Starity

Avatár, animáció, mozgókép készítés egyszerűen

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 01. 14:38 #181
Alizgirl98
Alizgirl98
lydia.
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 5220
Csatolások: 4353
Azonosító: 133490
Offline offline
Sziasztok!
Én PhotoScape-pel csinálok avatarokat, és eddig nem is volt vele semmi gond, de most próbáltam avatarokat készíteni, és amikor rákattintok a 'Mentés' gombra, nem csinál semmit. mellow.gif Már nagyon sokszor próbálkoztam, de sosem csinál ilyenkor semmit. Valaki nem tudja, mi lehet a baj?
2012. május 07. 19:59 #182
k.timike 22
k.timike 22
♡I am fabulous♡™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.16.
Hozzászólás: 1155
Csatolások: 307
Azonosító: 145579
Offline offline
Sok helyen kerestem már hogyan kell avatárt készíteni, jó hogy itt le van írva értelmesen smileeee.gif
Köszönöm Bessie thumbsup.gif
2012. június 06. 15:49 #183
nora rose
nora rose
GŁΛMβΣЯƬ ❤ Echelon ·o.
 
StátuszNope.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 1576
Csatolások: 25
Azonosító: 137667
Offline offline
Sziasztok!
Nekem van KMPlayer-em és azt szeretném megtudni, hogy, hogyan lehet pillanatképeket készíteni.. mellow.gif
2012. június 06. 16:24 #184
nora rose
nora rose
GŁΛMβΣЯƬ ❤ Echelon ·o.
 
StátuszNope.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 1576
Csatolások: 25
Azonosító: 137667
Offline offline
Idézet (nora rose @ 2012.06.06. 15:49)
Sziasztok!
Nekem van KMPlayer-em és azt szeretném megtudni, hogy, hogyan lehet pillanatképeket készíteni.. mellow.gif

Már megvan!
2012. június 10. 13:02 #185
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Ahogy olvasgattam a topikot, nem láttam olyat hogy "Pillanatkép készítése". Lehet hogy van, talán én vagyok a vaksi, de én akkor leírom, hogy meglegyen biztos.
Az egészhez szükséged van KMPlayer-hez. Legalábbis én azzal a programmal szoktam kivágni videóbol a pillanatképeket.

Tehát:
Először is, megnyitod a KMPlayer-t, és elindítod a videót. Jobb klikk --> bővített menü (ha ilyen nincs az sem baj) ez után, vagy ha nincs akkor egyből arra katt hogy 'felvétel' --> 'videoindexkép rögzítése'-re katt. Megnyit egy ablakot amiben ezek lesznek. --> kép Ezeket írd oda:
mentés helye: természetesen oda mented ahova akarod, saját mappád..stb.
Előtét: oda nem kell semmit írni.
számok: maradjon simán 4
formátum: JPEG közepes
módszer: csak a videot
hányszor rögzítsen: folyamatosan
felvétel méret: eredeti, vagy beállítod tetszőleges méretre! (PL.: 500x280)
famet: összes famet
Úgy tudod kivágni a képeket, hogy megkeresed azt a részt, ahonnan szeretnéd majd az animáció pillanatképeit, és aztán katt a kisablakban lévő 'indítás'-ra, és ha vége annak a részletnek amit szerettél volna, akkor a 'stop'-ra.
Az összevágást már leírták, úgyhogy azt én már nem írom le!

Remélem tudtam valakinek segíteni, aki nagyon szeretne avatart/animációt készíteni!
1 felhasználónak tetszik: maci85
2012. június 10. 15:46 #186
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3171
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Én nemrég szereztem be minden programot és tanultam meg, hogy kell az ilyeneket csinálni, de van egy hiba ami miatt nem tudom megcsinálni az avatarokat, animációkat. Amikor kiveszem a képkockákat, egy külön mappába teszi őket. Ezt a mappát megnyitom Photoscape-al, jobb klikkel (de ballal is megy) kijelölöm az összeset és rákattintok a megnyitásra. Úgy csinál ilyenkor mintha betenné, tehát dolgozik, de nem teszi őket be és így nem tudom megcsinálni az avatart, animációt. Sokakat kérdeztem már erről, de fogalmuk sincs mi lehet a baj. Valakinek nincs egy ötlete mit csinálhatok rosszul, vagy mi lehet a probléma? Viszont ha animációkat akarok átméretezni az megy, csak a képkockákkal van a baj. Egyre jobban aggaszt ez az egész...
2012. június 20. 22:11 #187
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3345
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.09.06. 15:32)
-PhotoScape:

Legjobb és legegyszerűbb kezdőknek. beer.gif
2012. június 22. 11:29 #188
Selena111
Selena111
look at the flowers™
 
Státusznine lives, remember?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 5421
Csatolások: 1635
Azonosító: 131691
Offline offline
Idézet (vivus00girl @ 2012.06.10. 13:02)
Sziasztok!
Ahogy olvasgattam a topikot, nem láttam olyat hogy "Pillanatkép készítése". Lehet hogy van, talán én vagyok a vaksi, de én akkor leírom, hogy meglegyen biztos.
Az egészhez szükséged van KMPlayer-hez. Legalábbis én azzal a programmal szoktam kivágni videóbol a pillanatképeket.

Tehát:
Először is, megnyitod a KMPlayer-t, és elindítod a videót. Jobb klikk --> bővített menü (ha ilyen nincs az sem baj) ez után, vagy ha nincs akkor egyből arra katt hogy 'felvétel' --> 'videoindexkép rögzítése'-re katt. Megnyit egy ablakot amiben ezek lesznek. --> kép Ezeket írd oda:
mentés helye: természetesen oda mented ahova akarod, saját mappád..stb.
Előtét: oda nem kell semmit írni.
számok: maradjon simán 4
formátum: JPEG közepes
módszer: csak a videot
hányszor rögzítsen: folyamatosan
felvétel méret: eredeti, vagy beállítod tetszőleges méretre! (PL.: 500x280)
famet: összes famet
Úgy tudod kivágni a képeket, hogy megkeresed azt a részt, ahonnan szeretnéd majd az animáció pillanatképeit, és aztán katt a kisablakban lévő 'indítás'-ra, és ha vége annak a részletnek amit szerettél volna, akkor a 'stop'-ra.
Az összevágást már leírták, úgyhogy azt én már nem írom le!
Remélem tudtam valakinek segíteni, aki nagyon szeretne avatart/animációt készíteni!


Én nekem csak és egyedül a gifsoup ahol az avijaimat készítem, ez is onnan van ami most van beállítva. És rossz minőségű? Nem. Hát akkor? A többi programról én annyit mondok bár mondjátok nyugodtan rám, hogy én vagy a hülye de egyik sem működik nekem a KMPlayer angolul van és bármit teszek semmi változás a többi program szintén angolul van és nem tudom vele megcsinálni annak ellenére, hogy tanulok angolul teljesen érthetetlen amit néha ki ír. Szóval a gifsoup+photocape fantasztikus párosítás amivel tökéletesen el lehet készíteni az avit. És a nevet is rá lehet írni bár ahhoz én mostanában túl lusta vagyok.
2012. június 23. 19:20 #189
Tussz
Tussz
visszatérő vendég
 
Státusz~De jobb így, hogy nem vagy az életem része, csak loptad az időm.~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.28.
Hozzászólás: 396
Csatolások: 160
Azonosító: 174419
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.09.14. 19:06)
A Media Player tökéletes. Azzal automatikusan tudja lopkodni a képeket. blush.gif 
Kövesd a következő képéseket: 
Eszközök -> beállítás -> DVD -> speciális -> képlopás (jelöld ki) -> minden képkocka (jelöld ki)
itt találod meg, hogy hova menti el a képeket. Persze te is beállíthatsz magadnak egy helyet ahova menteni szeretnéd. beer.gif 
Remélem tudtam segíteni. biggrin.gif

én nem találom benna azt hogy minden képkocka mellow.gif mellow.gif
2012. június 25. 19:08 #190
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Én csak annyit szeretnék kérdezni, hogy a programok megvannak meg minden, de egy JÓ VIDEÓLETÖLTŐ oldalt vagy programot tudna valaki mutatni? Az oldal jobb lenne, de ha csak egy program van az se gond csak mutass linket ahonnan letölthetem a programot azért hogy tényleg úgy fog működjön ahogy kell. Ja és nem bánnám ha olyan lenne az oldal vagy a program hogy a youtube-ról tudjam letölteni a videókat. Előre is köszönöm aki segít. rolleyes.gif
2012. június 25. 23:55 #191
reguss
reguss
how about no
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.13.
Hozzászólás: 854
Csatolások: 231
Azonosító: 143225
Offline offline
Idézet (nRegíí @ 2012.06.25. 19:08)
Sziasztok!
Én csak annyit szeretnék kérdezni, hogy a programok megvannak meg minden, de egy JÓ VIDEÓLETÖLTŐ oldalt vagy programot tudna valaki mutatni? Az oldal jobb lenne, de ha csak egy program van az se gond csak mutass linket ahonnan letölthetem a programot azért hogy tényleg úgy fog működjön ahogy kell. Ja és nem bánnám ha olyan lenne az oldal vagy a program hogy a youtube-ról tudjam letölteni a videókat. Előre is köszönöm aki segít.  rolleyes.gif

Én innen szoktam letölteni a YouTube videókat, remélem hogy jó lesz neked. wink.gif
2012. július 06. 11:14 #192
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (nRegíí @ 2012.06.25. 19:08)
Sziasztok!
Én csak annyit szeretnék kérdezni, hogy a programok megvannak meg minden, de egy JÓ VIDEÓLETÖLTŐ oldalt vagy programot tudna valaki mutatni? Az oldal jobb lenne, de ha csak egy program van az se gond csak mutass linket ahonnan letölthetem a programot azért hogy tényleg úgy fog működjön ahogy kell. Ja és nem bánnám ha olyan lenne az oldal vagy a program hogy a youtube-ról tudjam letölteni a videókat. Előre is köszönöm aki segít.  rolleyes.gif


