Starity

The Walking Dead (2010-)

44 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. február 15. 21:18 #41
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
2×09 - Triggerfinger stills HQ
5 felhasználónak tetszik: dave095, tothbianka, TheDanush, Marina Salvatore, House Of Wax
2012. február 26. 16:14 #42
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
2×10 - 18 Miles Out stills HQ
4 felhasználónak tetszik: dave095, TheDanush, Marina Salvatore, House Of Wax
2012. február 27. 08:03 #43
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Én eddig semmit nem bírtam elviselni, ami zombis, de ennek valahogy nem tudtam ellenállni. Párom kezdte el nézni a hétvégén és egyszerűen leragadtam. mellow.gif Első évad kivégezve. Tetszett, hogy nem a zombigyilkoláson van a hangsúly. Azok a gyönyörű, érzelmekkel teli jelenetek nagyon sokat dobnak a dolgon, egyszerűen remek a hangulata az egésznek. Andrea, Dale és Shane karaktere eddig a legszimpatikusabb a számomra, aztán majd meglátjuk a folytatást. smileeee.gif Ja, és ami Michael Rookert illeti (Merle), eddig nem is tudtam, hogy létezik jóformán, de édes atyaúristenem, hogy mekkora színész! Az első évad egyik leghatalmasabb jelenete az övé, aki szinkronnal nézte, nem valószínű, hogy vágja, de tényleg óriásit alakított abban a pár percben. A hideg is kirázott tőle. Nem vagyok egy nagy sorozatnéző, de mivel úgy látom a második évad is mindössze csak 13 részes, így jöhet. Az is tetszik benne, hogy nem húzzák, mint a rétest. Azt hiszem ez az, amit a sorozatokban nem bírok. 8 évad, minden évadban átlag 24 epizód, és már a hócipőd tele van az egésszel. Szerintem egy évadnak max 15 epizódból kellene állnia és még akkor is hosszúnak tartanám. mellow.gif A rövid sorozatokat szeretem többnyire. Ez azt hiszem egyelőre megfelel az elvárásaimnak, szóval jöhet a második évad. meghajolo.gif
6 felhasználónak tetszik: dave095, otyg, Coco Selly, tothbianka, miss_areo, Adrianna
2012. február 27. 14:26 #44
otyg
otyg
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.02.27.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 4486
Azonosító: 4076
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2012.02.27. 08:03)
szóval jöhet a második évad. 

Annyit azért szólnék előre, hogy a második évad eleje azért egy egész picit földbe áll (persze azt nem lehet mondani, hogy nem történik semmi, de nem igazán a zombiké a főszerep, hanem a kis csapaté). De nem olyan súlyos a helyzet, ha szereted a drámákat, akkor a másodikkal sem lesz gond. wink.gif
2012. február 27. 15:38 #45
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (otyg @ 2012.02.27. 14:26)
Annyit azért szólnék előre, hogy a második évad eleje azért egy egész picit földbe áll (persze azt nem lehet mondani, hogy nem történik semmi, de nem igazán a zombiké a főszerep, hanem a kis csapaté). De nem olyan súlyos a helyzet, ha szereted a drámákat, akkor a másodikkal sem lesz gond.  wink.gif


Nos, pont azért tetszik a sorozat, mert nem a zombiké a főszerep, hanem a csapaté. Inkább a drámai része fogott meg a sorozatban, és nem a járkáló halottak, akik megzabálnak minden élőt. Eleve hisztérikusan félek az ilyen zombis cuccoktól, de ez nagyon bejön. Ha kevesebb az élőhalott, attól én csak boldogabb vagyok. pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, House Of Wax
2012. február 29. 09:12 #46
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Most tényleg magammal fogok beszélgetni? fear.gif Ledaráltam a második évad eddigi részeit és hát mit mondjak? I'm really into The Walking Dead! Van egy csomó gondolatom, és tulajdonképpen hihetetlen jókat lehet ezen kattogni. Mindenkinek látom az igazát és ez így gáz, mert nem igazán tudok dönteni, hogy kit szeressek és kit utáljak. Egy biztos, amennyire szerettem Dale-t, most annyira utálom, de tényleg. Mindenbe beleüti az orrát, a háttérből próbálja mozgatni a szálakat, mindent tud, amihez nincs is köze és folyton cs*szegeti Shane-t. mad.gif Mondtam már, hogy: I love Shane? rohog.gif Pszichotikus persze egyértelműen az, de látok benne lehetőséget, látom benne a hős lehetőségét. Huhh, hogy belőle mekkora karaktert hoztak ki, le a kalappal előttük! Szóval annyi bizonyos, hogy ki nem állom Dale-t (remélem megeszik a járkálók!) és imádom Shane-t (remélem hőst csinálnak belőle!). A többiekkel hol így vagyok, hol úgy. Lorit eleinte nagyon nem bírtam, és most is csinál olyan dolgokat, hogy a falat kaparom tőle, de alapvetően értem a motivációját, még akkor is, ha néha csak simán egy rossz ribi. pardon.gif Az is tetszik, hogy Ricknek végre kinyílt a csipája. Most már látok rá esélyt, hogy talán nem dögleszti meg az egész csapatot a "jófiú vagyok" hülyeségeivel. wink.gif Daryl tulajdonképpen a másik kedvenc Shane mellett, és persze Andrea-t is épp eléggé bírom. Várom a folytatást. De nagyon. biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: dave095, otyg, tothbianka, miss_areo, Adrianna, House Of Wax
2012. február 29. 14:45 #47
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Nyugi, Grace! Nem vagy (teljesen) egyedül. biggrin.gif Örülök, hogy van még itt rajtam kívül olyan aki imádja ezt a sorozatot. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2012. február 29. 15:20 #48
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2012.02.26. 16:14)
2×10 - 18 Miles Out stills HQ
6 felhasználónak tetszik: dave095, Grace Benning, tothbianka, Marina Salvatore, alexahemingway, House Of Wax
2012. február 29. 15:21 #49
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
2×11 - Judge, Jury, and Executioner stills HQ
5 felhasználónak tetszik: dave095, Grace Benning, tothbianka, Marina Salvatore, House Of Wax
2012. február 29. 15:33 #50
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (dave095 @ 2012.02.29. 14:45)
Nyugi, Grace! Nem vagy (teljesen) egyedül. biggrin.gif Örülök, hogy van még itt rajtam kívül olyan aki imádja ezt a sorozatot.  meghajolo.gif


Akkor jó, ha nem vagyok egyedül. Ritkán kattanok rá ennyire sorozatra, de ez most nagyon bejött. smileeee.gif Úgy látom én azt a karaktert szeretem a legjobban, akit mindenki utál, de sebaj. _nevet.gif Van érzékem az ilyesmi kiválasztásához. rohog.gif
2012. február 29. 18:40 #51
otyg
otyg
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.02.27.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 4486
Azonosító: 4076
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2012.02.29. 09:12)
Most tényleg magammal fogok beszélgetni? fear.gif Ledaráltam a második évad eddigi részeit és hát mit mondjak? I'm really into The Walking Dead! Van egy csomó gondolatom, és tulajdonképpen hihetetlen jókat lehet ezen kattogni. Mindenkinek látom az igazát és ez így gáz, mert nem igazán tudok dönteni, hogy kit szeressek és kit utáljak. Egy biztos, amennyire szerettem Dale-t, most annyira utálom, de tényleg. Mindenbe beleüti az orrát, a háttérből próbálja mozgatni a szálakat, mindent tud, amihez nincs is köze és folyton cs*szegeti Shane-t.  mad.gif Mondtam már, hogy: I love Shane?  rohog.gif Pszichotikus persze egyértelműen az, de látok benne lehetőséget, látom benne a hős lehetőségét. Huhh, hogy belőle mekkora karaktert hoztak ki, le a kalappal előttük! Szóval annyi bizonyos, hogy ki nem állom Dale-t (remélem megeszik a járkálók!) és imádom Shane-t (remélem hőst csinálnak belőle!). A többiekkel hol így vagyok, hol úgy. Lorit eleinte nagyon nem bírtam, és most is csinál olyan dolgokat, hogy a falat kaparom tőle, de alapvetően értem a motivációját, még akkor is, ha néha csak simán egy rossz ribi. pardon.gif Az is tetszik, hogy Ricknek végre kinyílt a csipája. Most már látok rá esélyt, hogy talán nem dögleszti meg az egész csapatot a "jófiú vagyok" hülyeségeivel.  wink.gif Daryl tulajdonképpen a másik kedvenc Shane mellett, és persze Andrea-t is épp eléggé bírom. Várom a folytatást. De nagyon.  biggrin.gif


Shane szerintem előbb-utóbb el fog szakadni tőlük (talán pont Andrea-val), mert túl sok már az ellentét közte és a csapat többi része között. Egyébként van abban ráció, amit csinál, csak ezt nem éppen megfelelően kommunikálja le a többiekkel (ha jól emlékszem, akkor a legutóbbi részben ezt meg is említették neki). Daryl az előző évadhoz képest elég sokat változott, szerintem javára, de azért még maradt benne jóadag bunkóság (az alapján ahogy kiosztotta Carolt pl,továbbra sem egy szofisztikált úriember - de legalább nem játssza meg magát). Mióta visszajöttek szünetről Daryl eléggé eltünt. Nyílván ehhez kellett az is, hogy majdnem belehalt a Sophia utáni kutatásba - teljesen feleslegesen.
Rick viszont igazi badass lett (legalábbis a legutolsó részben, a Shane-el közös kirándulás alatt kicsit kifordult magából). Amikor a két fickót kinyírta a bárban az azért rendesen megmutatta, hogy tud ő nagyon kemény is lenni (és talán ennek köszönhető, hogy Hershel ezután már nem tett említést neki arról, hogy hagyják el a farmot. ). Rick esetében szerintem ez csak a kezdet, lesz ő még sokkal rosszabb is. (vannak egyébként teljesen jelentéktelen karakterek is, akik nem is hiányoznának - pl T-Dog, Carol (aki már most is olyan, mint egy élőhalott), vagy a tanyán élők közül páran).
5 felhasználónak tetszik: Grace Benning, tothbianka, miss_areo, zsuzsye, House Of Wax
2012. február 29. 20:12 #52
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (otyg @ 2012.02.29. 18:40)
Shane szerintem előbb-utóbb el fog szakadni tőlük (talán pont Andrea-val), mert túl sok már az ellentét közte és a csapat többi része között. Egyébként van abban ráció, amit csinál, csak ezt nem éppen megfelelően kommunikálja le a többiekkel (ha jól emlékszem, akkor a legutóbbi részben ezt meg is említették neki). Daryl az előző évadhoz képest elég sokat változott, szerintem javára, de azért még maradt benne jóadag bunkóság (az alapján ahogy kiosztotta Carolt pl,továbbra sem egy szofisztikált úriember - de legalább nem játssza meg magát). Mióta visszajöttek szünetről Daryl eléggé eltünt. Nyílván ehhez kellett az is, hogy majdnem belehalt a Sophia utáni kutatásba - teljesen feleslegesen. 
Rick viszont igazi badass lett (legalábbis a legutolsó részben, a Shane-el közös kirándulás alatt kicsit kifordult magából). Amikor a két fickót kinyírta a bárban az azért rendesen megmutatta, hogy tud ő nagyon kemény is lenni (és talán ennek köszönhető, hogy Hershel ezután már nem tett említést neki arról, hogy hagyják el a farmot. ). Rick esetében szerintem ez csak a kezdet, lesz ő még sokkal rosszabb is. (vannak egyébként teljesen jelentéktelen karakterek is, akik nem is hiányoznának - pl T-Dog, Carol (aki már most is olyan, mint egy élőhalott), vagy a tanyán élők közül páran).


Shane-nel az a baj, hogy megszállott és enyhén pszichotikus. Kicsit túlságosan rá van kattanva Lorira. Nem hiszem, hogy valóban szereti, csak nem akar egyedül lenni. Kénytelen volt otthagyni a barátját a kórházban, ezért elment a Rick családjáért és megmentette őket. Ő tulajdonképpen morbid, perverz módon nyert ezen az egészen. Lett egy családja, hirtelen nem volt egyedül, hirtelen hasznosnak érezte magát, olyan valakinek, akire mások számítanak és aki megóv másokat. Komolyan gondolta, hogy gondoskodik Loriról és Carlról. Aztán hirtelen megjött Rick és közölték vele, hogy leléphet, rá többé nincs szükség. Azt hiszem ebben a helyzetben én is egy kicsit megkattantam volna. mellow.gif Én kedvelem, és kívárom mi lesz ennek a vége. Azt nem akarnám, hogy összejöjjön Andreával, de azt sem, hogy elhagyja a csapatot. Szükség van rá.
Igen, Rick nagyon kifordult önmagából és végre azt teszi, amit tennie kell. Megóvja a családját. Kecmec és habozás nélkül. Eddig folyton rinyált, hogy így meg úgy a becsület, most viszont már érti, hogy nem maradhat életben, ha a régi szabályok szerint él.
T-Dog és Carol valóban elég haszontalannak tűnik, de Carol szimpatikus nekem. Főleg a Daryllel való különös kapcsolata miatt. Szerintem Daryl jó ember, nagyon is, csak éppen dühös és elkeseredett. Az a jelenet Sophiával a farmon... mellow.gif Darylből még lesz valami, és a tizenegyedik epizód remélem ezt fogja alátámasztani. rolleyes.gif
Engem igazán nem zavar, hogy ezek az emberek nem egyértelműen jók ,vagy rosszak, mert ettől tűnnek valóságosnak. Sőt, azt hiszem ez olyan szimpatikus bennük. Nem igazán lehet megítélni őket az alapján, amit tesznek, hiszen meg lehet érteni a motivációikat. Viszont tényleg vannak olyan szereplők, akiket nem siratnék meg, ha megennék őket. pardon.gif Azért imádkozom, hogy Dale-t megegyék. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: tothbianka, House Of Wax
2012. március 01. 15:13 #53
otyg
otyg
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.02.27.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 4486
Azonosító: 4076
Offline offline
Rick szerintem eddig csak ragaszkodott a régi elveihez (a többiekkel szemben neki azért volt lemaradása, ő nem látta, hogyan alakul ki ez az egész, csak belecsöppent, amikor felébredt a kómából - talán ezért tartott neki tovább, hogy ezt a helyzetet úgy fogadja el, ahogy a többiek, és a régi, berögződött viselkedésformákat lecserélje újakra). Bizonyos szempontból veszélyesebb is, mint Shane (Rick már ölt embert, míg Shane csak megsebesített egyet - igaz tudta, hogy azt a lövést Otis nem fogja túl élni, de ezért a halálért csak közvetve felelős). Shane - Lori kapcsolattal csak részben értek egyet, mert Shane nem tudhatta, hogy mi lesz a vége annak, hogy megmenti Rick családját. Mert egy kapcsolathoz két ember kell, még ilyen káoszban is (Dale és Andrea példája mutatja, hogy a segítő kéz nem egyenes út a kapcsolathoz). Emiatt egy picit Lori nekem semleges karakter, nem volt eddig még olyan pillanata, amiatt meg tudtam volna őt kedvelni. (azért a legutóbbi részben az Andrea és Lori közti párbeszéd elég jó volt, az adott helyzetben Andreával jobban egyet lehetett érteni, Lori Rickhez hasonlóan próbál kapaszkodni valamibe a régi életéből, csak pont a Shane miatti kapcsolata miatt ez képmuatatásnak tűnik).
Carol nekem teljesen közömbös - bár sok mindenen átment, de a Sophia utáni kutatás alatt néha annyira érdektelen volt, hogy az már bosszantó (Darylt sokkal jobban érdekelte, hogy meglegyen a kislány, mint a saját anyját, ez pedig azért elég furcsa. )
Dale-t viszont tényleg leehetnék a képernyőről, mert csak kavar, azt viszont állandó jelleggel.
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, tothbianka, House Of Wax
2012. március 05. 22:07 #54
otyg
otyg
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.02.27.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 4486
Azonosító: 4076
Offline offline
Huh, kemény volt az eheti rész. Nem volt olyan akciódús, mint a múltkori, de a végeredmény mégiscsak az lett, hogy a csoport egy fővel kevesebb lett. Nem tudom, meddig jut el most a sorozat a maradék két részben, de az előzetes alapján unatkozni továbbra sem kell. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2012. március 05. 22:48 #55
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (otyg @ 2012.03.05. 22:07)
Huh, kemény volt az eheti rész. Nem volt olyan akciódús, mint a múltkori, de a végeredmény mégiscsak az lett, hogy a csoport egy fővel kevesebb lett. Nem tudom, meddig jut el most a sorozat a maradék két részben, de az előzetes alapján unatkozni továbbra sem kell.  smileeee.gif


Nagyon kemény volt. Ahhoz képest, hogy ezért imádkoztam többek között, elég rosszul esett. Ez így nem volt szép. dry.gif És ha hinni lehet a pletykáknak, a jövő heti rész se lesz jobb. blink.gif Kíváncsi vagyok mit fognak még bevetni, lassan a Rick vs Shane dolog is kifut, kezdeni kell vele valamit, és van egy olyan érzésem, hogy amit kezdenek vele, az nekem nem fog tetszeni. blink.gif
1 felhasználónak tetszik: otyg
2012. március 05. 23:11 #56
otyg
otyg
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.02.27.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 4486
Azonosító: 4076
Offline offline
Azt azért meg kell jegyezni, hogy ez a béna eltáv annak volt köszönhető, hogy ki akart szállni a sorozatból (legalábbis Frank Darabont távozása után). Az írókkal pedig nem lehet játszadozni, ezt Dr. Drake Ramore kegyetlen halála óta a sorozatrajongók tudják rohog.gif
Azért Carl viselkedése elég fura volt, nem nagyon tudtam hova tenni, eddig teljesen normális volt, most pedig egyszerre mintha bekattant volna neki valami. Ez egy picit légbőlkapottnak tűnt ugyan és nem tudom, lesz-e következménye, vagy bármi folyománya, de remélhetőleg ez nem marad annyiban. Ahogy azt sem tudom, hogy a Shane és Andrea közti beszélgetés (amit Randall, az új fiú kihallgatott) eljut-e Rickig? Mert az egy új felállást hozna. Persze Randallről még mindig nem tudni, hogy igazat mondott-e Daryl-nek, vagy valójában annak a másik csoportnak tevőleges tagja, de a 2 hátralévő részben remélhetőleg ez is kiderül.
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, tothbianka, miss_areo
2012. március 05. 23:18 #57
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (otyg @ 2012.03.05. 23:11)
Azt azért meg kell jegyezni, hogy ez a béna eltáv annak volt köszönhető, hogy ki akart szállni a sorozatból (legalábbis Frank Darabont távozása után). Az írókkal pedig nem lehet játszadozni, ezt Dr. Drake Ramore kegyetlen halála óta a sorozatrajongók tudják  rohog.gif 
Azért Carl viselkedése elég fura volt, nem nagyon tudtam hova tenni, eddig teljesen normális volt, most pedig egyszerre mintha bekattant volna neki valami. Ez egy picit légbőlkapottnak tűnt ugyan és nem tudom, lesz-e következménye, vagy bármi folyománya, de remélhetőleg ez nem marad annyiban. Ahogy azt sem tudom, hogy  a Shane és Andrea közti beszélgetés (amit Randall, az új fiú kihallgatott) eljut-e Rickig? Mert az egy új felállást hozna. Persze Randallről még mindig nem tudni, hogy igazat mondott-e Daryl-nek, vagy valójában annak a másik csoportnak tevőleges tagja, de a 2 hátralévő részben remélhetőleg ez is kiderül.


Én Carl viselkedését annak tudom be, ami Sophiával történt. Ezzel magyaráztam magamnak a dolgot, és azért már korábban is voltak jelei, hogy Carl változik. Elkezdett nagyon felnőttesedni, fura dolgokat tett és mondott. Most viszont olyan, mint Shane, és bármennyire is szeretem Shane-t, ennek nem örülök.
Rick még mindig egy tesze-tosza, tesze-toszább, mint valaha. Nem képes semmire, és mindenki Shane-t szidja, amiért nem végzi el helyette a piszkos munkát. A hócipőm tele van Rickkel, meg a finom lelkével. blink.gif
Egyébként Randall karaktere szimpatikus. Én azt se bánnám, ha állandó szereplőt csinálnának belőle. Nem rossz színész a srác, és lehetne vele mit kezdeni. Fogyatkozik a csoport, jól jönne egy-két új ember.
Szerintem az elkövetkező két részben biztos véget vetnek a Shane vs Rick over Lori vitának, mert ha a következő évadban is ezen csámcsognak, az már rosszabb lesz, mint a rétes. Kíváncsi vagyok mi lesz még itt. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: otyg, tothbianka
2012. március 08. 06:59 #58
Solarian
Solarian
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.16.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 149
Azonosító: 32386
Offline offline
Valaki keverjen már le egy emberes sallert Andreának!

Vagy lője le, nekem mindegy.
5 felhasználónak tetszik: benyaw93, dave095, Mia, tothbianka, miss_areo
2012. március 08. 12:54 #59
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2012.02.29. 15:21)
2×11 - Judge, Jury, and Executioner stills HQ
6 felhasználónak tetszik: Grace Benning, dave095, nightfever, tothbianka, Marina Salvatore, House Of Wax
2012. március 08. 12:55 #60
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
2×12 - Better Angels stills HQ
5 felhasználónak tetszik: Grace Benning, dave095, tothbianka, Marina Salvatore, House Of Wax
44 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!