Starity

UEFA Euro 2012

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. április 08. 20:49 #1
- törölt felhasználó -    
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/hu/3/3f/Uefaeuro2012logo.png


A 14. labdarúgó-Európa-bajnokságot Lengyelország és Ukrajna közösen rendezi meg 2012. június 8. és július 1. között. Lengyelországban Varsó, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Ukrajnában Kijev, Harkov, Doneck és Lviv városa rendez mérkőzéseket.

A csoportok jelenlegi állásai:

A csoport
1. Németország
2. Belgium
3. Törökország
4. Ausztria
5. Azerbajdzsán
6. Kazakhsztán

B csoport
1. Szlovákia
2. Oroszország
3. Írország
4. Örményország
5. Macedónia
6. Andorra

C csoport
1. Olaszország
2. Szlovénia
3. Szerbia
4. Észtország
5. Észak-Írország
6. Feröer szigetek

D csoport
1. Franciaország
2. Fehéroroszország
3. Albánia
4. Bosznia Hercegovina
5. Románia
6. Luxemburg

E csoport
1. Hollandia
2. Svédország
3. Magyarország
4. Moldova
5. Finnország
6. San Marino

F csoport
1. Görögország
2. Horvátország
3. Izrael
4. Grúzia
5. Lettország
6. Málta

G csoport
1. Anglia
2. Montenegró
3. Svájc
4. Bulgária
5. Wales

H csoport
1. Norvégia
2. Portugália
3. Dánia
4. Ciprus
5. Izland
2 felhasználónak tetszik: Gajcsi, riri17
2011. április 08. 20:56 #2
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2011.04.08. 20:49)
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/hu/3/3f/Uefaeuro2012logo.png

A 14. labdarúgó-Európa-bajnokságot Lengyelország és Ukrajna közösen rendezi meg 2012. június 8. és július 1. között. Lengyelországban Varsó, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Ukrajnában Kijev, Harkov, Doneck és Lviv városa rendez mérkőzéseket.
A csoportok jelenlegi állásai:
[center]A csoport
1. Németország
2. Belgium
3. Törökország
4. Ausztria
5. Azerbajdzsán
6. Kazakhsztán

Én már most megmondom, kiknek fogok szurkolni. tongue.gif Nem más, mint a Nationalelf-nek! beer.gif
2 felhasználónak tetszik: minilivi, Boscorelli
2011. április 08. 21:28 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gajcsi @ 2011.04.08. 20:56)
Én már most megmondom, kiknek fogok szurkolni. tongue.gif Nem más, mint a Nationalelf-nek! beer.gif

Én meg a portugáloknak, mint már évek óta biggrin.gif
2011. április 08. 21:32 #4
- törölt felhasználó -    
Én meg a leendő Európa Bajnoknak wink.gif A németeknek beer.gif
3 felhasználónak tetszik: minilivi, Boscorelli, Gajcsi
2011. április 14. 19:36 #5
- törölt felhasználó -    
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/hu/3/3f/Uefaeuro2012logo.png
A 14. labdarúgó-Európa-bajnokságot Lengyelország és Ukrajna közösen rendezi meg 2012. június 8. és július 1. között. Lengyelországban Varsó, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Ukrajnában Kijev, Harkov, Doneck és Lviv városa rendez mérkőzéseket.
A csoportok jelenlegi állásai:
I-csoport

Spanyolország
Csehország
Skócia
Litvánia
Liechtenstein

Lemaradt.
Egyébként hajrá spanyolok! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Adel007
2011. április 19. 14:20 #6
nyt82
nyt82
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.13.
Hozzászólás: 49
Csatolások: 0
Azonosító: 129180
Offline offline
Jó lenne ha kijutnánk
2011. június 26. 16:51 #7
Zone3120
Zone3120
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.27.
Hozzászólás: 66
Csatolások: 78
Azonosító: 33250
Offline offline
Már nagyon várom az EB-t, tök rossz, hogy idén nyáron nincs fociesemény. A horvátoknak fogok szurkolni, remélem kijutnak, nem úgy mint a tavalyi VB-re. unsure.gif
2011. július 02. 19:25 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (Zone3120 @ 2011.06.26. 16:51)
Már nagyon várom az EB-t, tök rossz, hogy idén nyáron nincs fociesemény. A horvátoknak fogok szurkolni, remélem kijutnak, nem úgy mint a tavalyi VB-re.  unsure.gif

Amerika kupa most zajlik, nem rég lett vége az U21-es Európa-bajnokságnak, a női foci vb is most van és az U17-es foci vb is most zajlik, bár utóbbi inkább már a végét "rúgja". wink.gif
Még, hogy nincs semmi fociesemény. biggrin.gif
2011. július 03. 15:01 #9
- törölt felhasználó -    
Én maradok a NÉMETORSZÁGNÁL wub.gif . Már évek óta nekik szurkolok w00t.gif
2012. május 25. 13:16 #10
- törölt felhasználó -    
Na, rákerestem a hivatalos dalokra. Első vélemény: What the f*ck?! mellow.gif



Illetve ez az ír hivatalos dal. Egy fokkal jobb, de... nea.gif



Hát könyörgöm, hol vannak azok a színvonalas dalok amiket mindenki imád?? Nelly Furtado, Shakira? Remélem a Wiki téved, vagy csak valami rossz vicc ez a három dal mellow.gif
2012. május 25. 13:20 #11
- törölt felhasználó -    
A csoportbeosztások:

A csoport
Lengyelország
Görögország
Oroszország
Csehország

B csoport
Hollandia
Dánia
Németország
Portugália

C csoport
Spanyolország
Olaszország
Írország
Horvátország

D csoport
Ukrajna
Svédország
Franciaország
Anglia

2012. május 25. 13:30 #12
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
A dalok röhejek, remélem nem ezek közül kerül ki a hivatalos. mellow.gif Ezeknél még ez is jobb volt _nevet.gif
Csoportokról véleményem:
A csoport - nem éppen a legnehezebb csoport, azért van tippem, ki jut tovább
B csoport - f*ck, aki itt van megszívta; nincs több hozzáfűznivalóm
C csoport - 100% vicc, Cini szavaival élve: játszótér, kiszámítható ki jut tovább 110.gif
D csoport - passz, itt azért négyesélyes a dolog laugh.gif valljuk be, nem a legerősebb csoport laugh.gif

Én még mindig német drukker vagyok, remélem mi nyerünk (bár ugye más nemzetnek is lesz ebbe egy-két beleszólása rohog.gif ). DE ha megint egy góllal végigveri a spanyol gárda az egész mezőnyt, én tökön szúrom magam... reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: Johinna
2012. május 25. 13:45 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gajcsi @ 2012.05.25. 13:30)
A dalok röhejek, remélem nem ezek közül kerül ki a hivatalos. mellow.gif Ezeknél még ez is jobb volt _nevet.gif 
Csoportokról véleményem:
A csoport - nem éppen a legnehezebb csoport, azért van tippem, ki jut tovább
B csoport - f*ck, aki itt van megszívta; nincs több hozzáfűznivalóm
C csoport - 100% vicc, Cini szavaival élve: játszótér, kiszámítható ki jut tovább 110.gif 
D csoport - passz, itt azért négyesélyes a dolog laugh.gif valljuk be, nem a legerősebb csoport laugh.gif 
Én még mindig német drukker vagyok, remélem mi nyerünk (bár ugye más nemzetnek is lesz ebbe egy-két beleszólása rohog.gif ). DE ha megint egy góllal végigveri a spanyol gárda az egész mezőnyt, én tökön szúrom magam... reklamalo.gif

Az A csoport is elég játszótér-szagú. Szerintem egy vicc hogy a halálcsoportba kerültünk, nem fair. A spanyolok megint 1-1 góllal végigvernek mindenkit, és aztán röhögnek a markukba hogy hihi, mi vagyunk a legjobbak. A nagy frászt, csak állati szerencséjük volt, remélem idén elpártol mellőlük Fortuna dry.gif Kíváncsi leszek a meccsekre, remélem nem fogom a fejem fogni, meg remélem legalább a csoportkörből továbbjutunk...

