy tűnik, mintha Czolner pártatlan lenne. De lehet, hogy ezt csak én látom így!
2 felhasználónak tetszik: Hollywood^^, Emily O.
2011. június 15. 14:42 #888
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Idézet (tina9612 @ 2011.06.15. 12:26)
Én is szoktam nézni az F1-et, és lenne egy kérdésem: Csak nekem tűnt fel, hogy a kommentátor folyton Hamilton s*ggét nyalja? Szerintem egy kommentátornak pártatlannak kellene maradnia, de nekem nem úgy tűnik, mintha Czolner pártatlan lenne. De lehet, hogy ezt csak én látom így!

Czollner egyáltalán nem pártatlan. dry.gif De hogy kiért van oda, szerintem az változó. Egyszerűen attól a palitól én kivagyok teljesen, nézhetetlenné teszi sokszor a futamot. Még jó, hogy a mai modern világban 2 perc alatt lehet szerezni BBC-s live streamet vagy épp 2 perc alatt átnyomsz egy másik csatornára (pl. német RTL)! cool.gif
4 felhasználónak tetszik: Boscorelli, Hollywood^^, tina9612, Emily O.
2011. június 15. 16:35 #889
- törölt felhasználó -    
Kanadai nagydíj emlékezetes pillanata:
2 felhasználónak tetszik: Emily O., Dóríthá
2011. június 26. 20:08 #890
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
Na mi van itt. Hogy,hogy nem írt eddig senki sem? Lezajlott egy új futam,névszerint ugyebár az európai futam,és sehol senki sem. unsure.gif
Na de azért próbálok összehozni egy vélemény félét. Miszerint háát,számomra átlagos futam volt. Ez a Vettel pole,Vettel 1. helyen már meg sem lepődtem. Viszont Alonsonak annyira nagyon örültem! Már a rajtot is elkapta jól,szurkoltam neki,nehogy hátraessen,szerencsére nem. Aztán mikor leelőzte Webbert! Nagyon örültem neki,és hirtelen még az is megfordult a fejemben,bár szerintem mindenkinek hogy a végén még Vettelt is megelőzi. Ebből hát,nem lett semmi sem,bár szivesen hallgattam volna egy kis spanyol himnuszt. smileeee.gif
Emellett annyira nem értettem Czollnert. Miért hajtogatta azt,hogy a McLaren ma nem volt formában,és hogy Hamilton nem teljesített valami jól? Már nem azért de 4. lett,ha ez nem jó,akkor mi? És még azon is "fenn akadtam" mikor azt mondta a végén,hogy hazai pályán Alonso 2. és ez nem is rossz. Nem is rossz?! Nagyon jó,főleg a Ferrari idei teljesítményéhez képest. Komolyan mondom,futamról futamra jobban megutálom. Pedig a Ferrari igazán jól teljesített,hiszen Massa is 5. lett,ami magához képest elég jó.
De azért kíváncsi vagyok már a következő futamra,hogy tényleg történik-e majd valami látható változás ha történik majd az a technikai változás,hát,remélem valaki véget vet már ennek a folytonos Red Bull győzelmeknek.
2011. június 26. 21:46 #891
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Fanni00 @ 2011.06.26. 20:08)
Na mi van itt. Hogy,hogy nem írt eddig senki sem? Lezajlott egy új futam,névszerint ugyebár az európai futam,és sehol senki sem...


Nagyjából egyetértek.

Bár, számomra ez egy 1/10-es futam volt. Ismét szörnyen unalmasra sikerült. Katasztrófa ez a pálya. 4 év, 4 rettenetesen unalmas verseny... kíváncsi leszek Bernie mikor veszi észre, és, hogy a szurkolók meddig lesznek ilyen lelkesek.

Persze, az Ő részük érthető, van hazai kedvenc, Alonso személyében. Ma meglepően jó volt ez a Ferrari, én nem gondoltam volna, hogy ekkorát tudnak fejlődni. Massa szépet rajtolt, bár utána a csapat elhibázta a taktikáját, de összességében jól ment. Alonso 2. helye pedig bravúr az olasz csapattól, és Fernandotól, mert ez erőből volt meg, nem úgy, hogy kipotyogtak előle.

A McLaren nekem sajnos negatív meglepetés volt, bár számoltam azzal, hogy itt nem lesznek túl erősek.

Azt kell mondanom, hogy Vettel végig kordában tartotta a többieket, rajttól kezdve uralta a futamot, reális esélye a győzelemre igazán senkinek se volt, rajta kívül. Úgyhogy várom én is a következő szabályváltozásokat, mert, ha ez így megy tovább, akkor 2004-es év ismétlése következik beer.gif
2011. június 27. 06:36 #892
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Én a tegnapi versenyt már csak fél szemmel néztem, annyira tudtam, hogy ki lesz az első, úgyhogy nem stresszeltem magam feleslegesen. A fél szemem is inkább Alonsót figyelte, nagyon szurkoltam neki egy kedvező dobogós helyért, és megcsinálta..! Ennek legalább tudtam örülni...
2011. június 27. 11:32 #893
- törölt felhasználó -    
Talán a pálya okozta vonalvezetés és verseny miatt, de tegnap történelmi pillanat született: "24 autó ért célba a 2011-es Európai Nagydíjon. Erre a Formula-1 történetében soha nem volt példa."
Alonso és a ferrari szépen szerepelt, Massa elrontott kerékcseréjét sajnáltam (szegényt még az ág is húzza), Vettelnek meg gratula!
2011. június 27. 14:04 #894
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Hát a tegnapi futam nagyon unalmas wolt!!Semmi baleset semmi!!! ohmy.gif Massát naon sajnáltam h elrontották a kerékcseréjét!!Bár már ilyen asszem előfordult nem is egyszer a Ferrariwal!! Massa és Alonso naon jól rajtolt!! De én Hamiltontól többet wártam wolna!! Azt hittem h majd kitör a rajtnál meg ilyenek...erre meg bealudt!! Vettel megint győzött aminek örülök!! smileeee.gif De így már a felénél meglesz a világbajnoki cím és utána már a kutya sem lesz kiwáncsi az F1-re!! Lassan megint elkezdődik a Schumi-Ferrari korszak csak most Vettel-Red Bull jön!!!
2011. június 27. 14:25 #895
Emily O.
Emily O.
Osminator™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 2578
Csatolások: 676
Azonosító: 139156
Offline offline
A tegnapi futam, hogy úgy mondjam nagyon átlagos volt már az elején tudtam, hogy Vettel fogja (ezt is ) megnyerni. Nem volt semmi baleset és a sárga zászló is összehajtva lehetett csak a zászlótartók mellett. De egy jó pont mégis volt! Alonso, mikor megelőzte Webbert nagyon örültem! Már arra gondoltam, hogy akár meg is nyerheti, de mikor visszacsúszott a harmadik helyre kicsit megtört a jókedvem, viszont Alonso másodszorra is megtudta előzni Webbert, na itt már újra előtört a jókedvem. Nos lényegében az egész futam egy ember miatt volt érdekes vagyis Alonso miatt. Kétszer visszakerülni a második helyre nem semmi dolog. Kár, hogy nem lett első, a hazaiak biztos örültek volna és én is úgy, mint Fanni meghallgattam volna a spanyol himnuszt. De visszatérve a spanyol szurkolókhoz : szerintem kifejezetten örültek Alonso teljesítményének és a Ferrari is elégedett lehetett versenyzőivel, mert Massa is nagyon ügyes volt, de azt a balul elsült kerékcserét sajnáltam nála,de a Ferrari most nagyon jól teljesített. Még egy másik csapat is elégedett lehet szerintem vagyis a McLaren igaz Hamilton kissé makacs volt (mindig azt nem tudta, amit a csapata ajánlott), de még is a negyedik helyen futott be a célba. Viszont én is nagyon bízok már abban, hogy valaki egyszer csak megdönti azt a felállást, hogy mindig csak Vettel nyer. Igaz az előző futamon Button megdöntötte, de a továbbiakban is bízom abban, hogy más is megnyerheti, bár most Vettel nagyon elemében van.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. június 28. 03:30 #896
Albino Vernyul
Albino Vernyul
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.04.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 150548
Offline offline
Hát sajnos a Ferrari Massa gumitaktikáját kétszer is rontotta, tovább hagyták kint kopó gumikon, mint kellett volna.. Illetve szinte minden futamon legalább egy kerékcseréjét rontják.. Össze ránthatnák már magukat..
2011. július 11. 21:09 #897
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
Na itt meg mi történt? Lezajlott egy futam,pontosabban egy Ferrari győzelem! És sehol senki? Elég Meglepő. unsure.gif
Na de azért én próbálok írni egy vélemény félét,bár lassan már elfelejtem hogy mi zajlott a futamon.
Na végre jó kimondani,hogy nem Vettel nyert,és hogy hallhattam egy spanyol himnuszt. meghajolo.gif Valamint hát ugye a csapat érdeméért egy jó kis olasz himnuszt is.
Számomra jó kis futam volt,ez egy enyhén átlagos volt számomra. De unalmasnak semmikép sem mondanám. Ugye 3-szor is észrevehető volt gumihiba. Hát ehhez különösképp nem tudok igazán mit fűzni.

A végén azért volt egy-két dolog,amit azért megemlítek egy-két szó erejéig. Gondolok itt a Hamilton-Massa valamint Webber-Vettel csatára. Hát Hamilton lassúsága ugye előny volt Massának,amit tökéletesen ki is használt. Elég jól futott az utolsó körökben már,jó sok másodpercet behozott. Végül ugye le is előzte,csak sajnos ha jól figyeltem akkor az utolsó kanyarban annak az apró ütközésnek köszönhetően lecsúszott Massa az útról így Hamilton-é lett a 4. hely. Ezt ezúton is sajnálom. És igazából hogy is folytatódott tovább ez az ügy? Hamilton kapott végül büntetést? Vagy ez még nem záródott le? A Webber-Vettel "csatához" pedig csak annyi a véleményem,hogy ennyit a " nincs csapatsorrend " -ről. Bár igazából nem is vagyok ezzel tisztában,de ha csak nem tudnak valami nyomós okkal előrukkolni,hogy miért mondták Webber-nek azt,hogy hagyja Vettelt,ne próbálja tovább előzni,addig továbbra is gondolom,hogy ez nagy szemétség volt.

De összességében megvagyok elégedve a versennyel,nagyon örültem Alonso győzelmének. Abszolút megérdemelte,egész versenyen át nagyon jól teljesített,sorra futotta a leggyorsabb köröket,valamint nem kis fölénnyel nyert Vettel előtt. Le a kalappal mind Alonso mind a csapat előtt. Remélem a következő versenyeken is így haladnak tovább,hisz hát mégiscsak kezd javulni a Ferrari. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Pattii
2011. július 12. 12:49 #898
- törölt felhasználó -    
Szerintem izgalmas futam volt de a Ferrari győzelemnek nem örülök és sajnálom hogy Hamiltonnak le kellet lassítania a végén jobban örültem volna ha harmadik lesz szerintem nem direkt ment neki Massának de azért Massát is sajnálom ő is megérdemelt volna jobb helyezést unsure.gif
2011. július 12. 14:53 #899
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Fanni00 @ 2011.07.11. 21:09)
Na itt meg mi történt? Lezajlott egy futam,pontosabban egy Ferrari győzelem! És sehol senki? Elég Meglepő.  unsure.gif


Pont azért. _nevet.gif

Nahát, komolyra fordítva.

A futam szerintem maximum átlagos volt, mert az elején nagyon Vettelnek állt a zászló, a közepe után meg Alonsonak, igazából nagy küzdelem az első helyért, nem volt, most se.

Azt kell hogy mondjam, örülök én is, hogy végre egy igazi csapat nyert ismét. Egyetértek Hamiltonnal, amikor korábban nyilatkozta, hogy a RedBull csak egy italgyártó, nem érhet fel, egy McLaren-nel, vagy egy Ferrari-val. Ez tényleg így van. Plusz ez a mostani húzásuk is egy hatalmas vicc volt. Azt mondják Marknak, hogy "Tartsd a távolságot"? Hehh, jó, hogy nem azt mondják, hogy "nem előzhetsz". Szerencsétlen, sajnáltam, pedig körönként 2 másodperccel jobb volt, és Vettel majdnem 100pt-al vezeti a vb-t, akkor most miért nem előzhette meg őt Webber, az egy jó kérdés tulajdonképpen.

Webber is azt nyilatkozta, hogy semmi értelme nem volt őket utasítani. smileeee.gif

Hamilton vs. Massa eset szerintem versenybaleset, akárcsak a Schumi Kobayashi. Bár manapság, mindenére kiosztanak büntetést, így nem lett volna meglepő, ha Hamilton ismét kapott volna, de ezt most "megúszta".

Az tetszett, amikor az elején Schumacherrel együtt jöttek fel, elég rendesen, és a Hamilton-Vettel csata is jó volt, bár a német végzett előrébb, azért az tetszett, hogy a pályán nem tudta megelőzni. beer.gif

Buttoné is kár volt, jól versenyzett, amatőr csapathiba, de néha előfordul az ilyen is.
2011. július 15. 23:15 #900
- törölt felhasználó -    
Szánalmas, hogy mindent megpróbálnak megtenni azért, hogy ne a RedBull nyerjen. Nem nagyon szurkolok senkinek, de ami itt folyik az nevetséges..

Kb olyan, mintha fociban bevezetnék, hogy spanyol bajnokikon Messi és Xavi csak a saját térfelükön játszhassanak.
62 oldal 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!