Starity

Ősszel visszatér a Big Brother a képernyőre

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 18. 21:50 #41
belieber
belieber
Tumblr girl*
 
Státuszmy tumblr: http://semmisembiztoscsakavaltozas.tumblr.com/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 18
Azonosító: 175940
Offline offline
Meddig megy ez a háború?
2014. május 18. 21:58 #42
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
Régen szórakoztató volt, de szerintem most idegesítő lesz. Meg erőltetett. Nem akarom nézni, ahogy a Való Világot sem. Ennyi.
2014. május 19. 21:35 #43
Kitti7
Kitti7
új tag
 
StátuszSpartacus<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.02.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 211120
Offline offline
Jézus! Emlékszem a legutóbbi Big Brotherra, pedig mindössze 5-6 éves lehettem:D
Nem emlékszem, hogy néztük-e folyamatosan, kétlem. De részek rémlenek belőle. De akkor még több volt a normális ember (nem valószínű)biggrin.gif
És aki ilyenbe jelentkezik, annak normális értékrendje eleve nem lehet. (Tisztelet a kivételnek). Tisztelet van, kivétel nincs. Viccet félre téve, ezen kijelentésemmel SENKIT nem szerettem volna megbántani. Nyilván ízlések és pofonok, és értékrend kérdése, hogy kinek mi tetszik, mi a normális az élete során. Legyen következő B.B. , csak ne főműsor időben, és inkább a szuper TV2 adásai között:)
2014. május 20. 09:35 #44
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2014.05.17. 12:12)
De nem értem mitől igényesebb átlag emberek átlag hülyeségét nézni (vagy inkább visszaemlékezni) 10 évvel ezelőttről spontánul, mint átlag emberek átlag hülyeségét nézni pár évvel később megrendezetten (ezzel a spontán-megrendezett kontraszttal is vitatkoznék, de mindegy). Ez nem igényesség biggrin.gif Ezek szórakoztató műsorok, sosem voltak "igényesek" és soha nem is akartak azok lenni. Annyira unalmas már, hogy úgy csinálnak egyesek, mintha kvázi ugyanaz a dolog jobb lett volna x éve, csak azért, mert x éve volt. Az, hogy valakinek nem jön be a mostani társaság, meg mittudomén, egy dolog. Másnak meg a régi sem jött be. Műbalhék az ilyen műsorokban mindig voltak és mindig lesznek, másképp miért nézné őket bárki, ahogy beszélgetnek az időjárásról, vagy mosogatnak? Régen sem volt másképp. Az, hogy újdonság, meg az, hogy igényes két külön dolog. De ez az igényes szó is megőrjít...
Azt még hozzátenném, hogy úgy szokás mondani, hogy a VV a 4.-től lett igénytelen, meg hogy a BB még... igényes volt. Namármost, melyikre könnyebb visszaemlékezni a nézőnek? Egy 2002-2004 közötti időszakra, vagy 2010 utánra? Persze, hogy amiből már csak halvány körvonalak vannak meg, az ilyen távolságból nézve nem tűnik olyan pocséknak, pedig az sem volt jobb, abba sem volt a veszekedéseken meg a kamuszerelmeken kívül más koncepció, abban sem voltak értelmesebb emberek, meg szépirodalmi könyvklub...

Tulajdonképpen egyetértek veled. Az igényes szót nem én használtam, csak értettem, mire értette, aki használta. Én (is) idézőjelbe tettem volna, mert a kukkolós műsor nyilván a szórakoztatás kategóriájában lelhető fel, ahogy említetted is. (bár ettől függetlenül ha valami szórakoztató, még nem zárja ki, hogy igényes is legyen - és itt most nem a valóságsókra gondolok) Nyilván az idő megszépíti az emlékeket, de ettől függetlenül anno még tényleg visszafogottabbak voltak a karakterek, kevésbé voltak exhibicionisták. (ami most nyilván röhejesen hangzik egy olyan műsorral kapcsolatban, ami eleve arról szól, hogy "ország-világ előtt mutogatod magad") De ez az egész társadalomra is igaz. Én sem vagyok egy vénség, de a mai fiatalokon én is csak pislogok. Az én értékrendszeremben ez nem foglal el túl pozitív helyet, de ez én vagyok. Másnak meg lehet, hogy bejön. Az a szép, hogy mindenki egy igazi szubjektum. biggrin.gif
2014. május 20. 14:52 #45
anna28
anna28
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.07.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 0
Azonosító: 203345
Offline offline
így is annyi "idiótával" vagyunk körülvéve, miért kell még a tv-ből is nonstop őket sugározni? miééééért?
2014. május 20. 17:52 #46
emily92-17
emily92-17
 
Státusz"Ha biszex vagy, kapásból megduplázódnak az esélyeid egy szombat esti randevúra"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.07.
Hozzászólás: 822
Csatolások: 0
Azonosító: 132765
Offline offline
miért nem lepődőm meg h koppintják az rtl t
2014. május 21. 07:59 #47
Lilly-chan
Lilly-chan
 
StátuszBooks are a uniquely portable magic. /Stephen King/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.19.
Hozzászólás: 1048
Csatolások: 0
Azonosító: 139065
Offline offline
És miért nem lehet felvenni a versenyt kultúrált műsorral? A valóvilág épp elég volt, köszi... :/
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok