Starity

Formula 1

62 oldal 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. május 29. 15:25 #821
Emily O.
Emily O.
Osminator™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 2578
Csatolások: 676
Azonosító: 139156
Offline offline
Na nézi valaki? Szerintetek kibírja Vettel a lágy gumival?
2011. május 29. 15:32 #822
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Emily O. @ 2011.05.29. 15:25)
Na nézi valaki? Szerintetek kibírja Vettel a lágy gumival?


Igen smileeee.gif és szerintem nem smileeee.gif Szerinted? Kinek drukkolsz? smileeee.gif
2011. május 29. 15:36 #823
Emily O.
Emily O.
Osminator™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 2578
Csatolások: 676
Azonosító: 139156
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.29. 15:32)
Igen smileeee.gif és szerintem nem smileeee.gif Szerinted? Kinek drukkolsz? smileeee.gif

Hát nagyon nagy valószínűséggel nem bírja ki. Hát már régóta nézem az adásokat, de még mindig sok kedvencem van. De már jóval kevesebb, mint az elején!
2011. május 29. 15:54 #824
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Hát Vettelnek ez szerencse, de jó nagy baleset volt. Kérdés, hány kör lesz még?
2011. május 29. 15:56 #825
Emily O.
Emily O.
Osminator™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 2578
Csatolások: 676
Azonosító: 139156
Offline offline
Azta! Milyen a mai verseny! Mentő, piros zászló!
2011. május 29. 16:16 #826
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Emily O. @ 2011.05.29. 15:56)
Azta! Milyen a mai verseny! Mentő, piros zászló!


Gumikat cseréltek. Ez most jól kijött Vettelnek.
Innentől kezdve nem tudom, hogy valaki megfoghatja-e, nem lehetetlen, de nagyon nehéz lesz...
2 felhasználónak tetszik: Emily O., Viktoriiaa
2011. május 29. 20:52 #827
Viktoriiaa
Viktoriiaa
obsessed with FOB and P!ATD ♥
 
StátuszWhen you say you love me, know I love you more... ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.22.
Hozzászólás: 1122
Csatolások: 1946
Azonosító: 88094
Offline offline
Nem semmi volt ez a mai verseny! Sőt az egész hétvége! Tegnap is baleset, ma is... Nem kicsit veszélyes ez a pálya. mellow.gif Egyébként nem gondoltam volna, hogy Vettel fogja megnyerni. Nagyon nagy szerencséje volt! A gumijai biztos nem bírták volna a végéig. Már kezdtem örülni (nem rossz indulatból), hogy talán most Sebastiannak nem sikerül, és más is megnyerheti, mondjuk Alonso vagy Button... Sajnos ez megint így sikerült. Egyébként Button harmadik helyének nagyon örültem. smileeee.gif
Egyelőre úgy tűnik, hogy Vettelt nem igazán lehet megfogni, még úgy sem, ha agyonhasznált gumikkal vezet. sad.gif
2011. május 30. 00:53 #828
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Viktoriiaa @ 2011.05.29. 20:52)
Egyébként nem gondoltam volna, hogy Vettel fogja megnyerni. Nagyon nagy szerencséje volt! A gumijai biztos nem bírták volna a végéig. Már kezdtem örülni (nem rossz indulatból), hogy talán most Sebastiannak nem sikerül, és más is megnyerheti, mondjuk Alonso vagy Button... Sajnos ez megint így sikerült.


Megmondom őszintén, én se. Már épp kezdtem dörzsölni a tenyerem, hogy milyen jó kis izgalom lesz itt a végén, tudnak-e Alonsoék előzni vagy sem, erre jön a baleset... De úgy voltam vele, hát gumit már biztos nem lehet cserélni. Ekkor tévedtem. Miután megláttam, hogy mindenkin szuperlágy van, biztos voltam benne, hogy Vettel ezt megnyeri. Jó biztos nem, mert csak egy biztos, az Unicum biggrin.gif
De nagyon valószínűsítettem a dolgot. Azért nagy tételben nem mertem volna rá fogadni, mert bármi lehetett volna smileeee.gif

Idézet (Viktoriiaa @ 2011.05.29. 20:52)
Egyébként Button harmadik helyének nagyon örültem. smileeee.gif


Sajnos én egyáltalán nem örülök neki, mert a csapat ezt eltolta. Button simán második, ha nem másodjára is szuperlágyat tesznek fel neki, de feltették. Ezután nagy gyorsban utolérte Vettelt, ami egyébként nem lett volna rossz, ha előzni is tud, de itt, ezen a pályán, nagyon nehéz dolga volt. Újból be kellett jönnie, igaz a lágyért, mert az neki még nem volt korábban, és lepasszolták a 2.helyet az Alonsonak.

Idézet (Viktoriiaa @ 2011.05.29. 20:52)
Egyelőre úgy tűnik, hogy Vettelt nem igazán lehet megfogni, még úgy sem, ha agyonhasznált gumikkal vezet. sad.gif


Hát, ez valóban nagyon úgy tűnik, bár, azért egy kicsit vitatkoznék, bocsi Viki blush.gif Szóval igaz, a Monaco karakterisztikájából adódóan kevés a hosszú egyenes, szűk a pálya stb. olyanok a körülmények, amely esetben a lassabb pilóta könnyebben megtudja védeni a pozícióját. Ezért is volt, hogy a kiscsapatok is tudtak alkotni itt valamicskét, mert, még ha lassabbak is, mint a nagyok, de meg kell őket előzni.

A véleményem az, hogy Vettel ezt más pályán nem tudta volna bemutatni, illetve, ha erre játszanak, Alonso és Button úgy hagyja le őt, mint a pinty. Mondjuk, ha veszem a következő futamot, Kanada, ott a hosszú egyenes a célegyenes előtt, egy ilyen hosszú egyenesben simán lenyomták volna Vettelt, a jobb gumik miatt, de igaz, Monaco ilyenekkel nem rendelkezik. Szerintem a RedBull is erre játszott, vagy legalábbis, én ere gondolok. smileeee.gif
2011. május 30. 09:22 #829
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Uncsii! reklamalo.gif
2011. május 30. 11:21 #830
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Monaco... Néhány kép erről a lenyűgöző helyszínről beer.gif
4 felhasználónak tetszik: patrícia4, Andika66, Viktoriiaa, Fanni00
2011. május 30. 11:27 #831
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.30. 11:21)
Monaco... Néhány kép erről a lenyűgöző helyszínről beer.gif


Párom járt itt személyesen anno, végig is sétált a pályán. laugh.gif Nem rossz egyébként, de engem sosem nyűgöztek le a tengerpartok. laugh.gif
2011. május 30. 11:58 #832
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.05.30. 11:27)
Párom járt itt személyesen anno, végig is sétált a pályán. laugh.gif Nem rossz egyébként, de engem sosem nyűgöztek le a tengerpartok. laugh.gif


Nekem, Monaco, mint helyszín, mindig is nagyon tetszett, mert rendkívül exkluzív, és nagyon szép. smileeee.gif De versenyek terén már nem mindig. Igazából, végül is, Monacóra is igaz az, ami a többi pályára is, vannak olyan évek, amikor unalmas futam van, és vannak olyanok, amikor nem.
Hát az idei, a tavalyihoz képest izgalmasnak számított, de mondjuk a 2008-ashoz képest már nem nagyon.
2011. május 30. 19:13 #833
Viktoriiaa
Viktoriiaa
obsessed with FOB and P!ATD ♥
 
StátuszWhen you say you love me, know I love you more... ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.22.
Hozzászólás: 1122
Csatolások: 1946
Azonosító: 88094
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.30. 00:53)

Hát, ez valóban nagyon úgy tűnik, bár, azért egy kicsit vitatkoznék, bocsi Viki blush.gif Szóval igaz, a Monaco karakterisztikájából adódóan kevés a hosszú egyenes, szűk a pálya stb. olyanok a körülmények, amely esetben a lassabb pilóta könnyebben megtudja védeni a pozícióját. Ezért is volt, hogy a kiscsapatok is tudtak alkotni itt valamicskét, mert, még ha lassabbak is, mint a nagyok, de meg kell őket előzni.
A véleményem az, hogy Vettel ezt más pályán nem tudta volna bemutatni, illetve, ha erre játszanak, Alonso és Button úgy hagyja le őt, mint a pinty. Mondjuk, ha veszem a következő futamot, Kanada, ott a hosszú egyenes a célegyenes előtt, egy ilyen hosszú egyenesben simán lenyomták volna Vettelt, a jobb gumik miatt, de igaz, Monaco ilyenekkel nem rendelkezik. Szerintem a RedBull is erre játszott, vagy legalábbis, én ere gondolok. smileeee.gif


Igazad van, de igazából itt arra gondoltam, hogy Barcelonában is nagyon közel volt hozzá Hamilton rengeteg körön keresztül, mégsem tudta megelőzni. (És ha jól emlékszem, Vettelnek használtabbak voltak a gumijai.) Mondjuk tényleg Monaco más helyzet, mert elég rövid a pálya hossza, ráadásul nagyon kanyargós kevés hosszú egyenes szakasszal, ebből következően nagyon kevés előzési lehetőség van és igazából a gumik sem fogynak úgy...

Kicsit másfelé terelve a témát, láttad, hogy Lewis mit nyilatkozott a futam után? (Ha nem, akkor olvasd el!) Nagyon ki volt borulva a hétvége miatt. Olyanokat mondott, amiket szerintem nem vett komolyan. (Valószínű, mivel bocsánatot kért a versenybíráktól az interjú után.) Egyébként részben igaza volt, mert megint megbüntették olyasmiért, amiről nem ő tehetett, ráadásul vannak olyanok (pl. Massa, aki Hamiltont feltartotta az időmérőn, valamint még sokan mások nem ezen a futamon), akik megérdemelnék/megérdemelték volna, és mégsem kapnak/kaptak büntetést. Tényleg túl szigorúan fogják Hamiltont, de azért mégsem kellett volna így nyilatkoznia, de legalább tanult a hibájából és bocsánatot kért. (Kicsit elhamarkodottan válaszolt a kérdésekre és elég ideges lehetett a hétvége miatt.)
2011. május 30. 19:36 #834
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Viktoriiaa @ 2011.05.30. 19:13)
Kicsit másfelé terelve a témát, láttad, hogy Lewis mit nyilatkozott a futam után? (Ha nem, akkor olvasd el!) Nagyon ki volt borulva a hétvége miatt. Olyanokat mondott, amiket szerintem nem vett komolyan. (Valószínű, mivel bocsánatot kért a versenybíráktól az interjú után.) Egyébként részben igaza volt, mert megint megbüntették olyasmiért, amiről nem ő tehetett, ráadásul vannak olyanok (pl. Massa, aki Hamiltont feltartotta az időmérőn, valamint még sokan mások nem ezen a futamon), akik megérdemelnék/megérdemelték volna, és mégsem kapnak/kaptak büntetést. Tényleg túl szigorúan fogják Hamiltont, de azért mégsem kellett volna így nyilatkoznia, de legalább tanult a hibájából és bocsánatot kért. (Kicsit elhamarkodottan válaszolt a kérdésekre és elég ideges lehetett a hétvége miatt.)



Igen olvastam, és meg kell mondanom, van igaza. Ezek a versenyfelügyelők már túlságosan beleszólnak a futamokba. A Massával való kocc semmi sem volt, egy apró versenybaleset, és vissza is engedte Hamilton maga elé Massát. Más kérdés, hogy Massa ezután lenyilatkozta, hogy Hamilton miatt esett ki, mert az ütközésnél megsérült a kocsija, és ezért sodrott le az ívről az alagútban. Hát, azt kötve hiszem. Ha baja lett volna a Massa által vezetett Ferrarinak, akkor nem 250-el ment volna az alagútban... Egyszerűen lecsúszott az ívről, de lassítani meg nem akart, mert akkor Hamilton biztos elment volna mellette, és nem tudta volna megvédeni a pozícióját az alagút után sikánnál.

Kicsit nekem úgy tűnt, mintha Massa a saját hibáját Hamiltonra akarja kenni, kihasználva, hogy úgyse szólhat Lewis semmit, mert volt egy kis koccanásuk. Lehet, hogy tényleg megsérült a Ferrari, de én ebben nem vagyok ám olyan biztos. Massának meg kapóra jött/jönne, ha nem saját hibájából esett volna ki. Idén eddig sokkal gyengébb, mint Alonso, időmérőn feltartja Hamiltont, és akkor futam után ő beszél, hogy "Hamiltonnak keményebb büntetéseket kéne adni, mert különben nem tanulja meg". Szóval nem tudom miről beszél, mert Hamiltonnak igaza volt, Massa fordította rá a Ferrarit, az ő autójára.

Maldonados eset, az is érdekes. Szerintem mindketten hibásak. Lewis tény, hogy kicsit messze volt, de bent volt mellette félautóval, erre a venezuelai ráhúzza egy az egyben az autót. Ilyet megengedni luxus, pláne egy újoncnak, akinek kellenek a pontok, hogy meggyőzze a csapatot, hogy helye van itt az F1-ben. Most megtehette volna, hogy hagy Hamiltonnak helyet, igaz, ekkor elveszítette volna a 6.helyet, mert akkor befért volna mellé Lewis, de még mindig pontszerző 7.lett volna.

Természetesen, se Massa, se Maldonado nem érzi magát hibásnak az ügyért, és kb. Hamilton van úgy beállítva (hozzáteszem nem először), mint egy vad versenyző, aki senkire sincs tekintettel, csak át akar menni mindenkin. Erre én meg csak ugyanazt tudom mondani, mint Ő: Ez egy vicc. biggrin.gif
2011. május 30. 19:43 #835
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
Azta,írtatok jó sokat a tegnapi futamról.
Na de hát,a tegnapi futam. Hát nem néztem az egészet,volt amikor kihagytam egy-két percet de hát összeségében megvoltam elégedve vele,azon kívül hogy Vettel nyert megint.
Alonso a rajtot nagyon elkapta,örültem neki,de annak mégjobban hogy 2. lett! Nagyon szurkoltam neki. Igazából reménykedtem,hogy nyer,mivel emlékszek Alonso mindig is jó volt Monaco-ban,ő maga is mondta még azthiszem tavaly,hogy egyik kedvenc pályája. De igaz nem nyert,de eddigi versenyeihez képest,jól végzett. beer.gif
Ez a Vettel pole,Vettel nyerés nem volt számomra meglepő,várható volt. Massát sajnáltam,sajnos ez az idény nem az ő éve. De nem tudom,várom továbbra is hogy fejlődjön a Ferrari és valaki közbe avatkozzon már ebbe a folytonos Red Bull nyerésekbe.
2011. május 30. 19:58 #836
Viktoriiaa
Viktoriiaa
obsessed with FOB and P!ATD ♥
 
StátuszWhen you say you love me, know I love you more... ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.22.
Hozzászólás: 1122
Csatolások: 1946
Azonosító: 88094
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.30. 19:36)
Természetesen, se Massa, se Maldonado nem érzi magát hibásnak az ügyért, és kb. Hamilton van úgy beállítva (hozzáteszem nem először), mint egy vad versenyző, aki senkire sincs tekintettel, csak át akar menni mindenkin. Erre én meg csak ugyanazt tudom mondani, mint Ő: Ez egy vicc. biggrin.gif


Tényleg úgy van beállítva, mint egy agresszíven vezető szabályszegő, holott csak előzni akar és minél több pontot bezsebelni. Egyébként meg igaza van Hamiltonnak, mi értelme lenne az egésznek előzések nélkül?
Idézet
Az emberek versenyezni akarnak látni, előzéseket akarnak látni, aztán megbüntetnek, amikor megpróbálsz előzni. Megbüntetnek, ha szebbé akarom tenni a showt.

Massa pedig csak védeni akarja magát, pedig inkább hallgatnia kellene, mert szombaton nem kapott büntetést Lewis feltartása miatt.
Most így ahogy visszagondolok, tavaly több olyan eset is volt, ahol Hamiltonnak kellett abbahagynia a versenyt egyik versenytársa hibájából, és az mégsem kapott büntetést. Ennyit erről. (Most konkrétan Webber jut eszembe a 2010-es szingapúri nagydíjon, mert ugyanez az eset volt)
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. május 30. 20:10 #837
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Fanni00 @ 2011.05.30. 19:43)
Igazából reménykedtem,hogy nyer,mivel emlékszek Alonso mindig is jó volt Monaco-ban,ő maga is mondta még azt hiszem tavaly,hogy egyik kedvenc pályája. De igaz nem nyert,de eddigi versenyeihez képest,jól végzett.  beer.gif


Alonso valóban jó Monacoban. Már kétszer nyert is, ráadásul egymás után. wink.gif Azóta viszont egyszerűen nem ült olyan autóban, hogy ezt sikerüljön ismét bemutatni. A Ferrari nem volt rossz most se, de ezen a pályán nem volt elég a tempó a Red Bull ellen, illetve ezen se, kiegészítem magam. Viszont jóval közelebb voltak a győzelemhez, mint eddig.

Idézet (Fanni00 @ 2011.05.30. 19:43)
Ez a Vettel pole,Vettel nyerés nem volt számomra meglepő,várható volt. Massát sajnáltam,sajnos ez az idény nem az ő éve. De nem tudom,várom továbbra is hogy fejlődjön a Ferrari és valaki közbe avatkozzon már ebbe a folytonos Red Bull nyerésekbe.


