Starity

Skins USA – mi a helyzet veletek?

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 25. 15:57 #41
Eszter655
Eszter655
asylum
 
Státuszfilozofálok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.29.
Hozzászólás: 6256
Csatolások: 679
Azonosító: 134102
Offline offline
Én csak néhány részt láttam, de az tökéletes koppintás az angol Skinsről. 110.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. április 25. 18:09 #42
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2012.04.24. 20:25)
Gondolom fogyóban a kreatív emberke, vagy aki van, annak olyan a szerződése, hogy stipi-stopi másnak rohog.gif 
Igazából nekem aalapjáraton azt képtelen bevenni a gyomrom, hogy van egy film vagy egy sorozat - mindegy - és 1-2 év múlva remake. Mi a szärnak? Ha 20 év múlva feldolgozzák azt mondom oké, mert 20 év az mégis 20 év, felnő egy generáció, a következőnek meg a természetből fakadóan ciki a 20-30 évvel ezelőtti film/sorozat - persze kivételek vannak (szerencsére szép számmal). 
A másik magyarázat hogy rettentő sok a pénzük, elég csak ránézni a mozik műsorára: a filmek 90%-a vagy folytatás, vagy remake - ez a tipikus húzzunk le mindenről annyi bőrt amennyit csak lehetséges.
Mondjuk én megoldom, színész miatt nézek filmet - ebből fakadóan amerikait igen keveset. Inkább átszoktam a "hazaira", vagyis az európaira, azok legalább nem butított változatok.


Nem csak az a baj, hogy sok a pénzük és kreativitás nulla, hanem azis, hogy annak ellenére teszik, hogy egy sorozatot egy rész után is el lehet kaszálni. Tudok olyan amcsi remakeről, ami az Egyesült Királyságban (eredeti) 18 évadig húzta, az amcsiknál pedig az első rész 40 perces műsoridő 23-ik percében telefonáltak a színészeknek, hogy kasza. Huszonhárom. unsure.gif
Jómagam sem értem miért dolgozzák fel azt, ami nem is régi, szerintem azért mert kezdenek kifogyni az ötletekből. A Skins UK most éli a 7-ik vagy 8-ik évadát és ez lesz a befejező széria, az amcsit kaszálták mert gyenge lett és idegesítette a begyepesedett népek egy részét.
Eddig úgy volt, hogy csak azt lehetett feldolgozni, ami már véget ért vagy ha a sorozat készítői maguk ajánlják fel a jogokat de mostmár ravaszak nagyon, mert 10 vagy több éve véget vetett műsorokat dolgoznak fel vagy olyan sorozatokat, amik alapból könyvadaptációk. Legutoljára azzal húzták ki nálam a gyufát, hogy lenyúlták a BBC Sherlock Holmes sorozatát. dry.gif Kérték tőlük a jogokat de a BBC megtagadta, erre kiválasztottak egy brit színészt a főszerepre és Lucy Liut Watsonnak. Sir Conan Doyle forog a sírjában. 110.gif Rehabról jön ki mindkettő és haverok lesznek, együtt nyomoznak majd. És ez csak egy sorozat, a többit is elbutítják. Az amerikai Skins úgy nézett ki, mint egy rossz paródia vagy pár rajongó, akik újraforgatják a sorozatot, a saját módjukon. 110.gif
2012. április 25. 18:42 #43
Rekahhh
Rekahhh
яεçкłεѕѕ™
 
StátuszI'm so happy, 'cuz today I found my friends, they're in my head.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 2997
Csatolások: 15
Azonosító: 124407
Offline offline
Mindenből kell egy amerikai verzió, de ez nem feltétlen lesz sikeres. Nekem néhányuk nagyon szimpatikus volt, bele-bele néztem a sorozatba, főleg személyes okok miatt(barátnőm szinkronizált benne). Szóval felesleges volt és sz*r is. Az angol ezerszer jobb.
2012. április 25. 19:37 #44
Blondie.Star
Blondie.Star
visszatérő vendég
 
StátuszMindenki egyszer lehet igazán szerelmes!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.27.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 141807
Offline offline
mindig is az angol lesz a legjobb! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. április 27. 14:43 #45
Clare Salvatore
Clare Salvatore
visszatérő vendég
 
StátuszSo much Series.. ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.27.
Hozzászólás: 362
Csatolások: 0
Azonosító: 132058
Offline offline
Én jobban szeretem ezt a változatot, mint az "eredetit". Valahogy szimpatikusabbak a szereplők. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2012. április 27. 15:37 #46
- törölt felhasználó -    
én szerettem ezt a sorozatot.Kár,hogy vége lett.
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2012. április 27. 15:44 #47
- törölt felhasználó -    
Felesleges azon vitatkozni, melyik volt a jobb, mert mindenkinek más tetszik!
A kérdés az volt, h mi van manapság a sorozat szereplőivel, nem pedig, h az angol jobb-e, vagy az amerikai teljes egészében koppintás volt-e. Nekem is jobban tetszett az amerikai verzió, pedig mindkettőt láttam!
2012. július 01. 20:25 #48
- törölt felhasználó -    
Én szeretem ezt a sorozatot, akárcsak az angolt smileeee.gif Tényleg volt pár hasonlóság a két sorozat első évada közt, de szerintem ezt a Skins USA elé nem lehet úgy leülni és megnézni, hogy "Hú, ez biztos koppintása az angol Skinsnkek". Különben nem veszitek észre a különbségeket wink.gif
2012. augusztus 21. 16:58 #49
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Én nem mertem belenézni, de a hallottak és olvasottak alapján egy nagy semmi az eredeti sorozathoz képest. Az UK verzió tökéletes, szóval aki megpróbálja feldolgozni... azt őszintén sajnálom, de nem fog nagy sikert aratni. A Skins USA a legjobb példa erre.
2012. december 23. 17:21 #50
- törölt felhasználó -    
Attól függetlenül még megnézheted, mert az igaz, hogy az első rész az tökéletes másolat, de amúgy sok a különbség a két sorozat között! Nem kell mindig, mindenben másra hallgatni wink.gif

Idézet (Catherine @ 2012.08.21. 16:58)
Én nem mertem belenézni, de a hallottak és olvasottak alapján egy nagy semmi az eredeti sorozathoz képest. Az UK verzió tökéletes, szóval aki megpróbálja feldolgozni... azt őszintén sajnálom, de nem fog nagy sikert aratni. A Skins USA a legjobb példa erre.
2012. december 26. 23:02 #51
gyurmiiiii
gyurmiiiii
 
StátuszA kiabálásnál a mosolygós irónia sokkal kegyetlenebb fegyver.;))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.16.
Hozzászólás: 504
Csatolások: 97
Azonosító: 149380
Offline offline
Én nagyon imádtam az US változatot, nagyon örülnék, ha csinálnának 2. évadot is, még nem láttam a britet, de szeretném meg nézni, azt hiszem, hogy hamarosan időt fordítok majd rá!
2013. július 30. 19:27 #52
- törölt felhasználó -    
gyurmiiii!
Nem lesz második évad, pont azért, mert sokan pattogtak, h ez csak egy olcsó koppintás volt, holott rengeteg mindent másképp csináltak meg. Én se bánnám, ha lenne még egy évad biggrin.gif
De az angolt mindenképp nézd meg! Érdemes wink.gif
2016. augusztus 11. 04:04 #53
Miss.Vicious
Miss.Vicious
 
StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 962
Csatolások: 0
Azonosító: 213748
Offline offline
Hát nem akarok bunkó lenni vagy valami ilyesmi ,de szerintem a Skins US egy nagy darab kaka azt hinné az ember ,hogy ha legalább koppintás az egész ,akkor jobb jelenetek lesznek benne esetleg igzgalmasabb lesz ,de nem épp ,hogy rosszabb lett nem is kicsit. A Skins UK-hoz képest semmi az UK-nak meg van a feelingje vagy ,hogy mondjam ,de esku ezen eluntam magamat.. :S Pedig a Skins UK-ot tobbszor is megnéztem és még mindíg nem tudtam megunni. ><
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!