Starity

Oldallal kapcsolatos tudnivalók, tippek, ötletek

19 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2014. május 25. 13:19 #361
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Sziasztok. Nem tudom, hogy volt-e már ez az ötlet, de a sztárok lapjainál lehetne egy külön rész ahova a szerkesztője az érdekességeket írná le a sztárról és így nem keveredne az életrajzához.
2 felhasználónak tetszik: Betti90, Darkness
2014. július 20. 18:20 #362
- törölt felhasználó -    
Üdv mindenkinek!
Nekem az lenne az ötletem, hogy valahogyan nem lehet megoldani, hogy az alapadatok szerkesztésénél legyen egy opció a felhasználónév megváltoztatására?
2014. július 20. 18:40 #363
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (csibus0128 @ 2014.07.20. 18:20)

Üdv mindenkinek!
Nekem az lenne az ötletem, hogy valahogyan nem lehet megoldani, hogy az alapadatok szerkesztésénél legyen egy opció a felhasználónév megváltoztatására?


Ezt nem véletlenül nem engedélyezzük. Csak, hogy egy példát mondjak, egy esetleges névváltoztatás esetén követhetetlen lenne, hogy az egyes sztárok adatlapjai kinél is vannak pontosan.
De ugyanez igaz a hozzászólásokra is, illetve a privát üzenetekre. Ma még XY-nak küldök egy privit, és XZ válaszol rá, káosz lenne legkésőbb egy héten belül.

Számtalanszor elmondtuk, leírtuk, regisztráció előtt mindenki gondolja meg milyen nevet akar használni, mert megváltoztatni nem tudja a későbbiekben, csak ha törli aktuális profilját, és egy teljesen új profillal újra kezd mindent.
6 felhasználónak tetszik: idone, Violence, lucymharding, Darkness, LexiCobain, Beyla
2014. július 20. 18:50 #364
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Sziasztok!
Szerintem hasznos lenne, ha az adatlapok szerkesztésénél lenne gy karakterminimum, így elkerülhető, hogy valaki csak rányomjon a gombra, illetve az alapadatoknál esetleg lehetne egy olyan rész, hogy ki mit gyűjt.
- D
2014. július 20. 21:14 #365
- törölt felhasználó -    
Ha például mint a cikk írásánál is, hogy "Üzenet a szerkesztőknek, amit csak ők látnak..." rész lenne az adatlap beküldésnél is az szerintem jó lenne smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Lindsay019
2014. július 20. 21:14 #366
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Idézet (Darkness @ 2014.07.20. 18:50)
Sziasztok!
Szerintem hasznos lenne, ha az adatlapok szerkesztésénél lenne gy karakterminimum, így elkerülhető, hogy valaki csak rányomjon a gombra, illetve az alapadatoknál esetleg lehetne egy olyan rész, hogy ki mit gyűjt.
- D
Az alapötleted nem elvetendő, mert tényleg rossz, hogy sokan csak a gombot nyomogatják, de nem hiszem, hogy ezt bármivel is ki lehetne védeni. Amit te mondtál, azzal például az lenne a baj, hogy velem is előfordul, észreveszek egy félreírt betűt és kijavítom. Vagy mondjuk nem annyira aktív a sztár, ezért csak pár dolgot szerkesztesz rajta (pl. átteszel egy igét múlt időbe).
Azt, hogy az adott sztár mit gyűjt, szerintem nyugodtan leírhatod érdekességként az életrajzhoz. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: lucymharding, LexiCobain, idone
2014. július 20. 21:36 #367
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (Lindsay019 @ 2014.07.20. 21:14)
Az alapötleted nem elvetendő, mert tényleg rossz, hogy sokan csak a gombot nyomogatják, de nem hiszem, hogy ezt bármivel is ki lehetne védeni. Amit te mondtál, azzal például az lenne a baj, hogy velem is előfordul, észreveszek egy félreírt betűt és kijavítom. Vagy mondjuk nem annyira aktív a sztár, ezért csak pár dolgot szerkesztesz rajta (pl. átteszel egy igét múlt időbe). 
Azt, hogy az adott sztár mit gyűjt, szerintem nyugodtan leírhatod érdekességként az életrajzhoz. smileeee.gif

Ertem mire gondols, de valami megoldas csak van az ilyrn felelotlen szerkesztok ellen, csak ra kell jonni mi az.
A gyujtesnrl nem az adatlapokra, hanem a szemelyes profiljainkra celoztam smileeee.gif
2014. július 21. 18:17 #368
- törölt felhasználó -    
Nem tudom írták-e már mint ötletet és azt sem tudom van-e ilyen funkciója az oldalnak mivel nem szokásom egymás után ugyan abba a témába üzeneteket küldeni. De nagyon zavaró, hogy látok néha 5 üzenetet ugyan attól a személytől egy cikk alatt mikor ott van a 'szerkesztem' gomb. Jó lenne a ha a magazinba lenne mondjuk egy két perces időkorlát és ha valaki még is irkálni akarna feljöhetne egy olyan hibaüzenet mint amikor kevés karaktert ír valaki, csak azzal, hogy használd a szerkesztem gombot... vagy ilyesmi.
7 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Violence, rammievengeance, AFCfan, Darkness, Szandi0820, Bessie
2014. július 21. 18:54 #369
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Darkness @ 2014.07.20. 18:50)

Sziasztok!
Szerintem hasznos lenne, ha az adatlapok szerkesztésénél lenne gy karakterminimum, így elkerülhető, hogy valaki csak rányomjon a gombra, illetve az alapadatoknál esetleg lehetne egy olyan rész, hogy ki mit gyűjt.
- D


Ez csak úgy lenne kivitelezhető, ha az adatlap szerkesztésének befejezésekor lenne egy adatok véglegesítése gomb. Ezzel egy időben készülne egy biztonsági másolat az adatlap formázott verziójáról. És amint valaki csak rábökne a szerkesztem gombra, de nem módosítana semmit, akkor hibaüzenetet kapna.

Idézet (zombeeStar @ 2014.07.21. 18:17)

Nem tudom írták-e már mint ötletet és azt sem tudom van-e ilyen funkciója az oldalnak mivel nem szokásom egymás után ugyan abba a témába üzeneteket küldeni. De nagyon zavaró, hogy látok néha 5 üzenetet ugyan attól a személytől egy cikk alatt mikor ott van a 'szerkesztem' gomb. Jó lenne a ha a magazinba lenne mondjuk egy két perces időkorlát és ha valaki még is irkálni akarna feljöhetne egy olyan hibaüzenet mint amikor kevés karaktert ír valaki, csak azzal, hogy használd a szerkesztem gombot... vagy ilyesmi.


Az ötlet alapvetően jó, de én ennél továbbmennék, nem 2 perces hozzászóláslimit a Magazinban, hanem akár 5-10 perc is. Így talán elkerülhető lenne a sok flood, illetve a felesleges szájtépés, mikor a rajongók, és az utálkozók egymásnak esnek, csak a mondandójuknak nincs értelme.
8 felhasználónak tetszik: kurrek, Sally Sparrow, lucymharding, Éowyn, Szandi0820, Darkness, idone, Bessie
2014. szeptember 15. 16:26 #370
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2558
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Sziasztok. tudom h ez nem ez nem olyan hely, hanem itt ötleteket vártok és a starityvel való kapcsolatos dolgot.
De nem tudtok olyan helyet ahol segítséget kérni valamilyen ügyben?
Bocsi ha fölös a hozzászólás! előre is köszi wub.gif
2014. szeptember 15. 16:34 #371
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2558
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2014.07.20. 18:40)
Ezt nem véletlenül nem engedélyezzük. Csak, hogy egy példát mondjak, egy esetleges névváltoztatás esetén követhetetlen lenne, hogy az egyes sztárok adatlapjai kinél is vannak pontosan.
De ugyanez igaz a hozzászólásokra is, illetve a privát üzenetekre. Ma még XY-nak küldök egy privit, és XZ válaszol rá, káosz lenne legkésőbb egy héten belül.
Számtalanszor elmondtuk, leírtuk, regisztráció előtt mindenki gondolja meg milyen nevet akar használni, mert megváltoztatni nem tudja a későbbiekben, csak ha törli aktuális profilját, és egy teljesen új profillal újra kezd mindent.


És ha pl a saját profilunkon ki lenne írva kb 1 hónapig h ' nevet változtatott, a régi ez volt: xy
vagy aki mondjuk a starityn a barátunknak van jelölve,azoknak lenne egy ilyen értesítés? smileeee.gif
2014. szeptember 15. 18:21 #372
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Legfőképpen a cikkírásnál hasznosítható, de szerintem ebben a topikban a helye:
Észrevettem, hogy ha cikkíráskor számozott felsorolást használunk, akkor nincs külön mód arra, hogy kiválasszuk a kezdő sorszámot. (Vagy legalábbis én nem találtam ilyen funkciót.) Ez olyankor lehet fontos, mikor egy számozott felsorolás két eleme közé szeretnénk írni egy bekezdést, ami nem a felsorolás része.

Példa a heti box office adatokkal:
[felsorolás első fele]
1. No Good Deed
2. Dolphin Tale 2
3. Guardians of the Galaxy
4. Teenage Mutant Ninja Turtles
5. Let's Be Cops

A fenti adatokból jól látható, hogy a héten a No Good Deed című film nyerte el legjobban a moziba járók tetszését.. stb., stb. [további szöveg]

[felsorolás folytatása]
6. The Drop
7. If I Stay
8. The November Man
9. The Giver
10. The Hundred-Foot Journey

Természetesen belátom, hogy egy ilyen rövid listát nincs értelme "elvágni", de ezt csak szemléltetésnek hoztam. smileeee.gif

Tehát ha azt szeretnénk, hogy a második lista ne az egyessel, hanem a hatossal indujon, akkor váltsunk át forráskód nézetbe és keressük meg a listát, aminek a kódja így kezdődik: <ol> és </ol> kóddal végződik. A kezdő kódba írjuk be, hogy start="szám", így a beírt számmal fog kezdődni.
A fenti lista alapján a második bekezdésnek tehát így fog kinézni a kódja:
<ol start="6">

Remélem, hogy érthető volt a leírás és hasznát veszitek majd, ezt egy ma beküldött cikk miatt kerestem meg. beer.gif
8 felhasználónak tetszik: lucymharding, Beyla, Bessie, LexiCobain, joe_r, Szandi0820, idone, Shenayla
2014. szeptember 18. 19:18 #373
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2558
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Sziasztok. Olvastam, hogy miért nem lehet nevet változtatni.
És ha saját profilunkon ki lenne írva kb 1 hónapig h ' nevet változtatott, a régi ez volt: xy
vagy aki mondjuk a starityn a barátunknak van jelölve,azoknak lenne egy ilyen értesítés?
Ezzel nem lehetne elérni h ne kavarodjon a dolog? smileeee.gif
2014. szeptember 18. 19:35 #374
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (LovelyBarbaraPalvin @ 2014.09.18. 19:18)

Sziasztok. Olvastam, hogy miért nem lehet nevet változtatni.
És ha saját profilunkon ki lenne írva kb 1 hónapig h ' nevet változtatott, a régi ez volt: xy 
vagy aki mondjuk a starityn a barátunknak van jelölve,azoknak lenne egy ilyen értesítés? 
Ezzel nem lehetne elérni h ne kavarodjon a dolog? smileeee.gif


Teljesen felesleges ezen malmozni. Sehol, egyetlen fórumon nem engedélyezett a profil saját kezű átnevezése. Pontosan hasonló elvek miatt, mint itt. Egyszerűen kavarodás lenne, hogy akkor most ki kicsoda, és ha eddig ez volt, akkor most miért az a neve.
Leírtuk többször is, regisztrációnál válassz olyan nevet, amit biztosan nem fogsz megunni 1-2 év múlva, mert nincs lehetőséged a megváltoztatására. Éppen ezért nem szerencsés, ha valaki olyan névvel regisztrál, ami aktuálisan egy sztárhoz köthető, mert elképzelhető, hogy megváltozik a véleményed az adott sztárról, és már nem a kedvenced.

A 21. században legyen már mindenkiben annyi kreativitás, hogy olyan profilnevet választ, ami senkire nézve nem sértő, nem összekeverhető egy sztár valódi, vagy művésznevével, és ki fog tartani mellette, ameddig csak tagja kíván maradni ennek a közösségnek.

Röviden: nem volt, nincs, és nem is lesz saját kezűleg változtatható profilnév opció a Starity-n. Pont.
14 felhasználónak tetszik: Bogiboszi, Shenayla, Dream-Amelia, Bessie, kurrek, Lindsay019, Sally Sparrow, Szandi0820, Darkness, idone, Beyla, FruFruChan, Violence, Misuzu86
2014. szeptember 19. 15:11 #375
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2558
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2014.09.18. 19:35)
Teljesen felesleges ezen malmozni. Sehol, egyetlen fórumon nem engedélyezett a profil saját kezű átnevezése. Pontosan hasonló elvek miatt, mint itt. Egyszerűen kavarodás lenne, hogy akkor most ki kicsoda, és ha eddig ez volt, akkor most miért az a neve.
Leírtuk többször is, regisztrációnál válassz olyan nevet, amit biztosan nem fogsz megunni 1-2 év múlva, mert nincs lehetőséged a megváltoztatására. Éppen ezért nem szerencsés, ha valaki olyan névvel regisztrál, ami aktuálisan egy sztárhoz köthető, mert elképzelhető, hogy megváltozik a véleményed az adott sztárról, és már nem a kedvenced.
A 21. században legyen már mindenkiben annyi kreativitás, hogy olyan profilnevet választ, ami senkire nézve nem sértő, nem összekeverhető egy sztár valódi, vagy művésznevével, és ki fog tartani mellette, ameddig csak tagja kíván maradni ennek a közösségnek. 
Röviden: nem volt, nincs, és nem is lesz saját kezűleg változtatható profilnév opció a Starity-n. Pont.


Értem. Köszönöm a választ! smileeee.gif
2015. május 24. 19:10 #376
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
(Nem tudom jó helyre írok-e) Lehet videobloggernek lapja? A híresebbeknek, persze
2015. május 24. 20:32 #377
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Pocok2001 @ 2015.05.24. 19:10)
(Nem tudom jó helyre írok-e) Lehet videobloggernek lapja? A híresebbeknek, persze

Nem. Kivéve ha játszott már filmben, énekelt már (magában zenekarral) és van hivatalos videóklipje, vagy albuma. Illetve ha modell, vagy író mellette. Az oldalon bloggereket nem hagyunk jóvá, csak ha csinált valami mást is, ami megfelel a jóváhagyási szabályoknak. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Pocok2001
2015. május 24. 20:47 #378
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2015.05.24. 20:32)
Nem. Kivéve ha játszott már filmben, énekelt már (magában zenekarral) és van hivatalos videóklipje, vagy albuma. Illetve ha modell, vagy író mellette. Az oldalon bloggereket nem hagyunk jóvá, csak ha csinált valami mást is, ami megfelel a jóváhagyási szabályoknak. beer.gif

Köszönöm blush.gif Bár szerintem jóvá lehetne hagyni (lehet, hogy van a szabályoknak egy erre vonatkozó része (indokokkal i dont know), úgyhogy, inkább megyek és megnézem laugh.gif )
2015. május 25. 21:20 #379
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Pocok2001 @ 2015.05.24. 20:47)
Köszönöm blush.gif Bár szerintem jóvá lehetne hagyni (lehet, hogy van a szabályoknak egy erre vonatkozó része (indokokkal i dont know), úgyhogy, inkább megyek és megnézem laugh.gif )

azt hiszem ki van írva. Se blogger, se youtubereket nem hagyunk jóvá, ha nem csinálnak mást. A modelleket és az írókat is szelektáljuk. Csak a híresebbeket fogadjuk el.
19 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!