Vettel pole idején néztem nagyokat. Azt, hogy sikerült futnia? Nem tudom. A futamon abban bíztam, hogy ha nyer is, legalább nem simán, és ez be is jött. smileeee.gif
Ferrarinál az a baj, hogy tetemes a hátránya, pontban is, köridőben is, mindenhogy. Sajnos. Vagyis, nekem annyira nem sajnos, mert nem vagyok a rajongójuk, de gondolom ez a fanoknak nem szép látvány, hogy ennyire nem jönnek össze a futamok. Bár, most Alonso épp hozott egy jó eredményt, de Massanak eddig ez-az év nagy csalódással érhet fel. Zsinórban ez a harmadik futam, hogy pont(ok) nélkül marad. És elnézve Alonsot, hát, nincs könnyű helyzetben a brazil, mert, ha így folytatja, ez könnyen kevés lehet. Persze, azért még nem akarom leírni őt se, sok van még hátra. De arra, hogy a Ferrari idén csapat világbajnok legyen, arra szinte (már) semmi esélyt nem látok, de (sajnos) egyre inkább ugyanez a McLaren esete is, bár ők azért sokkal jobb helyzetben vannak.

Egyéniben, ha Vettel ezt hozza, ezt a nyugodtságot, akkor idén már nem fogják tudni megfogni. A Red Bull legrosszabb esetben is, ha visszaesik (akkor is csak a McLarenben látok potenciált, hogy megelőzze), Vettel még mindig a 2. legjobb autóban ülne. Amivel harmadik helyeket könnyedén hozhat (adott esetben). Szóval, így innen, megfogni őt, nagyon nehéz lesz, ha ezt stabilitást/nyugodtságot folyamatosan hozza.

(bocsi, hogy ilyen hosszú lett)
1 felhasználónak tetszik: Fanni00
2011. május 30. 20:32 #838
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.30. 20:10)
Alonso valóban jó Monacoban. Már kétszer nyert is, ráadásul egymás után. wink.gif Azóta viszont egyszerűen nem ült olyan autóban, hogy ezt sikerüljön ismét bemutatni. A Ferrari nem volt rossz most se, de ezen a pályán nem volt elég a tempó a Red Bull ellen, illetve ezen se, kiegészítem magam. Viszont jóval közelebb voltak a győzelemhez, mint eddig.
Vettel pole idején néztem nagyokat. Azt, hogy sikerült futnia? Nem tudom. A futamon abban bíztam, hogy ha nyer is, legalább nem simán, és ez be is jött. smileeee.gif
Ferrarinál az a baj, hogy tetemes a hátránya, pontban is, köridőben is, mindenhogy. Sajnos. Vagyis, nekem annyira nem sajnos, mert nem vagyok a rajongójuk, de gondolom ez a fanoknak nem szép látvány, hogy ennyire nem jönnek össze a futamok. Bár, most Alonso épp hozott egy jó eredményt, de Massanak eddig ez-az év nagy csalódással érhet fel. Zsinórban ez a harmadik futam, hogy pont(ok) nélkül marad. És elnézve Alonsot, hát, nincs könnyű helyzetben a brazil, mert, ha így folytatja, ez könnyen kevés lehet. Persze, azért még nem akarom leírni őt se, sok van még hátra. De arra, hogy a Ferrari idén csapat világbajnok legyen, arra szinte (már) semmi esélyt nem látok, de (sajnos) egyre inkább ugyanez a McLaren esete is, bár ők azért sokkal jobb helyzetben vannak.
Egyéniben, ha Vettel ezt hozza, ezt a nyugodtságot, akkor idén már nem fogják tudni megfogni. A Red Bull legrosszabb esetben is, ha visszaesik (akkor is csak a McLarenben látok potenciált, hogy megelőzze), Vettel még mindig a 2. legjobb autóban ülne. Amivel harmadik helyeket könnyedén hozhat (adott esetben). Szóval, így innen, megfogni őt, nagyon nehéz lesz, ha ezt stabilitást/nyugodtságot folyamatosan hozza.
(bocsi, hogy ilyen hosszú lett)


