Starity

UEFA Euro 2012

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. június 28. 15:57 #121
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (An_d_a @ 2012.06.28. 15:53)
én is régebbóta nézegetem a topicot,de eddig nem is az,h nem mertem hozzászólni a témához,hanem szimplán nem tartom magam annyira jártasnak a témában.
nem régóta vagyok spanyol drukker,körülbelül egy éve ha nézek rendszeresen focit.előtte is néztem pár közvetítést,de akkor még pártatlanabb voltam a dologban.de ennyi idő alatt is a szívemhez nőttek a spanyolok,bár lehet ebben közrejátszik az is,hogy a fiúcsapat akikkel nézzük mi még páran lányok a meccseket,pelenkás koruk óta a spanyol tábort erősítik. ahogy te is írtad,szégyen vagy sem,tegnap én is tartottam a portugáloktól.úgy is elismerem azt,h a portugálok egy jó csapat és jól játszanak,h Ronaldo-val finoman fogalmazva is nem szimpatizálok.
nem tartom magam divatrajongónak,de tény,h találkoztam már pár olyan emberrel,akik az EB hallatára spanyolországot üvöltötték a fülembe,de egy nevet se tudtak említeni,akik játszanának a mostani EB-keretben. mellow.gif 
én személy szerint teljes szívvel a spanyoloknak fogok szurkolni a döntőben,legyen az ellenfél akár német akár olasz.ha kikapnak ha nem,továbbra is őket fogom szeretni.
én sem szeretnék ebből vitát,mindössze elmondtam a véleményemet.lehet,hogy a spanyoloknak igen sok a divatrajongójuk,de igenis vannak még,akik tényleg szeretik őket.



igen, ez itt a lényeg, az általánosítással megbántjátok az igazi spanyol drukkereket. amit szerintem nem kéne.
2012. június 28. 16:00 #122
- törölt felhasználó -    
én soha nem szerettem a Spanyolokat illetve inkább soha nem drukkoltam nekik még klubszinten sem talán egy spanyol csapat volt akit egy picit kedveltem az a Villareal volt.és kettő Spanyol focistát szerettem az egyik Gaizka Mendieta a másik pedig Luis Enrique volt!

nahh de azt amit ez az Iniesta nevű ember tud a labdával és a fociról hááá az nem semmi! meghajolo.gif hihetetlen a fazon! meghajolo.gif a Casillas pedig még midig a világ egyik legjobb kapusa!természetesen mindenképp Buffon után! rohog.gif
a Spanyolok kineveltek egy generációt akik tönkre verik a világot már évek óta és nem érdemtelenül!ez a több passzos játék ez szerintem egyértelműen a holland iskola ami még a Van Gaal Barcelonás korszakának a hagyatéka ezt a stílust egyszerűen a Spanyolok tökélyre fejlesztették!és egyszerűen az ellenfelek nem tudnak mit kezdeni velük jó lehet hogy kevés gólt rúgnak és szerencséjük is van nem kevés de hááá a sportban kötelező egy kis szerencse! biggrin.gif

és ez a szerencse este talán az Olaszoknak fog kedvezni!remélem! biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Rossio, An_d_a
2012. június 28. 18:48 #123
elba
elba
 
StátuszHomo Horroricus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.30.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 3210
Azonosító: 854
Offline offline
Én spanyol divatdrukker vagyok!Éljenek a divatdrukkerek!Bruhahaha...
1 felhasználónak tetszik: Évike12
2012. június 28. 21:43 #124
- törölt felhasználó -    
Nem tudom hogy a spanyolosok minek magyarázkodnak, mindenki el tudja dönteni magáról hogy hova sorolja magát, ehhez szerintem nem kell más megítélése, engem is hidegen hagy hogy rólam mit mondanak pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: Gajcsi
2012. június 28. 22:18 #125
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Nem ismerek erre a német csapatra. sad.gif Mi történt? unsure.gif sorry.gif
2012. június 28. 22:43 #126
elba
elba
 
StátuszHomo Horroricus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.30.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 3210
Azonosító: 854
Offline offline
Idézet (Gajcsi @ 2012.06.28. 22:18)
Nem ismerek erre a német csapatra. sad.gif Mi történt? unsure.gif  sorry.gif

Nem történt semmi különleges.Érvényesült a nagyszámok törvénye.
A mai fociban ezen a szinten bárki meg tud verni bárkit.
Nincs olyan,hogy legeslegjobb,legyőzhetetlen. cool.gif
2012. június 28. 22:48 #127
- törölt felhasználó -    
heehhe az Olaszokat mindig leírják!de ők mindig bizonyítják az ellenkezőjét! biggrin.gif meghajolo.gif
a második Balotelli gólnál feldöntöttem mindent magam körül! meghajolo.gif thumbsup.gif biggrin.gif
2012. június 28. 22:55 #128
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Bevallom, én is nagyképűen már spanyol-német döntőről álmodoztam, meg revans meg minden, de ez most pofára esés volt. Gondolom nem csak nekem, hanem az egész csapatnak, egy egész nemzetnek.
A nagyképű foci ide vezet, nem tanultunk a hollandok hibájából, akik nagy mellénnyel jöttek, majd orr lógatva távoztak 0 ponttal. Igazából nem vagyok csalódott, nem haragszom a csapatra, számomra még mindig ők a legjobbak maradnak és úgy érzem, nekünk kellett volna továbbjutni, de a focit gólra játsszák, és ma nekünk nem jött össze. Ez van. A szívem szakad meg. cry.gif
A döntő számomra semleges lesz, két unszimpatikus csapat van ott. Nyerjen a jobb nemzet, de könyörögve kérem, NE a büntetők döntsenek, mert akkor tökön szúrom magam... rolleyes.gif
2012. június 28. 22:56 #129
elba
elba
 
StátuszHomo Horroricus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.30.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 3210
Azonosító: 854
Offline offline
Hollandok milyen bénák voltak idén?! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. június 28. 23:00 #130
- törölt felhasználó -    
jahh de szinte mindig ez van a Hollandokkal mindig így úgy amúgy esélyesként érkeznek aztán felőrlődnek! biggrin.gif
2012. június 28. 23:05 #131
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.06.28. 22:48)
heehhe az Olaszokat mindig leírják!de ők mindig bizonyítják az ellenkezőjét! biggrin.gif  meghajolo.gif

Remélem hamarosan megfordul a tendencia, és pont fordítva lesz, én már nagyon várom. biggrin.gif És akkor ott fogok ülni az első sorban, és röhögni fogok rajtuk, szeretnék már egy 2002 vb-s sírást, de azért az is felejhetetlen volt, amikor 2004-ben Cassano és az olaszok nagy nehezen legyűrték a bolgárokat, felnéznek a kijelzőre és láthatják, Svédország-Dánia 2-2, és ezzel ők ki is estek, és ment a sírás. Én meg olyan jól szórakoztam, mint sose. rohog.gif Ezer bocsi tényleg, 12 éve szurkolok szenvedélyesen ellenük, és a jövőre is ezt tervezem. biggrin.gif De alapvetően ma jók voltak, vagyis, jobbak voltak egy Buffonnal, már megint. Azért most már lassan tényleg visszavonulhatna. biggrin.gif
Mindenesetre, illik elismerni, hogy az olasz csapat nyert, és, ha Ők a kedvenceid akkor grat a továbbjutáshoz, megszerezték gondolom a kellemes meglepetést így estére, és tényleg, Isten éltessen sokáig itt is! beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Gajcsi
2012. június 29. 03:15 #132
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2012.06.28. 23:05)
Remélem hamarosan megfordul a tendencia, és pont fordítva lesz, én már nagyon várom. biggrin.gif És akkor ott fogok ülni az első sorban, és röhögni fogok rajtuk, szeretnék már egy 2002 vb-s sírást, de azért az is felejhetetlen volt, amikor 2004-ben Cassano és az olaszok nagy nehezen legyűrték a bolgárokat, felnéznek a kijelzőre és láthatják, Svédország-Dánia 2-2, és ezzel ők ki is estek, és ment a sírás. Én meg olyan jól szórakoztam, mint sose. rohog.gif Ezer bocsi tényleg, 12 éve szurkolok szenvedélyesen ellenük, és a jövőre is ezt tervezem. biggrin.gif  De alapvetően ma jók voltak, vagyis, jobbak voltak egy Buffonnal, már megint. Azért most már lassan tényleg visszavonulhatna. biggrin.gif
Mindenesetre, illik elismerni, hogy az olasz csapat nyert, és, ha Ők a kedvenceid akkor grat a továbbjutáshoz, megszerezték gondolom a kellemes meglepetést így estére, és tényleg, Isten éltessen sokáig itt is! beer.gif


te mondod a magadét én az igazat! biggrin.gif
2012. június 29. 08:36 #133
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.06.29. 03:15)
te mondod a magadét én az igazat! biggrin.gif

Hát nekem most ez jutott. biggrin.gif
Akkor már nyerjék is meg az olaszok, mert az már túl jó lenne a spanyoloknak, hogy egymás után két Eb, közte pedig egy vb győzelem. De, ha így játszanak a döntőben is az olaszok, mint ahogy tegnap, akkor nincs kétségem afelől, hogy ezt megnyerik, hát majd meglátjuk. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Gajcsi, Johinna
2012. június 29. 13:29 #134
- törölt felhasználó -    
Nagyon nem örülök a tegnapi meccs eredményének, de nincs mit tenni. Jók voltak az olaszok, gratulálok nekik. Nem tudom mi volt tegnap a németekkel, de azért elkeseredve nem vagyok, mert azért eddig is szép eljutni és a többi meccsen jók voltak. Ez nem az õ napjuk volt, majd legközelebb. Én mindenesetre büszke vagyok a fiúkra. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Johinna
2012. június 29. 17:13 #135
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6858
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Én a tegnapi meccsen nem tudom kinek szurkoltam igazából, mert német származású vagyok így hát úgy kezdtem bele , és így is folytattam ( rohog.gif ), szomorú voltam hogy nem a németek nyertek, mert szinte mindenben a legjobbak, sör, vettel meg maga németország is szép biggrin.gif.. ez vicces így leírva rohog.gif
2012. július 01. 13:21 #136
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
A fene sem gondolta volna, hogy ma egy spanyol-olasz döntőt kell néznem, de ha már így alakult boldogan kijelentem, hogy egyiknek sem tudok szurkolni. A németekben nem csalódtam, szimplán rossz napjuk volt, még a labda is 10-ből 9x tök véletlenül a kékekhez pattant, a második gól után meg már csak könnyeket törölgettem. Fog még ez a csapat világversenyt nyerni, amikor az olaszok meg a spanyolok csak tátják a szájukat. Na mindegy, ma legyen fair küzdelem, már ha létezik ilyen ma, de mivel úgysem a jobb fog győzni, hát jó szurkolást cool.gif
1 felhasználónak tetszik: Gajcsi
2012. július 01. 22:25 #137
- törölt felhasználó -    
iszonyat unalmas döntő lett ez és ez nagy részben az Olaszok hibája sajnos! rolleyes.gif nagyon gyengén játszanak!egyszerűen ki focizták őket a Spanyolok az Olasz védelem pedig hihetetlenül gyenge ami számomra meglepő volt!
mindenesetre ha valaki azt mondja nekem hogy az Olaszok döntőt játszanak az EB-én nyugodtan elfogadtam volna! smileeee.gif
akik pedig az Olaszok ellen drukkolnak akkor örülhettek bazz kikapnak! rolleyes.gif
2012. július 01. 22:50 #138
- törölt felhasználó -    
Szerettem volna hogy az olaszok nyerjenek, de így alakult, ez van. Most lehet hülyén fog hangzani az előzmények után, de számomra van némi pozitívuma is hogy a spanyolok nyertek rolleyes.gif

A végén a gyerekekkel nagyon aranyosak voltak, nagyon tetszett ahogy terelgették a csemetéket.
3 felhasználónak tetszik: Johinna, Anna_Toth, An_d_a
2012. július 02. 10:30 #139
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Hát Bonucci és Pirlo majdnem megsiratott, pedig tényleg mindenféle érzelem nélkül akartam végignézni a döntőt, de hát rolleyes.gif

A spanyol kiskölykök tényleg édesek voltak, pláne a kicsi Nora és Leo, a papa meg megért utánuk futkozni laugh.gif
2012. július 02. 10:41 #140
Anna_Toth
Anna_Toth
calderic
 
Státuszda on ne može biti istina, ali to može biti vrlo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.24.
Hozzászólás: 1547
Csatolások: 308
Azonosító: 137063
Offline offline
Szerintem a tegnapi döntőn a spanyolok játéka átvette ezt a paszolgatós úgynevezett "barcás" játékot.Tegnap,kivételesen az olaszoknak szurkoltam,már azért is mert mindig,mindegyik EB-n a spanyolok nyernek mostanság.Én eddig az egész Europa Bajnokság alatt a Németeknek szurkoltam,mert ők áltak hozzám a legközelebb a mostani idénybe.A tegnapi meccshez visszatérve csodálkoztam hogy az olasz klasszis,Balotelli nem lőtt egy gólt se.
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!