Csakis a luzitánok, Selecção meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Gajcsi, Johinna
2012. június 07. 08:06 #14
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Go ENGLAND!! wub.gif wub.gif
És Rooney wub.gif
2 felhasználónak tetszik: Johinna, Adel007
2012. június 07. 10:32 #15
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Idézet (Barbus87 @ 2012.06.07. 08:06)
Go ENGLAND!!  wub.gif  wub.gif 
És Rooney  wub.gif

Becsatlakoznék a komplett halálcsoporttal blush.gif
2012. június 08. 15:55 #16
- törölt felhasználó -    
Én azt mondom... smileeee.gif Ti is töltsétek ki. Csak facebook kell hozzá, ott likeolni a sporthiradót, blabla. Menni fog szerintem. biggrin.gif Vélemény?
2012. június 08. 16:01 #17
- törölt felhasználó -    
Én nem szeretem a focit de a Spanyoloknak szurkolók.
Hajrá Spanyolok! biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Vivyy22, GaHee
2012. június 08. 16:28 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (Xabi @ 2012.06.08. 15:55)
Én azt mondom...  smileeee.gif Ti is töltsétek ki. Csak facebook kell hozzá, ott likeolni a sporthiradót, blabla. Menni fog szerintem. biggrin.gif Vélemény?

Én láttam fészen amikor kitetted laugh.gif Mondjuk ha már eljutunk odáig akkor - hogy kedves barátném szavaival éljek - a csigazabálók nem okozhatnak akadályt, Anglia meg nem nagy falat, tehát ezek alapján mi is lehetünk Európa-bajnokok biggrin.gif A holnapra leszek kíváncsi, hogy sikerül-e kivetítőn nézni a meccset, mert bevallom, nem lenne rossz blush.gif
2012. június 08. 21:07 #19
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cynthia @ 2012.06.08. 16:28)
Én láttam fészen amikor kitetted laugh.gif Mondjuk ha már eljutunk odáig akkor - hogy kedves barátném szavaival éljek - a csigazabálók nem okozhatnak akadályt, Anglia meg nem nagy falat, tehát ezek alapján mi is lehetünk Európa-bajnokok biggrin.gif A holnapra leszek kíváncsi, hogy sikerül-e kivetítőn nézni a meccset, mert bevallom, nem lenne rossz blush.gif


Ááá de utálom ezt..csigazabálók. Ennyi erővel ő cigány, vagy rasszista!? smileeee.gif Tavaly fociztam franciákkal és ott a huszadosztályban jobban fociznak, mint itthon az NB1-ben..és rendesebbek is. Na de mindegy, most ebbe ne menjünk bele. Anglia nem nagy falat? biggrin.gif Ajjaj..Lehet hogy a portugálok hasa szexibb, mint mondjuk Rooneyé, de a focit gólra játsszák Cynthia! smileeee.gif És a törökök ellen tegnap vagy tegnap előtt??? nem jött össze a portugáloknak (megint -2000 Ft). Szóval most mérges vagyok rájuk.
1 felhasználónak tetszik: Adel007
2012. június 08. 21:15 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet (Xabi @ 2012.06.08. 21:07)
Ááá de utálom ezt..csigazabálók. Ennyi erővel ő cigány, vagy rasszista!? smileeee.gif Tavaly fociztam franciákkal és ott a huszadosztályban jobban fociznak, mint itthon az NB1-ben..és rendesebbek is. Na de mindegy, most ebbe ne menjünk bele. Anglia nem nagy falat? biggrin.gif Ajjaj..Lehet hogy a portugálok hasa szexibb, mint mondjuk Rooneyé, de a focit gólra játsszák Cynthia!  smileeee.gif És a törökök ellen tegnap vagy tegnap előtt??? nem jött össze a portugáloknak (megint -2000 Ft). Szóval most mérges vagyok rájuk.

Nem utáljuk a franciákat, viszont ez egy hosszú sztori hogy miért hívjuk így őket rohog.gif Elhiszem én hogy jól játszanak, nem ezt mondtam hogy nem, és azzal is tisztában vagyok hogy Magyarországon amit művelnek az nem foci, ezt nem kell bizonygatni. Ezt hogy az angolok nem nagy falatok nem külsőre írtam, hanem arra, hogy szerintem nem kell tőlük tartani.
A törökök elleni barátságos meccsről annyit, hogy szerintem úgy voltak vele, minek megerőltetni magukat, úgysincs tétje, meg inkább az EB-re koncentráltak. Ha holnap nyerünk, akkor abszolút el van nekik nézve biggrin.gif Amúgy a törökök elleni meccset a 4 évvel ezelőtti Svájc ellenihez tudnám hasonlítani, ott is kikaptak, mert már nem volt tétje a dolognak, így nem is érdekelte őket annyira a dolog hogy tőrjék magukat.
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!