Starity

UEFA Euro 2012

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. június 08. 21:33 #21
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cynthia @ 2012.06.08. 21:15)
Nem utáljuk a franciákat, viszont ez egy hosszú sztori hogy miért hívjuk így őket rohog.gif Elhiszem én hogy jól játszanak, nem ezt mondtam hogy nem, és azzal is tisztában vagyok hogy Magyarországon amit művelnek az nem foci, ezt nem kell bizonygatni. Ezt hogy az angolok nem nagy falatok nem külsőre írtam, hanem arra, hogy szerintem nem kell tőlük tartani.
A törökök elleni barátságos meccsről annyit, hogy szerintem úgy voltak vele, minek megerőltetni magukat, úgysincs tétje, meg inkább az EB-re koncentráltak. Ha holnap nyerünk, akkor abszolút el van nekik nézve biggrin.gif Amúgy a törökök elleni meccset a 4 évvel ezelőtti Svájc ellenihez tudnám hasonlítani, ott is kikaptak, mert már nem volt tétje a dolognak, így nem is érdekelte őket annyira a dolog hogy tőrjék magukat.


Jó. Csak hozzászoktam, hogy a nagy hungarista ismerőseim akik (töriből épphogy kettesek és semmit nem tudnak az országról), még életükben nem láttak franciát lecsigazabálózzák őket..

Az angolok meg jobbak, mint a portugálok. De reméljük összekerülnek és majd az egyikünk mondhatja, hogy ÉN MEGMONDTAM! :C biggrin.gif
2012. június 08. 21:37 #22
- törölt felhasználó -    
Idézet (Xabi @ 2012.06.08. 21:33)
Jó. Csak hozzászoktam, hogy a nagy hungarista ismerőseim akik (töriből épphogy kettesek és semmit nem tudnak az országról), még életükben nem láttak franciát lecsigazabálózzák őket..
Az angolok meg jobbak, mint a portugálok. De reméljük összekerülnek és majd az egyikünk mondhatja, hogy ÉN MEGMONDTAM! :C biggrin.gif

Én minden vagyok, csak hungarista nem rohog.gif Tényleg nincs bajom velük, de ehhez fűződik egy történet, ennyi smileeee.gif

Majd kiderül mi lesz később, inkább az angolokkal kerüljünk össze mint a spanyolokkal, na ők azok akiket rühellek.
2012. június 08. 21:38 #23
- törölt felhasználó -    
nekem mindegy ki nyer és ki kinek drukkol! biggrin.gif csak az Olaszok legalább benne legyenek a legjobb négy között minden más csalódás! sad.gif
2012. június 08. 21:41 #24
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cynthia @ 2012.06.08. 21:37)
Én minden vagyok, csak hungarista nem rohog.gif Tényleg nincs bajom velük, de ehhez fűződik egy történet, ennyi smileeee.gif 
Majd kiderül mi lesz később, inkább az angolokkal kerüljünk össze mint a spanyolokkal, na ők azok akiket rühellek.


Hát igen. Imádkozz, hogy ne Xabi Alonso és a csapata legyen az ellenfél. biggrin.gif
2012. június 08. 21:43 #25
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.06.08. 21:38)
nekem mindegy ki nyer és ki kinek drukkol! biggrin.gif  csak az Olaszok legalább benne legyenek a legjobb négy között minden más csalódás! sad.gif


Esélytelen! wink.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. június 08. 21:45 #26
- törölt felhasználó -    
Idézet (Xabi @ 2012.06.08. 21:43)
Esélytelen! wink.gif


tudom de 20-éve drukkolok nekik és ez nem változik most sem! biggrin.gif
11-éves voltam amikor Robby Baggio fölé durrantotta a VB döntőben azt a bizonyos tizenegyest! az volt az első VB amit láttam és az Olaszoknak drukkoltam és azóta kitartok mellettük! meghajolo.gif
mivel ami drága nemzeti tizenegyünk egyszerűen képtelen kijutni bármelyik tornára! sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Xabi
2012. június 08. 21:52 #27
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.06.08. 21:45)
tudom de 20-éve drukkolok nekik és ez nem változik most sem! biggrin.gif


