Starity

UEFA Euro 2012

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. június 21. 21:37 #101
- törölt felhasználó -    
Idézet (Xabi @ 2012.06.21. 21:02)
A kommentátor tényleg nem a legjobb, de a portugál csapat sem! :S Csak félszemmel nézem most a meccset, de eddig a csehek a jobbak..Jól védekeznek és támadnak is. Látszik, hogy tovább akarnak menni.

Persze, de az első félidő végére azért már voltak portugál próbálkozások is. Az isten verje meg Nanit is, vegye föl a szemüvegét, vagy adja kölcsön Ronaldonak, muszáj gólt rúgni, muszáj nyerni.

Amúgy ez a szöszi hozzáértő emberke csak engem zavar hogy ennyire őzik? Szegedi vagyok, de én sem beszélek így blink.gif
2012. június 21. 22:39 #102
- törölt felhasználó -    
Nem megmondtam hogy átmegyünk a cseheken is? biggrin.gif

Selecção meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Johinna
2012. június 22. 13:58 #103
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2012.06.21. 22:39)
Nem megmondtam hogy átmegyünk a cseheken is? biggrin.gif
Selecção meghajolo.gif

A papírforma természetesen ez volt, de azért az első félidőben a csehek is mutattak ezt-azt, Petr előtt meg le a kalappal meghajolo.gif

Ronaldo meg természetesen a meccs hőse, de anyukám nem is értem, hogy ennyit hogy sikerült mellé rúgni rohog.gif
2012. június 22. 15:12 #104
- törölt felhasználó -    
Idézet (Johinna @ 2012.06.22. 13:58)

Ronaldo meg természetesen a meccs hőse, de anyukám nem is értem, hogy ennyit hogy sikerült mellé rúgni rohog.gif

Én sem értem, de remélem a következő meccsre összeszedi magát reklamalo.gif
Amúgy látszott rajta hogy ő sem hiszi el hogy ennyiszer nem megy be, de ez meg kevés, oké, küzdjön, gyakoroljon többet rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Johinna
2012. június 24. 23:34 #105
- törölt felhasználó -    
nahhh háá csak bent vannak az Olaszok a legjobb 4 között! meghajolo.gif
erről van itt szó! meghajolo.gif
most már akármi lesz a vége csalódott nem leszek! thumbsup.gif
meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
http://www.hurriyetdailynews.com/images/Gallery/g_18636.jpg

és háááá BUFFON!! meghajolo.gif
http://ww3.hdnux.com/photos/13/67/73/3112698/3/628x471.jpg

no és a másik döntő momentum! meghajolo.gif
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/c0.0.403.403/p403x403/229815_402083313175250_1333555983_n.jpg
2012. június 25. 11:44 #106
IAmJulcsi
IAmJulcsi
Pretty Liar ✔
 
Státusz#goodbyeglee
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.12.
Hozzászólás: 3543
Csatolások: 749
Azonosító: 165186
Offline offline
Hajrá Olaszok!! smileeee.gif
2012. június 25. 18:16 #107
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
No, nekem van egy Portugáliám és egy Németországom. Bár sok "okos" mondja, hogy spanyol-német döntő lesz, és valószínű, hogy igazuk lesz, de onnantól csak még jobban kéretem a németeket az első helyre. chicken.gif
2012. június 25. 20:46 #108
- törölt felhasználó -    
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/426262_10150912888718315_1375548958_n.jpg

Ezt a sok divat és nem divat spanyol drukkernak cool.gif

Onze por todos e todos por onze meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: joe_r, Johinna
2012. június 27. 10:56 #109
Mkb Veszprém
Mkb Veszprém
Mrs.Lautner.♡
 
StátuszRIP Cory Monteith <3 <3 <3 <3 <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.13.
Hozzászólás: 1015
Csatolások: 117
Azonosító: 122642
Offline offline
Hajrááááá Németorszááááág !!! ^^ <3 Ti vagytok a legjobbak !!
2012. június 28. 08:25 #110
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Gratulálok a spanyoloknak, nagyon örülök nekik wub.gif
Csak azt nem értem, hogy miért nem lehetett végig úgy játszani mint a második félidő közepétől, és azt sem értettem, hogy hogyan lehet ilyen szarul összeállítani a kezdőt, és ha Jesus Navas ilyen jól játszik miért kell a padon ülnie?? ooo.gif
1 felhasználónak tetszik: An_d_a
2012. június 28. 11:34 #111
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Óóóóó hogy milyen mérges vagyok reklamalo.gif Az első félidő a portugáloké volt, a második félidő felétől meg éledeztek a spanyolok. Apropó, feltűnően gyérül játszottak, amin csak röhögtem, így a tizenegyesekkel meg csak bemákolt a győzelmük pardon.gif Remélem a németek ma kegyetlenül elintézik az olaszokat, a döntőben meg a spanyolokat, különben a nem létező hitemből is kitérek dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Gajcsi, Alexis_0504
2012. június 28. 11:41 #112
Lydia
Lydia
we are believers
 
Státuszfind someone who knows how to calm your storms.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.28.
Hozzászólás: 1224
Csatolások: 54
Azonosító: 178865
Offline offline
Idézet (Barbus87 @ 2012.06.28. 08:25)
Gratulálok a spanyoloknak, nagyon örülök nekik  wub.gif 
Csak azt nem értem, hogy miért nem lehetett végig úgy játszani mint a második félidő közepétől, és azt sem értettem, hogy hogyan lehet ilyen szarul összeállítani a kezdőt, és ha Jesus Navas ilyen jól játszik miért kell a padon ülnie??  ooo.gif





Teljesen egyetértek veled meghajolo.gif Viszont azért kicsit sajnáltam a portugálokat,főleg Ronaldot a végén..
2012. június 28. 11:46 #113
- törölt felhasználó -    
Idézet (Johinna @ 2012.06.28. 11:34)
Óóóóó hogy milyen mérges vagyok reklamalo.gif Az első félidő a portugáloké volt, a második félidő felétől meg éledeztek a spanyolok. Apropó, feltűnően gyérül játszottak, amin csak röhögtem, így a tizenegyesekkel meg csak bemákolt a győzelmük pardon.gif Remélem a németek ma kegyetlenül elintézik az olaszokat, a döntőben meg a spanyolokat, különben a nem létező hitemből is kitérek dry.gif

Most is majd kis szerencsével megnyerik az EB-t, a sok divatmajom meg majd örülhet hogy a kedvenceik a legjobbak, holott egyáltalán nem. Őszintén szólva ha barátnőmmel együtt nézzük a döntőt (ezt gondolom ha a németek bejutnak), akkor esküszöm magamra aggatok egy német mezt, és azért fogok a németeknek szurkolni, hogy tiporják el a sárga földig ezt a nagyképű bagázst dry.gif
Nem, nem voltak jobbak a portugáloknál, és most nem az imádat szól belőlem, egyszerűen csak megint szerencséjük volt...
2 felhasználónak tetszik: Johinna, Alexis_0504
2012. június 28. 12:11 #114
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2012.06.28. 11:46)
Most is majd kis szerencsével megnyerik az EB-t, a sok divatmajom meg majd örülhet hogy a kedvenceik a legjobbak, holott egyáltalán nem. Őszintén szólva ha barátnőmmel együtt nézzük a döntőt (ezt gondolom ha a németek bejutnak), akkor esküszöm magamra aggatok egy német mezt, és azért fogok a németeknek szurkolni, hogy tiporják el a sárga földig ezt a nagyképű bagázst dry.gif 
Nem, nem voltak jobbak a portugáloknál, és most nem az imádat szól belőlem, egyszerűen csak megint szerencséjük volt...

És megragadtad a lényeget, a spanyoloknak a fél világ divatból szurkol, még a Knézy is olyan megjegyzéseket tett tegnap, hogy majdnem leütöttem a fotelből. A dolog meg már ott kezdődik, hogy a csoportmeccsek alatt sem brillíroztak mégis minden "szakértő" az m1-en, a Sport1-en és az Eurosporton is a hátsójukat nyalta dry.gif

Ma estére csak 90 percet várok és csodaszép német gólokat cool.gif
1 felhasználónak tetszik: Gajcsi
2012. június 28. 13:01 #115
- törölt felhasználó -    
Idézet (Johinna @ 2012.06.28. 12:11)
És megragadtad a lényeget, a spanyoloknak a fél világ divatból szurkol, még a Knézy is olyan megjegyzéseket tett tegnap, hogy majdnem leütöttem a fotelből. A dolog meg már ott kezdődik, hogy a csoportmeccsek alatt sem brillíroztak mégis minden "szakértő" az m1-en, a Sport1-en és az Eurosporton is a hátsójukat nyalta dry.gif 
Ma estére csak 90 percet várok és csodaszép német gólokat cool.gif

És miért nyalta mindenki a hátsójukat a "szakértők" közül? Mert ha elmondták volna a csúf igazságot, akkor ment volna a divatmajmoktól a hőbörgés hogy de nem is úgy van az. Gondolom ezt meg egyik jómadár se akarta.

