Starity

Ősszel visszatér a Big Brother a képernyőre

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 16. 17:32 #21
Csöppség
Csöppség
visszatérő vendég
 
StátuszSic Parvis Magna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.30.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 214375
Offline offline
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Nem akarok még egy idióta valóságshow-t
2014. május 16. 17:34 #22
Vanessa Bloom
Vanessa Bloom
Yoncé
 
StátuszYoncé
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.17.
Hozzászólás: 1318
Csatolások: 3477
Azonosító: 194184
Offline offline
Jaj minek már ez hiszen egyre több őrült celeb van a tv-ében.
Én már rosszul vagyok tőluk értelmetlen hülyéket gazdagít a közönség.
Költhetnék értelmesebb dolgokra pl:beteg gyerekek segítésére hajléktalanokra.
Minek költenek milliókat majmokra egy rakás megjátszót ember!!!!!
2014. május 16. 17:35 #23
Directioner Girl14
Directioner Girl14
visszatérő vendég
 
StátuszYou say always what you feel, and you make always what you think. *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.03.
Hozzászólás: 381
Csatolások: 0
Azonosító: 212889
Offline offline
Nem mindegy kinek van több nézettsége úgyis a TV2 és az RTL a legnézettebb Magyarországon smileeee.gif
2014. május 16. 18:10 #24
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7119
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Úrosten de jóóósmileeee.gif
2014. május 16. 20:12 #25
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12490
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Amihez Liptainak meg Tillának köze van, az két forintot nem ér manapság. Nem értem miért bíznak két ilyen ripacsra minden műsort. Eleve nem fogok még véletlenül sem odakapcsolni ...
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2014. május 16. 20:39 #26
- törölt felhasználó -    
Úristen, milyen régen volt már... Ki se látszottam a földből, mikor leadták a legeslegelső adást. biggrin.gif
Amúgy nem nagyon izgat, már totál hozzá lehet szokni, hogy az Rtl, vagy a Tv2 kiad két hónaponta valamilyen igényes reality show-t. De természetesen nem azért, mert a másik csatorna is.
2014. május 16. 21:07 #27
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Nem is tudtam, hogy régen még a szemétvalóságshowk is IGÉNYESEK voltak _nevet.gif Kánaán volt ez a pár évvel ezelőtt úgy látom.
2014. május 16. 22:40 #28
SzimónaDrága
SzimónaDrága
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://www.soundofjapan.hu/a-boys-republic-budapesten/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.28.
Hozzászólás: 400
Csatolások: 1
Azonosító: 204649
Offline offline
Mért jó ez? Miért kell ez?! Most komolyan nem elég a VV7? Oké, hogy jó kis verseny van a két csatorna között, de ennyire nem kéne lesüllyedni. A mai nap szenzációja; ki áll elő szarabb műsorokkal...??
2014. május 17. 10:12 #29
Danger
Danger
visszatérő vendég
 
StátuszPlaying With Fire*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.11.
Hozzászólás: 161
Csatolások: 0
Azonosító: 195848
Offline offline
Erről nekem csak az a szerencsétlen Éva ugrik be, akinek - mondhatni - ez a műsor tette tönkre az életét.
2014. május 17. 10:27 #30
- törölt felhasználó -    
Na pontosan ezért nem nézek tv-t már évek óta dry.gif Rakás szemétdomb mad.gif
2014. május 17. 12:02 #31
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2014.05.16. 21:07)
Nem is tudtam, hogy régen még a szemétvalóságshowk is IGÉNYESEK voltak _nevet.gif Kánaán volt ez a pár évvel ezelőtt úgy látom.

Az igényesség alatt azt értettük, hogy itthon újdonságszámba ment, a résztvevőknek nem voltak ilyen tapasztalataik, ahogy a készítőknek sem. Kevéssé volt megbotránkoztató, mint most. Anno tényleg 0-24-ben rájuk lehetett nézni a villában/házban, manapság azt lehet nézni, amit leadnak válogatásként, meg ha jól tudom, van fix 2-3 óra, amíg lehet leskelődni a neten. Vagyis ezek már sokkal inkább megírt forgatókönyvek szerint zajlanak, sokkal több benne a műbalhé, mint anno volt. Szerintem az utóbbi évek reality showjai, amikor nem forognak a kamerák, akkor ilyen megbeszélésekből állnak, s mint például az Éjjel-nappal Dugapestben, amatőrökkel eljátszatnak szituációkat. Felveszik, megköszönik szépen, s viszik adásba. A kamerákat meg kikapcsolják. Nyilván a legelső évadok sem voltak annyira spontánok, de sokkal spontánabbak voltak, mint most, plusz a résztvevők is szemérmesebben viselkedtek. Kivéve egy-két extrovertált személyiséget.
A nézőknek újdonság volt a műsor, így nekem is. Egyszer elég is volt. Nem vagyok kukkolós típus, igazából nagy ívben teszek rá, hogy ki mit csinál a magánéletében, a négy fal között. pardon.gif Próbálok a saját portámmal foglalkozni, van azzal is elég meló. Minek dugjam a máséba? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. május 17. 12:12 #32
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2014.05.17. 12:02)
Az igényesség alatt azt értettük, hogy itthon újdonságszámba ment, a résztvevőknek nem voltak ilyen tapasztalataik, ahogy a készítőknek sem. Kevéssé volt megbotránkoztató, mint most. Anno tényleg 0-24-ben rájuk lehetett nézni a villában/házban, manapság azt lehet nézni, amit leadnak válogatásként, meg ha jól tudom, van fix 2-3 óra, amíg lehet leskelődni a neten. Vagyis ezek már sokkal inkább megírt forgatókönyvek szerint zajlanak, sokkal több benne a műbalhé, mint anno volt. Szerintem az utóbbi évek reality showjai, amikor nem forognak a kamerák, akkor ilyen megbeszélésekből állnak, s mint például az Éjjel-nappal Dugapestben, amatőrökkel eljátszatnak szituációkat. Felveszik, megköszönik szépen, s viszik adásba. A kamerákat meg kikapcsolják. Nyilván a legelső évadok sem voltak annyira spontánok, de sokkal spontánabbak voltak, mint most, plusz a résztvevők is szemérmesebben viselkedtek. Kivéve egy-két extrovertált személyiséget.
A nézőknek újdonság volt a műsor, így nekem is. Egyszer elég is volt. Nem vagyok kukkolós típus, igazából nagy ívben teszek rá, hogy ki mit csinál a magánéletében, a négy fal között. pardon.gif Próbálok a saját portámmal foglalkozni, van azzal is elég meló. Minek dugjam a máséba? smileeee.gif


De nem értem mitől igényesebb átlag emberek átlag hülyeségét nézni (vagy inkább visszaemlékezni) 10 évvel ezelőttről spontánul, mint átlag emberek átlag hülyeségét nézni pár évvel később megrendezetten (ezzel a spontán-megrendezett kontraszttal is vitatkoznék, de mindegy). Ez nem igényesség biggrin.gif Ezek szórakoztató műsorok, sosem voltak "igényesek" és soha nem is akartak azok lenni. Annyira unalmas már, hogy úgy csinálnak egyesek, mintha kvázi ugyanaz a dolog jobb lett volna x éve, csak azért, mert x éve volt. Az, hogy valakinek nem jön be a mostani társaság, meg mittudomén, egy dolog. Másnak meg a régi sem jött be. Műbalhék az ilyen műsorokban mindig voltak és mindig lesznek, másképp miért nézné őket bárki, ahogy beszélgetnek az időjárásról, vagy mosogatnak? Régen sem volt másképp. Az, hogy újdonság, meg az, hogy igényes két külön dolog. De ez az igényes szó is megőrjít...

Azt még hozzátenném, hogy úgy szokás mondani, hogy a VV a 4.-től lett igénytelen, meg hogy a BB még... igényes volt. Namármost, melyikre könnyebb visszaemlékezni a nézőnek? Egy 2002-2004 közötti időszakra, vagy 2010 utánra? Persze, hogy amiből már csak halvány körvonalak vannak meg, az ilyen távolságból nézve nem tűnik olyan pocséknak, pedig az sem volt jobb, abba sem volt a veszekedéseken meg a kamuszerelmeken kívül más koncepció, abban sem voltak értelmesebb emberek, meg szépirodalmi könyvklub...
2014. május 17. 12:48 #33
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
nem értem minek ennyire kiakadni. Akit nem érdekli, nem nézi. rolleyes.gif Egyébként a TV2-nek nemcsak ez az egyetlen "csodás" ötlete. Nemrég azt akarta, hogy a két csatorna ismertebb műsorvezetői egy vetélkedőn mérkőzzenek meg. Az RTL szinte kinevette, úgyszólván, hogy köztük egy más fajta vetélkedés folyik _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2014. május 17. 13:57 #34
mogyeszka
mogyeszka
 
Státusz''A titok olyan halmazállapotú anyag,amely alkoholban oldódik...'' :D ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 1693
Csatolások: 0
Azonosító: 217986
Offline offline
Hát ez baromira jó... dry.gif Szóval mostantól akárhova kapcsolok,mindenhol ez a szenny lesz! mad.gif Ahelyett hogy inkább adnának valami jó családi vetélkedőt v valami normális sorozatot!
De azt nagyon remélem,hogy nem a Tv2-n lesz,mert akkor legalább még véletlenül sem láthatom! biggrin.gif
2014. május 17. 16:24 #35
Lulika
Lulika
 
Státuszonedirection♥onedirection♥onedirection♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.31.
Hozzászólás: 623
Csatolások: 0
Azonosító: 202867
Offline offline
A TV2 meg az RTL klub 100%-ban utánozza egymást. Nem tudok mit szólni ehhez.
2014. május 17. 19:22 #36
encs96
encs96
új tag
 
StátuszShoot for the moon! Even if you miss you'll land among the stars! -Maite Perroni
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.25.
Hozzászólás: 77
Csatolások: 227
Azonosító: 190402
Offline offline
Hát ennek nagyon nem örülök. Mostmár mindig ezt a hülye valóság showt kell nézni. :/ Alig, hogy vége lett a VV6-nak már reklámozzák, hogy lehet jelentkezni a VV7-re. Erre még jön a TV2 is ezzel a Big Brother-el.
Elszomorító, hogy ezt élvezik a magyarok. :/
2014. május 17. 21:42 #37
oranje31
oranje31
visszatérő vendég
 
Státuszpuskas, messi, szoboszlai ,haaland river plate, jenna ortega <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.20.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 0
Azonosító: 49968
Offline offline
szanalmas musor
2014. május 17. 22:30 #38
RocketQueen98
RocketQueen98
visszatérő vendég
 
StátuszSokkal könnyebb lenne eladni a lelkem, ha meg tudnám találni.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.28.
Hozzászólás: 130
Csatolások: 29
Azonosító: 225057
Offline offline
Egyátalán érdekel ez még valakit? xD
2014. május 18. 11:39 #39
Vivien_Borsos
Vivien_Borsos
új tag
 
StátuszAz egészség fontos.Kezdje a bőrénél,mert az egészséges bőr hidratált és tetovált
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.12.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 225987
Offline offline
Látom rengeteg ember van itt, aki ócsárolja a Liptai-Tilla párost, holott csak őket tudnám kiemelni, mint olyan páros, akik nem fagynak le az adás közben, ha valami nem úgy megy, ahogy azt előre megírták és közben még előre nem megírt poénokat tudnak bedobni..igaz, szerintem is tök szar...
Aki meg annyira kulturáltnak érzi magát, akkor menjen el múzeumokba, teaházakba és galériákba, ott kulturálódhat, ahogy akar. Aki meg nem hiszi magát valami istenkirálynak akinek a becsülete nem engedi, hogy ilyen "szennyet" nézzen, azok meg nézzék és röhögjenek a műsoron és a "kulturáltakon", hogy ilyen begyöpösödöttek smileeee.gif Még azt is meg merném kockáztatni, hogy nem is mindenki gondolja úgy, hogy ez baromság, hanem mások erőltették rájuk a hülyeséget és ezért is "gondolják" így smileeee.gif
Majd akkor tegyük fel a kérdést, hogy "Érdekel ez még valakit?", ha ott leszünk, hogy vizsgálják a nézettség számot.
2 felhasználónak tetszik: janet7, boszikaa97
2014. május 18. 20:30 #40
livikee23
livikee23
új tag
 
StátuszBecker sziv,Becker lélek, Becker leszek amig élek! ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.23.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 223086
Offline offline
Az hogy a "Tv2 felakarja venni a kesztyűt az RTL Klubbal" először is sok sikert hozzá wink.gif másodszor már csak a nézettséget nézik és kész .. na persze és ahány reklám és hogy képesek meg vágni egy sorozatot de nem azért..
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok