Starity

Reszkessetek rosszfiúk! - A coloradoi lövöldözés hatása

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 29. 21:18 #41
esszti
esszti
persona non grata
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.15.
Hozzászólás: 1350
Csatolások: 0
Azonosító: 177910
Offline offline
Szerintem ez 1 rossz lépés lenne. Bele sem gondolnak abba, h mi lenne ennek a következménye... Mert h jó az biztos nem... Teljesen elveszne az izgalom a filmekbol és lapos lenne a sztori. Szóval nem a filmeket kéne okolni, hanem mongyuk figyelni a biztonságra.. És ilyen elmebetegek mindig is lesznek.
2012. július 29. 21:39 #42
Plume
Plume
 
StátuszValar morghulis
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 90
Azonosító: 176589
Offline offline
Ha annyira beleképzelik magukat a szerepbe, akkor menjenek cosplayre. Az értelmes emberek nem, ismétlem nem gyilkolnak.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. július 29. 21:56 #43
- törölt felhasználó -    
Tényleg nem a filmben van a hiba, az épeszű ember NEM tesz ilyet, akárhány ilyen típusú filmet látott már...
2012. július 29. 22:06 #44
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Szerintem nem az filmekben van a hiba. Az embereknek van egy bizonyos fajtájuk, akik filmek nélkül is simán lövöldöznek, gyilkolnak. Ezeknek az embereknek diliházban lenne a helyük, de sokszor az a baj, hogy teljesen normálisan viselkednek és a környezetüknek nem tűnik fel, hogy valami hatalmas gebasz van bennük. Semmi értelmét nem látom a korhatár besorolásnak sem, mert 12-13 évesek lazán bemennek a moziba erőszakos-horrorfilmeket nézni, otthon pedig a neten még egyszerűbb filmeket nézni.
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Bessie, Black Hearth2
2012. július 29. 22:06 #45
Small Selena .
Small Selena .
ℒℴνℯ♥ ™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 39
Azonosító: 159323
Offline offline
Hát nem tudom tényleg nagyon sajnálom ezt az esett de akkor is mi lesz akkor izgalmas egy filmbe? Ha minden rosszat kivágnak belőle... Szerintem nem a film gyártosokal van baj ha nem az ilyen emberekkel...
2012. július 29. 22:28 #46
lola97122
lola97122
×Jigoku Shoujo×
 
Státusz"Ha kedves vagy másokhoz, akkor nem leszel az emberiség legalja."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.21.
Hozzászólás: 3206
Csatolások: 685
Azonosító: 143769
Offline offline
Nem a filmben van a hiba, hanem az elmebeteg emberekkel, és azzal hogy nem ügyelnek eléggé a biztonságra. Semmi izgalom nem lesz a filmekben akkor ha kiszedik az ilyen jeleneteket, az egész unalmas lesz és senki nem fogja megnézni.
2012. július 29. 22:32 #47
- törölt felhasználó -    
Hát szerintem nem a filmekben van a hiba, habár az is igaz h egyes emberekre nagy hatást gyakorolnak, de akkor is, nem hiszem h az a legjobb megoldás lenne h kiveszik a filmekből az erőszakos jeleneteket, és mi lesz ezentúl a filmekben az állítólagos gonosz karakter sokkal kedvesebb lesz mint a jó karakter??? Ez innen nézve azért vicces.
És általában szerintem az ilyen katasztrófák mint a Colorado-i nem csak a filmeken múlik hanem azon is h annak a személynek milyen élete volt eddig már nem ezért de szerintem az dominál a leginkább, meg h narkózik-e v sem.
2012. július 29. 22:41 #48
- törölt felhasználó -    
Nem hiszek abban, hogy Kovács Jóska megnéz egy filmet amiben egy gyilkos sorra öli az embereket,Kovács Jóska is ezt fogja tenni. Egy normális gondolkodású megfelelő családi háttérben és erkölcsi támogatás neveltetésben felnőtt egészséges értzékrendel rendelkező ember (hála istennek ilyenből van a több)különbséget tud tenni jó és rossz között, még akkor is ha egy éven keresztűl erőszakos durva filmeket néz.Itt vagyok én is...pl.39 évesen nem tudom hány olyan filmet láttam amiben erőszak volt látható....még sem megyek ki az utcára lövöldözni vagy megyek be a moziba, vagy egy iskolába.NEm nyírom ki a szomszédom mert át köpött az udvaromra, stb. Ez hülyeség Az ilyen embernek komoly probléma van a fejében. És az ilyen előbb vagy utóbb ölni fog, film ide film oda.De ugyan ez vonatkozik a videó játékokra is. Nekem ne próbálja meg bebizonyítani egy agyturkász se hogy a filmek miatt van erőszak. Erőszak és gyilkosságok voltak már akkor is mielőtt a tv egyáltalán színre kerültek. Kinek rémlik a Hasfelmetsző Jack sztorija? és sorolhatnám....Úgy hogy erről ennyit!
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Bessie, Black Hearth2
2012. július 29. 23:13 #49
- törölt felhasználó -    
Sherpa tökéletesen megfogalmaztad azt amit én is gondolok. nem is tennék hozzá semmi többet!
2012. július 29. 23:16 #50
- törölt felhasználó -    
Serpa teljesen egyet értek!
2012. július 29. 23:30 #51
m-fanni
m-fanni
új tag
 
StátuszNem hagyok ki valamit, ami remek lehet, csak mert egyszerre nehéz is...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.28.
Hozzászólás: 85
Csatolások: 0
Azonosító: 181790
Offline offline
Azért ez kemény... Nagyon is..
2012. július 30. 01:09 #52
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
omg.gif Hollywoodban csupa idióta majom foglal helyet? Miért a film hibája, ha az egyik nézője gyengeelméjű, vagy pszichopata? És menjenek azzal a szöveggel, hogy az erőszakos jelenetek a hibásak mert ez egy rohadtnagy bullshit! Imádom a horrort. Szóval ezentúl a zombik nyalogatni fognak vagy mi? Vagy a vámpírok vizet fognak inni? Esetleg udvariasan megkérdezik, hogy kinyirhatnak-e?
A Sons of Anarchyban meg ezentúl libatollal fognak csiklandozni? Jaj, ki ne felejtsem már a Supernaturalt! Ott mit fognak csinálni a démonokkal? Dean addig fog viccelődni velük, mig inkább maguk tepernek vissza a pokolba és a purgatóriumba? 110.gif
3 felhasználónak tetszik: ophely88, N.k, Black Hearth2
2012. július 30. 04:47 #53
symor
symor
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.23.
Hozzászólás: 665
Csatolások: 3571
Azonosító: 61644
Offline offline
Ugyan már 9/11 után is ment ez a nyálverés, hogy melyikük tünjön jobb fiúnak.

Nem lesznek többé repülökatasztrófát ábrázoló filmek, nem lesz több terrorista témájú mozi, 9/11, vagy egyáltalán az ikertornyok képe tabunak számít ezentúl a moziban.

Egyébként mi lesz a következő színt?
Vegyük ki a filmekből az erőszakot és a brutális figurákat, aztán ha a következő barom egy véresebb könyvrészlet miatt kattan be tegyük ugyanezt az irodalommal is?

Az ilyen állatok léteztek a mozi megszületése előtt is, az, hogy miben nyer táptalajt az őrületük teljesen független a cselekedeteiktől. Ha felmerül akár egy csálé fülü plüssnyuszi miatt is bekattanhat az arra hajlamos illető és a filmes erőszak csak egy jó inditték azoknak, akik nem vettek észre semmit abból, hogy mi lakozik az aktuális elmebetegben.

Baromság az egész és ráadásul bosszantóan hamis!
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Bessie
2012. július 30. 08:15 #54
- törölt felhasználó -    
Szerintem, aki nem tudja elvonatkoztatni a filmet a valóságtól, annál agyilag van valami gond. Hogy nézne már ki egy akciófilm, vagy egy fantasy rosszfiúk nélkül? A káromkodás és fegyverhasználat meg már hozzátartozik a rosszfiús image-hoz. A karakter jellegét meg szerintem az adott produkció határozza meg. Szerintem felesleges ezt ennyire felfújni. Most mindenki izél, de 1-2 hónap, és elül ez a hír is. Túl nagy feneket kerítenek a dolognak.

symor: Egyetértek. Majd jönnek a horrorkönyvek, a krimik, aztán a fantasy. Végül cask a lájtos limonádé marad, ahol mindenki folyton egymás karjába omlik, és teljes a happy end.
És igen, igazad van abban is, hogy hülye emberek mindig voltak, mindig lesznek is. Ez megint csak felfújt sárdobálás, semmi több.
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Bessie, Black Hearth2
2012. július 30. 08:15 #55
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6858
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Idézet
Bessie 
omg.gif Hollywoodban csupa idióta majom foglal helyet? Miért a film hibája, ha az egyik nézője gyengeelméjű, vagy pszichopata? És menjenek azzal a szöveggel, hogy az erőszakos jelenetek a hibásak mert ez egy rohadtnagy bullshit! Imádom a horrort. Szóval ezentúl a zombik nyalogatni fognak vagy mi? Vagy a vámpírok vizet fognak inni? Esetleg udvariasan megkérdezik, hogy kinyirhatnak-e? 
A Sons of Anarchyban meg ezentúl libatollal fognak csiklandozni? Jaj, ki ne felejtsem már a Supernaturalt! Ott mit fognak csinálni a démonokkal? Dean addig fog viccelődni velük, mig inkább maguk tepernek vissza a pokolba és a purgatóriumba?  110.gif 

symor
Ugyan már 9/11 után is ment ez a nyálverés, hogy melyikük tünjön jobb fiúnak.

Nem lesznek többé repülökatasztrófát ábrázoló filmek, nem lesz több terrorista témájú mozi, 9/11, vagy egyáltalán az ikertornyok képe tabunak számít ezentúl a moziban.

Egyébként mi lesz a következő színt? 
Vegyük ki a filmekből az erőszakot és a brutális figurákat, aztán ha a következő barom egy véresebb könyvrészlet miatt kattan be tegyük ugyanezt az irodalommal is?

Az ilyen állatok léteztek a mozi megszületése előtt is, az, hogy miben nyer táptalajt az őrületük teljesen független a cselekedeteiktől. Ha felmerül akár egy csálé fülü plüssnyuszi miatt is bekattanhat az arra hajlamos illető és a filmes erőszak csak egy jó inditték azoknak, akik nem vettek észre semmit abból, hogy mi lakozik az aktuális elmebetegben.

Baromság az egész és ráadásul bosszantóan hamis!


Egyetértek!
2012. július 30. 08:17 #56
- törölt felhasználó -    
sherpa: Erre azt tudom mondani, hogy öcsém kedvenc filmje 8 évesen a Terminátor volt. Mégsem lett belőle tömeggyilkos. Normális erkölccsel rendelkező felnőtt lett belőle, aki el tudja választani a filmet a valóságtól.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. július 30. 09:09 #57
hörike
hörike
Winter *--*
 
StátuszI <3 Adam Lambert, Matisyahu, Jedward, Taylor Lautner, Seth MacFarlane
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 3581
Csatolások: 30
Azonosító: 146816
Offline offline
Egyet értek veled Bessie.
2012. július 30. 09:13 #58
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
_ToTo_: Mert általában nem nagyon értünk egyet, és enyhén fogalmazva az ízlésünk is eltér XD
2012. július 30. 10:00 #59
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Persze, mindig más a hibás, valami rá kell fogni, azzal senki sem foglalkozik, hogy az elkövető alapból nem volt százas.
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Bessie, Black Hearth2
2012. július 30. 10:41 #60
Mkb Veszprém
Mkb Veszprém
Mrs.Lautner.♡
 
StátuszRIP Cory Monteith <3 <3 <3 <3 <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.13.
Hozzászólás: 1015
Csatolások: 117
Azonosító: 122642
Offline offline
Egyerértek a többiekkel !!
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok