Starity

K-pop rajongók topikja

132 oldal 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. szeptember 23. 16:27 #2601
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Pár visszatérés:
BTS:

EXO:

Bobby:

GOT7 Jackson:

DAY6: (♥)

April:

GFriend:

Elris:

AOA:

Ft Island:

Juniel:

Pentagon:

B.A.P: (♥♥)

10cm

Black6ix: (♥)

IU:

Henry:

Yoona:
2 felhasználónak tetszik: RavenShadowy, RoseYara
2017. október 11. 18:47 #2602
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Fúh de ki kell adnom valamin a mérgemet _nevet.gif
Mármint, most ki leszek innen utálva, mert rajongója egészen biztosan nem vagyok a k-popnak, éppen csak belepillantottam néhány banda számaiba, meg úgy általában a k-pop látványvilágába és hangulatába (mármint a kötelezők, tudjátok; BTS, EXO, BLACKPINK, ilyenek), de valami felötlött bennem, amit mindenképpen le akartam írni valahová, ez a fórum pedig tökéletes.
Mégpedig, hogy basszus... mi a fene baj van az emberekkel??
Nem tudom, hogy melyikőtök követi itt Dancsót, a videóit, vagy akármit, amit csinál. Én mindenesetre rendszeresen követem, sőt mi több, az ő munkásságának szabályos rajongója vagyok, szóval nagyon dörzsöltem a tenyeremet, amikor kiderült, hogy kikritizálta a BTS DNA című számát, gondoltam is rá, hogy na, jönni fog majd a kommentszekcióban hideg-meleg.
És valszeg én vagyok idegen átutazó az interneten, de én még egy ilyen elbaszott kommentszekciót nem láttam _nevet.gif Az egy dolog, hogy az elvetemült fanok ráugrottak Petire, hogy "ne bántsad őket!" (nem bántotta őket egyetlen rossz szóval sem amúgy _nevet.gif ), de a kommentek másik véglete, na az akasztott ki engem a leginkább. Mert az... az valami brutális.

És itt most abszolút nem az elvetemült fanokra gondolok, azoknak a kommenteknek tényleg csak egy töredéke volt az, ami tényleg kiverte volna a biztosítékot, meg azért lássuk be, azt mindenki tudja a generációnkról, hogy foggal-körömmel vagyunk képesek védeni a kedvenc bandáinkat, tök mindegy, hogy az ebben az esetben a BTS-e, vagy a 1D, a 5SOS, vagy a 5H, vagymiazisten.
Nem, engem az ellenük felszólaló idősebb korcsoport akasztott ki egészen, és azt sem tudtam, a kéthetes kommentek alatt melyiknek válaszoljak először, hogy MEGŐRÖLTÉL, EMBER?! Egyrészt úgy imádom, amikor a fanokat oltogatják. Nagyon kevesen voltak, akik tényleg elvetemült hater-kommenteket írdogáltak Petinek, sőt, a legtöbb rajongó teljesen pozitívan fogadta (meglátásom szerint) a videót, hiszen ŐK MAGUK KÉRTÉK, AZ ISTEN ÁLDJA MEG ŐKET! _nevet.gif De nem is ez, hanem minden rajongójukat ilyen "selyemfiúkra nedvesedő"-sztereotipikus tinilánynak könyvelték el, amit más bandáknál is utálok, mert én is be lettem skatulyázva, teljesen mindegy, hogy melyik bandát szeretem, és kiknek a zenéjét szeretem (mert természetesen a tinilányok összes érdeklődési-köre nevetséges és röhejes, aha, hogyne... glare.gif ), de ebben az esetben már csak a második dolog miatt is rettenetesen kiakasztott engem;
A többség elhitte róluk, hogy az alapján, ahogyan a DNA-klip látványvilága, koreográfiája és outfitjei meg voltak tervezve, mindenki, aki nem fan, elhitte, hogy ezek melegek...
Qu'est-ce que what??
(És akkor igen, biztos minden k-pop fan, ezen az oldalon is, "selyemfiúkra nedvesedő tipikus tinilány", akik a teljesen "férfiatlan" srácokra buknak teljesen, ahhha, interesting...)
Úgy utálom ezt, és itt mutatkozik meg a legjobban, és nem csoda, hogy rengeteg BTS-fan felszólalt a kommentek között, csak hogy aztán az életkorukra meg a nevetségesnek titulált kedvenc bandájukat elővéve el is legyenek kussoltatva, mert hogy "csak nézz rájuk, ezek melegek". Mert nyilván, aki szereti őket, és akit érdekel a k-pop, vagy akinek örömet okoz kedvelni és hallgatni egy k-pop bandát, az egészen biztosan csak infantilis, a felnövésre és az értelmes kommentek megfogalmazására képtelen "tinipicsa" lehet... annyira szeretnék néha fejbe rúgni néhány embert...
Itt láttam leginkább megmutatkozni, hogy a férfiideállal is bajok vannak, mert azt hiszik, azok, akik szivárvány-Gucci-pulcsiban vannak, és festik a hajukat, meg talán ki vannak sminkelve, és egy bandában vannak, ami csak fiúkból áll, az csak selyemfiú és homoszexuális lehet, az meg... "nincs nekem bajom a melegekkel, na de akkor is..." ... legszívesebben odaírtam volna nekik, hogy már maga a komment is tele van ellentmondással, de inkább nem szóltam egy szót sem dry.gif Egyenesen gyűlölöm, hogy egy számukra teljesen idegen kultúra, és néhány, számukra teljesen idegen ember elegendő nekik ahhoz, hogy ítélkezzenek, az tényleg a kedvencem, amikor a kommentszekció arról szól, hogy ki meleg, meg ki nem, mert a "meleg" amúgy is sértésként lesz használva még mindig... és az "elkorcsosult", meg "beteg", "elromlott" és "rossz férfiideálokkal teli" világot gyászolják, hangoztatva, "csak rá kell nézni, hogy lásd, hogy meleg!". Az meg megint a kedvencem, amikor a kinézet alapján azt hiszik, meg lehet állapítani az emberek nemi identitását, hiszen ha valami feminin dolgot csinálnak, csak azok lehetnek...
Én speciel sok mindent láttam már a BTS-től. A DNA-t is megnéztem, miután Peti kikritizálta, szerintem kevés olyan klip maradt, amit ne láttam volna a bandától, és őszintén, nekem egyik nézése közben sem jutott eszembe, hogy "Dang, ezek egészen biztosan melegek, csak nézz rájuk..." (én csak a ruhatárukat akarom, meg AZ ÖSSZES FEKETE CSŐFARMERT!), mert basszus, hol jutott el az emberi faj arra a szintre, amikor még a huszonegyedik században is, a férfinem feminin tevékenységei, érdeklődései és esetleges kinézete valami borzalmas és elfogadhatatlan dolog lett?? És a leginkább nem is az akasztott ki engem, hogy melegnek lettek nézve, mert jó, lehet, hogy vannak közöttük melegek, nem tudom... nem hallottam még, de mi van, ha vannak, naésakkor... a legjobban az akasztott ki, hogy mindezt kinézet alapján állapították meg, csak úgy, mert olyan kedvük volt, ráadásul a "meleg" jelzőt sértésként és elítélendő dologként kezelve, úgy téve, mint akik EGYÁLTALÁN nem homofóbok, csak éppen "fel akarnak szólalni az eltévelyedett férfiideállal, és a tinilányok borzalmas ízlésével kapcsolatban". Aha, persze, én pedig most jöttem le a falvédőről...
Ez annyira... elszomorító, hogy ennyire nem lesznek komolyan véve a k-pop bandák az átlagember által. Pedig a nap végén ők is ugyan azt csinálják, mint minden más előadó; zenélnek, énekelnek, kielégítik a rajongóikat, és azt csinálják, amit szeretnek. De persze őket nem lehet komolyan venni, mert a célközönségük a fiatalok, festik a hajukat, fülbevalójuk van, úgy öltözködnek, ahogyan, és egy, az európai átlagember által felületesen ismert kultúra szülöttjei is, ahol a társadalmi normák és a férfiideál is teljesen eltér az európaitól.
Szóval ja, kicsit ideges lettem, és bár nem gondolom, hogy a k-pop fanoknak bármi újat mondtam volna, mert egészen biztosan az itteni fórumot látogató emberek vannak a leginkább tisztában azzal, hogy mennyire komolytalannak vannak titulálva az ilyen bandák a köznép által, azért jólesett kiadni magamból a hirtelen felgyűlt haragot _nevet.gif Csak látni, hogy a magyar internetes közösség milyen felesleges hate-áradattal utasította el a k-popot, és oltogatta le a fanokat, az akkor is elszomorított, hiszen a zene és a fandomok pontosan arra vannak, hogy áthidaljanak kultúrákat és korcsoportokat, ezért van az, hogy Magyarországon is rajongókra tettek szert az elhíresedett k-pop csapatok.
Bocsánatot kérek, mert idepofátlankodtam a negatív hangvételemmel rohog.gif rohog.gif
(Annak meg pacsi, aki vette a fáradtságot, hogy átfussa ezt a borzalmasan hosszú regényt, ami így hirtelen, a semmiből íródott _nevet.gif )
9 felhasználónak tetszik: silenc, Dwaejitokki, selena gomez14, Eunha, exoverdose, forever.romanci, yuseong, RoseYara, Harlow
2017. október 19. 18:35 #2603
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
2017. december 18. 13:11 #2604
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
NYUGODJ BÉKÉBEN JONGHYUN cray.gif cry.gif
7 felhasználónak tetszik: Eunha, Dwaejitokki, silenc, forever.romanci, RoseYara, Harlow, heecasso
2017. december 18. 13:46 #2605
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
Amikor olvastam a híreket, el sem hittem először. Részvétem a családjának, és a Shinee-nak. Légy boldog odafent, ha már itt nem voltál az.. cry.gif Szeretünk! heart.gif
Nyugodj békében Kim Junghyun! heart.gif cray.gif

6 felhasználónak tetszik: Eunha, Dwaejitokki, silenc, Betti90, RoseYara, Harlow
2017. december 18. 15:01 #2606
Taehyungina
Taehyungina
új tag
 
Státuszrest in peace, Kim Jonghyun. ♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.05.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 256120
Offline offline
nyugodj békében, Kim Jonghyun~ cray.gif
https://pbs.twimg.com/media/B7tFfPhCIAAJZ5-.jpg:medium
7 felhasználónak tetszik: Eunha, fathia, silenc, Dwaejitokki, forever.romanci, RoseYara, Harlow
2018. június 21. 12:22 #2607
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
2018. június 30. 19:03 #2608
- törölt felhasználó -    
Csak szerintem térel a DAY6 új MV-je a szokásostól ??
2018. július 08. 18:26 #2609
pporakoo
pporakoo
little euphoria
 
Státusztake my pressure to the moon, astronaut •
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.21.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 275
Azonosító: 261438
Offline offline
Idézet (fodor réka @ 2018.06.30. 19:03)
Csak szerintem térel a DAY6 új MV-je a szokásostól ??

Az előző "korszakot" már lezárták az "I Like You"-val, de nem baj az. Most kezdetét vette egy új időszak... wink.gif Szerintem nagyon jó lett ez az MV, és a dal is.
2019. május 09. 18:04 #2610
- törölt felhasználó -    
BLACKPINK heart.gif heart.gif heart.gif
BTS heart.gif heart.gif heart.gif
Twice heart.gif heart.gif heart.gif
NCT heart.gif heart.gif heart.gif
IZ*ONE heart.gif heart.gif heart.gif
SUNMI heart.gif heart.gif heart.gif
Red Velvet heart.gif heart.gif heart.gif
Itzy heart.gif heart.gif heart.gif
(G)I-DLE heart.gif heart.gif heart.gif
BIGBANG heart.gif heart.gif heart.gif
DAY6 heart.gif heart.gif heart.gif
IKon heart.gif heart.gif heart.gif
Momoland heart.gif heart.gif heart.gif
Ifinite heart.gif heart.gif heart.gif
LovelyZ heart.gif heart.gif heart.gif
WJSN heart.gif heart.gif heart.gif
MONSTA X heart.gif heart.gif heart.gif
Oh my Girl heart.gif heart.gif heart.gif
EXO heart.gif heart.gif heart.gif
GOT7 heart.gif heart.gif heart.gif
The Boyz heart.gif heart.gif heart.gif
Seventeen heart.gif heart.gif heart.gif
Wanna One heart.gif heart.gif heart.gif
CBX heart.gif heart.gif heart.gif
Super Junior heart.gif heart.gif heart.gif
Chungha heart.gif heart.gif heart.gif
Stray Kids heart.gif heart.gif heart.gif
Loona heart.gif heart.gif heart.gif
KATIE heart.gif heart.gif heart.gif
Fromis_9 heart.gif heart.gif heart.gif
ATEEZ heart.gif heart.gif heart.gif
2019. május 15. 11:25 #2611
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 15970
Azonosító: 261400
Offline offline
A Winner visszatért! yahoo.gif yahoo.gif heart.gif heart.gif
Ebben a borongós időben a srácokat receptre kéne írni rolleyes.gif wub.gif biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: forever.romanci, yuseong, Harlow
2019. június 10. 11:57 #2612
yuseong
yuseong
kliséhegy
 
Státuszquemadmodum gladius neminem occidit; occidentis telum est
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.06.02.
Hozzászólás: 3826
Csatolások: 6013
Azonosító: 272243
Offline offline
ki mit szól az ateez comeback-hez? ♥ team wave vagy team illusion?

1 felhasználónak tetszik: Harlow
2019. június 12. 11:56 #2613
- törölt felhasználó -    
Kedves k-pop rajongók!
Gondolom sokatokhoz eljutott a hír, hogy B.I a mai nap folyamán az Instagram-fiókján közzétett egy bejegyzést, melyben elnézést kért rajongóitól egyik pillanatról a másikra kirobbanó drogbotránya miatt. Végül hozzátette, hogy valóban próbált droghoz jutni (pontosabban LSD-hez) a nehéz időkben, de végül ez nem következett be, mert meggondolta magát! A YG Entertainment-el azonnali hatállyal felbontotta szerződését és távozott az vállalattól és egyben az iKON-ból is. IKONIC-ok világszerte összefogtak egy petíción belül Hanbinért. Kérlek, csatlakozzatok ti is!
1 felhasználónak tetszik: yuseong
2019. november 29. 12:26 #2614
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline

annyira fantasztikus az új album wub2.gif
4 felhasználónak tetszik: RoseYara, yuseong, Harlow, Pheebs
2019. december 05. 17:21 #2615
Bae Hee Yeon
Bae Hee Yeon
peαcнy
 
Státuszyou live in my head without a doubt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.11.
Hozzászólás: 9513
Csatolások: 28103
Azonosító: 189546
Offline offline
Visszatért CL is! heart.gif Az 'In the name of love' album megjelenésének pontos dátuma még ismeretlen. Az egyetlen dolog, amit biztosra lehet tudni, hogy az elkövetkezendő hetekben még négy dal fog megjelenni az albumról.
2 felhasználónak tetszik: yuseong, Harlow
2019. december 12. 20:23 #2616
Bae Hee Yeon
Bae Hee Yeon
peαcнy
 
Státuszyou live in my head without a doubt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.11.
Hozzászólás: 9513
Csatolások: 28103
Azonosító: 189546
Offline offline
Idézet (Bae Hee Yeon @ 2019.12.05. 17:21)
Visszatért CL is! heart.gif Az 'In the name of love' album megjelenésének pontos dátuma még ismeretlen. Az egyetlen dolog, amit biztosra lehet tudni, hogy az elkövetkezendő hetekben még négy dal fog megjelenni az albumról.


2 felhasználónak tetszik: yuseong, Harlow
2019. december 18. 10:41 #2617
Bae Hee Yeon
Bae Hee Yeon
peαcнy
 
Státuszyou live in my head without a doubt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.11.
Hozzászólás: 9513
Csatolások: 28103
Azonosító: 189546
Offline offline
Idézet (Bae Hee Yeon @ 2019.12.05. 17:21)
Visszatért CL is! heart.gif Az 'In the name of love' album megjelenésének pontos dátuma még ismeretlen. Az egyetlen dolog, amit biztosra lehet tudni, hogy az elkövetkezendő hetekben még négy dal fog megjelenni az albumról.



2021. február 26. 13:47 #2618
Bae Hee Yeon
Bae Hee Yeon
peαcнy
 
Státuszyou live in my head without a doubt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.11.
Hozzászólás: 9513
Csatolások: 28103
Azonosító: 189546
Offline offline
Ismét egy gyönyörű dallal tért vissza CL. heart.gif
2021. március 29. 13:54 #2619
heecasso
heecasso
樂-star
 
Státuszrun for roses
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.08.03.
Hozzászólás: 1128
Csatolások: 9910
Azonosító: 279781
Offline offline
2021. április 01. 12:44 #2620
heecasso
heecasso
樂-star
 
Státuszrun for roses
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.08.03.
Hozzászólás: 1128
Csatolások: 9910
Azonosító: 279781
Offline offline
1 felhasználónak tetszik: Harlow
132 oldal 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!