Starity

The Walking Dead (2010-)

44 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 18. 14:34 #121
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.05.17. 23:09)
nekem mindegy csak Daryl sokszor használja azt amihez a legjobban ért a nyílpuskát és a baltát! meghajolo.gif  biggrin.gif 
unokatesóm megvette az eddig Magyarországon megjelent Walking Dead képregényeket de mondtam neki hogy még csak véletlenül se spoilerezzen mert akkor kitöröm a nyakát! biggrin.gif


Én is megszerettem volna venni de mikor megláttam az árát , elbizonytalanodtam.Inkább letöltöm netről,sok helyen fent van,csak itt regisztrálni ott telefonozni és stb laugh.gif

Unokatesódnak pedig nyugodtan szólhatsz, hogy rajtam ki élvezheti azt a "elmondom előre hogy mi lesz benne" vágyát. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. május 18. 15:21 #122
- törölt felhasználó -    
Idézet (Empress @ 2012.05.18. 14:34)
Én is megszerettem volna venni de mikor megláttam az árát , elbizonytalanodtam.Inkább letöltöm netről,sok helyen fent van,csak itt regisztrálni ott telefonozni és stb laugh.gif 
Unokatesódnak pedig nyugodtan szólhatsz, hogy rajtam ki élvezheti azt a "elmondom előre hogy mi lesz benne" vágyát. rohog.gif


rohog.gif rohog.gif háá de ha elmondaná neked és te véletlenül kísértésbe esnél és neki állnál spoilerezni akkor a te nyakadat is kénytelen lennék kitörni! rohog.gif _nevet.gif
2012. május 18. 15:42 #123
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.05.18. 15:21)
rohog.gif  rohog.gif háá de ha elmondaná neked és te véletlenül kísértésbe esnél és neki állnál spoilerezni akkor a te nyakadat is kénytelen lennék kitörni! rohog.gif  _nevet.gif



Én ? Ó dehogy,hogy gondolhatsz ilyeneket ? rohog.gif
Legfeljebb csak a Daryl-s részeket mondanám el SZERETETBŐL rohog.gif .
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, tothbianka
2012. május 18. 15:43 #124
- törölt felhasználó -    
ezzel játszott már valaki?
állítólag nagyon adja a hangulatot!
1 felhasználónak tetszik: Empress
2012. május 18. 15:47 #125
- törölt felhasználó -    
Idézet (Empress @ 2012.05.18. 15:42)

Legfeljebb csak a Daryl-s részeket mondanám el SZERETETBŐL rohog.gif .


nahh az lenne az utolsó amit elmondasz mert utána úgy"megszeretgetnélek"érte hogy csak nahh! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Empress
2012. május 18. 15:49 #126
Solarian
Solarian
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.16.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 149
Azonosító: 32386
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.05.18. 15:43)
ezzel játszott már valaki?
állítólag nagyon adja a hangulatot!


Filmből/sorozatból készült játék? Még ha bottal vernének, akkor se
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. május 18. 15:52 #127
- törölt felhasználó -    
nagyszerű! biggrin.gif kösz a választ! rohog.gif
talán valaki más?
2012. május 18. 16:01 #128
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.05.18. 15:47)
nahh az lenne az utolsó amit elmondasz mert utána úgy"megszeretgetnélek"érte hogy csak nahh! biggrin.gif


rohog.gif rohog.gif rohog.gif Jajj jajj , most aztán megijedtem laugh.gif Amúgy szerinted ő dobja fel a hangulat a sorozatban ?


Amúgy az a játék szerintem elég béna.Grafika szerintem nem valami jó és az irányítás meg borzalmas.
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. május 18. 16:21 #129
- törölt felhasználó -    
Idézet (Empress @ 2012.05.18. 16:01)
rohog.gif  rohog.gif  rohog.gif  Jajj jajj , most aztán megijedtem  laugh.gif  Amúgy szerinted ő dobja fel a hangulat  a sorozatban ?
Amúgy az a játék szerintem elég béna.Grafika szerintem nem valami jó és az irányítás meg borzalmas.


hááá féljél is! laugh.gif wink.gif
azt nem mondanám hogy Daryl dobja fel a sorozatot egyszerűen titokzatos és érdekes figura és ami tetszik benne hogy öntörvényű! Norman Reedus pedig remek választás volt a szerepre! meghajolo.gif

nahh ez már valamivel ténylegesebb válasz volt! biggrin.gif én még nem játszottam vele és nem is tervezem!csak kíváncsi voltam van e olyan aki nyomta vele mert meglepődve tapasztaltam hogy elég sokan dicsérik és ez különös mivel eddig a filmsorozatok játék adaptációja pocsékra sikerültek. rolleyes.gif
bár én azt olvastam róla hogy nem is a sorozatot vette alapul a játék hanem a képregényt és ezért ilyen "képregény"szerű a grafika is!
3 felhasználónak tetszik: Empress, tothbianka, miss_areo
2012. május 18. 16:28 #130
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.05.18. 16:21)
hááá féljél is! laugh.gif  wink.gif 
azt nem mondanám hogy Daryl dobja fel a sorozatot egyszerűen titokzatos és érdekes figura és ami tetszik benne hogy öntörvényű! Norman Reedus pedig remek választás volt a szerepre! meghajolo.gif 
nahh ez már valamivel ténylegesebb válasz volt! biggrin.gif én még nem játszottam vele és nem is tervezem!csak kíváncsi voltam van e olyan aki nyomta vele mert meglepődve tapasztaltam hogy elég sokan dicsérik és ez különös mivel eddig a filmsorozatok játék adaptációja pocsékra sikerültek. rolleyes.gif
bár én azt olvastam róla hogy nem is a sorozatot vette alapul a játék hanem a képregényt és ezért ilyen "képregény"szerű a grafika is!



Szerintem is tökéletes választás volt. rolleyes.gif

Háááááát nem tudom akkor se nyerte el a tetszésemet.Ebben a játékben én szerintem semmi izgalom nincs,túl nagy erőfeszítést nem igényel.Csak gombokat,akarom mondani a billentyűzetet kell nyomogatni.Sokkal jobb lett volna ha a karaktert irányítani is lehetne. wink.gif

http://sorozatplanet.web4.hu/cikk/the-walking-dead-3-evad-nemsokara-indul-a-forgatas

Oh igen,3.évad 16.részes lesz. meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, tothbianka
2012. május 18. 16:34 #131
- törölt felhasználó -    
Idézet (Empress @ 2012.05.18. 16:28)
Szerintem is tökéletes választás volt. rolleyes.gif 
Háááááát nem tudom akkor se nyerte el a tetszésemet.Ebben a játékben én szerintem semmi izgalom nincs,túl nagy erőfeszítést nem igényel.Csak gombokat,akarom mondani a billentyűzetet kell nyomogatni.Sokkal jobb lett volna ha a karaktert irányítani is lehetne.  wink.gif 
http://sorozatplanet.web4.hu/cikk/the-walking-dead-3-evad-nemsokara-indul-a-forgatas
Oh igen,3.évad 16.részes lesz. meghajolo.gif


júúúj arra a Michonne-ra kíváncsi vagyok nagyon! engem eléggé lenyűgözött ahogy kardal a kezében az oldalán két láncra vert "járkálóval" titokzatos árnyékként tornyosult Andrea fölé! biggrin.gif meghajolo.gif
hmm 16-rész??? nahh az tényleg jól hangzik!
1 felhasználónak tetszik: Empress
2012. május 18. 16:41 #132
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.05.18. 16:34)
júúúj arra a Michonne-ra kíváncsi vagyok nagyon! engem eléggé lenyűgözött ahogy kardal a kezében az oldalán két láncra vert "járkálóval" titokzatos árnyékként tornyosult Andrea fölé! biggrin.gif  meghajolo.gif 
hmm 16-rész??? nahh az tényleg jól hangzik!



Most őszintén szerinted nem kevés az a 16.rész laugh.gif ? Meddig fog az tartani egyes embereknél ha nagyon belelendülnek akkor ( mint én blush.gif ) simán 2 nap alatt kivégzik.

Másrészt nem tudom , te hogy vagy vele de nekem ez a Michonne csaj eléggé unszimpatikus tűnik,még Carolnál is. mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, tothbianka
2012. május 18. 16:51 #133
- törölt felhasználó -    
Idézet (Empress @ 2012.05.18. 16:41)
Most őszintén szerinted nem kevés az a 16.rész  laugh.gif ? Meddig fog az tartani egyes embereknél ha nagyon belelendülnek akkor ( mint én  blush.gif ) simán 2 nap alatt kivégzik.
Másrészt nem tudom , hogy te hogy vagy vele de nekem ez a Michonne csaj eléggé unszimpatikus,még Carolnál is. mellow.gif


nahh igen rutinos sorozat fanoknak ha egyszer beindul az évad darálás akkor tényleg kevés ez a 16-rész! biggrin.gif
hheehh? ez afro??? én pedig azt hittem hogy valami keleti csaj lesz! mellow.gif bár tényleg nem valami szimpatikus így a képen olyan semmilyen! mellow.gif
hmmm én azért adok egy esélyt ennek a karakternek! biggrin.gif mert aki egy szál szamurájkardal és csonkított láncra vert zombikkal mászkál az oldalán az erdőben az rossz ember nem lehet! rohog.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Empress
2012. május 18. 17:11 #134
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.05.18. 16:51)
nahh igen rutinos sorozat fanoknak ha egyszer beindul az évad darálás akkor tényleg kevés ez a 16-rész! biggrin.gif 
hheehh? ez afro??? én pedig azt hittem hogy valami keleti csaj lesz! mellow.gif bár tényleg nem valami szimpatikus így a képen olyan semmilyen! mellow.gif 
hmmm én azért adok egy esélyt ennek a karakternek!  biggrin.gif mert aki egy szál szamurájkardal és csonkított láncra vert zombikkal mászkál az oldalán az erdőben az rossz ember nem lehet! rohog.gif  meghajolo.gif


Elmondjam miért afro ? Azért , mert T-Dog az egyedüli csoki és nem akarták hogy egyedül legyen. rohog.gif Na jó ez csak az én felállásom szerint.

Amúgy van egy olyan érzésem ,hogy Andrea is ilyen lesz. rohog.gif
Ilyen alatt azt értem hogy: Ezek az "új" fajta házi kedvencek lesznek neki.De komolyan most kitalál ki ilyet?Mikor megláttam kiégtem, ki ez mi ez normális ? Áh laugh.gif
2012. május 19. 09:26 #135
otyg
otyg
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.02.27.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 4486
Azonosító: 4076
Offline offline
Michone karaktere a képregényben elég jó lett, a sorozatban nem tudom mi derül ki róla, mert az eddig sem követte szorosan a képregényeket, de ha egy helyszínt, a farmot egy évadon keresztül el tudtak húzni, ami 2 füzet volt összesen a képregényben, akkor mi lesz a következővel? Róla azért annyit mondanék, hogy egy picit kattant, ami leginkább annak köszönhető, hogy az egész járványt egyedül távol a városoktól élte túl, a két zombi kísérőjével. Amúgy a képregényeket olvasgatva az a véleményem, hogy jobban tették volna, ha azt követik, mert maga a történet sokkal érdekesebb, a karakterek pedig sokkal jobbak. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, Empress
2012. május 19. 10:43 #136
- törölt felhasználó -    
nahh én pont ezért nem olvastam még el a képregényt, mert ha olvastam volna lehet már nem nézném a sorozatot! biggrin.gif
2012. május 19. 18:06 #137
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Amúgy tud valaki valamit Hannah nevezetű csajról ?
2012. május 19. 20:48 #138
otyg
otyg
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.02.27.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 4486
Azonosító: 4076
Offline offline
Idézet (Empress @ 2012.05.19. 18:06)
Amúgy tud valaki valamit Hannah nevezetű csajról ?


Mivel a neve nem ugrott be, így utána kellett néznem, és mint kiderült okkal nem emlékeztem rá, mert a képregényben a nevét nem említik, a webisodokat meg nem láttam. A képregényben csak egy rövid időre bukkan fel, mint egy kettészakadt zombi egy bicikli mellett, amit Rick elvesz tőle (ez közvetlenül a kórházi eszméletretérése után történt). Majd miután Rick felfegyverezte magát és eldöntötte, hogy Atlantába megy, megkereste és fejbelőtte. Az én tudásom itt ki is merül tongue.gif
Arra azért kíváncsi leszek, hogy a sorozat készítői mernek-e majd olyan brutálisak lenni, mint a képregény készítői, mert ott igencsak elszaladt a fantázia (és nem a jó értelemben véve)
2012. május 20. 10:40 #139
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (otyg @ 2012.05.19. 20:48)
Mivel a neve nem ugrott be, így utána kellett néznem, és mint kiderült okkal nem emlékeztem rá, mert a képregényben a nevét nem említik, a webisodokat meg nem láttam. A képregényben csak egy rövid időre bukkan fel, mint egy kettészakadt zombi egy bicikli mellett, amit Rick elvesz tőle (ez közvetlenül a kórházi eszméletretérése után történt). Majd miután Rick felfegyverezte magát és eldöntötte, hogy Atlantába megy, megkereste és fejbelőtte. Az én tudásom itt ki is merül  tongue.gif 
Arra azért kíváncsi leszek, hogy a sorozat készítői mernek-e majd olyan brutálisak lenni, mint a képregény készítői, mert ott igencsak elszaladt a fantázia (és nem a jó értelemben véve)


Igen azt én is tudtam.De youtube-n van fent róla videó , hogy a gyermekeit menti aztán feláldozza magát meg stb.De ahogy végig néztem a 1-2 évadot egyik epizódban sem láttam ezt a részt.Ez valami bónusz lehet vagy mi ? rolleyes.gif
2012. május 20. 14:43 #140
otyg
otyg
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.02.27.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 4486
Azonosító: 4076
Offline offline
Idézet (Empress @ 2012.05.20. 10:40)
Igen azt én is tudtam.De youtube-n van fent róla videó , hogy a gyermekeit menti aztán feláldozza magát meg stb.De ahogy végig néztem a 1-2 évadot egyik epizódban sem láttam ezt a részt.Ez valami bónusz lehet vagy mi ?  rolleyes.gif

Az AMC készített kifejezetten a webre feltett rövid epizódokat, amiknek a történethez nincs szorosan köze, csak kiegészítik azokat. Hannah az egyik szereplőjük, az ő történetét mesélik el (a linken megtalálhatók ezek, néhány másik behind the scenes videóval együtt) wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Empress, Grace Benning
44 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!