Real Player: realplayer Én ezzel szoktam smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: vdorina96
2012. augusztus 02. 20:30 #193
- törölt felhasználó -    
Én azt kérdezném meg,hogy hogyan lehet egy videóból mozgóképet csinálni avatarnak???Lécci válaszoljatok,a mostani avataromat nem én csináltam.!!! banana_moonwalk.gif
2012. augusztus 02. 20:40 #194
vdorina96
vdorina96
♥Paris♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.04.
Hozzászólás: 2486
Csatolások: 1121
Azonosító: 152331
Offline offline
Idézet (sissy0803 @ 2012.08.02. 20:30)
Én azt kérdezném meg,hogy hogyan lehet egy videóból mozgóképet csinálni avatarnak???Lécci válaszoljatok,a mostani avataromat nem én csináltam.!!! banana_moonwalk.gif


Hát elösször is a megfelelő programok kellenek hozzá.Elsőnek a videó letöltö ebből bizti van sok,olyan amivel csak youtube-ról és olyan is amivel máshonnan is le lehet szedni,nekem RealPlayer-em van ezzel mondjuk csak youtube-ról leeht letölteni.Aztán kell egy amivel kiveszed a képkockákat(pl: KMPlayer,GOMPlayer,de biztos van még sok,én ezeket ismerem) nekem a 2. van(msot nem íro le azzal hogy lehet ha érdekel írj nekem).Aztán a végéna mivel összerakod aképkockákat a legegyszerűbb főleg kezdőknek a PhotoScape.én is azzal csinálom.
2012. augusztus 02. 20:44 #195
eperkeeee
eperkeeee
új tag
 
Státusz"A legnagyobb önzés a szeretetvágy."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.24.
Hozzászólás: 63
Csatolások: 1
Azonosító: 128011
Offline offline
Nekem egyetlen bajom van a BS.playerből való képlopkodásból... nincs meg a mappa, ahová a képeket menti. Tudom, és olvastam, leírtátok hova kéne mente, de egyszerűen nincs. Valaki, valami ötlet? smileeee.gif
2012. augusztus 02. 23:19 #196
eperkeeee
eperkeeee
új tag
 
Státusz"A legnagyobb önzés a szeretetvágy."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.24.
Hozzászólás: 63
Csatolások: 1
Azonosító: 128011
Offline offline
Idézet (eperkee @ 2012.08.02. 20:44)
Nekem egyetlen bajom van a BS.playerből való képlopkodásból... nincs meg a mappa, ahová a képeket menti. Tudom, és olvastam, leírtátok hova kéne mente, de egyszerűen nincs. Valaki, valami ötlet? smileeee.gif



Amúgy szerintem is a Video Avatar progi a legegyszerűbb. Használtam már. smileeee.gif de valamiért begajdult, és hiába próbálok olyan videót betölteni ami .avi (vagy amit ő megenged) azt írja hogy "Bad file format!" szóval... nemtudok mit kezdeni vele. mellow.gif
2012. augusztus 07. 19:31 #197
pinkgirl
pinkgirl
◕◡◕
 
StátuszÁlmomban az enyém vagy. Életemben az álmom vagy. *-*♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 1867
Csatolások: 54
Azonosító: 154198
Offline offline
Idézet (Alizgirl98 @ 2012.05.01. 14:38)
Sziasztok!
Én PhotoScape-pel csinálok avatarokat, és eddig nem is volt vele semmi gond, de most próbáltam avatarokat készíteni, és amikor rákattintok a 'Mentés' gombra, nem csinál semmit.  mellow.gif Már nagyon sokszor próbálkoztam, de sosem csinál ilyenkor semmit. Valaki nem tudja, mi lehet a baj?

Ilyen velem is előfordult, ilyenkor frissíteni kell a programot laugh.gif
2012. szeptember 18. 16:02 #198
harry.styles98
harry.styles98
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.23.
Hozzászólás: 411
Csatolások: 0
Azonosító: 181246
Offline offline
sziasztok nemtud valaki valami jo programot amivel lehet szöveget irni az avatara biggrin.gif
Előre is köszi thumbsup.gif
2012. szeptember 20. 17:07 #199
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Hi!
Windows Media Player-re szeretnék K-Lite Codec Pack-ot rakni, ami sikerült is, de sajnos csak angol nyelven, s ilyenféle technikai lépéseket angolul nem tudok megcsinálni, tudnátok küldeni egy linket, ahonnan magyar nyelven lehet letölteni e programot?
2012. szeptember 20. 19:12 #200
Fruzsyka11
Fruzsyka11
Princess❤️
 
Státusz3 év után újra aktív ! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.02.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 530
Azonosító: 126243
Offline offline
Idézet (harry.styles98 @ 2012.09.18. 16:02)
sziasztok nemtud valaki valami jo programot amivel lehet szöveget irni az avatara biggrin.gif 
Előre is köszi thumbsup.gif

Én Photoshoppal szoktam biggrin.gif. / kész animációra /
De ha éppen én csinálom az animációt, akkor képkockákra szedem, és a Photoscape-val írok rá . (:
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!