Semmi gond.
Amúgy igen,Vettelnek ez az év nagyon rukkol. Olyan szinten elhúzott a pontversenyen a többiektől. Aztán Hamilton,Webber,Button,Alonso ott szépen egymás után vannak,aztán Alonso után már jól levannak maradva,és most így négyük között elég kevés a pontkülönbség,szóval ha Alo ügyes felbirkózhatja magát a 2.,3.,4. helyre,hamár az 1.re nem is. És tényleg,valami nagyon nagy dolognak kell történnie hogy Vettel valahogy "lejöjjön" onnan az első helyről.
Igaz Hamiltonnak még van esélye,de neki is nagyon belekell akkor húznia.
2011. május 30. 20:57 #839
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Viktoriiaa @ 2011.05.30. 19:58)
Tényleg úgy van beállítva, mint egy agresszíven vezető szabályszegő, holott csak előzni akar és minél több pontot bezsebelni. Egyébként meg igaza van Hamiltonnak, mi értelme lenne az egésznek előzések nélkül?


Így van, hát ez jó kérdés. Kb semmit se ér egy autóverseny előzések nélkül, és tényleg, ha meg kéne mondanom, hogy ki előz legtöbbet, ki a legagresszívabb ilyen téren, akkor csakis Hamilton lehet az. Ez viszont inkább pozitívum, mint negatívum. Természetes velejárója, hogy nem minden előzés jön be, és akkor koccanás a vége, de ha valaki meg sem próbálja...? Szóval, én tisztelem Hamiltont, szerintem kiváló pilóta, de gondolom, ebben (is) egyetértünk wink.gif

Idézet (Viktoriiaa @ 2011.05.30. 19:58)
Massa pedig csak védeni akarja magát, pedig inkább hallgatnia kellene, mert szombaton nem kapott büntetést Lewis feltartása miatt


Hát igen, van egy kiváló magyar mondás erre wink.gif De összességében, Massa helyzetét is meg lehet érteni, rendkívül frusztráló év lehet ez neki. A kocsi alapból se valami jó, de a csapattársa így is sokat ver rá, ugyanazzal az autóval. Szóval nem tudom, nem könnyű a helyzete ez biztos, és azt pedig el tudom képzelni, hogy elhamarkodottan nyilatkozik Ő is, ilyen esetekben, amikor értékes pontokat hullajtott el. Egyébként Őt egy korrekt pilótának tartom, néhány nyilatkozatától (mint pl. a mostani) eltekintve.

Idézet (Viktoriiaa @ 2011.05.30. 19:58)
Most így ahogy visszagondolok, tavaly több olyan eset is volt, ahol Hamiltonnak kellett abbahagynia a versenyt egyik versenytársa hibájából, és az mégsem kapott büntetést. Ennyit erről. (Most konkrétan Webber jut eszembe a 2010-es szingapúri nagydíjon, mert ugyanez az eset volt)


meghajolo.gif meghajolo.gif Így van. Webber pedig többször is kilökte Hamiltont, és mégsem nyilatkozta Lewis, hogy Webbernek kemény büntetést kéne adni.

Idézet (Fanni00 @ 2011.05.30. 20:32)
És tényleg,valami nagyon nagy dolognak kell történnie hogy Vettel valahogy "lejöjjön" onnan az első helyről.
Igaz Hamiltonnak még van esélye,de neki is nagyon belekell akkor húznia.


Na ez igaz. Csak hát az is közrejátszik, hogy vannak külső körülmények. Pl. itt Monacoban ez nagyon jól látszott. Hamilton hiába nyerte meg az edzés első két etapját, nem sokra ment vele, hátulról indult, szinte mindenbe belekeveredett, míg a legfőbb riválisa ismét futamot nyert, és még a körülmények is őt segítették (piros zászló).
Szóval valahogy, Hamiltonban én is látom azt, hogy jó idén (is), és meg tudná szorongatni Vettelt, a képességei és az autója is adott hozzá, de olykor közbe jön valami.

Ami érdekes lesz, hogy most jön Kanada, tavaly McLaren 1-2 volt. Hamilton hagyományosan nagyon jó azon a pályán, úgyhogy hátha megcsinálja megint azt, ami eddig csak neki sikerült az évben: legyőzi Vettelt a futamon. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Viktoriiaa
2011. május 31. 08:49 #840
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Néhány kép, a RedBull nappali és esti bulijaiból beer.gif

Híresség nincs rajta, úgyhogy azt ne nagyon keressetek, vagy legalábbis én nem ismerek senkit laugh.gif Mindenesetre, az biztos, hogy tudnak élni, jó ez a kis medence, és körülötte ezek a kanapék, nagyon tetszetős beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Fanni00
62 oldal 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!