Starity

Betegsége miatt hízott VV Zsófi

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. január 02. 21:36 #61
Kokonuth
Kokonuth
visszatérő vendég
 
Státusz~Aoi, aoi ano sora...~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.03.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 12
Azonosító: 146549
Offline offline
Idézet (Juanita @ 2012.01.02. 19:34)
Ezért miért kell le hülye tyúkozni valakit? 110.gif 
Jó, igaz, hogy felelőtlen dolog nem elmenni az orvoshoz ha valami baj van, de ez még nem jelenti azt, hogy le kéne hordani őt a sárga földig dry.gif 
Jobbulást kívánok Zsófinak!



Én az ilyen embert nem felelőtlennek hívom, hanem evolúciós zsákutcának. Most mondd azt, hogy nincs igazam, mikor azt mondom, hogy ostoba az az emberi egyed, akinek kb. 20-24 alkalom alatt sem jön meg a havi ciklusa, évekig halogatja az orvoshoz menetelt, veszélybe sodorva ezzel a saját egészségét. Mi van, ha egy tumor okozza? Egy rossz indulatú? Ha lett volna esze a Szöszibabának, akkor már a 2-3. kihagyás alkalmával elspurizik a dokibához, és nem VV-villázik vagy a rágógumiján nyammog.
Mondanám, hogy hidegen hagy a dolog, de nem vagyok kegyetlen, egyszerűen csak falnak tudnék menni az ilyen igénytelen, végtelenül hanyag emberektől.
A sárga földig való lehordást pedig cáfolnám, azt ellenben mégsem várhatod, hogy vállon veregessem Zsóficát emiatt... unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2012. január 02. 21:37 #62
- törölt felhasználó -    
Ez tényleg nagy ostobaság volt. De szerintem inkább orvoshoz kellett volna fordulni, ahelyett, hogy bemegy villába (aminek egyáltalán nem volt értelme) és az egészségével törődnie... De azért jobbulást neki.
2012. január 02. 23:07 #63
- törölt felhasználó -    
Idézet (amy72 @ 2012.01.02. 19:29)
"Nem azért, de mondjuk a menstruációmról én sem szívesen beszélek más embernek. Neked nem undorító azt ecsetelni, hogy most éppen folyik ki a hüvelyéből vér vagy sem? Nem azért, de valóban elég primitív téma. Nekem is vannak kedvenceim, és, ha beteg, akkor jobbulást, de konkrétan kiteregetni a nőgyógyászati magándolgait... Nekem is elég undi, nem azért.

Ha megnézted volna a videót, akkor látnád, hogy ő sem szívesen válaszol ezekre az indiszkrét kérdésekre.

Kérem szépen, ha valamit nem akarok, akkor közlöm, hogy nem kívánok válaszolni a kérdésre. Vagy esetleg stukkert szegeztek volna a fejéhez? Tilasnak abban igaza van, hogy a nőgyógyász nem teregetheti ki a gondjait, a hippocratesi eskü miatt. Igen, tényleg nem akarta kiteregetni a magánéletét. unsure.gif A vévé és a rágcsigumi után a kutya sem foglalkozik vele, ezért kell valami. De konkrétan vagy tényleg kacsa, vagy tényleg ennyire igénytelen. Akkor pedig én is meg tudom tapsolni. Én is kislány korom óta menstruálok, te és érdekes módon naptárba vezetgettem a napokat, hogy mikor és hogyan jön meg. De, hogy az anyjának sem tűnt volna fel, hogy nem fogy a tampon?! Számomra hihetetlennek tűnik amúgy az egész sztori. Nem azért, de milyen petefészek vagy méhbeli elváltozásai lehetnek, ha nem történt két éven keresztül tüszőérés?! Ember, az ilyet kezeltetni kell, mert nem csak, hogy gyereket nem szülhet, hanem az is lehet, hogy belehal. Igen, éljen Magyarország celebjei! De így utólag belegondolva, tényleg lehet, hogy kamu. Sebaj, szerdán biosz fakt, megkérdezzük a biosz tanárnőt, mert erre már én is kíváncsi vagyok... blink.gif
1 felhasználónak tetszik: AmyVie
2012. január 02. 23:29 #64
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (amy72 @ 2012.01.02. 19:23)
"Most komolyan oda jutottunk, hogy arról beszélünk, hogy VV Zsófinak két éve nem volt havija?  Ez csak szerintem gusztustalan? Ha következő hónapban végre megjön neki, akkor a Blikk főoldalon hozza le, mint a világ nyolcadik csodája, és az ország egy emberként fog ujjongani a hír hallatán??? "   

Igen, hogy őszinte legyek, ez tényleg csak szerinted gusztustalan. Itt két lehetőség áll fent: 
1. fiú vagy
2. még nem jött meg

Ez egy normális dolog, és ha Zsófi egy ilyen betegségben szenved, akkor azt nagy pärasztság 'gusztustalannak' nyilvánítani.

Nem bírom Zsófit, de jobbulást ^^

Mivel ez nekem szól:
1. Nem fiú vagyok.
2. Zsófikával ellentétben ezeket a dolgokat nem kívánom senkivel sem megosztani, mert csak rám tartozik!

Harmadszor pedig csak hogy tisztázzuk, arra írtam hogy gusztustalan, hogy egy nőgyógyász helyett egy ótvär netes tévé riporterének ecseteli, hogy neki bizony két éve nem jött meg. Hogy lehet ennyi esze egy felnőtt (???) nőnek? De a nőgyógyász után az agyát is megvizsgáltathatná. Mondjuk két hasonlóan primitív interjú között.

A véleményem továbbra is ugyanaz, mint az előző hozzászólásomba. Ilyenről az ember nem beszél nyilvánosan, mert nem odavaló a téma.
1 felhasználónak tetszik: Kokonuth
2012. január 03. 01:15 #65
Kokonuth
Kokonuth
visszatérő vendég
 
Státusz~Aoi, aoi ano sora...~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.03.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 12
Azonosító: 146549
Offline offline
szavy:

Érdekes, hogy fiúnak nézett a rózsaszín női jel ellenére is a képed mellett és a neved alatt, ami szintén női létre utal... smileeee.gif

Már elnézést, hogy közbeavatkoztam, csak ezen nehéz volt csak úgy tovább siklani. wink.gif
2012. január 03. 09:47 #66
beus1985
beus1985
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.02.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 166472
Offline offline
Kedves Holly Keller!
A cikkből nem derül ki konkrétan a betegség, de én a PCOS-re gondolok. Olvass utána a neten. Nők körében sajnos népbetegség. Az egyik tünete valóban a rendszertelen havi ciklus. Sokan (köztük én is) akkor jönnek rá a betegségre, amikor babát szeretnének. A fogamzásgátló előidézett vérzést, de attól még nem volt peteérésem, és ez akkor élesedett ki, amikor abbahagytam a bogyót. Szóval senki ne ítélkezzen. Tény, hogy tényleg nem kellett volna évekig várnia.
2012. január 03. 14:34 #67
kitty.14
kitty.14
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.03.
Hozzászólás: 1046
Csatolások: 0
Azonosító: 124080
Offline offline
Én sem bírom Zsófit de jobbulást neki. smileeee.gif
2012. január 03. 15:37 #68
- törölt felhasználó -    
Idézet (beus1985 @ 2012.01.03. 09:47)
Kedves Holly Keller!
A cikkből nem derül ki konkrétan a betegség, de én a PCOS-re gondolok. Olvass utána a neten. Nők körében sajnos népbetegség. Az egyik tünete valóban a rendszertelen havi ciklus. Sokan (köztük én is) akkor jönnek rá a betegségre, amikor babát szeretnének. A fogamzásgátló előidézett vérzést, de attól még nem volt peteérésem, és ez akkor élesedett ki, amikor abbahagytam a bogyót. Szóval senki ne ítélkezzen. Tény, hogy tényleg nem kellett volna évekig várnia.

Oké, rendben, én ezt aláírom, hogy van ilyesmi betegsége. Nem is azzal van némi kivetnivalóm, hanem azzal, hogy két évig várt?! Én agyvérzést kaptam volna akkor is, ha egyszer nem jön meg, nem 24 hónapon keresztül! Ember, gondolkozz azért, mert ennek a csajnak nincs kint a négy kereke! Normális ember ilyet nem csinál, csak úgy mondom. No, de a betegséget nem lehet felfedezni a fogamzásgátló előtt? Ha valakinek ilyen súlyos hormonzavarai vannak, akkor igen is tessék nem csak egy nőgyógyászt felkeresni, hanem mondjuk meglátogatni az endokrinológiát is! Én is, most szenvedek, nekem vércukor problémáim vannak, hol alacsony, hol magas és érdekes módon megyek ide, megyek oda, ilyen meg olyan vizsgálat, századik vérvétel, mert mondjuk van eszem és tudom, hogy ez a saját egészségemre is mehet. Egyszerűen hihetetlen, hogy valaki elhanyagolja saját magát, mert én, mint hátköznapi ember, igen, ideges vagyok, hogy mi okozhatja a vércukor problémáimat. Normális esetben ezt teszi egy normális ember, akit érdekel is egy csipetnyit az egészsége. Szóval ezt nekem ne próbálja megmagyarázni senki, mert, hogy szegényke beteg. Más ember első pár hónap után kórházak tömkelegét képes felkeresni, csak csináljanak vele valamit és gyógyítsák meg. Bár a sztori valóban sánta, mert elvileg a csaj most kezdett el fogamzásgátlót szedni, amit a szervezete nem bírt, emiatt volt állandóan rosszul. Szóval az, hogy két éve nem történt tüszőérés... ha igaz a sztori, akkor örülhet annak, ha nem lesz meddő. Sajnálni? Nem tudom. Megérteni? Részben a betegségét meg tudom, de a felelőtlenségének és a nem törődömségét nem. Ez konkrétan a saját hibája. Megérteni sem tudom azt, hogy egy nő, hogy nem figyelhet erre a dologra. Áhh, végülis mit várjon tőle az ember? Inkább bement a vévévillába bazári majmot csinálni magából, majd vinnyogni egy sort a rágcsigumiról. Komolyan, azok tényleg fontosabbak voltak, mint akár egy életmentő műtét vagy éppen kivizsgálások hada. Miért is vagyok ennyire kiakadva? IQ hiányos a csaj, még hozzá nem is kicsit. Ja, és azt csak úgy mondom, hogy a fogamzásgátlónál a hízás is általában akkor szokott megjelenni, amikor az adott hormontabletta számodra nem a megfelelő. Tehát valószínűleg a nőgyógyász is eltolta és nem a megfelelő hormon mennyiségű fogamzásgátlót írta fel neki. Bár most már én is kezdem úgy érezni, hogy ez az egész reklámfogás. Benne akar lenni a médiában, de úgy, hogy nem ért tulajdonképpen semmihez sem. És így belegondolva tényleg elég primitív éppen arról társalogni, hogy neki van-e mensese vagy sincs. Ez valóban ez olyan dolog, amit akkor sem mondanék el senkinek sem, ha az életem függne rajta. Őt sem kötelezte senki sem. Szerintem meg túlzásba vitte a tömegnövelőket, mert mindenki azért szólta meg, hogy milyen sovány. Most pedig előállt azzal, hogy ő két éve nem menstruál, így okot ad arra, hogy miért lett a 40 kilójából közel 60 kiló. Ha azt mondja, hogy fél évig nem jött meg neki, akkor az még hihető. De, hogy 24 hónapja?! Ott belül nagyon, de nagyon komoly hormonális zavarok lehetnek. Nem csak az ösztrogénje, de valószínűleg a sárgatesthormonjai is megbuggyantak. Ami eredményezhette a prolactin túltermelődését is. Lehet, akár cukorprobléma is! Húgomnak ugyanez volt a baja, csak úgy mondom! Rendszertelen havi cilusai voltak, hol megjött, hol nem és hihetetlenül meghízott. Mint kiderült a hasnyálmirigy teljesen másképp bontja le, illetve raktározza el a cukrot. Csak úgy megsúgom, akár ettől is felszedhetett plusz 20 kilót, hogy ne csak a mentsruációs betegségeken lovagoljunk. Bármi előidézhette nála, és enyhén túlzásnak tartom ezt a 24 havi kimaradásos menstruációs ciklust, még az is lehet, hogy lódított egy kicsikét. Ahogy hormonzavarok, így akár vércukor probléma vagy a túlzott stressz (adrenalin) is kiválthatta. Annyi kiváltó okot lehet találni és a PCOS például pont egy olyan betegség, ami nem csak a menstruációs ciklus kimaradásával jelentkezik, hanem valami feltűnőbb, de eltérő tünettel is felfedezhető. Ha valaki ezt nem veszi észre, akkor úgy érzem, hogy nem figyel oda kellően a saját egészségére és testére, és megint csak az igénytelenséghez és a hanyagsághoz lyukadunk ki. Amíg én sem látok vizsgálati papírt, addig nem tudnám megmondani, hogy mi baja van, de nonszensz az, hogy előbb megy egy 18-19 éves buta kis csitri a villába, majd onnan a lemezsútidóba, valamint klipet forgatni, mint az, hogy elmenjen és kivizsgáltassa magát. Anno nem éppen úgy nézett ki, mint akinek lenne bármi baja is...
2 felhasználónak tetszik: AmyVie, Luckie
2012. január 03. 16:04 #69
Veres_Brigitta
Veres_Brigitta
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.03.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 152250
Offline offline
szornyen neztt ki ! pfuj
2012. január 03. 16:29 #70
PankaaFruit
PankaaFruit
 
StátuszÚj adatlap,kis változás de annál jobb:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 528
Csatolások: 94
Azonosító: 138629
Offline offline
Úhh...szörnyen néz ki..:/
2012. január 03. 19:33 #71
NinaDobreva
NinaDobreva
visszatérő vendég
 
StátuszDelena Forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 141
Csatolások: 1
Azonosító: 158416
Offline offline
Nem szeretem ezt a csajt, de sajnálom!
2012. január 03. 21:47 #72
- törölt felhasználó -    
Szegény :/ Ezért nem kéne őt bántani sad.gif
2012. január 04. 16:16 #73
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Fú, őt hogy utálom, megérdemli, tőlem meg is dögölhet, halálra is hízhat -.-" Most mindenki hogy sajnálja, remélhetőleg csak szánalomból
2012. január 04. 19:28 #74
Kicsilány16
Kicsilány16
♡イαяα♡
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.06.
Hozzászólás: 1826
Csatolások: 421
Azonosító: 146753
Offline offline
Sajnlom szegényt:/ Szép dolog, hogy segíteni akar már lányokon is e miatt, de lehet, hogy más is áll még a dolgok mögött...
2012. január 04. 19:46 #75
- törölt felhasználó -    
Ezt inkább magadnak kellett volna megtartanod.
2012. január 05. 15:29 #76
allisynfan
allisynfan
 
StátuszMost éppen nagyon boldog vagyok mert csupa jó jegyem van.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.16.
Hozzászólás: 535
Csatolások: 0
Azonosító: 153075
Offline offline
Szegény Zsófi én nagy rajongója vagyok gyógyulj meg mihamarabb.
2012. január 05. 18:02 #77
- törölt felhasználó -    
Hát szerintem azért nincs minden harmadik lánynak ilyen problémája...
2012. január 05. 18:08 #78
moonprincess94
moonprincess94
Diva
 
StátuszShine bright like a diamond!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 1544
Csatolások: 31
Azonosító: 134163
Offline offline
két évig nem jött meg neki, és ahelyett, hogy orvosolta volna a dolgot, bement a villába...
-.-"
2012. január 06. 15:52 #79
Citu
Citu
visszatérő vendég
 
StátuszKérdezz-felelek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.07.
Hozzászólás: 176
Csatolások: 0
Azonosító: 161761
Offline offline
gyógyuljon meg hamar .
2012. január 06. 17:02 #80
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Hmmm...nem tudom,de olvastam olyat,hogy azért hízott meg,hogy bebizonyítsa...anorexiásan a legszebb...És most nesztek,itt vagyok dagadtan!
De ha valóban ez áll a dolog mögött,akkor mondta volna előbb....De moonprincess94-nek is igaza van...ahelyett,hogy orvoshoz ment volna--->villa.Gratulálok!Látszik milyen hülye...nem megy el orvoshoz,pedig gondja van,és a villában köt ki,mint minden hülye...
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok