Starity

Daniel Radcliffe nem tartja magát jó színésznek

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. december 23. 20:10 #41
helgoca1994
helgoca1994
 
Státusz"When we hit our lowest point, we are open to the greatest change"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.26.
Hozzászólás: 577
Csatolások: 0
Azonosító: 159420
Offline offline
Nem tudom..nekem tetszett ahogy játszott a Harry Potterben..smileeee.gif
2011. december 23. 20:13 #42
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Nilo @ 2011.12.23. 20:02)
Én szeretem, nagyon. Jó színésznek tartom, több filmjéhez is volt már szerencsém, a következőt is várom. Nem hiszem, hogy csak  a két szép szeméért kapta meg a brodway-n a szerepeket, de az nem tagadhatjuk, hogy közere játszott a körülötte lévő hatalmas hírverés és népszerűsége is nyilvánvaló, amellyel a népet a színházba lehet csábítani. Egy picivel több önbizalom nem ártana neki.


Sok igazságot leírtál. Sok sztár van ezzel így. Michael Sheen, Jim Parsons, akik Broadway-en is fellépnek így vagy úgy, azért oda akármilyen magát művésznek nevező ember nem kerülhet be, függetlenül a hírveréstől. Ezt mindenki tudja, a napnál is világosabb, hogy miért mennek oly sokan színházba, mikor ilyen híres ember szerepel egy darabban. Tényleg szüksége lenne egy kis önbizalomra. Véleményem szerintem nemcsak Danielnek van elege a HP-ban való hasonlítgatáshoz és a skatulyához, sokan elkönyvelték, hogy a HP-ben nem alkotott szinte semmi érdemlegeset, az pedig -mint mondtam- nem az ő hibája. Nem tudom tudod-e, hogy Daniel apjának van egy műsora az egyik nem magyar nyelvű rádión és minap igazán érdekes dolgot mondott a fiával és a Broadway-jel kapcsolatban. Nagyon megrázó volt. Hallottad esetleg?
2011. december 23. 20:36 #43
rachella
rachella
EchelonMuserGlambert
 
Státusz“Menj az utamból! Elhasználod az oxigénemet!” /Száll a kakukk fészkére/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.11.
Hozzászólás: 1591
Csatolások: 0
Azonosító: 147043
Offline offline
Jó színésznek, jó színész. thumbsup.gif
Azért azt nem mondanám rá, hogy ő minden idők legkiemelkedőbb, legtehetségesebb színésze. De még bizonyíthat, és akár azzá is válhat. biggrin.gif
2011. december 23. 20:40 #44
- törölt felhasználó -    
nem is igaz!! egyik legjobb színész akit ismerek = DDD
2011. december 23. 20:44 #45
Piros0817
Piros0817
gonosz taemint törpe™
 
StátuszHappy Hunger Games and may the odds be ever in your favour.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.06.
Hozzászólás: 1926
Csatolások: 6457
Azonosító: 70950
Offline offline
Érdekes, személy szerint nagyon szeretem Dan-t, rendes ember és jó színész, ami a mögötte álló filmek is mutatják. Szerintem nem ártana neki egy nagy adag önbizalom, igaz teljességgel megértem, hogy fejlődni akar, ami jó, mert ebből is látszik, hogy szereti azt amit csinál, igaz, mint mindennek, ennek is vannak árny oldalai. Sajnálom, amiért sokan bántják, mert szerintem ha van valaki, aki fiatal színész, akkor pont ő nem érdemli meg. szerintem. Persze ízlések és pofonok. Én már csak annyit mondanék, hogy kitartás Dan! smileeee.gif
2011. december 23. 20:48 #46
Kokonuth
Kokonuth
visszatérő vendég
 
Státusz~Aoi, aoi ano sora...~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.03.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 12
Azonosító: 146549
Offline offline
ophely88: nagyjából leírtál mindent, ami bennem megfogalmazódott a cikk olvasása közben.
Sajnálom szegényt, amiért bő egy évtizeden keresztül igyekezett eljátszani egy szerepet, mely egyben volt számára áldás és átok is. Áldás volt, mert világhírnévre tett szert, de milyen áron? :/ Egyik legrosszabb tulajdonsága az embernek, hogy előítéletes és ebből kifolyólag kasztokba sorolja a kedvenceit, ez az egyik legnagyobb hátulütője egy filmsorozat színészeinek.

Egyébként mit mondott az apja? Nem írnád le, kérlek? smileeee.gif
2011. december 23. 21:07 #47
eva tarko
eva tarko
єxpєc†o pα†ronum™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 2148
Csatolások: 7196
Azonosító: 114770
Offline offline
Szerintem pedig nagyon jó színész és ez csak azt mutatja, hogy nem beképzelt és öntelt, mint egyesek. smileeee.gif
2011. december 23. 21:16 #48
- törölt felhasználó -    
Hülyeségeket beszél! Fantasztikus színész! <3
2011. december 23. 21:38 #49
moonprincess94
moonprincess94
Diva
 
StátuszShine bright like a diamond!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 1544
Csatolások: 31
Azonosító: 134163
Offline offline
nos, úgy tűnik egyetértünk, Potter... egyébként mi az, hogy a legtöbben miatta nézték a filmet? kétségtelen, hogy a legtöbben a sikerkönyv miatt nézték... és már nem azért, de sok nála jóval tehetségesebb színész is helyet kapott a filmben. hadd ne kelljen felsorolnom a neveket.
1 felhasználónak tetszik: Kokonuth
2011. december 23. 21:39 #50
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Kokonuth @ 2011.12.23. 20:48)
ophely88: nagyjából leírtál mindent, ami bennem megfogalmazódott a cikk olvasása közben.
Sajnálom szegényt, amiért bő egy évtizeden keresztül igyekezett eljátszani egy szerepet, mely egyben volt számára áldás és átok is. Áldás volt, mert világhírnévre tett szert, de milyen áron? :/ Egyik legrosszabb tulajdonsága az embernek, hogy előítéletes és ebből kifolyólag kasztokba sorolja a kedvenceit, ez az egyik legnagyobb hátulütője egy filmsorozat színészeinek.


Ez egy nagyon szemét húzás, egyetértek. Sajnálom a kiscsávót, mert ő sem érdemli meg a skatulyát, azt pedig végképpen nem, hogy egy elcseszett film miatt rossznak hívják. Ez persze a hírnévvel jár és mindigis lesznek emberek, akiknek nem fog az tetszeni, amit csinál, de amíg az ember kritikusokra hallgat és képtelen őszinte véleményt alkotni, eldönteni valakiről (akár több film megnézése után), hogy képes-e többre is az illető, mint betanult mondatok előadása, addig veszett fejsze nyele. Nem csak skatulya, de le is húzzák, mint a többi gyereksztárt, ami sajnálatos ám együtt kell élni ezzel. Fontos az önkritika, úgy látom jól kezeli a helyzetet, remélem ez ad majd neki erőt, kitartást a jövőben. Ámen.

Idézet (Kokonuth @ 2011.12.23. 20:48)
Egyébként mit mondott az apja? Nem írnád le, kérlek? smileeee.gif


De, szívesen. Daniel azért válaszotta a Broadwayt, mert szeretetett volna visszatérni a színpadra, rengeteg időt töltött kamerák előtt és hiányzott neki a 'színpad levegője'. Karrierjét is szem elől tartotta. Akkor még volt egy két kisebb projekt mellette, de mivel ez volt Harry karakterétől a legkülönbözőbb, ezt választotta. Nem is tudtam amíg az apja nem mondta, hogy több projekt iránt is érdeklődne, Amerikában, hiszen szülőhazájában van mit csinálnia, ám az amerikai ügynöke sehová sem tudja bepaszírozni, mert odakint figyelembe veszik az ott készült kritikákat ( nála negatív), kinézetet (nekik ugyebár nem megfelelő). Ügynöke hiába kopogtat az ajtókon, ajánlatok nem nagyon vannak (eddig sem volt nagyon miből válogatni), casting nélkül mondják neki, hogy nem megfelelő a szerepre. A Broadwayre ugyan castingolták de oda nála ismertebbek is pályáztak, am azért adták neki a szerepet, mert külsőleg ő felelt meg külsőleg leginkább a lusta, kapzsi, beképzelt karakter megformálására. Erről messziről süt, hogy burkolt jelentése van és a színdarab (How to succed without even trying) kritikái között olvasni, hogy ebből a műből soha ennyire a főszereplőt lebutító, elcsúnyító és őrültté tévő darab még nem készült. Itt is lehúzták és Daniel már végképpen nem tudja, hogy mennyire teperjen, mit csináljon már, hogy ne hasonlítgassák Harryhez és húzzák le amiatt, ajánlatot alig kap, bizonyítani nem tud, akármennyire is szeretne. Ördögi kör. Az ember azt hinné, hogyha másnak nem, Danielnek akad munka de hogy még vele is így bánnak odakint az számomra újdonság volt. Valamiért nem gondoltam, hogy egy gagyi popcorn filmbe sem kell senkinek, csak remélem, hogy a Woman in Black megváltoztatja legalább a józaneszű emberek véleményét, akik hajlandóak elvonatkoztatni, némely emberekkel ellentétben dry.gif Én attól függetlenül azt mondom, amit gondolok, nem láttam a darabot és nem feltétlenül hiszek a kritikusoknak, láttam egy két filmben és az akkori korához képest meggyőzött vagy ha csak a Disney Chanel szereplőihez hasonlítjuk már ahhoz képest is elég kiemelkedő. 110.gif Még annyit fűznék hozzá, hogy szerintem a komédiás oldlaát kellene erőltetni, erős komikus oldala van, ami néhány tévés szereplésből lejött nekem, azt kellene nyomatnia, de azért sem okolom ha nem óhajtja a nevét adni valami idióta amerikai vígjátékhoz, a hazájában próbálkozik ezzel és értik, szeretik ezt az oldalát, de manapság egy színésznek az már kevés, ha csak a szülőhazájában ismerik el. Abszolút nem irigylem a gyereket, nem is tudom hogy nem változott szinte semmit mikor ekkora rajta a nyomás és a média így vélekedik róla (ahogyan általában a gyereksztárok végzik) 110.gif
1 felhasználónak tetszik: Kokonuth
2011. december 23. 21:40 #51
Almáspite
Almáspite
visszatérő vendég
 
StátuszHarry Potter <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.21.
Hozzászólás: 226
Csatolások: 0
Azonosító: 141311
Offline offline
Pedig jó színész biggrin.gif
2011. december 23. 22:05 #52
- törölt felhasználó -    
Nem rossz színész.
2011. december 23. 23:04 #53
TbRéku
TbRéku
új tag
 
StátuszTell the devil I said "Hey" when you get back to where you're from
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.05.
Hozzászólás: 2108
Csatolások: 62
Azonosító: 157537
Offline offline
Szerintem nagyon jó színész és igazán nem kéne magában kételkednie!Fiatal, még annyi filmben szerepelhet és bizonyíthatja be, hogy igen is jó színész.Ott áll előtte a nagy élet csak ki kell használnia .(:
2011. december 23. 23:50 #54
corny4
corny4
DramaQueen™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.25.
Hozzászólás: 1930
Csatolások: 1127
Azonosító: 156487
Offline offline
hát szerintem jó színész smileeee.gif

lehet hogy azért érzi magát úgy hogy nem jó színész mert meghallgatja és elolvassa a sok kritikát ohmy.gif
nem sok mindenki jut el a Broadway-ig, jó biztos a Harry potter közrejátszhatott erre, de ha annyira rossz lenne csak nem vették volna fel, hisz a Broadway az egyik leghíresebb színház a világon és most bocs Kristen Stewart fanok, de őt vagy hasonló színészeket nem biztos hogy felvennének.. ( most ő jutott eszembe példának )
amúgy is azért vetkőzött hogy kimásszon a A HP skatulyából és nem csak ő tette meg!
2011. december 24. 06:43 #55
loveliz
loveliz
arnyvadasz
 
Státuszorokke, es tovabb...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.02.
Hozzászólás: 2146
Csatolások: 2
Azonosító: 157207
Offline offline
szerintem meg nagyon jó színész. biggrin.gif
2011. december 24. 08:10 #56
missyanikó7
missyanikó7
Huncutka™
 
StátuszCranilla:Körülötted mindenki hülye csak te vagy okos :D :D :D
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.06.08.
Hozzászólás: 1233
Csatolások: 42
Azonosító: 152541
Offline offline
Szerintem elég jó színész....smileeee.gif
2011. december 24. 08:26 #57
iloveu2
iloveu2
ATL shawty ♥.
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 2615
Csatolások: 0
Azonosító: 139671
Offline offline
eva tarko egyetértek smileeee.gif
2011. december 24. 09:24 #58
- törölt felhasználó -    
szerintem jó színész...bár a Harry Potter filmeket nem annyira néztem meg...szerintem van tehetsége smileeee.gif
2011. december 24. 09:38 #59
zsanata
zsanata
muse.
 
StátuszAll I want is the taste that your lips allow...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.22.
Hozzászólás: 4024
Csatolások: 213
Azonosító: 125662
Offline offline
Ez hülyeség...Szerintem nagyon jó színész, bár még csak a Harry Potter-ben láttam, de ott nagyon jó volt! wink.gif
2011. december 24. 10:32 #60
- törölt felhasználó -    
Az tény, hogy nem profi, de jó színész. Viszont a Harry Potter legutolsó részében már olyan unalmas volt az alakítása, hogy csak na think.gif Szeretem Danielt, de annyira beskatulyázták, hogy nem tud kibontakozni. Bárhova megy, Ő lesz 'Harry Potter', és nem Daniel Radcliffe. Semmi bajom sincs Dan teljesítményével, de nem adnak neki teret. Kapott a Broadway-en szerepet, és mivel reklámozták a darabot? "Főszerepben Daniel Radcliffe, a Harry Potter sztárja." Oké, Daniel mindent ennek a filmsorozatnak - és J.K. Rowlingnak - köszönhet, de elég volt a beskatulyázásból. Lassan fél éve, hogy nálunk leadták az utolsó részt, és az emberek nem bírnak továbblépni. Daniel nem rossz színész, csak kéne neki egy jó lehetőség, hogy ne Harry Potterként ismerjék élete végéig.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok