Vissza a gyerekkorba
2013. július 13. 10:52
#22
A spongebob , Mézga család , de legjobban a bator a gyáva kutyát szerettem nézni amikor ovis voltam hazaértem máris ihantam a tv-elé ,hogy nézzem a bátor a gyáva kutyát
a mi családunkba mindenki szereti a Tom és Jerry-t
no meg néztem Hupikék törpikéket is.
2013. július 13. 10:52
#23
|
|
Genoveva01visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.06.01. Hozzászólás: 275 Csatolások: 0 Azonosító: 202964 offline
|
nagyon jó cikk,én ezeket most is nézem, 13 évesen is szórakoztató,sőt én jobban szeretem,mint a mai modern meséket
Azért néhány kimaradt !
Azért néhány kimaradt !
2013. július 13. 10:56
#26
|
|
fruzsitapodiúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.06.11. Hozzászólás: 46 Csatolások: 0 Azonosító: 203587 offline
|
ebből szinte az összeset még ma is nézem, ha van rá időm
2013. július 13. 10:57
#27
Jó cikk lett, köszönet érte! Ma mai kis gyerekek min nőmek fel? Hát a verekedős, harcos robotos sz'r meséken. Ezek az igazi mesék!!!!!!
2013. július 13. 10:58
#28
Nagyon jó cikk lett!
Mindegyiket rendszeresen néztem.. Legjobban a Ginger naplóját kedveltem meg,de azt már nem szokták leadni a tévében ( vagy csak én nem tudok róla ) . Még manapság is szoktam ezeket az örök sorozatokat nézni,de inkább a kicsit modernebbeket,mint a SpongyaBob . Kisebkorom fontos tartozékai.. ♥
Mindegyiket rendszeresen néztem.. Legjobban a Ginger naplóját kedveltem meg,de azt már nem szokták leadni a tévében ( vagy csak én nem tudok róla ) . Még manapság is szoktam ezeket az örök sorozatokat nézni,de inkább a kicsit modernebbeket,mint a SpongyaBob . Kisebkorom fontos tartozékai.. ♥
2013. július 13. 11:01
#31
Huh nem tom mert de én a Vukkot ki nem álhatom soha nem néztem még végig.
Nagyon jó cikk
Nagyon jó cikk
2013. július 13. 11:03
#32
|
|
luluuuvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.02.10. Hozzászólás: 413 Csatolások: 0 Azonosító: 195771 offline
|
Nagyon jó cikk,én is mindet ismerem ,bár én inkább az amerikai meséket néztem mindig is!
Az összes kedvencemet a mai napig megnézem,ha adják a tv-ben.Scooby Doo-ból inkább a filmek tetszenek,de a mesefilm is jó.A Spongyabob-ot hál' istennek a mai napig adja a Nickelodeon,és mindig megnézem (csak szinte az összes részt láttam már) . A Tom&Jerry-t is imádom,amit én soha életemben nem szerettem és valószínűleg nem is fogok,az a Hupikék Törpikék.Nagyon rossz mese szerintem
2013. július 13. 11:03
#33
|
|
VictorieLeon01unikornis♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.03.31. Hozzászólás: 1917 Csatolások: 368 Azonosító: 172377 offline
|
nagyon jó és aranyos cikk lett!
2013. július 13. 11:04
#34
|
|
vdorina96♥Paris♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.04. Hozzászólás: 2484 Csatolások: 1121 Azonosító: 152331 offline
|
Szinte mindegyiket ismerem én is.
Nagyon jó cikk lett,bár én nem emlékszem rá de szüleim szerint én kiskoromban megállás nélkül a Bátor a gyáva kutyát néztem.Én is ezeken nőttem fel és ciki nem ciki a mai napig megtudnak mosolyogtatni. :)Nekem mondjuk a A nagy ho-hoh-horgász kicsit unalmasnak tűnt egy idő után,de attól még az is nagyon aranyos mese.És saját meglátásom szerint ezeknek a meséknek millioszor több értelmük volt mint a mai amerikai szaroknak,amikben mit látnka szerencsétlenek hogy verjük mindenkit agyba-főbe(nem a Spongya Bob-ra meg az ilyenekre célzok),azok szerintem csak elrontják a gyerekeket valamiylen szinten.Én mindenestre nagyon örülök hogy nem a mostani amerika gyártotta mesék világában vagyok kisgyerek(attól még biztos bele néztem azokba is néha)
2013. július 13. 11:05
#35
|
|
HannuusshhPatley |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.30. Hozzászólás: 1670 Csatolások: 193 Azonosító: 150324 offline
|
Pom-Pom *-* Jaaaj még most is imádom:D
az összeset még kicsiként néztem este egy pohár kakaóval az M1-en a Tv Maciba.
az összeset még kicsiként néztem este egy pohár kakaóval az M1-en a Tv Maciba.
2013. július 13. 11:06
#37
Ú, régen ezeket hogy szerettem! Mindet, egytől egyig!
Köszi a cikket!
2013. július 13. 11:07
#38
|
|
Bella99Fjarna |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.05. Hozzászólás: 4376 Csatolások: 58 Azonosító: 130573 offline
|
Emlékszem, régebben éltem-haltam a Scooby Doo-ért.
A Bátor, a gyáva kutyát is nagyon szerettem, emellett kedvencem volt még a Mazsola és Tádé, Hupikék Törpikék, Dr. Bubó, Tom és Jerry.
Jó ezeket felidézni.
1 felhasználónak tetszik:
Törpemókus
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Millie Bobby Brown a Stranger Things befejezése után folyamatosan kereste a volt kollégáit - kiderült, mitől rettegett
Millie Bobby Brown a Stranger Things befejezése után folyamatosan kereste a volt kollégáit - kiderült, mitől rettegett
10 évet töltött a sorozattal.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline