Starity

Pankráció V.

130 oldal 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. március 08. 12:35 #2421
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Hallottátok a Bill DeMott dolgokat? Elég durvák, én régebben is olvastam ilyenekről, meg hogy nagyon bunkó és kibírhatatlan ember. Kenny Omega is miatta ment el, mert annyira bunkó volt vele, pedig ott volt már a development centerben és az ő képességeit ismerve simán felkerült volna már azonnal. Ő az egyetlen pankrátor amúgy, akit nem tud megszerezni a WWE, évente adnak neki ajánlatokat, mert nagyon tehetséges.
2015. március 08. 14:43 #2422
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Jaj, köszönöm, akkor örülök hogy volt egy kis haszna rolleyes.gif
És dolgozom még az ügyön, és jöhetnek javaslatok mivel kapcsolatban lehetne még (jelenleg egy Shield tribute-n szeretnék dolgozni, csak hát Seth wikioldalát is muszáj fordítani). A linket köszi, szerintem még használni fogom biggrin.gif
U.I.: igaz, még nincs a biográfia feltöltve, de Jimmy Uso adatlapja megvan, szóval ha nem nagy gond, kicsit hozzuk feljebb a 17 ezredik helyről wink.gif
1 felhasználónak tetszik: MrVelvetSky
2015. március 09. 21:44 #2423
MrVelvetSky
MrVelvetSky
All Red Everything™
 
Státusz
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 13.08.28.
Hozzászólás: 1134
Csatolások: 26
Azonosító: 210689
Offline offline
Idézet (riri17 @ 2015.03.08. 12:35)
Hallottátok a Bill DeMott dolgokat? Elég durvák, én régebben is olvastam ilyenekről, meg hogy nagyon bunkó és kibírhatatlan ember. Kenny Omega is miatta ment el, mert annyira bunkó volt vele, pedig ott volt már a development centerben és az ő képességeit ismerve simán felkerült volna már azonnal. Ő az egyetlen pankrátor amúgy, akit nem tud megszerezni a WWE, évente adnak neki ajánlatokat, mert nagyon tehetséges.

hallottam róla ha érdekel titeket küldhetek egy oldalt esetleg fordíthatom valamennyire hogy mi történt. de volt hogy valakiket direkt a nyakukra dobott, hogy megmutassa mi a rossz esés. ha valaki lemaradt tempóval akkor az egész edzésen szekálta. mikor az kifizette mert ezt akarja csinálni ő meg megmondta neki hogy takarodjon és kiküldte mikor ehez nincs joga (csak kivételes estekben).
volt oylan hogy felpofozta az olyanokat kik visszamertek neki szólni, persze azért szóltak vissza mert bevédték társaikat. nőket is megütött, ezért van a nőknek már külön edzőjük. volt oylan kép is van hozzá hogy az egyik pasi beült a sarokba a másik levetkőzött és kényszerítette az ülőt hogy a másik segge közül fánkot egyen. undorító ez az ember már rég ki kellett volna rúgni, vagy lecsukni.
2015. március 10. 17:19 #2424
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Az ilyen szadistáknak utána kéne nézniük, de így leírásból én azért tettem volna valamit, nem pedig elviselni..
Nem mellesleg, csak én sokkalom hogy több mint fél millió forint a Wrestlemanián a ring közeli jegy? 2004$ kicsit sántít.. blink.gif
+ pár promó poszter
1 felhasználónak tetszik: MrVelvetSky
2015. március 10. 17:37 #2425
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17241
Csatolások: 17972
Azonosító: 168141
Offline offline
Idézet (Konvektor @ 2015.03.10. 17:19)

Nem mellesleg, csak én sokkalom hogy több mint fél millió forint a Wrestlemanián a ring közeli jegy? 2004$ kicsit sántít..  blink.gif 
+ pár promó poszter


Nem tudom. Végül is a WrestleMania-ról van szó. Bár én nem adnék ennyit egy jegyért, annak ellenére sem, hogy hatalmas nagy álmom egy WM-n való részvétel. unsure.gif
Erre a Sting vs Triple H meccsre nagyon kíváncsi vagyok laugh.gif
2015. március 11. 18:05 #2426
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Egy fontos kérdéssel jöttem most a topikba.
Nem néztem utána, vagy nem emlékszem ki jön, ezért akkor jó lenne egyben tudni ki jönne az áprilisi WWE Live-ra, Budapestre?
És ha igen, akkor pontosan hova (platina, arany, ezüst)?
Mert ha még nem vettetek jegyet, vagy ha igen, és az ezüstbe, akkor arra gondoltam, ülhetnénk egymáshoz közel és beszélhetnénk, stb. biggrin.gif
Vagy ha ez nem tud megvalósulni, akkor lehetne egy másik ötletem. Lehetne egy kvízt, kérdéssort összeállítani a pankrációból, pankrátorokból, egyesületekből, ilyesmik. És fődíjért, vagy valami egyéb dologért.
Egy ilyen csapatépítő tréning lenne (bár mondjuk szerintem ti már összeszoktatok, és jöttem én a friss húsi unsure.gif ).
Szóval akkor várom a válaszokat. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: MrVelvetSky
2015. március 12. 12:06 #2427
blanka22
blanka22
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.18.
Hozzászólás: 35
Csatolások: 0
Azonosító: 231730
Offline offline
Üdv én is szeretem a Pankrációt nagyon is.Nézni meg olvasni Is.Én terveztem ,hogy mentem volna e Pestre a Pankrációra csak közbe jött valamilyen más rendezvény amin ott leszek smileeee.gif.Nagy kedvenceim pl CmPunk,Triple H,John Cena meg mások is.
1 felhasználónak tetszik: MrVelvetSky
2015. március 15. 16:39 #2428
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
A WWE hivatalos oldalán fenn van, hogy elvileg kik jönnének, nem tudom, kicsit máshogy promózták, de a show az show.
John Cena, Big Show, Roman Reigns, Rusev, Daniel Bryan, Bray Wyatt, Dolph Ziggler, The Usos, Bad News Barrett, Natalya, Sheamus. mellow.gif
Szóval, hozzánk a rossz jutott el, mert akiket hozzánk hirdettek, azok az ezzel egy időben rendezendő franciaországin lesznek: Randy Orton, Kane, Seth Rollins, Ryback, Dean Ambrose, Luke Harper, Nikki Bella, Brie Bella, Paige. wub.gif
De a Budapest Sportarénánál is más van feltüntetve. dry.gif
U.I.: szerintetek kihez kerüljön az interkontinentális bajnoki cím? rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Lil98, Mini A.J., MrVelvetSky
2015. március 15. 17:36 #2429
- törölt felhasználó -    
Idézet (Konvektor @ 2015.03.15. 16:39)
A WWE hivatalos oldalán fenn van, hogy elvileg kik jönnének, nem tudom, kicsit máshogy promózták, de a show az show. 
John Cena, Big Show, Roman Reigns, Rusev, Daniel Bryan, Bray Wyatt, Dolph Ziggler, The Usos, Bad News Barrett, Natalya, Sheamus.  mellow.gif 
Szóval, hozzánk a rossz jutott el, mert akiket hozzánk hirdettek, azok az ezzel egy időben rendezendő franciaországin lesznek: Randy Orton, Kane, Seth Rollins, Ryback, Dean Ambrose, Luke Harper, Nikki Bella, Brie Bella, Paige.  wub.gif 
De a Budapest Sportarénánál is más van feltüntetve.  dry.gif 
U.I.: szerintetek kihez kerüljön az interkontinentális bajnoki cím?  rolleyes.gif

Ajjj, csupa kedvenc mindenhol, akárki is jön. Én meg itt fogok poshadni, elegem van mad.gif unsure.gif sad.gif cry.gif
Egyébként nem tudom, hogy pontosan mi lesz, és hogy kik jönnek mert tényleg ahány hely, annyiféle ember van hirdetve.
Huhh, szerintem vagy Dean-nél vagy Ziggy-nél lenne a legjobb helyen az az öv smileeee.gif <3
2015. március 15. 17:57 #2430
Mini A.J.
Mini A.J.
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.06.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 238652
Offline offline
Idézet (Konvektor @ 2015.03.15. 16:39)
A WWE hivatalos oldalán fenn van, hogy elvileg kik jönnének, nem tudom, kicsit máshogy promózták, de a show az show. 
John Cena, Big Show, Roman Reigns, Rusev, Daniel Bryan, Bray Wyatt, Dolph Ziggler, The Usos, Bad News Barrett, Natalya, Sheamus.  mellow.gif 
Szóval, hozzánk a rossz jutott el, mert akiket hozzánk hirdettek, azok az ezzel egy időben rendezendő franciaországin lesznek: Randy Orton, Kane, Seth Rollins, Ryback, Dean Ambrose, Luke Harper, Nikki Bella, Brie Bella, Paige.  wub.gif 
De a Budapest Sportarénánál is más van feltüntetve.  dry.gif 
U.I.: szerintetek kihez kerüljön az interkontinentális bajnoki cím?  rolleyes.gif

Jajj már nagyon várom, bár nagyon jó lenne, ha ott lenne Seth, Brie &Nikki, Randy, Dean és Paige.
Az interkontinentális bajnok szeretném ha most az egyszer nem Ziggy lennem hanem Dean esetleg Bryan. smileeee.gif
2015. március 15. 20:59 #2431
- törölt felhasználó -    
Ajjj Istenem! *-* Annyira jól áll a kezében az a csöppség. blush.gif Remélem nemsokára már a saját picúrkáját tartja a karjaiban smileeee.gif <3 heart.gif
http://www.kephost.com/images/2015/03/15/tumblr_nl0wmps51N1ti5yfqo1_500.png
3 felhasználónak tetszik: Direction Rajongo6, Lil98, Konvektor
2015. március 16. 17:04 #2432
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17241
Csatolások: 17972
Azonosító: 168141
Offline offline
Idézet (Konvektor @ 2015.03.15. 16:39)
Szóval, hozzánk a rossz jutott el, mert akiket hozzánk hirdettek, azok az ezzel egy időben rendezendő franciaországin lesznek:


Nekem mondod? Randy volt a legnagyobb ok arra, hogy felutazzak Pestre. Erre nem jön. Most jelenleg úgy állunk, hogy jön 1 ember, akit szeretek és 2, akivel nincs semmi bajom. reklamalo.gif Jó, oké. Gondoltam, hogy nem fogják elküldeni Randy-t is, meg John-t is, hisz Ők ketten benne vannak abban a pár emberben, akik miatt a nézők elmennek a show-ra és mivel Cena már a kezdetek óta rajta volt a 'listán' valahogy éreztem, hogy Randy nem fog jönni. De reménykedtem. S valamennyire még mindig reménykedem, mert a remény hal meg utoljára, s nekem jelenleg csak ez van. unsure.gif Egy viszont biztos: ha kell elmegyek jövőre, meg azután és azután is, de akkor is látni fogom élőben azt a férfit, akiért már évek óta oda meg vissza vagyok. Akkor is látni fogom élőben Randy Orton-t. yes.gif
A sportarénánál mi van kiírva, kik jönnek?
2015. március 16. 19:17 #2433
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Idézet (Lil98 @ 2015.03.16. 17:04)

A sportarénánál mi van kiírva, kik jönnek?

Röhög a vakbelem.
A rajongók végre élőben is részesei lehetnek WWE élménynek és láthatják az összes kedvencünket, hiszen olyan szupersztárok érkeznek Budapestre, mint John Cena™, Randy Orton™,a Money in the Bank győztes Seth Rollins™ és a nemzetközi bajnok Dolph Ziggler™ sok más WWE sztár és diva mellett.
És igen, reménykedjünk. De sokat nem várok a szervezéstől. unsure.gif
2015. március 16. 19:24 #2434
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17241
Csatolások: 17972
Azonosító: 168141
Offline offline
Idézet (Konvektor @ 2015.03.16. 19:17)
Röhög a vakbelem.
A rajongók végre élőben is részesei lehetnek WWE élménynek és láthatják az összes kedvencünket, hiszen olyan szupersztárok érkeznek Budapestre, mint John Cena™, Randy Orton™,a Money in the Bank győztes Seth Rollins™ és a nemzetközi bajnok Dolph Ziggler™ sok más WWE sztár és diva mellett.
És igen, reménykedjünk. De sokat nem várok a szervezéstől.  unsure.gif


Randy és John jöjjön. A többiek felőlem mehetnek a franciákhoz. tongue.gif Amúgy köszönöm. smileeee.gif
2015. március 16. 19:49 #2435
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Amúgy ezek a house showk általában a történetek alakulása szerint szoktak lenni, szóval még a WM után talán változhat valami, de ez sajnos biztosnak tűnik, bár régebben mintha mást olvastam volna. unsure.gif
Amúgy itt a meccsek:

John Cena vs Rusev (+Lana) US öv meccs
Roman Reigns vs Big Show utcai meccs
Dolph Ziggler vs BNB ez állítólag IC meccs, szóval ezt vehetjük annak is, hogy Ziggler nyer (aminek örülnék, de egyértelmű hogy én kinek szorítok szerintem, és most nem kezdek bele abba mennyire megérdemelné, de a másik favoritom Ziggler) vagy BNB megvédi az övet, amire nem látok sok esélyt, mert olyan mintha nála se lenne. (bár egy ideig nála se volt, Deant azóta még ennél jobban is imádom rohog.gif )
The Usos vs Los Matadores El Torito vs The Miz & Damien Mizdow vs Tyson Kidd & Cesaro Tag Team Fatal Four Way bajnoki meccs

Továbbá: Daniel Bryan, Sheamus, Bray Wyatt, Eric Rowan, Zack Ryder, Curtis Axel, Adam Rose, Natalya, Tamina, Layla, Naomi, Cameron, Emma és az egyik szívszerelmem Finn Bálor wub.gif (én csak miatta mennék el, esküszöm rohog.gif )

A Ziggler meccs mindenképpen jó lesz, a Roman meccs azért mert jobban láthatjátok őket, a Cena meccs is jó és a tag team is, bár az kissé zsúfolt. Szóval így összeségében jók lesznek szerintem, bár személy szerint ha mennék énis a másik csoportot nézném, Dean és Seth miatt, bár Dean karizmai miatt ott vinnének el a mentők. biggrin.gif (amúgy Seth haja remélem addigra azért ismét szőke lesz, bár olyasmit olvastam hogy nem nagyon akarja már sad.gif)
Jó szórakozást így előre is annak aki megy! ^^
3 felhasználónak tetszik: Lil98, Konvektor, MrVelvetSky
2015. március 19. 16:48 #2436
MrVelvetSky
MrVelvetSky
All Red Everything™
 
Státusz
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 13.08.28.
Hozzászólás: 1134
Csatolások: 26
Azonosító: 210689
Offline offline
Én jövök!!! nem tudom hova szól a jegyem mert én nyertem a WWE által rendezett nyereményjátékon és még nem tájékoztattak róla de alig várom! Amint meg tudom megírom, hogy hova szól mert jó ötlet ez a beszélgetős cucc.
Az, hogy Paige nem hozzánk jön hanem majd Franciaországban elsz nagy érvágás számomra hisz én őt vártam a legjobban. Azonban a roster amit kaptunk elég jó meg természetesen ez még változhat. És Eva Marie is bekerülhet a képbe mert ő a 13-i nem tom hol de Live Event-en részt vesz szóval lehet megkapjuk meg még esetleg néhány NXT-s is jól jönne:D



adás kint: http://destinationwrestling.weebly.com/news/20150318-impact-5adas
2015. március 19. 20:07 #2437
- törölt felhasználó -    
Én is jelentkeznék kicsit hogy itt is boldog születésnapot kívánjak a mi tagadhatatlanul tehetséges,3x-os dívabajnokunknak.Meg nem mondanám hogy már 28 éves,legfeljebb 22-nek ha tippelném. bday.gif heart.gif
http://kepfeltoltes.hu/150319/tumblr_ne5q943Bce1u2o7rlo1_250_www.kepfeltoltes.hu_.gifhttp://kepfeltoltes.hu/150319/tumblr_ne5q943Bce1u2o7rlo2_250_www.kepfeltoltes.hu_.gif

Egyébként az én jegyem is megvan már,mondjuk fejből hirtelen nem tudom hova is szól,persze az árban legkönnyebben elérhető jegy,de ígyis úgyis élmény lesz. laugh.gif
Csak amiatt lettem kicsit csalódott hogy Ambrose mégsem hozzánk jön. A.J nevét viszont a franciáknál se láttam,ő lesz valahol?Vagy még nem dőlt el?
3 felhasználónak tetszik: MrVelvetSky, Lil98, Konvektor
2015. március 20. 21:47 #2438
MrVelvetSky
MrVelvetSky
All Red Everything™
 
Státusz
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 13.08.28.
Hozzászólás: 1134
Csatolások: 26
Azonosító: 210689
Offline offline
http://evamarie.gportal.hu
a mai napon megnyílt! wink.gif
2015. március 22. 10:18 #2439
MrVelvetSky
MrVelvetSky
All Red Everything™
 
Státusz
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 13.08.28.
Hozzászólás: 1134
Csatolások: 26
Azonosító: 210689
Offline offline
destinationwrestling.weebly.com
Hamarosan Extreme Rules:)
2015. március 24. 21:16 #2440
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Nemrég találtam, és beküldtem már a cikket amit erről írtam, de gondolom megosztom a teljes történetet itt, mielőtt kiraknák (ha kikerül). biggrin.gif blush.gif Én speciel egy fillért nem tudok rákölteni, de kihagyott a szívem. ohmy.gif
És amiről beszélek: ez a link lenne az.
U.I.:
    Be a guest time keeper at a WWE Live Event
    WWE World Heavyweight Championship replica Title signed by Undertaker
    Interview WWE Superstar Dolph Ziggler for a future episode of WWE Countdown
    Backstage tour with WWE Superstar Dean Ambrose at a future WWE event

Ha tudtatok róla, akkor adományoztatok-e már, ha nem akkor mi lenne a legjobb, vagy mit szeretnétek?
http://kepfeltoltes.hu/150324/tumblr_nhvkrm4PIj1sfgulqo2_250_www.kepfeltoltes.hu_.gif
1 felhasználónak tetszik: MrVelvetSky
130 oldal 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!