Formula 1
2010. november 15. 08:52
#762
|
|
Sally SparrowLondonb*zi chenoista |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 10969 Csatolások: 8081 Azonosító: 128114 offline
|
Gratulálok Vettelnek, bár sokkal jobban örültem volna, ha Alonso vagy Hamilton lesz idén a világbajnok...
A futam egyébként dögunalom volt, szinte az elrajtolás szerint autózták végig az egészen. Csak annyi izgalom volt benne, hogy Alonsonak sikerül-e megelőznie Petrovot, vagy sem...
A futam egyébként dögunalom volt, szinte az elrajtolás szerint autózták végig az egészen. Csak annyi izgalom volt benne, hogy Alonsonak sikerül-e megelőznie Petrovot, vagy sem...
2011. január 30. 11:51
#764
|
|
Sally SparrowLondonb*zi chenoista |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 10969 Csatolások: 8081 Azonosító: 128114 offline
|
Idézet (Gajcsi @ 2011.01.29. 23:31)
Ferrari F150
Nekem teccik.
2011. január 30. 12:09
#765
Szép lett az új Ferrari, remélem gyors is lesz.
Kicsit egyébként hasonlít a 2010-es McLarenre és az oldaldoboz hátsó részénél a tavalyi Red Bullra.
Kicsit egyébként hasonlít a 2010-es McLarenre és az oldaldoboz hátsó részénél a tavalyi Red Bullra.
2011. január 30. 15:09
#766
|
|
joe_rTündérke™ Addict |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 15114 Csatolások: 6612 Azonosító: 44 offline
|
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.30. 12:09)
Szép lett az új Ferrari, remélem gyors is lesz. 
Úgy legyen.
Egyébként olyan rettenetes nagy változás nincs a tavalyi bemutató autóhoz képest.
Az első légterelő három tagból áll, az orrkúp pár centivel magasabban van, az oldalbeömlő előtti terelőidom kisebb lett, illetve maga az oldalszekrény felső része majdnem vízszintes, a tavalyi íveltebb, hullámzóbb formához képest. A bukó melletti kamera eltűnt, és most már csak a T-kamera van, illetve az orrkúp elemén két oldalt két kis terelő feljebb költözött a tavalyi helyéről.
Új motorborító elem van, a kipufogó kivezetése is máshová került, a hátsó légterelő középen már csak egy elemmel van összekötve, a tavalyi "V" elrendezéshez képest, és a hársó elem formáján is faragtak egy keveset, jóval ívesebb lett.
2011. január 30. 15:21
#767
Már csak az a lényeg, hogy Massa lássa az utat is.
2011. február 07. 15:49
#776
|
|
NecrosCara is my Mistress |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.01.16. Hozzászólás: 8558 Csatolások: 17675 Azonosító: 12106 offline
|
Idézet (Gajcsi @ 2011.01.31. 20:02)
Team Lotus T128
Mégis maradtak a zöld színnél? Ennek örülök.
Kubica jobban van, ennek még inkább. http://www.nemzetisport.hu/f1/formula-1-kubica-menedzsere-kommunikalt-a-lengyel-pilotaval-2063630
Az még mindig kérdéses, mi lesz a kezével.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
0 felhasználónak tetszik:


