Starity

Könyves idézetek

14 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. december 28. 11:54 #141
- törölt felhasználó -    
"Félretettem a nyakláncot, és amikor tovább kutattam, egy selyem papírba csomagolt apró, henger alakú dobozkát találtam. Miután kicsomagoltam, egy hideg fémflakon pottyant a tenyerembe. Paprikaspray volt. Kishan ráragasztott egy képet egy tigrisről, rajzolt köré, egy karikát, és keresztülhúzta egy vonallal, fölé pedig nagy fekete betűkkel odaírta: „TIGRISRIASZTÓ”. Vihogni kezdtem, mire Ren kivette a kezemből a flakont. Amikor elolvasta a címkét, bosszúsan felmordult, és visszaadta a spray-t a nagy dobozba."-Colleen Houck: A tigris küldetése
2014. december 28. 11:57 #142
- törölt felhasználó -    
"Felemelte a fejét, és az ajkamba mormolta:
– Véres idők jönnek, asszony."-Colleen Houck: A tigris küldetése
2014. december 28. 11:57 #143
- törölt felhasználó -    
"Épp kitöröltem a szememből a vizet, amikor láttam, ahogy Ren, Kishan és Wes egyszerre leveszik a pólójukat. Szentatyám, mintha egy Baywatch-epizódban volnánk !"-Colleen Houck: A tigris utazása
2014. december 28. 11:58 #144
- törölt felhasználó -    
– Nem a gyengeség jele, ha időnként segítségre van szükségünk"-Colleen Houck: A tigris átka
2014. december 28. 12:24 #145
- törölt felhasználó -    
– Szerintem képtelenség igazán kiszeretni valakiből. – Látom a szemében, hogy átvillan egy gondolat az agyán. – Azt hiszem, hogy ha szerelmes lesz az ember, igazán szerelmes, akkor az egy életre szól. Minden más csak élmény és illúzió.-J. A. Redmerski: A soha határa
2014. december 28. 12:24 #146
- törölt felhasználó -    
A szív mindig győzedelmeskedik az értelem felett. A szív, legyen bár meggondolatlan, öngyilkos hajlamú és mazochista, mindig eléri a célját. Lehet, hogy az agyam jobban tudja mi a helyes, de szarok rá, mit súg. Semmi mást nem akarok, csak élvezni a pillanatot.-J. A. Redmerski: A soha határa
2014. december 28. 12:25 #147
- törölt felhasználó -    
A véletlen csak alkalmazkodik a sorshoz.-J. A. Redmerski: A soha határa
2014. december 28. 12:29 #148
- törölt felhasználó -    
Ha az ember szeret valakit, akkor azzal tisztában van.-Heidi McLaughlin: Forever My Girl – Örökké a csajom
2014. december 28. 12:33 #149
- törölt felhasználó -    
– Mindig rácsodálkozom, hogy amikor biztosak vagyunk benne, hogy valamit örökre elveszítettünk, az a valami végül ránk talál.-Nicole Williams: Crash – Zuhanás
2014. december 28. 12:37 #150
- törölt felhasználó -    
"Szép arc. Fantasztikus test. Rémes modor. A helyes fiúk szentháromsága."-Jennifer L. Armentrout: Obszidián
3 felhasználónak tetszik: An_d_a, Minimanó94, nikolett1999
2014. december 28. 12:39 #151
- törölt felhasználó -    
– Messziről, nagyon messziről származunk.
A gyomrom egyszerre a lábujjamig zuhant, a karom a térdemre szorult.
– Hogy érted azt, hogy messziről, nagyon messziről? Mert most a Star Wars főcímét látom magam előtt.-Jennifer L. Armentrout: Obszidián
1 felhasználónak tetszik: nikolett1999
2014. december 28. 12:42 #152
- törölt felhasználó -    
"Úgy tartják, hogy az ember sosem felejti el az első szerelmét."-J. A. Redmerski: Ének a szentjánosbogarakról
2014. december 28. 12:43 #153
- törölt felhasználó -    
"Amikor tudod, hogy meg fogsz halni, onnantól kezdve nincs vesztenivalód."-J. A. Redmerski: Ének a szentjánosbogarakról
2014. december 28. 12:44 #154
- törölt felhasználó -    
"Mert azt akartam, hogy boldog legyen. Még úgy is, hogy jómagam nem vagyok része a boldogságának. Saját boldogságomat ekképp tönkre is tettem."-J. A. Redmerski: Ének a szentjánosbogarakról
2014. december 28. 12:46 #155
- törölt felhasználó -    
"Mert minden változás, ami előnyünkre válik, igenis fontos mérföldkő az életünkben, legyen az bármilyen apró vagy éppen nevetséges."Leiner Laura: Bábel
2014. december 28. 12:54 #156
- törölt felhasználó -    
A legtökéletesebb emlékeket a legfájdalmasabb elfeledni.-A. Meredith Walters: Find You in the Dark – Utánad a sötétbe
2014. december 28. 12:55 #157
- törölt felhasználó -    
„Erényed a jóság. Fegyvered a csendes szépség.”-A. Meredith Walters: Find You in the Dark – Utánad a sötétbe
2014. december 28. 12:55 #158
- törölt felhasználó -    
…az okosság önmagában nem helyettesíti a józan észt…-A. Meredith Walters: Find You in the Dark – Utánad a sötétbe
2014. december 28. 14:52 #159
- törölt felhasználó -    
– Te leszel az új lakó?
Cam tekintete a lépcső tetejére vándorolt.
– Csak nem itt laksz?
Mázsás kövek nehezedtek a gyomromra.
– Pont fölötted.
– Jézusom! – sóhajtott fel Cam, akit a jelek szerint éppúgy lesújtott a felfedezés, mint engem. – Kicsi a világ.
Inkább a város.
– Bizony – motyogtam.
Miért pont én? Mit vétettem? Ha a sors nagy előszeretettel is űz csúfot belőlem, miért kell rögtön a pöcegödör aljára löknie?
– Á, ez egyre nehezebb! – nyavalygott az égimeszelő, a dohányzóasztal felé intve a fejével.
A bicepszét elnézve ez nem tűnt túl valószínűnek.
– Vigyétek be, srácok! – intett Cam a lakás felé. – Kösz!
– Azt már nem – rázta meg a fejét vigyorogva a sapkás, aki egy pillanatra sem vette le rólam a szemét. – Előbb mutass be minket Miss Skóciának!
A bók hallatán elpirultam, de közben nem győztem átkozni magam, hogy ennyire be akarok vágódni Camnél.
A sóbálvánnyá meredt Cam elutasítóan fonta karba a kezét.
– Na, indulás!
Atyaég, ezek szerint még arra sem vagyok méltó, hogy bemutasson a barátainak. Éles fájdalom hasított a szívembe, de konokul tartottam magam, és rámosolyogtam a sapkásra.
– Jo vagyok.
A két srácnak leesett az álla.
– Jo? – visszhangozták kórusban… mintha már hallottak volna rólam.
Zavartan vontam össze a szemöldököm, és kérdőn sandítottam Camre. Amikor láttam, hogy Cam a barátaira néz, és alig észrevehetően megrázza a fejét, totál ledermedtem.
De a haverjai nem vették a lapot.
– Jo a bárból? Az a Jo?
Ezek szerint már hallották a nevemet? Kényelmetlenül feszengtem, mert nem tudhattam, milyen képet festett rólam Cam.
– Igen, az.
A két srác elvigyorodott.
(...)
– Cam sokat mesélt rólad, Jo – folytatta Nate, ügyet sem vetve Cam mogorva pillantására.
Kissé megrázott, hogy Cam mesélt rólam a barátainak, és bár nagyon fúrta az oldalamat a kíváncsiság, vajon milyennek írt le, úgy döntöttem, inkább lelépek, hogy legyen időm megemészteni, ő lesz az új szomszédom.
Jut eszembe, a múltkor mintha említette is volna Jossnak, hogy olcsó lakást keres. De akkor is… miért pont a mi házunkat kellett kipécéznie?
Elhatároztam, hogy úgy fogok tenni, mintha nem érdekelne, mit mondott rólam Cam.
– Egy szavát se higgyétek el! – Azzal szó nélkül faképnél hagytam Camet, és kedvesen rámosolyogtam a haverjaira. – Sajnos hajlamos rá, hogy az első benyomás alapján formáljon véleményt az emberekről.
– Igen, mesélte, milyen bunkó volt veled – bólintott Nate.
Megtorpantam, és döbbenten fordultam hátra.
Cam vállat vont, és továbbra is kifejezéstelen arccal nézett rám.
– Már bocsánatot kértem.
A vigyorgó haverjaira néztem, aztán megint rá.
– Hát, akkor, azt hiszem, nincs mitől tartanom. Szomszéd. – Azzal búcsút intettem a társaságnak, és óvatosan letipegtem a lépcsőn.
– Ez volt Jo? – bődült el Nate, miután eltűntem a szemük elől.
Zengett tőle a lépcsőház, én pedig önkéntelenül is hegyezni kezdtem a fülem.
– Fogd már be! – sziszegte Cam. – Hozzuk a többi cuccot!
– Basszus, most már látom, hogy nem túloztál. Azok a combok!
– Nate…
– Hogy bírod ki, haver? Ha neked nem kell, én szívesen rárepülök.
– Húzzatok már befelé! – hallatszott le Cam morgása az emeletről.
Az ajtócsapódásra összerezzentem, és tanácstalanul torpantam meg az utolsó lépcsőfordulóban. Ez meg mi a fenét jelentsen? Mit mondott rólam Cam?

Samantha Young - London Road
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2014. december 28. 16:11 #160
- törölt felhasználó -    
"-A papád épp most veszi le rólam a mértéket a koporsómhoz.-mondta Zed.
-Á, dehogy!
-Furcsa képek ugranak be… mind meglehetősen fájdalmas, és hátrányosan érinti a jövőbeli terveimet, hogy egyszer én is apa legyek".-Joss Stirling: Lélektársak – Sky

– Ó, azok a szép idők, amikor tizenhat éves az ember. Beül egy kávéra, aztán egyszer csak a rendőrőrsön találja magát!-Joss Stirling: Lélektársak – Sky

A zene élet vagy halál kérdése.-Joss Stirling: Lélektársak – Sky

14 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!