Amúgy én azt hittem akkor vágom nyakon amikor ilyet szól: a spanyolok eladták a labdát, avagy ha úgy tetszik a portugálok megszerezték. Erre a reakcióm csak annyi volt hogy #anyád mellow.gif Mindegy, vicc ez az egész, legközelebb már portugálhonban nézem a VB-t ha belszakadok akkor is, és akkor nem én leszek az egyetlen "hülye" aki nem a sok divatcsapatnak szurkol. Vesszenek a spanyolok ezek után cool.gif
2012. június 28. 15:17 #116
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cynthia @ 2012.06.28. 13:01)
És miért nyalta mindenki a hátsójukat a "szakértők" közül? Mert ha elmondták volna a csúf igazságot, akkor ment volna a divatmajmoktól a hőbörgés hogy de nem is úgy van az. Gondolom ezt meg egyik jómadár se akarta.
Amúgy én azt hittem akkor vágom nyakon amikor ilyet szól: a spanyolok eladták a labdát, avagy ha úgy tetszik a portugálok megszerezték. Erre a reakcióm csak annyi volt hogy #anyád mellow.gif Mindegy, vicc ez az egész, legközelebb már portugálhonban nézem a VB-t ha belszakadok akkor is, és akkor nem én leszek az egyetlen "hülye" aki nem a sok divatcsapatnak szurkol. Vesszenek a spanyolok ezek után cool.gif

Szerintem ez már átment abba, hogy a szurkolók ellen vagytok. Én egyszer sem jöttem ide hőbörögni, hogy mennyire utálom ezeknek és ezeknek a szurkolóit. Teljes mértékben elismerem, hogy a portugálok tegnap nagyon jók voltak, sőt, meg merem kockáztatni, hogy jobbak voltak, mint a spanyolok. Eddig tőlük féltem a legjobban. Jobban féltem tőlük, mint a franciáktól és az olaszoktól együttesen.
Továbbá azt is szeretném leszögezni, hogy én nem tartozom a divatmajmok közé. Azért kezdtem el nekik szurkolni 4 éve, mert már korábban is nagyon szerettem a spanyolokat(más sportágakban, illetve a zene terén). Az első meccsüket láttam a 2008-as EB-n, szóval nem lehet mondani, hogy akkor kapcsolódtam be a szurkolásba, amikor már az elődöntőben vagy a döntőben voltak. Azelőtt pedig fogalmam sem volt a fociról, nem tudtam, hogy milyen képességű a csapat. Ha pedig most kikapnak a döntőben, akkor is nekik fogok szurkolni, és ha ők lesznek a ranglistán az utolsó csapat, akkor is. És őszintén megmondom, hogy a németeket esélyesebbnek tartom, mint a spanyolokat a végső győzelemre.
Remélem ezért nem fogtok megutálni, csak ezt szerettem volna elmondani.
1 felhasználónak tetszik: An_d_a
2012. június 28. 15:36 #117
- törölt felhasználó -    
azért az Olaszoknak lesz ehhez egykét szavuk!
nem lesz az olyan könnyű a németeknek! smileeee.gif
2012. június 28. 15:40 #118
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (Lydia @ 2012.06.28. 11:41)
Teljesen egyetértek veled meghajolo.gif Viszont azért kicsit sajnáltam a portugálokat,főleg Ronaldot a végén..



én nem tudtam sajnálni mert már megint többet színészkedett és hisztizett mint focizott... dry.gif
2012. június 28. 15:44 #119
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (Miah008 @ 2012.06.28. 15:17)
Szerintem ez már átment abba, hogy a szurkolók ellen vagytok. Én egyszer sem jöttem ide hőbörögni, hogy mennyire utálom ezeknek és ezeknek a szurkolóit. Teljes mértékben elismerem, hogy a portugálok tegnap nagyon jók voltak, sőt, meg merem kockáztatni, hogy jobbak voltak, mint a spanyolok. Eddig tőlük féltem a legjobban. Jobban féltem tőlük, mint a franciáktól és az olaszoktól együttesen. 
Továbbá azt is szeretném leszögezni, hogy én nem tartozom a divatmajmok közé. Azért kezdtem el nekik szurkolni 4 éve, mert már korábban is nagyon szerettem a spanyolokat(más sportágakban, illetve a zene terén). Az első meccsüket láttam a 2008-as EB-n, szóval nem lehet mondani, hogy akkor kapcsolódtam be a szurkolásba, amikor már az elődöntőben vagy a döntőben voltak. Azelőtt pedig fogalmam sem volt a fociról, nem tudtam, hogy milyen képességű a csapat. Ha pedig most kikapnak a döntőben, akkor is nekik fogok szurkolni, és ha ők lesznek a ranglistán az utolsó csapat, akkor is. És őszintén megmondom, hogy a németeket esélyesebbnek tartom, mint a spanyolokat a végső győzelemre.
Remélem ezért nem fogtok megutálni, csak ezt szerettem volna elmondani.




egyet értek veled, nem tudom miért a nagy általánosítás, én a legjobban az angolokat szeretem, a második kedvenceim a spanyolok és igenis azért szerettem meg őket (2008 előtt) mert nagyon tehetségesek, sokat letettek az asztalra, külön is (Casillas, Ramos, Torres, Villa, Iniesta, Alonso, Xavi, Jesus Navas és a többi) Amúgy meg nem bántásból, de Ronaldonak nagyobb az arca mint az egész spanyol válogatottnak összesen. blush.gif
2012. június 28. 15:53 #120
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (Miah008 @ 2012.06.28. 15:17)
Szerintem ez már átment abba, hogy a szurkolók ellen vagytok. Én egyszer sem jöttem ide hőbörögni, hogy mennyire utálom ezeknek és ezeknek a szurkolóit. Teljes mértékben elismerem, hogy a portugálok tegnap nagyon jók voltak, sőt, meg merem kockáztatni, hogy jobbak voltak, mint a spanyolok. Eddig tőlük féltem a legjobban. Jobban féltem tőlük, mint a franciáktól és az olaszoktól együttesen. 
Továbbá azt is szeretném leszögezni, hogy én nem tartozom a divatmajmok közé. Azért kezdtem el nekik szurkolni 4 éve, mert már korábban is nagyon szerettem a spanyolokat(más sportágakban, illetve a zene terén). Az első meccsüket láttam a 2008-as EB-n, szóval nem lehet mondani, hogy akkor kapcsolódtam be a szurkolásba, amikor már az elődöntőben vagy a döntőben voltak. Azelőtt pedig fogalmam sem volt a fociról, nem tudtam, hogy milyen képességű a csapat. Ha pedig most kikapnak a döntőben, akkor is nekik fogok szurkolni, és ha ők lesznek a ranglistán az utolsó csapat, akkor is. És őszintén megmondom, hogy a németeket esélyesebbnek tartom, mint a spanyolokat a végső győzelemre.
Remélem ezért nem fogtok megutálni, csak ezt szerettem volna elmondani.


én is régebbóta nézegetem a topicot,de eddig nem is az,h nem mertem hozzászólni a témához,hanem szimplán nem tartom magam annyira jártasnak a témában.
nem régóta vagyok spanyol drukker,körülbelül egy éve ha nézek rendszeresen focit.előtte is néztem pár közvetítést,de akkor még pártatlanabb voltam a dologban.de ennyi idő alatt is a szívemhez nőttek a spanyolok,bár lehet ebben közrejátszik az is,hogy a fiúcsapat akikkel nézzük mi még páran lányok a meccseket,pelenkás koruk óta a spanyol tábort erősítik. ahogy te is írtad,szégyen vagy sem,tegnap én is tartottam a portugáloktól.úgy is elismerem azt,h a portugálok egy jó csapat és jól játszanak,h Ronaldo-val finoman fogalmazva is nem szimpatizálok.
nem tartom magam divatrajongónak,de tény,h találkoztam már pár olyan emberrel,akik az EB hallatára spanyolországot üvöltötték a fülembe,de egy nevet se tudtak említeni,akik játszanának a mostani EB-keretben. mellow.gif
én személy szerint teljes szívvel a spanyoloknak fogok szurkolni a döntőben,legyen az ellenfél akár német akár olasz.ha kikapnak ha nem,továbbra is őket fogom szeretni.
én sem szeretnék ebből vitát,mindössze elmondtam a véleményemet.lehet,hogy a spanyoloknak igen sok a divatrajongójuk,de igenis vannak még,akik tényleg szeretik őket.
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!