Vissza a gyerekkorba
2013. július 13. 13:34
#104
|
|
WhiteRose.engedd el |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.29. Hozzászólás: 1416 Csatolások: 22 Azonosító: 186846 offline
|
Spongyabob ♥ Mézga család ♥ Frakk, a macskák réme ♥
A Magyar népmesék hol van?
A Magyar népmesék hol van?
2013. július 13. 13:42
#105
|
|
Jodynot quite my tempo |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.06.23. Hozzászólás: 2249 Csatolások: 352 Azonosító: 204319 offline
|
Hát a Teletabik, Pizsamás banánok és a Kétbalkezesek hol maradnak?
Ezek voltak a favoritok nálam. Aztán később csatlakozott hozzájuk a Született kémek, Louie élete, Andy a vagány, Kölykök a 402-es tanteremből, A 3 jóbarát és Jerry, W.I.T.C.H.,stb.
Örülök, hogy a felsorolt mesék mindegyikét ismerem és a cikk olvasása közben felelevenítettem magamban a főcímdalukat. ^^
Örülök, hogy a felsorolt mesék mindegyikét ismerem és a cikk olvasása közben felelevenítettem magamban a főcímdalukat. ^^
2013. július 13. 13:43
#106
|
Stay Strong Bogi |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.11.23. Hozzászólás: 553 Csatolások: 861 Azonosító: 190255 offline
|
Mazsola és Tádé ♥ Dr. Bubó ♥ Mézga család ♥
Kiskoromban imádtam ezeket a meséket!
)
Kiskoromban imádtam ezeket a meséket!
2013. július 13. 13:48
#109
|
|
Mester Diánaúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.04. Hozzászólás: 88 Csatolások: 0 Azonosító: 154630 offline
|
Az összeset néztem <3
2013. július 13. 13:55
#110
|
Beylacarter |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 12.09.22. Hozzászólás: 8612 Csatolások: 2491 Azonosító: 186418 offline
|
Wow, ez egy nagyon jól megírt cikk lett, pláne, hogy minap gondoltam ezekre a mesékre, amikor a párom nővérének az alig négy éves kisfia a Cartoont nézte és ugyebár a Bátor ment rajta. Gondolkodtam is, hogy újra kéne élnem a gyermekkoromat, s le kéne tölteni a Mézga családot, a Scoobyt, a Fecsegők és tipegőket, illetve a többit, amik akkor mentek, amikor kicsi kis töpszlike voltam. Habár nekem hiányzik a Boci és Pipi, mert azon iszonyatosan sokat röhögtem, valamint a Varázslatos Iskolabusz, amiből a gyermekek nagyon sokat tudnak tanulni. A MacsEb beteg volt nagyon, de kedveltem.XD Talán egyedül a Ginger naplója maradt ki. Arra valahogy egyáltalán nem emlékszem, hogy láttam volna belőle, de egyébként most így előjött bennem újra a gyermek énem.XD Köszönjük a cikket, még több ilyet!
2013. július 13. 14:02
#111
|
|
Cute girl 998suicide blonde |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.19. Hozzászólás: 11981 Csatolások: 4586 Azonosító: 158722 offline
|
Kedvencem a Scooby-Doo, de a Mazsola és Tádét és a Spongyabobot is nagyon sokat néztem.
2013. július 13. 14:04
#112
|
|
sztárcsaj |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.24. Hozzászólás: 520 Csatolások: 1 Azonosító: 131831 offline
|
Kiskoromban a szüleim nem engedték,hogy kábeltévét nézzek,ezért a külföldi mesék 98%-át nem is ismerem.Nekem a Vuk,Mézga család,Pom pom,Frédi és Béni és a Hupikék törpikék voltak a kedvenceim.Sajnálom,hogy filmeket nem soroltak fel,szerintem abból is lett volna jó pár olyan alkotás,amire mindenki szívesen gondol vissza
A külföldi mesékről meg annyit,hogy én kiskoromban is és most is azt gondolom ezekről az ijesztgetős rajzfilmekről,hogy egyáltalán nem egészséges a gyerekeknek ilyen fiatalon ilyeneket nézni,gondolok itt pl. a Scooby Doora vagy a Bátor a gyáva kutyára.....
2013. július 13. 14:13
#113
Nagyon jók ezek a mesék, régen nagyon szerettem őket. A Tom & Jerry, a Spongyabob Kockanadrág, a Scooby Doo és a Mézga család voltak a kedvenceim közülük.
2013. július 13. 14:38
#114
|
|
vasasreka8rebecca |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.12. Hozzászólás: 1159 Csatolások: 151 Azonosító: 152836 offline
|
Jó cikk lett, gratula érte!
Bár szerintem nagy kár, hogy az Oroszlánkirályt kihagyták, mert szerintem az a legjobb Disney mese. De igaz ebben a cikkben nem csak azok voltak, bár én 3 éves korom óta Walt Disney meséin élek. (még most is).
2013. július 13. 14:38
#115
|
|
mind1nekedA Starity macskásnénije^^ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.22. Hozzászólás: 5547 Csatolások: 0 Azonosító: 194508 offline
|
én ezek közül csak párat szerettem: macseb tomés jerry spongyabob hupikék törpikék csak ezeket szerettem ezeket a régieket nem
2013. július 13. 14:39
#116
|
|
mind1nekedA Starity macskásnénije^^ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.22. Hozzászólás: 5547 Csatolások: 0 Azonosító: 194508 offline
|
ja és a bátor a gyáva kutyát is bírtam
2013. július 13. 14:43
#117
|
|
Hiddlestonervisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.16. Hozzászólás: 136 Csatolások: 0 Azonosító: 186140 offline
|
Jó cikk lett.
A mai fiataloknak tényleg ilyet kéne nézniük, nem pedig Walt Disney (Isten nyugosztalja) nevével eladott szennyeket. A Hannah Montana meg a Camp Rock még úgy ahogy tűrhetőek voltak, de ezek amik most mennek. iCarly, Zack és Cody, stb... Néha sírni tudnék, annyira tehetségtelen gyerekek játszanak benne.
2013. július 13. 14:48
#118
|
|
suzy1212 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.06.22. Hozzászólás: 545 Csatolások: 0 Azonosító: 178338 offline
|
A régi mesék.. :'D mi még ezen nőttünk fel (legalábbis én igen), bár a Scooby Doo, A bátor, a gyáva kutya és ezek az amerikai mesefilmek eléggé már mai vágásúak, legalábbis én nem nagyon szerettem őket. Bár a Tom és Jerry a kedvencem
2013. július 13. 15:22
#120
|
|
Esztii. SellykeFan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.03.08. Hozzászólás: 933 Csatolások: 17 Azonosító: 197399 offline
|
Ezrk nagyon jó mesék voltak,gratulálok a cikk írójának,egyébként majdnem az összeset imádtam.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Millie Bobby Brown a Stranger Things befejezése után folyamatosan kereste a volt kollégáit - kiderült, mitől rettegett
Millie Bobby Brown a Stranger Things befejezése után folyamatosan kereste a volt kollégáit - kiderült, mitől rettegett
10 évet töltött a sorozattal.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:

