Starity

UEFA Euro 2012

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. június 10. 10:55 #41
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2012.06.10. 10:38)
Tegnap nekem fogadnom kellett volna, mert mindkét meccset eltaláltam. biggrin.gif
A németek gyõzelmének nagyon örültem, remélem a továbbiakban is jók lesznek. De a portugáloknak sem kell szégyenkezniük, mert õk is nagyon jók voltak.  wink.gif

Dettó rohog.gif
Hűűűű én is örültem, persze a portugáloknak is örültem volna. Viszont nagyon jó volt látni a németeket, egy részük ott a Bayern Münchenben, de például amióta Podolski eligazolt a Kölnbe, szinte alig hallottam róla valamit, szóval őt is fantasztikus volt látni. Gomeznek meg: yahoo.gif
A portugálokkal kapcsolatban volt egy kis hiányérzetem, a németek lezárták Ronaldo útját, márpedig ő úgy nem tud érvényesülni. A védelem általában hamar visszazárt, de kapusposzton sem ők a legerősebb válogatott, úgyhogy még a védők munkája sem lehet és nem is volt elegendő. Azért dobok egy hajrát a hollandok ellen nekik, oszt a dánok ellen is majd meglátjuk rolleyes.gif
2012. június 10. 11:07 #42
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.06.10. 10:38)
Tegnap nekem fogadnom kellett volna, mert mindkét meccset eltaláltam. biggrin.gif

Én egyiket se, azt iszem ezzel véget is ért a Tippmixes pályafutásom rohog.gif

Idézet (Mizi @ 2012.06.10. 10:38)

A németek gyõzelmének nagyon örültem, remélem a továbbiakban is jók lesznek.

Én nem örültem nekik, de ha így haladnak hólapáttal megyek Ukrajnába mad.gif

Idézet (Mizi @ 2012.06.10. 10:38)
De a portugáloknak sem kell szégyenkezniük, mert õk is nagyon jók voltak.  wink.gif

Oké, csak hát mint az eredményből kiderült, ez kevés volt. A mostani elsődleges cél nyilván a továbbjutás lenne, de ha így haladunk még a végén csoport utolsók leszünk blink.gif

Amúgy nem tudom, most nem volt olyan jó a hangulat, a csodálatos és fantasztikus Árkád tetején néztük a meccset, mellettünk volt pár srác akik már kissé illumináltak voltak de el lehetett velük még hellyel-közzel beszélgetni, habár azok szerintem senkinek se szurkoltak rohog.gif Külön poén volt a sok nyugágy, ez embernek olyan érzése volt mintha otthon a fotelban fetrengve nézné a meccset, a slusszpoén a majd' 500 Ft-os sör volt mellé rolleyes.gif Azt hiszem jobb nekem itthon szurkolni, többre megyek vele. Maximum a döntőt kéne még itt nézni, habár akkor meg rengetegen lesznek.

Amúgy hajrá ma délután Olaszország, a spanyolok menjenek a levesbe cool.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. június 10. 11:13 #43
- törölt felhasználó -    
Idézet (Johinna @ 2012.06.10. 10:55)
Dettó rohog.gif 
Hűűűű én is örültem, persze a portugáloknak is örültem volna. Viszont nagyon jó volt látni a németeket, egy részük ott a Bayern Münchenben, de például amióta Podolski eligazolt a Kölnbe, szinte alig hallottam róla valamit, szóval őt is fantasztikus volt látni. Gomeznek meg: yahoo.gif


Pepe lövése volt még ami nagyon jó volt, nem sokon múlt, hogy bemenjen. meghajolo.gif
De amúgy volt még pár szép helyzet, szóval megérte fenn maradnom a végéig. biggrin.gif
Ha a hollandok ellen játszanak majd, akkor én is a portugáloknak fogok drukkolni, a hollandokért sosem rajongtam igazán.
1 felhasználónak tetszik: Johinna
2012. június 10. 11:14 #44
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2012.06.10. 11:07)

Amúgy hajrá ma délután Olaszország, a spanyolok menjenek a levesbe cool.gif

Szívemből szóltál cool.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. június 10. 11:30 #45
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cynthia @ 2012.06.10. 11:07)

Amúgy hajrá ma délután Olaszország, a spanyolok menjenek a levesbe cool.gif


ez a beszéd! meghajolo.gif
2012. június 10. 11:42 #46
- törölt felhasználó -    
Idézet (Johinna @ 2012.06.10. 10:31)
Menczer(?) Tamás helyett beugorhatna rohog.gif Hmm, egyébként Knézy sem kispályás, az ő hangját is szívesen hallgatom, de azért örülök, hogy Gundié a döntő.


Knézy... _nevet.gif Bödőcs Tibort ismeritek? Csak annyit mondok, hogy valamelyik m1-es kommentátor és a stúdióban valami öregapó is elsütötte, hogy: Hááát öhhh..ha az bemegy, akkor gól. rohog.gif
Nem tudtam, hogy sirjak-e vagy nevessek biggrin.gif

Idézet (Cynthia @ 2012.06.10. 11:07)
Én egyiket se, azt iszem ezzel véget is ért a Tippmixes pályafutásom rohog.gif


Remélem is..Erre nem szabad rászokni. smileeee.gif
2012. június 10. 13:26 #47
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Idézet (Xabi @ 2012.06.10. 11:42)
Knézy... _nevet.gif Bödőcs Tibort ismeritek? Csak annyit mondok, hogy valamelyik m1-es kommentátor és a stúdióban valami öregapó is elsütötte, hogy: Hááát öhhh..ha az bemegy, akkor gól. rohog.gif 
Nem tudtam, hogy sirjak-e vagy nevessek biggrin.gif

Erre most hoznék egy Kovács András Péter példát miszerint Gundi nem érti a boksz nyelvét, de nem beszélek Gundi ellen úgyhogy hagyjuk. Knézy meg szerintem hallgatható, oszt ennyi pardon.gif

A közvetítés elején ez az ohohoh rákényszerített arra, hogy meghallgassam a hivatalos dalt. Eddig csak innen-onnan hallottam, hogy sz*r, de nem hallgattam meg...hát hiba volt omg.gif bad.gif Oceana zuhanórepülése, cry, cry, cry...
2012. június 10. 19:32 #48
- törölt felhasználó -    
Balotelli _nevet.gif Ez mit keres a focipályán??? Én sokkal jobban játszok nála.
2012. június 10. 20:11 #49
- törölt felhasználó -    
ejhhaa nem sokon múlt az Olasz siker!
nagyon jó kis meccs volt lehetett volna az EB döntő is kiegyeztem volna ezzel a párossal! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Johinna
2012. június 10. 20:13 #50
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.06.10. 20:11)
ejhhaa nem sokon múlt az Olasz siker!
nagyon jó kis meccs volt lehetett volna az EB döntő is kiegyeztem volna ezzel a párossal!  meghajolo.gif

Én nem, személy szerint rühellem a spanyolokat, nem akarom hogy megint 1-1 gólokkal végigröhögjenek mindenkin aztán ismét Európa-bajnokok legyenek mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: gonzales7, Boscorelli, Johinna
2012. június 10. 20:27 #51
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cynthia @ 2012.06.10. 20:13)
Én nem, személy szerint rühellem a spanyolokat, nem akarom hogy megint 1-1 gólokkal végigröhögjenek mindenkin aztán ismét Európa-bajnokok legyenek mellow.gif


rohog.gif
én nem bánnám ha viszont az Olaszok eljutnátok minimum az elődöntőig egy egy góllal! rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Johinna
2012. június 10. 20:29 #52
- törölt felhasználó -    
Kik győztek, a spanyol és az olasz meccsen?
2012. június 10. 20:45 #53
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Idézet (Nessa123 @ 2012.06.10. 20:29)
Kik győztek, a spanyol és az olasz meccsen?

1-1 lett.
2012. június 10. 21:38 #54
- törölt felhasználó -    
a fene vinné el az Írek nem tudták döntetlenre hozni! rolleyes.gif

hmm holnap Francia-Angol nahhh az is egy jóféle meccs lehet! thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Johinna
2012. június 10. 22:02 #55
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.06.10. 21:38)
a fene vinné el az Írek nem tudták döntetlenre hozni! rolleyes.gif
hmm holnap Francia-Angol nahhh az is egy jóféle meccs lehet! thumbsup.gif

Feltétlenül az lesz, bár mondjuk a német-portugál is annak ígérkezett, mégsem lett egy fergeteges meccs. Mindenesetre tippelnék és szeretnék egy angol győzelmet cool.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. június 10. 22:32 #56
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cynthia @ 2012.06.10. 20:13)
Én nem, személy szerint rühellem a spanyolokat, nem akarom hogy megint 1-1 gólokkal végigröhögjenek mindenkin aztán ismét Európa-bajnokok legyenek mellow.gif

A 2008-as Európa bajnokságon egyáltalán nem 1-1 góllal mentek végig. Ott elég szépen ontották a gólokat. Tény, hogy a világbajnokságot úgy nyerték meg, de véleményem szerint az nem az ő bajuk, hogy mások nem tudták kiismerni a taktikájukat. Egyszerűen csak nem találták a megoldást a labdaeldugós játékukra. Én személy szerint nekik szurkolok, de úgy érzem, hogy a játékukat már 4 év alatt sikerült kiismerniük az ellenfeleknek. Nemcsak azért, mert annyi éven keresztül játszotta ezt a válogatott, hanem azért is, mert a Barcelona is ugyanezt a taktikát alkalmazza. Így én azt gondolom - sőt már 2010-ben is azt gondoltam -, hogy ez az EB a németeké.
2012. június 11. 12:37 #57
- törölt felhasználó -    
Idézet (Miah008 @ 2012.06.10. 22:32)

1.Én személy szerint nekik szurkolok, de úgy érzem, hogy a játékukat már 4 év alatt sikerült kiismerniük az ellenfeleknek. 
2.Nemcsak azért, mert annyi éven keresztül játszotta ezt a válogatott, hanem azért is, mert a Barcelona is ugyanezt a taktikát alkalmazza.
3.Így én azt gondolom - sőt már 2010-ben is azt gondoltam -, hogy ez az EB a németeké.


Nem kötekedni akarok, csak nem értek mindennel egyet.

1. Ehhez miért kellett volna négy év?
2. A Barcelona egyáltalán nem azt a játékot játssza...Érdekes is lenne. Ott van egy Messi és mindig volt még egy Ibra, egy Eto'o vagy egy olyan csatár, aki nem Fernando Torres (akit egyébként kedvelek). Attól hogy mindkettő meccsei után van egy legalább 58-42%-os labdabirtoklási statisztika még nem lesz ugyanaz a taktika.
3. És miért? Mintha csak a németek vagy a spanyolok nyerhetnének...Nagyon remélem hogy nem ők fognak nyerni és nevethetek egy jót azokon, akik csak azt tudják mondani, amit a tömeg és a papirforma.
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. június 11. 14:51 #58
- törölt felhasználó -    
Idézet (Johinna @ 2012.06.10. 22:02)
Feltétlenül az lesz, bár mondjuk a német-portugál is annak ígérkezett)


nem volt az rossz meccs!
nekem kifejezetten tetszik eddig ez az EB!
most még itt az elején ez idáig nem volt olyan mérkőzés amire azt mondtam volna hogy unatkoztam!
majd amikor jön az egyenes kieséses szakasz ott már lehetnek rosszabb meccsek ott már nagyobb a tét!
1 felhasználónak tetszik: Johinna
2012. június 11. 15:25 #59
- törölt felhasználó -    
Az ukrán-svéd meccsről mit gondoltok? Vendégre mehet egy ezres, nem? cool.gif
2012. június 11. 15:50 #60
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Idézet (Xabi @ 2012.06.11. 12:37)

A Barcelona egyáltalán nem azt a játékot játssza...Érdekes is lenne. Ott van egy Messi és mindig volt még egy Ibra, egy Eto'o vagy egy olyan csatár, aki nem Fernando Torres (akit egyébként kedvelek). Attól hogy mindkettő meccsei után van egy legalább 58-42%-os labdabirtoklási statisztika még nem lesz ugyanaz a taktika.
3. És miért? Mintha csak a németek vagy a spanyolok nyerhetnének...Nagyon remélem hogy nem ők fognak nyerni és nevethetek egy jót azokon, akik csak azt tudják mondani, amit a tömeg és a papirforma.

Ebben mondjuk teljesen egyetértek. A spanyol válogatott - bármennyire is nem kedvelem - nyilván nagyon jó focit játszik, de már csak azért sem Barcelona-játék, mert ott van egy Messi aki véleményem szerint könnyebben befejez egy támadást, mint mondjuk egy Silva a válogatottban. Ráadásul megvan a Real-Barca keret és már alapjáraton ebben is megoszlanak.
Idézet (gonzales7 @ 2012.06.11. 14:51)
nem volt az rossz meccs!
nekem kifejezetten tetszik eddig ez az EB! 
most még itt az elején ez idáig nem volt olyan mérkőzés amire azt mondtam volna hogy unatkoztam!
majd amikor jön az egyenes kieséses szakasz ott már lehetnek rosszabb meccsek ott már nagyobb a tét!

Unalmasnak én sem mondanám, csak jobbat vártam. Amúgy igen, sokkal punnyadtabb kezdést vártam. A nyitómeccstől kezdve ezidáig nem volt izgalommentes mérkőzésünk.
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!