Starity

Oldallal kapcsolatos tudnivalók, tippek, ötletek

19 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. december 11. 14:24 #301
- törölt felhasználó -    
Idézet (Tamás2.0 @ 2011.12.11. 14:13)
Ha személyes kép, akkor miért rakod fel a világhálóra?

Gondolom úgy akarják, mint a féjszbukkon, hogy megadhatod, hogy ki láthassa a képeidet, adataidat és ki ne. Nekem ez az ötlet nem tetszik, mert ez nem iwiw, májvip és féjszbukk. Személyes dolgokat ide biztos, hogy nem fogok feltölteni, mert senkinek semmi köze hozzá. Ez egy fórum, egy bulvár webmagazin, nem közösségi oldal.
9 felhasználónak tetszik: Bessie, Bogi13, AmyVie, Emily O., KathPierce., Adrianna, Blanka098, An_d_a, pink_bunny
2011. december 11. 14:25 #302
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Arra ott vannak a közösségi oldalak. Ez itt a sztárokról szól. Csak sokan elfelejtik.
3 felhasználónak tetszik: Bogi13, Adrianna, pink_bunny
2011. december 11. 14:32 #303
evelin0623
evelin0623
Isααĉ
 
StátuszThe Vampire Diaries Mánia**
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.03.23.
Hozzászólás: 1060
Csatolások: 122
Azonosító: 147866
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.12.11. 14:23)
Miért, Te nem raksz fel személyes képeket?  rolleyes.gif 
Nyilván úgy értette, h róla készült képek, amiket feltesz a barátainak, de nem szeretné, h az egész oldalon bárki láthassa.

Többnyire a kutyámról, de páron rajta voltam és nem igazán akarom, hogy bárki láthassa, mert nem azért raktam fel őket.
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. december 11. 14:33 #304
- törölt felhasználó -    
Elvileg ez is közösségi oldal, nem? rolleyes.gif

Idézet (Bessie @ 2011.12.11. 14:25)
Arra ott vannak a közösségi oldalak. Ez itt a sztárokról szól. Csak sokan elfelejtik.
1 felhasználónak tetszik: evelin0623
2011. december 11. 14:35 #305
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.12.11. 14:33)
Elvileg ez is közösségi oldal, nem?  rolleyes.gif

ami a sztárokról szól. Csak van aki másért jön fel. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: Bogi13
2011. december 12. 13:08 #306
evelin0623
evelin0623
Isααĉ
 
StátuszThe Vampire Diaries Mánia**
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.03.23.
Hozzászólás: 1060
Csatolások: 122
Azonosító: 147866
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2011.12.11. 14:35)
ami a sztárokról szól. Csak van aki másért jön fel. pardon.gif

Attól még közösségi oldal maradna, ami a sztárokról szól, hogy lenne két mappa, az egyiket bárki láthatná a másikat meg csak a barátaid.
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. december 12. 15:11 #307
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (evelin0623 @ 2011.12.12. 13:08)
Attól még közösségi oldal maradna, ami a sztárokról szól, hogy lenne két mappa, az egyiket bárki láthatná a másikat meg csak a barátaid.

Sok minden jó lenne. Az ötletdoboz tele van velük. biggrin.gif Jelenleg annak is örülnék, ha a hiányzó képek láthatóak lennének, és nem kéne több ezer képet jövőre újra feltölteni. rohog.gif
12 felhasználónak tetszik: AmyVie, Lindsay019, Holly Keller, Emily O., duracell, evelin0623, Grace Benning, KathPierce., Boscorelli, Adrianna, Mia, LaTasha
2011. december 20. 09:41 #308
- törölt felhasználó -    
Nem tudom hogy idevaló-e a kérdésem, de azért megpróbálom: Láttam néhány profilban valódi szmájlikat. Az lenne a kérdésem, hogy hogy tudnám őket én is beilleszteni? Tehát pl.: biggrin.gif jelenjen meg, és ne a kódja. (biggrin.gif)
Előre is köszönöm! thumbsup.gif
2011. december 20. 09:50 #309
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Porcicca @ 2011.12.20. 09:41)
Nem tudom hogy idevaló-e a kérdésem, de azért megpróbálom: Láttam néhány profilban valódi szmájlikat. Az lenne a kérdésem, hogy hogy tudnám őket én is beilleszteni? Tehát pl.:  biggrin.gif jelenjen meg, és ne a kódja. (biggrin.gif)
Előre is köszönöm!  thumbsup.gif

Ha valaki tud egyszerűbbet szóljon! biggrin.gif

Szóval ha valamelyik hozzászólásban megtaláltad a smileyt, amit be akarsz illeszteni a profilodba, akkor annyit kell tenned, hogy az egér jobb gombjával klikkelsz, majd kiválasztod a kép megjelenését. A címsorban lévő címet kell belinkelned a hozzászólásodba (mintha képet akarnál beilleszteni). Ha most hülyén fogalmaztam képekkel is elmagyarázhatom. blush.gif rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: kriszti145, Lindsay019, evelin0623, Boscorelli, pink_bunny
2011. december 20. 10:39 #310
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.12.20. 09:50)
Ha valaki tud egyszerűbbet szóljon! biggrin.gif
Szóval ha valamelyik hozzászólásban megtaláltad a smileyt, amit be akarsz illeszteni a profilodba, akkor annyit kell  tenned, hogy az egér jobb gombjával klikkelsz, majd kiválasztod a kép megjelenését. A címsorban lévő címet kell belinkelned a hozzászólásodba (mintha képet akarnál beilleszteni). Ha most hülyén fogalmaztam képekkel is elmagyarázhatom.  blush.gif  rohog.gif




Most már értem. Köszönöm szépen, Bessie! meghajolo.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
2011. december 21. 10:56 #311
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni,hogy egy levelet több felhasználónak el lehet küldeni?Például,hogy a címzetthez vesszővel elválasztva,több nevet írok be,nem csak egyet.Akkor az elmegy mindenkinek,vagy ilyenre nincs lehetőség? unsure.gif
2011. december 21. 15:37 #312
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Darlin_75. @ 2011.12.21. 10:56)
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni,hogy egy levelet több felhasználónak el lehet küldeni?Például,hogy a címzetthez vesszővel elválasztva,több nevet írok be,nem csak egyet.Akkor az elmegy mindenkinek,vagy ilyenre nincs lehetőség?  unsure.gif

unsure.gif Szerintem nem. Mindenkinek külön kell megcímezni a levelet.
4 felhasználónak tetszik: Darlin_75., kriszti145, Grace Benning, Lindsay019
2011. december 21. 22:16 #313
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (Darlin_75. @ 2011.12.21. 10:56)
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni,hogy egy levelet több felhasználónak el lehet küldeni?Például,hogy a címzetthez vesszővel elválasztva,több nevet írok be,nem csak egyet.Akkor az elmegy mindenkinek,vagy ilyenre nincs lehetőség?  unsure.gif

Ha üzenetet írnál, a címzettnél ott van, hogy egyszerre csak egy embernek küldhetsz, de ettől függetlenül megpróbálhatod vesszővel beírni a neveket, és elküldeni nekik, utána pedig megkérdezed, hogy megkapta-e közülük valaki. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: kriszti145, evelin0623, Adrianna, Lindsay019
2011. december 26. 09:56 #314
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Igen, tudom, hogy kissé régebbi téma, de muszáj volt rá reagálnom mert megemlítettek benne (és csak most vettem észre).

Idézet (Arianaa @ 2011.11.12. 14:48)
Nem bántottak és nem is szívják el előlem a levegőt.Csak én először az Alyson,névvel akartam regisztrálni,de nem tudtam mert már foglalt.Utána néztem hogy szabad-e az Adrianna és Audrina név,de nem foglalt volt.Aztán regisztráltam ezzel a névvel és megnéztem ezeket a neveket.Láttam hogy valamelyik tag,már 5éve nem lépett fel.
Bocsánat az offért.


Én elég sokat nézek fel, úgyhogy nem éri meg írogatni, mennyire keveset járok ide. Évekkel hamarabb regisztráltam mint te, kész, fogadd el, hogy foglalt. Megnéztem és egyedül az Alysont írhatod "jogosan", hogy szerinted nem valami fair, hogy lefoglalta valaki és nem használja évek óta. Ugyanis én meg a másik tag még mindig aktívak vagyunk. Emiatt felesleges vitatkozni, mert még sok százan akarhatták ugyanazt, mégis a leggyorsabb kapja meg mindig. cool.gif

Idézet (Marlita @ 2011.11.12. 14:56)
Na igen, ez az amiért én is töröltetném őket. Először a Marla névvel akartam regisztrálni, de az foglalt volt és így kitaláltam a Marlitát. Megnéztem és a Marla nevű felhasználó utoljára 2009-ben járt itt! ohmy.gif És nem csinált semmit...Úgyhogy én elhatároztam, ha már lefoglaltam ezt a nevet én aktívkodni fogok!


Szerintem nem kell a régi tagokat sem töröltetni, szóval egyetértek WhiteAngellel. Engem meg csak ne akarj töröltetni, köszönöm. smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: Bessie, Lindsay019, Boscorelli, KathPierce., pink_bunny
2011. december 27. 10:24 #315
- törölt felhasználó -    
Ekkora ügyet ne csináljunk egy névből.Én értem hogy mennyire szerettetek volna egy adott nevet de ez nem így megy.Velem is előfordult már hogy egy adott helyen vagy egy adott játékban foglalt volt az a név amit szerettem volna,mégsem mentem panaszkodni hogy na akkor töröljék az illetőt mert nekem az a név kell. Elvégre ti sem örülnétek ha felregisztrálnátok valahova és hirtelen törölnének egy egyszerű név miatt.Nem tudhatjuk mi miatt nem aktív az illető,ezt is hozzá kell tenni.Nincs ilyen hogy nem fer..velük szemben sem fer ha ilyen indokkal törlik ki őket.Itt van most Adrianna is aki mint láthatjuk aktív.Tényleg kitöröltettétek volna csak a neve miatt?
Biztosan akad olyan név ami nem foglalt,mindig akadni fog. wink.gif
Ennél többet már nem tudok hozzáfűzni a dologhoz.
Idézet
Sziasztok! 
Azt szeretném kérdezni,hogy egy levelet több felhasználónak el lehet küldeni?Például,hogy a címzetthez vesszővel elválasztva,több nevet írok be,nem csak egyet.Akkor az elmegy mindenkinek,vagy ilyenre nincs lehetőség?

Őszintén szólva én ilyen lehetőséget nem láttam,szerintem egyesével kell küldeni.
Idézet
Sziasztok! 
Arra gondoltam, h nem megoldható-e, h a képeket mappákba rendezzük, és beállítsuk, h ki láthassa? Úgy értem lenne olyan mappa, amit mindenki láthat, olyan, amit csak barátok, vagy amit csak bizonyos, a felhasználó által megjelölt személyek. 
Vagy nem lennének mappák, csak a képek, és azoknál lennének ilyen beállítások.

Szerintem ha akad ilyen kép akkor azt egyszerűen csak elküldjük az illetőnek/illetőknek külön,akár privátban,felesleges ilyen funkció. unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: Adrianna, Boscorelli, Lizania, pink_bunny
2011. december 29. 14:33 #316
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
sziasztok smileeee.gif
abban szeretnék segítséget kérni,hogy a fórumban amikor hozzászólok,akkor a hozzászólásaim alatt megjelenik az aláírásom(amit ugye az alapadatoknál tudok beállítani a profilszerkesztésnél).
több tagnál is láttam már,hogy ezt a szöveget lehet középre is igazítani.viszont én olyan béna vagyok,hogy az istennek se jövök rá,hogyan kell azt csinálni... blink.gif
ha valaki ezt meg tudná mondani hogyan kell csinálni,nagyon megköszönném a segítségét meghajolo.gif blush.gif
2011. december 29. 14:54 #317
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (An_d_a @ 2011.12.29. 14:33)
sziasztok smileeee.gif
abban szeretnék segítséget kérni,hogy a fórumban amikor hozzászólok,akkor a hozzászólásaim alatt megjelenik az aláírásom(amit ugye az alapadatoknál tudok beállítani a profilszerkesztésnél).
több tagnál is láttam már,hogy ezt a szöveget lehet középre is igazítani.viszont én olyan béna vagyok,hogy az istennek se jövök rá,hogyan kell azt csinálni... blink.gif 
ha valaki ezt meg tudná mondani hogyan kell csinálni,nagyon megköszönném a segítségét meghajolo.gif  blush.gif

BB kódok:
ezekkel a kódokkal üzeneteket és hozzászólásokat tudsz formázni. A SZÜNETET HAGYD KI A ZÁRÓJELBEN!

Lista:
- vastagbetű
pl.[b ]szöveg


[i] - dőlt betű
[i]szöveg[/ i]

[u] - aláhúzás
[u]szöveg[/ u]

[left] - bal
[left]szöveg[/ left]

[right] - jobb
[right]szöveg[/ right]

[center] - közép
[center]szöveg[/ center]

[color=...]
[color=blue]szöveg[/ color] a pontok helyére kell beírni a szín nevét ANGOLUL.

Ha nem ismernétek az alapvető színeket angolul, azt is leírom:
white - fehér
yellow - sárga
red - piros, vörös
blue - kék
brown - barna
orange - narancs
purple - lila

További színkódokat is találhattok a neten. Google-ba beírjátok, hogy színkódok, vagy BB színkódok,és válasszátok ki az angol színneveket.

Egyébként erről már írtam pár oldallal ezelőtt. Nem ártana végigolvasnod, biztos találsz benne 1-2 érdekes dolgot. wink.gif
3 felhasználónak tetszik: An_d_a, Lindsay019, Lizania
2011. december 29. 15:00 #318
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2011.12.29. 14:54)

További színkódokat is találhattok a neten. Google-ba beírjátok, hogy színkódok, vagy BB színkódok,és válasszátok ki az angol színneveket. 
Egyébként erről már írtam pár oldallal ezelőtt. Nem ártana végigolvasnod, biztos találsz benne 1-2 érdekes dolgot. wink.gif


köszi szépen meghajolo.gif blush.gif
2011. december 29. 16:41 #319
Juventino
Juventino
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.15.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 0
Azonosító: 21588
Offline offline
Egy olyan jellegű kérdésem van, hogy miért nem lehet megnézni a 2011-nél régebbi képeket? Meg se jeleníti legtöbbször, de ha mégis, akkor amikor rákattintok, hogy kinagyítsam, akkor a képfeltöltés nem tekinthető meg. Fog ez még "visszaállni" a régibe, vagy azoknak a képeknek már búcsút mondhatok? Előre is köszi, ha valaki tudja a választ és megosztja velem.
2011. december 29. 20:50 #320
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
Idézet (Juventino @ 2011.12.29. 16:41)
Egy olyan jellegű kérdésem van, hogy miért nem lehet megnézni a 2011-nél régebbi képeket? Meg se jeleníti legtöbbször, de ha mégis, akkor amikor rákattintok, hogy kinagyítsam, akkor a képfeltöltés nem tekinthető meg. Fog ez még "visszaállni" a régibe, vagy azoknak a képeknek már búcsút mondhatok? Előre is köszi, ha valaki tudja a választ és megosztja velem.

Jelenleg körülbelül a 2010 júniusa és 2011 januárja között feltöltött képek nem elérhetőek, de Freeze már dolgozik a visszaállításukon - addig is türelmesnek kell lennünk. beer.gif
19 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!