No igen. smileeee.gif Én 93-ban születtem. Szomorú kicsit, hogy a Magyar csapatnak még nem drukkolhattam sem EB-n, sem VB-n..Maradtak az angolok és a spanyolok. De az nem az igazi, gondolom azért a te szived sem dobogott jobban a 2006-os VB döntőn, mint egy Magyar-Svéd selejtezőn. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. június 08. 22:00 #28
- törölt felhasználó -    
Idézet (Xabi @ 2012.06.08. 21:52)
No igen. smileeee.gif Én 93-ban születtem. Szomorú kicsit, hogy a Magyar csapatnak még nem drukkolhattam sem EB-n, sem VB-n..Maradtak az angolok és a spanyolok. De az nem az igazi, gondolom azért a te szived sem dobogott jobban a 2006-os VB döntőn, mint egy Magyar-Svéd selejtezőn.  smileeee.gif


hááá most hogy is mondjam a 2006-os VB-döntőt őőő háá szóval a szó szoros értelmében "átkeféltem"! blush.gif szóval elnézést! blush.gif csak így be bevillannak dolgok hogy Materazzit lefejelte Zidane aztán Cannavaro magasra emelte a kupát! biggrin.gif kb ennyire emlékszem belőle!. blush.gif biggrin.gif
de igen valóban persze hogy más lenne végre egy Magyar válogatottnak drukkolni egy EB-n vagy VB-n! meghajolo.gif de hááá nem tudom! rolleyes.gif
mostanában nagyon fogadkoznak egyébként hogy a 2016-os EB-re "kötelező"ki jutnunk!hááá majd elválik!már vagy 15-éve csak fogadkoznak hogy nahh majd most nahh majd most de aztán semmi! sad.gif
2012. június 08. 22:25 #29
- törölt felhasználó -    
azt a mindenit ez a negyedik Orosz gól nagyon szép volt! ohmy.gif meghajolo.gif
2012. június 09. 07:35 #30
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.06.08. 22:00)

de igen valóban persze hogy más lenne végre egy Magyar válogatottnak drukkolni egy EB-n vagy VB-n! meghajolo.gif de hááá nem tudom! rolleyes.gif 
mostanában nagyon fogadkoznak egyébként hogy a 2016-os EB-re "kötelező"ki jutnunk!hááá majd elválik!már vagy 15-éve csak fogadkoznak hogy nahh majd most nahh majd most de aztán semmi! sad.gif


Kivételesen az utóbbi egy-két évben azt látni, hogy a mostani magyar válogatott tényleg akar is valamit. Hajtanak, küzdenek, van kreativitás a játékukban. Előbb-utóbb ez az eredmény képében is meg kell, hogy mutatkozzon.

Ami az orosz - cseh meccset illeti, a csehek alaposan el lettek kalapálva, de a mutatott játékuk alapján, és Kerzsakov kimaradt helyzetei után a 4:1 még hízelgő is rájuk nézve. Ha Kezsakov csak a felét belövi a helyzeteinek, akkor a csehek kapnak egy nyolcast minimum.
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. június 09. 07:46 #31
- törölt felhasználó -    
Egyelőre ennyi. smileeee.gif Remélem nem bukom el az összeset és tudok majd kaszálni az EB-n. biggrin.gif
2012. június 09. 07:53 #32
- törölt felhasználó -    
Azt hittem h a tegnap esti meccs unalmas lesz. Tévedtem!!! Nagyon jó kis meccs volt. De a ma estét várom. Németország-Portugália beer.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. június 09. 11:11 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet (joe_r @ 2012.06.09. 07:35)
Kivételesen az utóbbi egy-két évben azt látni, hogy a mostani magyar válogatott tényleg akar is valamit. Hajtanak, küzdenek, van kreativitás a játékukban. Előbb-utóbb ez az eredmény képében is meg kell, hogy mutatkozzon.


igaz! úgy néz ki hogy sikerült "kitermelni"egy olyan generációt akiknek tényleg van esélye hogy EB-re vagy VB-re kijussanak.az a mostani 31-ik hely az még szerintem nagyon is jó helyezés csak az hiányzik hogy valamelyik nemzetközi tornán végre szerepeljen a csapat.és végre nem csak az Olaszoknak,az Íreknek, a Skótoknak, Mexikónak hanem végre a Magyaroknak is drukkolhatnék EB-n vagy VB-n! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: joe_r
2012. június 09. 16:12 #34
- törölt felhasználó -    
No, este megyünk meccset nézni a városba, illetve életemben először játszottam a Tippmixen is, szóval nyerniük kell a portugáloknak biggrin.gif Nálam az EB hangulat ma indul happy.gif (A tegnapi meccseket nemigen néztem mert fájt a fejem, két orosz gólt láttam, az tetszett.)
3 felhasználónak tetszik: Xabi, Johinna, joe_r
2012. június 09. 20:09 #35
- törölt felhasználó -    
Naa biggrin.gif Dániát eltaláltam tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: Johinna
2012. június 09. 20:13 #36
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Ejha, szívroham közeli létállapotot hozott ez a holland-dán meccs. Őszintén szólva a hollandok, pontosan Robben egyéni, önző megmozdulásaitól hányingerem van, úgyhogy dán győzelemre hajtottam. A hangulatomon az is dobott egyet, hogy Kasper ott csücsült a kispadon rolleyes.gif A gól csodaszép volt, kapushibának nem mondanám, mert ha már egy ilyen helyzetbe eljut az ellenfél, a kapus tehetetlen. No összegezve boldog vagyok az eredmény láttán, a szememnek tetszett a látvány, bár az utolsó 10 percben már téptem a fotelt, hogy csak meglegyen a győzelem. Na a híradó meg teljen már le és hadd lássam mire képesek a németek illetve a portugálok. Én német győzelmet tippelnék, de a szívem mindkettő válogatott felé húz, jó szurkolást wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Xabi
2012. június 09. 20:13 #37
- törölt felhasználó -    
Idézet (Xabi @ 2012.06.09. 20:09)
Naa biggrin.gif Dániát eltaláltam tongue.gif


Én is. Körülöttem mindenki azt mondta, hogy a hollandok fognak nyerni, de most kivételesen nekem lett igazam. tongue.gif
2 felhasználónak tetszik: Johinna, Xabi
2012. június 09. 20:39 #38
- törölt felhasználó -    
Kár hogy az m1-en Gundi az egyetlen kommentátor. A többi...úhhh. :S Hajdu B. Pista nem tudjátok hogy hol kommentál? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Johinna
2012. június 10. 10:31 #39
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Idézet (Xabi @ 2012.06.09. 20:39)
Kár hogy az m1-en Gundi az egyetlen kommentátor. A többi...úhhh. :S Hajdu B. Pista nem tudjátok hogy hol kommentál? smileeee.gif

Nohát, szerintem a BL-kezdet és a Bundesliga előtt nem halljuk a hangját. Menczer(?) Tamás helyett beugorhatna rohog.gif Hmm, egyébként Knézy sem kispályás, az ő hangját is szívesen hallgatom, de azért örülök, hogy Gundié a döntő.
2012. június 10. 10:38 #40
- törölt felhasználó -    
Tegnap nekem fogadnom kellett volna, mert mindkét meccset eltaláltam. biggrin.gif
A németek gyõzelmének nagyon örültem, remélem a továbbiakban is jók lesznek. De a portugáloknak sem kell szégyenkezniük, mert õk is nagyon jók voltak. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Johinna
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!