Baromi jó sorozat.Összes része nagyon tetszett,izgalmas elgondolkodtató.Bár a farmos kicsit unalmas volt , pontosabban az mikor a kislányt keresték Sophia-t.2 évad lezárása meg elképesztő volt,csak gratulálni tudok.Nagy izgalommal várom a 3.évadot.
SPOILER
Képregény szerint Lori meghal.
The Walking Dead (2010-)
2012. május 16. 18:20
#102
|
|
Empressassassins™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.08. Hozzászólás: 3519 Csatolások: 8556 Azonosító: 146868 offline
|
háttérképnek
6 felhasználónak tetszik:
dave095,
Grace Benning,
nightfever,
tothbianka,
Marina Salvatore,
House Of Wax
2012. május 16. 19:25
#103
|
|
Ellie Andrews*homo sensorium* |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 6949 Csatolások: 3307 Azonosító: 133484 online
|
Idézet (Empress @ 2012.05.16. 16:02)
SPOILER
Képregény szerint Lori meghal.
Nem nagyon fogok könnyezni utána, ha ezt a tendenciát a sorozatban is követik.
2012. május 16. 19:37
#104
|
|
dave095 |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 09.12.15. Hozzászólás: 7183 Csatolások: 83636 Azonosító: 114760 offline
|
Idézet (Grace Benning @ 2012.05.16. 19:25)
Nem nagyon fogok könnyezni utána, ha ezt a tendenciát a sorozatban is követik. 
Én még örülnék is neki, nagyon ellenszenves lett a karaktere. Mondjuk Carol sem hiányozna különösebben, nem arra a világra való, ahogyan T-Dog sem... (Én meg itt a fél cast halálát akarom, lol
2012. május 16. 20:15
#105
Andrea, Carl, Lori...
Mindegyik halálakor pezsgőt bontanék!
Mindegyik halálakor pezsgőt bontanék!
2012. május 16. 20:23
#106
pontosan ez a bajom nekem is a Walking Dead-el egy baromi jó sorozat de viszont a szereplőket ki nem állhatom! én már alig vártam hogy Shane agyát is kiloccsantsák!
Daryl az egyetlen olyan karakter akit kedvelek.
meg Dale-t de ő neki már annyi! Rick pedig ha nem nyafogna annyit csak lőne akkor jobban kedvelném!
Daryl az egyetlen olyan karakter akit kedvelek.
2012. május 16. 20:27
#107
|
|
Ellie Andrews*homo sensorium* |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 6949 Csatolások: 3307 Azonosító: 133484 online
|
Idézet (dave095 @ 2012.05.16. 19:37)
Én még örülnék is neki, nagyon ellenszenves lett a karaktere. Mondjuk Carol sem hiányozna különösebben, nem arra a világra való, ahogyan T-Dog sem... (Én meg itt a fél cast halálát akarom, lol
) Egyedül Andreát bírom, ő legalább egy belevaló csaj. 
Andreát én is szeretem, szerintem belevaló bige. Shane-ért megszakadt a szívem, Dale-nél viszont pezsgőt bontottam.
2012. május 16. 20:34
#108
Idézet (Grace Benning @ 2012.05.16. 20:27)
Shane-ért megszakadt a szívem
mi??? nee már azért a patkányért???
1 felhasználónak tetszik:
Grace Benning
2012. május 16. 20:36
#109
|
|
Ellie Andrews*homo sensorium* |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 6949 Csatolások: 3307 Azonosító: 133484 online
|
Idézet (gonzales7 @ 2012.05.16. 20:34)
mi??? nee már azért a patkányért???
ha a valóban tökös lett volna lelépett volna a csapat mellől nem csak nyafog mindenért Rick-el szemben! 
Sajnálom, I am Team Shane.
1 felhasználónak tetszik:
gonzales7
2012. május 16. 20:40
#110
Idézet (Grace Benning @ 2012.05.16. 20:36)
Sajnálom, I am Team Shane.
Imádtam. Egyáltalán nem láttam patkánynak, csak kicsit zizi volt. Nekem tetszett a karakter, és nagyon együtt tudtam vele érezni. Tulajdonképpen szinte mindig igaza volt, csak éppen rosszul adta elő. Maradjunk annyiban, hogy ő volt az egyetlen valamirevaló férfi a bandában, de ő is megzakkant a végére.
De akkor is kibőgtem érte mind a két szömemet. 
nahhh ne röhögtess!
1 felhasználónak tetszik:
Grace Benning
2012. május 16. 20:41
#111
|
|
Ellie Andrews*homo sensorium* |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 6949 Csatolások: 3307 Azonosító: 133484 online
|
Idézet (gonzales7 @ 2012.05.16. 20:40)
nahhh ne röhögtess!
az egyetlen valamire való férfi az Daryl bátyja volt!

Örülök, hogy hogy örülsz.
2012. május 16. 20:45
#112
Idézet (Grace Benning @ 2012.05.16. 20:41)
Örülök, hogy hogy örülsz.
Daryl bátyja nem volt dögös, kérlek szépen.
Különben is rasszista volt. 
lehet hogy rasszista volt és nem volt dögös!
igaz hogy ideje sem volt rá!
azért nehogy komolyan vedd!
1 felhasználónak tetszik:
Grace Benning
2012. május 16. 20:47
#113
|
|
Ellie Andrews*homo sensorium* |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 6949 Csatolások: 3307 Azonosító: 133484 online
|
Idézet (gonzales7 @ 2012.05.16. 20:45)
lehet hogy rasszista volt és nem volt dögös!
de fele annyit nem volt képmutató és nem nyafogott annyit mint ezek két évadon keresztül!
igaz hogy ideje sem volt rá!
azért nehogy komolyan vedd!

igaz hogy ideje sem volt rá!
azért nehogy komolyan vedd!
Dehogy veszem komolyan! Nagyon jót szórakozom jelenleg a beszólásaidon.
1 felhasználónak tetszik:
gonzales7
2012. május 16. 20:48
#114
Idézet (Grace Benning @ 2012.05.16. 20:47)
Dehogy veszem komolyan! Nagyon jót szórakozom jelenleg a beszólásaidon.
Egyébként igazad van, belevaló fickó volt, bizonyos szinten bírtam is az agyát, de Daryl szimpatikusabb. Bár ő se dögös.
Shane volt dögös, nem is akármennyire, de hát ő meg megpurcant, úgyhogy most kénytelen vagyok jó pasi nélkül nézni a sorozatot. 
majd csak beleraknak valakit az alkotók aki kedvedre való lesz!
1 felhasználónak tetszik:
Grace Benning
2012. május 16. 20:50
#115
|
|
Ellie Andrews*homo sensorium* |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 6949 Csatolások: 3307 Azonosító: 133484 online
|
Idézet (gonzales7 @ 2012.05.16. 20:48)
majd csak beleraknak valakit az alkotók aki kedvedre való lesz! 
Nem csalom meg Shane-t, gyászolok.
1 felhasználónak tetszik:
gonzales7
2012. május 17. 17:29
#116
|
|
Empressassassins™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.08. Hozzászólás: 3519 Csatolások: 8556 Azonosító: 146868 offline
|
Én tökre örültem mikor Shane meghalt.Annyira utáltam a sorozat ban,de mikor bekattant akkor végkép.Látom senki sem kedveli Lorit,hát akkor ha nem bánjátok csatlakozok a csapatba.Hihetetlenül idegesítő, egy mocskos k.
Carolt szintén utálom,azóta amióta "ráhajtott" Daryl Dixonra.
Amúgy meg szerintem Shane akkor kattant be mikor megölte az a nagy hasú hapsit.
Amúgy meg szerintem Shane akkor kattant be mikor megölte az a nagy hasú hapsit.
1 felhasználónak tetszik:
miss_areo
2012. május 17. 17:30
#117
|
|
Empressassassins™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.08. Hozzászólás: 3519 Csatolások: 8556 Azonosító: 146868 offline
|
Idézet (Grace Benning @ 2012.05.16. 20:47)
Dehogy veszem komolyan! Nagyon jót szórakozom jelenleg a beszólásaidon.
Egyébként igazad van, belevaló fickó volt, bizonyos szinten bírtam is az agyát, de Daryl szimpatikusabb. Bár ő se dögös.
Shane volt dögös, nem is akármennyire, de hát ő meg megpurcant, úgyhogy most kénytelen vagyok jó pasi nélkül nézni a sorozatot. 
Ó dehogynem !
2012. május 17. 17:34
#118
|
|
Ellie Andrews*homo sensorium* |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 6949 Csatolások: 3307 Azonosító: 133484 online
|
Idézet (Empress @ 2012.05.17. 17:30)
Ó dehogynem !

Aha, szóval neked Daryl jön be.
2012. május 17. 17:50
#119
|
|
Empressassassins™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.08. Hozzászólás: 3519 Csatolások: 8556 Azonosító: 146868 offline
|
Idézet (Grace Benning @ 2012.05.17. 17:34)
Aha, szóval neked Daryl jön be.
Mázlid van, még a következő évadban is nézheted. 
Naná
Nagyon reménykedem hogy nem lesz semmi Carollal.
2012. május 17. 23:09
#120
nekem mindegy csak Daryl sokszor használja azt amihez a legjobban ért a nyílpuskát és a baltát!
unokatesóm megvette az eddig Magyarországon megjelent Walking Dead képregényeket de mondtam neki hogy még csak véletlenül se spoilerezzen mert akkor kitöröm a nyakát!
unokatesóm megvette az eddig Magyarországon megjelent Walking Dead képregényeket de mondtam neki hogy még csak véletlenül se spoilerezzen mert akkor kitöröm a nyakát!
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
online




































