Starity

UEFA Euro 2012

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. június 11. 16:42 #61
- törölt felhasználó -    
Idézet (Xabi @ 2012.06.11. 15:25)
Az ukrán-svéd meccsről mit gondoltok? Vendégre mehet egy ezres, nem?  cool.gif

Oké, svéd fan vagyok, de fociban nem követtem őket soha, csak a portugálokat, az ukránokról meg semmit nem tudok. Erre azt mondanám, hogy a svédek nyernek mert jobbak, de van egy olyan érzésem elnézve az eddigieket, hogy jobban jársz ha az ukránokra teszel rohog.gif


Oké, spanyolok. Nos, én igyekszem az összes meccsüket elkerülni, klubszinten is általában csak röhögni tudok a Real - Barca ellentéteken amikor szidják egymást a nagy fanok. Tényleg a spanyolok és a németek akiket rühellek, de talán ez utóbbit barátnőm miatt sikerült megszokjam, mondjuk nála deutsch-láz van az élet minden terén unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: Xabi, Johinna
2012. június 11. 17:14 #62
- törölt felhasználó -    
Vesszenek az ukránok! biggrin.gif
2012. június 11. 19:19 #63
- törölt felhasználó -    
Azért kicsit felröhögtem az alvó francia szurkolón amikor mutatták _nevet.gif Ennyire azért nem uncsi a meccs rohog.gif
2012. június 11. 19:31 #64
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cynthia @ 2012.06.11. 19:19)
Azért kicsit felröhögtem az alvó francia szurkolón amikor mutatták _nevet.gif Ennyire azért nem uncsi a meccs rohog.gif


Szerintem sem unalmas. A franciák szépen játszanak, az angolok pedig kiválóan védekeznek. Most hogy jön az angol csere (egy támadó) raktam rájuk 2 ezer forintot. Ha döntetlen lesz visszajár a tét, viszont angol győzelem esetén duplázok. cool.gif Ha valaki van bwinen szerintem ne hagyja ki az ilyen lehetőségeket! smileeee.gif
2012. június 11. 21:27 #65
- törölt felhasználó -    
Idézet (Xabi @ 2012.06.11. 17:14)
Vesszenek az ukránok! biggrin.gif

Ha így haladunk, nem fognak XD
2012. június 11. 21:31 #66
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cynthia @ 2012.06.11. 21:27)
Ha így haladunk, nem fognak XD


Háááát...Jelenleg nyerésre állok, mivel 0-0 smileeee.gif és volt egy svéd kapufa is..de ha az összképet nézzük, akkor igen. sad.gif Az ukránok nagyon veszélyesek. Remélem majd csak egy dicséretet kapnak a szünetben, a svédek meg hasznos tanácsokat és változik a játék képe.
2012. június 11. 21:56 #67
- törölt felhasználó -    
Idézet (Xabi @ 2012.06.11. 21:31)
Háááát...Jelenleg nyerésre állok, mivel 0-0 smileeee.gif és volt egy svéd kapufa is..de ha az összképet nézzük, akkor igen. sad.gif Az ukránok nagyon veszélyesek. Remélem majd csak egy dicséretet kapnak a szünetben, a svédek meg hasznos tanácsokat és változik a játék képe.

Azért illene legalább 1 gólt lőni...Kíváncsi vagyok, remélem nem laposodik el a játék.

Szerk.: amikor elküldtem a hszt, pont akkor lett gól _nevet.gif Na, akkor leírom még párszor a fentieket biggrin.gif
2012. június 12. 19:24 #68
- törölt felhasználó -    
Na, valaki ma?
Btw hajrá görögök!
1 felhasználónak tetszik: Xabi
2012. június 13. 19:43 #69
- törölt felhasználó -    
Portugália...mindegy, nem mondok semmit.
2012. június 13. 19:45 #70
- törölt felhasználó -    
Idézet (Xabi @ 2012.06.13. 19:43)
Portugália...mindegy, nem mondok semmit.

Én igen. Vagy tartsák meg a 3-2-t, vagy lőjenek még gólt, mert nem csak Nani meg Bento kap szívinfarktust, hanem én is...
1 felhasználónak tetszik: Xabi
2012. június 13. 20:39 #71
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Höjhajj, szívroham közeli meccs volt ez is. Mindenesetre Bendtnerben volt minden reményem, amit hozzá fűztem azt be is váltotta. A másik oldalon meg hadd ne kommentáljak egy-két csodaszép szabálytalanságot, de szerintem ezentúl legyen az a szabály, hogy kézzel vegyük le a labdát, ne mellel rohog.gif

Ha ma este győznek a hollandok, akkor majd nagyon lehet mit izgulni a csoport utolsó meccsein.
2012. június 13. 21:19 #72
- törölt felhasználó -    
Idézet (Johinna @ 2012.06.13. 20:39)

Ha ma este győznek a hollandok, akkor majd nagyon lehet mit izgulni a csoport utolsó meccsein.

Ja, sajnos, vagyis hogy is mondjam, Bento arckifejezései piskóták lesznek az enyémekhez képest ha a portugálok nem jutnak tovább. Ha nyernek a hollandok, akkor mindenkinek 3 pontja lesz, az nem volna jó. Habár hogy őszinte legyek, a hollandokkal jobban szimpatizálok mint a németekkel.

Egyébként tiszta gáz, ezen az EB bedőlt az összes "papírforma", innentől kezdve nem igazán tudom mit higyjek mellow.gif Nem akarom hogy a németek győzzenek, de azért a portugálok miatt remélem a hollandok nem szereznek 3 pontot, vagy ha mégis, akkor remélem hogy 17-én gyengén fognak teljesíteni unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Johinna
2012. június 13. 22:03 #73
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2012.06.13. 21:19)
Ja, sajnos, vagyis hogy is mondjam, Bento arckifejezései piskóták lesznek az enyémekhez képest ha a portugálok nem jutnak tovább. Ha nyernek a hollandok, akkor mindenkinek 3 pontja lesz, az nem volna jó. Habár hogy őszinte legyek, a hollandokkal jobban szimpatizálok mint a németekkel.
Egyébként tiszta gáz, ezen az EB bedőlt az összes "papírforma", innentől kezdve nem igazán tudom mit higyjek mellow.gif Nem akarom hogy a németek győzzenek, de azért a portugálok miatt remélem a hollandok nem szereznek 3 pontot, vagy ha mégis, akkor remélem hogy 17-én gyengén fognak teljesíteni unsure.gif

Én meg már órák óta számolgatok, hogy miből lehetne jobban kijönni, de őszintén szólva bármi is lesz, akárki belesülhet a dologba. Ez a négy válogatott amolyan szívügyem, teljes idegbaj van nálam. Úgy számoltam, hogyha ma nyernének valami csoda folytán a hollandok, akkor az utolsó meccset kellene hoznia a dánoknak a németek ellen - bár nem tudom, hogy hogyan - a portugáloknak le kéne győzniük a hollandokat és meglenne a továbbjutás mindkettőnek. Hogy erre mennyi esély van, arra nincs lövésem, de reménykedek valami hasonlóban. Azt mondjuk nem hinném, hogy ebből a csoportból a németek nem mennek tovább, de akkor meg borul amit az előbb írtam.

Opció #2 a mai meccsen még egy döntetlennel is beérném

Opció #3 ha ma győznek a németek, akkor halál. Az 6 pont nekik, ha a dánok legyőzik őket, akkor nekik is 6 pont. Így már lennék olyan szemét és megveretném a hollandokkal a portugálokat. unsure.gif

Végkifejlet mindegyiknél szinte ugyanaz, a dánoknak verniük kell a németeket, ami szívás.

No egy holland gól már megvan
2012. június 13. 22:19 #74
- törölt felhasználó -    
Idézet (Johinna @ 2012.06.13. 22:03)

Végkifejlet mindegyiknél szinte ugyanaz, a dánoknak verniük kell a németeket, ami szívás.

A dánok nem fogják megverni a németeket, ezek mint a buldózer, átmennek mindenkin rohog.gif Remélem ha odajutnak akkor a spanyolokon is, mondjuk olyan 3-4 gólos különbséggel rolleyes.gif Ha lesz ilyen, akkor istenbizony magamra veszek egy német mezt, kedves barátnőm biztos tud adni legalább hármat rohog.gif

Amúgy nagyon bízok benne hogy a portugálok is tovább tudnak jutni. Valaki nem tudja hogy ha csoport másodikként továbbjutnak akkor kikkel játszanának? Úgy értem gondolom más csoport másodikkal, az A csoporttal, nem?
2012. június 13. 22:21 #75
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2012.06.13. 22:19)
A dánok nem fogják megverni a németeket, ezek mint a buldózer, átmennek mindenkin rohog.gif Remélem ha odajutnak akkor a spanyolokon is, mondjuk olyan 3-4 gólos különbséggel rolleyes.gif Ha lesz ilyen, akkor istenbizony magamra veszek egy német mezt, kedves barátnőm biztos tud adni legalább hármat rohog.gif 
Amúgy nagyon bízok benne hogy a portugálok is tovább tudnak jutni. Valaki nem tudja hogy ha csoport másodikként továbbjutnak akkor kikkel játszanának? Úgy értem gondolom más csoport másodikkal, az A csoporttal, nem?

Ha első helyen jutnak tovább, akkor az A-csoport második helyezettjével játszanak, ha másodikként, akkor az A-csoport elsőjével.

No, de ki tudja mi lesz a dán-német. Csak adja az ég, hogy legalább összeszedjünk egy döntetlent, de mondjuk 2-2 vagy 3-3 legyen, a holland-portugál meg legyen 0-0 rohog.gif
2012. június 13. 22:31 #76
- törölt felhasználó -    
Idézet (Johinna @ 2012.06.13. 22:21)
Ha első helyen jutnak tovább, akkor az A-csoport második helyezettjével játszanak, ha másodikként, akkor az A-csoport elsőjével.
No, de ki tudja mi lesz a dán-német. Csak adja az ég, hogy legalább összeszedjünk egy döntetlent, de mondjuk 2-2 vagy 3-3 legyen, a holland-portugál meg legyen 0-0 rohog.gif

Azért ha a portugálok összeszedik magukat, akkor meg tudják verni a dánokat wink.gif Én ebben bízok, meg hogy bento megmutatja Ronaldonak, hogy egy majdnem üres kapuba hogyan is kell betalálni néhány méterről rolleyes.gif
2012. június 13. 22:38 #77
- törölt felhasználó -    
Van egy pár beteg állat a hollandoknál is...dehát nem csoda hogy mérgesek smileeee.gif Ki fognak esni! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Gajcsi
2012. június 14. 00:09 #78
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Én főképp csak a B-csoport meccseit követem figyelemmel (nem véletlen biggrin.gif ), csak róluk tudok nyilatkozni.
Tudtam, hogy a dánokat nem szabad leírni. Hollandokat verték, portugálokat majdnem megszívatták, szóval nem szabad ellenük úgy kiállni, hogy a meccset félvállról veszik. A hollandok csalódás idáig. mellow.gif Bár gondoltam, hogy az önző játékosok miatt elvérezhetnek (lsd. Robben). A németek hozzák, amit elvárnak tőlük, csak nehogy az legyen, mint 4 ill. 2 évvel ezelőtt, hogy abszolút győztesnek kikiáltják őket, majd hazakullogunk második ill. harmadik helyen... Ha ez lesz, na én akkor tökön szúrom magam laugh.gif A portugálok talán az egyedüli semleges csapat számomra, a lényeg hogy vertük őket és pont. rohog.gif Bár én azt gondolom, nem kéne csak Ronaldora építeni a csapatot, mert így könnyen megjárhatják. Én következő meccsen kispadra ültetném, hogy elgondolkozzon, lehet egyből betalálna a kapuba laugh.gif De mivel nem vagyok segédedző meg edző sem, így ezt csak magamban játszhatom el. rolleyes.gif
A következő meccsekkel kapcsolatban, remélem a németek hozzák az elvárásokat, de ne azért kis mellénnyel vonuljanak fel a pályára, nem akarok kikapni a dánok ellen blush.gif Portugália-Hollandia meccs meg hát nekem édesmindegy. Na jó, mondom, hogy győzzenek a portugálok, mert most nekik több esélyük van, mint a hollandoknak. smileeee.gif
2012. június 14. 07:38 #79
- törölt felhasználó -    
A tegnap esti meccs jó volt, nagyon reméltem, hogy a németeknek sikerül nyerni. Nem mondom kicsit ideges lettem, mikor a hollandok belőtték a gólt, utána már izgultam, hogy nehogy legyen még egy, mert egy döntetlennel nem egyeztem volna ki. laugh.gif Ezek után viszont már nagyon remélem, hogy a hollandok végleg kiesnek, még a portugáloknak is képes leszek szurkolni, csak vesszenek a hollandok. biggrin.gif
2012. június 14. 07:49 #80
- törölt felhasználó -    
3:58-tól. Szerinte svájc esélyes. biggrin.gif Magyar foci..XD Meg vannak még szép mondatok.. biggrin.gif

http://mno.hu/rajatszas/kezdodik-1081900
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!