Starity

Eurovízió: Magyarország döntős!

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 17. 14:05 #21
- törölt felhasználó -    
amúgy mikor Petra elkezdte mondani a továbbjutókat és még nem mondta ki M.országot, valahogy sejtettem (de komolyan) hogy őt mondja ki elsőnek biggrin.gif biggrin.gif és olyan jó volt smileeee.gif heart.gif kész jós vagyok tongue.gif
amúgy a kedves író nagyon jól megfogalmazta, hogy csak mi hurrogjuk le, és hogy a svédeknek, meg mindenkinem mennyire tetszik, csak nekünk nem -.- de én nagyon szeretem heart.gif
bár azt nem tudom, hogy milyen eredmény várható szombaton, de reménykedek..xx
2013. május 17. 14:05 #22
dorcsika93
dorcsika93
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.15.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 202021
Offline offline
nem gondoltam volna hogy továbbjut, de ha már így lett akkor kívánom neki hogy minél előkelőbb helyen végezzen
2013. május 17. 14:07 #23
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
A válasz talán az, hogy a magyar utálja legjobban a magyart. Magunkat és egymást is utáljuk és ezt kivetítjük a környező országokra . Miért kell vér komolyan venni? Mikor 1998-ban Dana Internacional( nem átalakításon áttesett férfi)megnyerte a versenyt, lehetett látni, hogy ez nem arról szól, hogy ki a legjobb. Alex tisztában van vele, hogy ez a dalverseny miről szól és ezt lazán kezeli. Vettem a fáradságot és utána néztem Alex nyilatkozatainak és meg kellett állapítanom, hogy nem egy korosztályunk hülyegyereke. A zenei világa is széles skálán mozog, hisz kedvence a rock és a metal. Sok sikert neki!
4 felhasználónak tetszik: Pöttömke, mse90, nicol bellox, Fan-ily6889
2013. május 17. 14:10 #24
Drrtf
Drrtf
 
Státusz♫Más is lehetne csak gondold végig. Csukd be a szemed és szállj fel az égig..♫
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.13.
Hozzászólás: 932
Csatolások: 1
Azonosító: 147188
Offline offline
grat a tovább jutóknak smileeee.gif
igaz nem szeretem ByeAlex-et,de örülök,hogy tovább jutott biggrin.gif biggrin.gif
2013. május 17. 14:11 #25
evi0000
evi0000
új tag
 
StátuszIde írnám, hogy mit gondolok vagy mi történik velem!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.19.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 0
Azonosító: 178166
Offline offline
Ez a baj hogy már semmi nem arról szól amiről kéne ,az nyer aki a legjobban el tudja adni magát és nem az akinek a legjobb a dala...szóval így még van esélye
2013. május 17. 14:14 #26
RICSYE
RICSYE
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.16.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 0
Azonosító: 145590
Offline offline
evi0000 pontosan..
2013. május 17. 14:16 #27
FeketeCseresznye
FeketeCseresznye
that's gay
 
StátuszSaving people, hunting things
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.13.
Hozzászólás: 1372
Csatolások: 17
Azonosító: 140689
Offline offline
Gratulálok neki smileeee.gif Amúgy sejtettem hogy tovább jut.
2013. május 17. 14:17 #28
- törölt felhasználó -    
Amikor tegnap néztem,semmilyen reményt nem is fűztem ahhoz hogy tovább jussunk.Aztán amikor elsőnek jutott tovább,hát wow le a kalappal.Talán van remény arra végre hogy nyerünk. smileeee.gif

ui.: Végre normálisan felöltöztették!
2013. május 17. 14:18 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (devilrose @ 2013.05.17. 14:07)
A válasz talán az, hogy a magyar utálja legjobban a magyart. Magunkat és egymást is utáljuk és ezt kivetítjük a környező országokra . Miért kell vér komolyan venni? Mikor 1998-ban Dana Internacional( nem átalakításon áttesett férfi)megnyerte a versenyt, lehetett látni, hogy ez nem arról szól, hogy ki a legjobb. Alex  tisztában van vele, hogy ez a dalverseny miről szól és ezt lazán kezeli. Vettem a fáradságot és utána néztem Alex nyilatkozatainak és meg kellett állapítanom, hogy nem egy korosztályunk hülyegyereke. A zenei világa is széles skálán mozog, hisz kedvence a rock és a metal. Sok sikert neki!

Ezzel tisztában vagyok én is, meg sajnos sokan mások is, de egy ilyen buta felfogást nem lehet sajnos kiverni egy egész nemzet fejéből. Tőlem voltak, akik megkérdezték, hogy és külföldön mennyire tartanak össze a magyarok? Ugyan annyira, vagy annyira sem, mint itt. Engem mélységesen elszomorít egyébként ez a ha neki rossz, akkor rúgjunk bele még kettőt, hogy rosszabb legyen ahelyett, hogy mondjuk odanyújtanánk a kezünket, hogy gyere, segítek felállni.

Angliában (Londonban) szörnyű a már említett dolog, de például Stockholmban nem volt ilyen, sőt... Szóval nem mindenki ilyen, de ez az átlagos felfogás. Én szeretek ismerkedni és barátkozni, de sajnos nem mindenki ilyen. A másik, amit a cikkbe is beleírtam, hogy pont a magyar hurrogja le a legjobban a magyart pedig nagyon gáz. Akkor a sporteseményeken is vannak, akik azért szurkolnak, hogy a magyar versenyző be se érjen a célba, nem hogy elsőnek? Nem tartom magam egy hű de nagy magyarnak, aki folyton veri a mellét, hogy mennyire magyar, de ha valahol nemzetek versengnek, és van közötte magyar, akkor megdobban a szívem, és neki(k) szurkolok. Ez lenne az ideális. Aki pedig a honfitársa ellen van meg ássa el magát nagyon de nagyon mélyre (akár az Eurovízión, akár egy sporteseményen).
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Fan-ily6889
2013. május 17. 14:18 #30
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
Grat.nem kedvelem őt de örülök sajnálom de nem számítok sokra.rengeteg tehetségesebb van nála
2013. május 17. 14:18 #31
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Szerintem ennyire még nem örültem annak hogy döntőbe kerültünk az ESC-n smileeee.gif Alex egyébként nagyon aranyos volt tegnap. Látszott rajta, hogy izgul egy kicsit, de szerintem némelyik előadáshoz képest igényesre sikerült a produkció. És szerintem egyáltalán nem öntelt, és ezt az is tudhatja aki csak egy nyilatkozatot olvasott/látott Vele. És tényleg nem egy hülye gyerek ahogy már előttem is írták. Szerintem nyerni nem fog (bár ne legyen igazam), de legalább a döntőben benne vagyunk. Várjuk a szombatot.

Szerk.: Cynthia, az éles társadalomkritikáért pluszpont jár. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2013. május 17. 14:18 #32
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Én tudtam hogy bejutunk biggrin.gif Alex olyan..más, egyedi és könnyen megjegyezhető énekes, mivel igen csak karakteres kinézete van. Ha egy ''normál'' mondjuk Radics Gigi (vagykiatököm) stílusú énekest küldtünk volna, tuti nem jutunk be, higgyétek már el!-.-Hajrá nekünk *_* nekem amúgy tetszett az azerbajdzsáni produkció(kivételesen) meg a Cascada is jó, meg az Írek.:-)
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. május 17. 14:19 #33
- törölt felhasználó -    
Sajnos sok magyar nem veszi észre az igazi " ellenségeinket" akik tönkre akarnak minket tenni, sőt hányszor tettek minket tönkre?! Sokszor, most is az országban élősködő emberek fenyítenek minket, rengetegen rettegnek a saját országukban az indiából bevándorló hazátlanoktól, erre mit csinálnak sokan?! Egymást savazzák, összefogni kellene, de sok hülye miatt nem lehet... Itt mutatkozik meg amikor a saját országunkat képviselő embert oltjátok. Inkább képviselje az óvodás slágerével Magyarországot ByeAlex, mint az ilyen férgek mint egyesek, akik leszólnak mindent.
2013. május 17. 14:20 #34
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Am mi vagyunk az egyik legjobbak, sok ország produkciójánál majdnem bealudtam xd na meg a a Románok aztán sokal jobbak x'd
2013. május 17. 14:21 #35
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Idézet (mse90 @ 2013.05.17. 13:55)
Szégyen gyalázat, amit a youtube kommentekben is lenyomnak egyesek. Senki más nem próbálja lehurrogni a dalt, csakis mi magunk. Ezzel minősítjük magunkat, mint nemzet, nem azzal, hogy egy ilyen kedves, aranyos, egyszerű dalt küldtünk ki a tucatlátvány produkciók közé.

Én is ezt akartam mondani. Az a helyzet, hogy igazából az országunk valamennyi embere úgy utálja egymást ,ahogy van. Hol ott ez a kicsi ország azért már lehetne összetartóbb.
Meg nekem is feltűnt, hogy más országokból igen is pozitívat mondanak ByeAlexről, egyedül mi voltunk a saját hazája, akitől a legtöbb negatív kritikát kapta.
Én nekem nem a kedvenc dalom a Kedvesem még is mivel magyar vagyok illendő lenne honfitársunknak szorítani, hisz egy nemzetnek össze kéne tartania.
Nekem meg se fordult a fejembe, hogy leégetjük magunkat, mert ez igazából nem azok közé a dalok közé tartozik, amivel le lehet járatni az országot.
Most pedig nagyon várom azokat a kommenteket, akik előre azt írták ,hogy égés lesz az egész. Kíváncsi vagyok ,hogy milyen irányba változott a véleményük.
3 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Lucky5, mse90
2013. május 17. 14:23 #36
fanna-husy
fanna-husy
visszatérő vendég
 
StátuszÉrtékeld azt, amid van, mielőtt az élet megtanít értékelni azt, amid volt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 250
Csatolások: 0
Azonosító: 191618
Offline offline
A cikkről annyit, h érdekes ilyet beleírni, h "lefikázott"..nekem legalábbis. És fel kéne fogni, h attól, h magyar, nem tetszhet mindenkinek a zenéje.
Azért ByeAlexnek gratulálok, bár nem szeretem a dalát, de ebben a mezőnyben egészen elöl helyezkedik el.
2013. május 17. 14:24 #37
- törölt felhasználó -    
Na jó! Annak örülök, hogy bejutott, de nekem akkor sem annyira szimpi, bár a stilus amit képsvisel tényleg egyedi és remélem a legjobbakat neki! smileeee.gif
2013. május 17. 14:24 #38
Lucky5
Lucky5
state of grace
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 1086
Csatolások: 1
Azonosító: 133629
Offline offline
Akárki akármit mondd, én akkor is nagyon büszke vagyok Alexre. Ügyes volt, bár hallatszott a hangján, hogy izgult, de nekem nagyon tetszett az előadása. Az pedig szánalmas, hogy egyesek nem képesek megérteni, hogy ez nem a szimpátiáról szól, hanem arról, hogy támogassuk kicsiny hazánkat. Így tovább, Alex!
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Fan-ily6889
2013. május 17. 14:25 #39
- törölt felhasználó -    
fanna-husy igazad van!!!
2013. május 17. 14:26 #40
BubuMaci6277
BubuMaci6277
új tag
 
StátuszProvehito In Altum
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 182131
Offline offline
Idézet (ilus1996 @ 2013.05.17. 14:21)

Most pedig nagyon várom azokat a kommenteket, akik előre azt írták ,hogy égés lesz az egész. Kíváncsi vagyok ,hogy milyen irányba változott a véleményük.


Az ilyen emberekkel két dolog szokott történni:
1. füküket, farkukat behúzzák és kussolnak, nehogy azt kapják, amit most, hogy bi-bi-bi...
2. ők fognak a legjobban kiállni Alex mellett, hogy mekkora király volt, és hogy ők egyébként mindig is szerették a dalát... (az ilyeneket kólintanám fejbe smileeee.gif )

Éééééééééééés ennyi biggrin.gif
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!