Talán kislány koromban a legnagyobb kedvencem Vuk volt, a Bátor a gyáva kutya oldalán. Spongyabob pedig máig a favorit.
Vissza a gyerekkorba
2013. július 13. 11:49
#63
|
|
SilverWolfST✯RLIGHT, A.R.M.Y. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.01. Hozzászólás: 1069 Csatolások: 5 Azonosító: 179105 offline
|
Remek cikk lett!
Nekem a kedvencem a Scooby-Doo;MacsEb;Bátor,a gyáva kutya;Tom & Jerry és a Spongyabob voltak a kedvenceim.Persze,még mindig szeretem őket
Nekem a kedvencem a Scooby-Doo;MacsEb;Bátor,a gyáva kutya;Tom & Jerry és a Spongyabob voltak a kedvenceim.Persze,még mindig szeretem őket
2013. július 13. 11:51
#67
|
|
PinkBarbieLittle Butterfly |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.06.13. Hozzászólás: 1975 Csatolások: 0 Azonosító: 177766 offline
|
Én is szerettem ezek közül sokat, bár van amit nem ismerek, szerintem nem volt olyan TV csatornánk ahol adták. Nickelodeon-unk sose volt, se Disney-nk, bár az most már van.
Én a Mézga családot szerettem legjobban, utána Frédi és Béni, Hupikék törpikék, jah és én is szerettem a a Kölykök a 402-es tanteremből című rajzfilmet. Az asszem a Jetix-en ment vagy a Fox Kids-en...:S vagy mindkettőn.
Ami még régi (de azért nem annyira) az a Született kémek. Még most is nézem, de már nem annyira érdekes mint régen.
Én a Mézga családot szerettem legjobban, utána Frédi és Béni, Hupikék törpikék, jah és én is szerettem a a Kölykök a 402-es tanteremből című rajzfilmet. Az asszem a Jetix-en ment vagy a Fox Kids-en...:S vagy mindkettőn.
Ami még régi (de azért nem annyira) az a Született kémek. Még most is nézem, de már nem annyira érdekes mint régen.
2013. július 13. 11:53
#69
|
|
vida.veronikavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.02.13. Hozzászólás: 138 Csatolások: 0 Azonosító: 195923 offline
|
Bátort máig imádom
2013. július 13. 11:59
#71
Nagyon jó cikk lett. Az olvasása közben újra teljesen gyereknek éreztem magam, és eszembe jutott, hogy énekeltem a Dr. Bubó vagy a Kukori és Kotkoda főcímdalát.
A mai gyerekeknek (tisztelet a kivételnek) fogalma sincs arról, hogy ezek milyen remek kis mesék voltak. Imádtam őket, egytől egyig. A felsoroltak közül a Tom&Jerry és a Hupikék törpikék voltak a legnagyobb kedvenceim, a Mazsola és Tádé engem egyenesen idegesített, valahogy sosem tudtam megszeretni. Amit még nagyon szerettem, bár nem szerepel a cikkben, a Lolka és Bolka, a Kengyelfutó gyalogkakukk és a Speedy Gonzales.
A mai gyerekeknek (tisztelet a kivételnek) fogalma sincs arról, hogy ezek milyen remek kis mesék voltak. Imádtam őket, egytől egyig. A felsoroltak közül a Tom&Jerry és a Hupikék törpikék voltak a legnagyobb kedvenceim, a Mazsola és Tádé engem egyenesen idegesített, valahogy sosem tudtam megszeretni. Amit még nagyon szerettem, bár nem szerepel a cikkben, a Lolka és Bolka, a Kengyelfutó gyalogkakukk és a Speedy Gonzales.
2013. július 13. 12:00
#72
Jo cikk
ezeket a meséket imádtam
a SpongyaBobot még mais nézeem
XĐ
ezeket a meséket imádtam
a SpongyaBobot még mais nézeem
2013. július 13. 12:06
#73
|
vivi98vankovisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.08. Hozzászólás: 183 Csatolások: 0 Azonosító: 179769 offline
|
Spongyabob, Hupikék törpikék, Vuk... Mind imádom őket
Bár egy-kettőt nem ismerek
2013. július 13. 12:07
#74
OMG, nagyon jó cikk lett. A spongyabobot, és a Tom és Jerry-t még ma is nézem.
A Mazsola és Tádét meg egyszerűen imádtam, olyan aranyos mese. <3
2013. július 13. 12:08
#75
|
Appalache |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.18. Hozzászólás: 505 Csatolások: 15 Azonosító: 149552 offline
|
Ember, ez a cikk valami fenomenális! Nagyon hálás vagyok érte. Szinte az összesnek rajongója voltam gyerekként, és most, hogy olvastam róluk, úgy elkapott a nosztalgia, hogy még könnyeztem is
Kár, hogy elromlott a VHS-lejátszónk, mert be is nyomtam volna a Ho-ho-ho-horgászt, és egész nap azt néztem volna. Majd neten rákeresek, érdemes ezeket visszanézni, annyi sok értéket hordoznak magukban a mai sorozatokhoz képest. Sajnálom a mostani kisgyerekeket, hogy ott van nekik a Disney, ami régen mennyire jó volt már Miki egérrel és Donald kacsával, most meg nevetséges, üres és együgyű humorú szériákat nyomnak orrba-szájba. Csak azért nevet a gyerek, mert odavágták a stúdiókacajt. A Minimax se jobb a sok új műanyag animációs meséjével. A rajzfilm műfaj szerintem sokkal szebb, közelebb áll egy gyerek képi felfogásához.
De a cikkhez visszatérve, még hozzátenném, hogy én nagyon szerettem a Micimackó sorozat változatát is, az összes része megvan felvéve VHS-en, ha beteg voltam, mindig azt néztem újra és újra. Meg a Sharon naplója, A kisvakond, Kockásfülű nyúl, Mekk Elek, A varázslatos iskolabusz, Franklin, Magyar népmesék; Rolly, Polly, Olly - ezek is mind lekötöttek reggelente a tévé elé.
Még egyszer köszönöm a cikket, szebb lett tőle a reggel. (Most keltem, úgyhogy nekem még reggel van.)
De a cikkhez visszatérve, még hozzátenném, hogy én nagyon szerettem a Micimackó sorozat változatát is, az összes része megvan felvéve VHS-en, ha beteg voltam, mindig azt néztem újra és újra. Meg a Sharon naplója, A kisvakond, Kockásfülű nyúl, Mekk Elek, A varázslatos iskolabusz, Franklin, Magyar népmesék; Rolly, Polly, Olly - ezek is mind lekötöttek reggelente a tévé elé.
Még egyszer köszönöm a cikket, szebb lett tőle a reggel. (Most keltem, úgyhogy nekem még reggel van.)
1 felhasználónak tetszik:
Beyla
2013. július 13. 12:11
#76
|
mirjam333333 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.03.16. Hozzászólás: 1549 Csatolások: 439 Azonosító: 198007 offline
|
A Macseb-en kívül az összeset néztem, és imádom még a mai napig
(bár már nem nézem őket) A régi disney meséket, mint például a Hamupipőkét is bele lehetett volna írni, ezeket is mindenki szerette
2013. július 13. 12:11
#77
Nekem a Pom-pom volt a kedvencem. A Spongyabobot ma is rendszeresen nézem (Thank you, Nickelodeon!), bár azt korábban nem szerettem. Ami nekem kicsit kimaradt, az a Micimackó, de azt is imádom még mindig.
2013. július 13. 12:12
#78
én még csak 13 leszek, de én is ezeket néztem
imáádom mindet még mindig
2013. július 13. 12:15
#80
|
|
coledylanbarbi |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.11. Hozzászólás: 1008 Csatolások: 442 Azonosító: 112059 offline
|
A magyar mesék nagyon aranyosak...ebben nagyon jó volt a magyarság
a többi mesét is imádtam amikor kicsi voltam...leszámítva a Bátor a gyáva kutyát és a MacsebEt...amikhez hozzáteszem, hogy egyáltalán nem valók gyerekeknek...amik a mai rajzfilmekre szintén jellemző..sőt amiket manapság látok a tévében szinte a 70%-uk undorító...bár azért a legtöbb 90-es és utáni évek rajzfilmjeinek nagy része sem nevezhetőek gyerekszemnek valónak. Amúgy baromi jó cikk lett, gratulálok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline

