Starity

Pankráció V.

130 oldal 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. július 12. 13:25 #2501
- törölt felhasználó -    
Idézet (riri17 @ 2015.07.06. 19:33)
AWWW wub.gif  wub.gif  kiss2.gif  air_kiss.gif  man_in_love.gif  heart.gif wub2.gif wub3.gif
https://40.media.tumblr.com/0be835a194200378daa70c49813ccb55/tumblr_nr2tnbujFI1rafx4co1_540.jpg


Remélem jó lesz és magyarul lesz.
2015. július 15. 11:34 #2502
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
jaj de kép blush.gif
(a film szerintem még mozikba sem fog kerülni, se itthon (pff) se külföldön, de magyar felirattal le lehet szerválni, a marine 4-t is feltették, de john cena filmje magyarországon is bemutatásra kerül a mozikban, trainwreck vagy magyarul -> kész katasztrófa. wink.gif )
arra gondoltam, köthetnénk fogadásokat a ppv-kre, ki van benne? laugh.gif
2015. július 15. 21:41 #2503
Lil98
Lil98
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17146
Csatolások: 17861
Azonosító: 168141
Online online
Idézet (Konvektor @ 2015.07.15. 11:34)
jaj de kép  blush.gif
(a film szerintem még mozikba sem fog kerülni, se itthon (pff) se külföldön, de magyar felirattal le lehet szerválni, a marine 4-t is feltették, de john cena filmje magyarországon is bemutatásra kerül a mozikban, trainwreck vagy magyarul -> kész katasztrófa. wink.gif )
arra gondoltam, köthetnénk fogadásokat a ppv-kre, ki van benne? laugh.gif


A 12 Rounds eddigi két része nagyon tetszett ( főleg a második blush.gif ), kíváncsi vagyok, hogy most mi lesz a történet. laugh.gif
A mozikban 99%, hogy nem fogják játszani, tudomásom szerint eddig egy WWE filmet sem játszottak és szinkronosan is csak John filmjeit láttam. Azokban meg kész katasztrófa volt a szinkron. mellow.gif

Milyen fogadásra gondolsz? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2015. július 17. 00:11 #2504
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Idézet (Lil98 @ 2015.07.15. 21:41)
A 12 Rounds eddigi két része nagyon tetszett ( főleg a második  blush.gif ), kíváncsi vagyok, hogy most mi lesz a történet.  laugh.gif 
A mozikban 99%, hogy nem fogják játszani, tudomásom szerint eddig egy WWE filmet sem játszottak és szinkronosan is csak John filmjeit láttam. Azokban meg kész katasztrófa volt a szinkron.  mellow.gif 
Milyen fogadásra gondolsz?  smileeee.gif

A Marine 4-t láttam még múlt héten (?), a nagy lövöldözés közben kimentem a konyhába, ittam, visszamentem még mindig lőttek, sok jóról nem maradtam le :') Maga a helyszínválasztás és a casting jó volt, de a történet valahogy mindig elkanyarodott..
Phu, igazándiból nehéz így fogadni tétben, az alapötlet az volt, hogy tippelhetnénk a meccs győztesére, csak nem tudom miben. Mármint mit csináljon a vesztes, vagy mit nyer a győztes. Ha, tétben. Lehet tét nélkül is, de akkor meg oda a buli. Szóval valami ilyesmi fogadás, lehet még rajta csiszolni. laugh.gif
2015. július 17. 00:45 #2505
Lil98
Lil98
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17146
Csatolások: 17861
Azonosító: 168141
Online online
Idézet (Konvektor @ 2015.07.17. 00:11)
A Marine 4-t láttam még múlt héten (?), a nagy lövöldözés közben kimentem a konyhába, ittam, visszamentem még mindig lőttek, sok jóról nem maradtam le :') Maga a helyszínválasztás és a casting jó volt, de a történet valahogy mindig elkanyarodott..
Phu, igazándiból nehéz így fogadni tétben, az alapötlet az volt, hogy tippelhetnénk a meccs győztesére, csak nem tudom miben. Mármint mit csináljon a vesztes, vagy mit nyer a győztes. Ha, tétben. Lehet tét nélkül is, de akkor meg oda a buli. Szóval valami ilyesmi fogadás, lehet még rajta csiszolni. laugh.gif


Már egy ideje meg akarom nézni, de sose tudom rávenni magam, hogy letöltsem. rolleyes.gif Talán majd a jövőhéten, úgyis csinálnom kell valamit a Balatonra menet. cool.gif

Erre gondoltam én is, mert maga az ötlet nem rossz, de a fogadásokban általában a tét a legjobb rész, anélkül meg elveszti a "varázsát". Viszont én benne lennék. laugh.gif

Mi lenne például, ha a vesztesnek el kéne mesélni egy régi, cikis történetet vagy el kéne árulnia egy titkot? blush.gif Vagy valami ilyesmi.
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2015. július 17. 01:06 #2506
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Idézet (Lil98 @ 2015.07.17. 00:45)
Már egy ideje meg akarom nézni, de sose tudom rávenni magam, hogy letöltsem.  rolleyes.gif Talán majd a jövőhéten, úgyis csinálnom kell valamit a Balatonra menet.  cool.gif 
Erre gondoltam én is, mert maga az ötlet nem rossz, de a fogadásokban általában a tét a legjobb rész, anélkül meg elveszti a "varázsát". Viszont én benne lennék.  laugh.gif
Mi lenne például, ha a vesztesnek el kéne mesélni egy régi, cikis történetet vagy el kéne árulnia egy titkot? blush.gif Vagy valami ilyesmi.

Nah, én abban benne vagyok laugh.gif
És te melyik meccsre szállsz be?
Leginkább a Rollins vs. Lesnarra fogadnék (Rollinsra, a Summerslamig nála kell legyen), akkorát buknék rajta rohog.gif Mert az összes meccsre lehetetlenség tippelni, vagy egyre, vagy mindenki másra és ha nem talált jön a Szégyen-vonatba, nem is tudom laugh.gif Vagy a vesztestől bárki bármit kérdez Kérdezz-felelek szinten?
2015. július 17. 01:21 #2507
Lil98
Lil98
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17146
Csatolások: 17861
Azonosító: 168141
Online online
Idézet (Konvektor @ 2015.07.17. 01:06)
Nah, én abban benne vagyok  laugh.gif
És te melyik meccsre szállsz be? 
Leginkább a Rollins vs. Lesnarra fogadnék (Rollinsra, a Summerslamig nála kell legyen), akkorát buknék rajta  rohog.gif  Mert az összes meccsre lehetetlenség tippelni, vagy egyre, vagy mindenki másra és ha nem talált jön a Szégyen-vonatba, nem is tudom  laugh.gif Vagy a vesztestől bárki bármit kérdez Kérdezz-felelek szinten?


Én Lesnar-ra fogadnék. laugh.gif Randy vs. Sheamus, Cena vs. Owens.
Randy és John, of course. rohog.gif

Ez is egy jó ötlet. wink.gif Mondjuk mindenki tippel a főbb meccsekre, mint pl. a címmeccsek. Ha mindet eltalálja nincs kérdés, ha egyet nem talál el kap 1 kérdést mindenkitől stb.
Legalább lenne még egy okom élőben nézni a PPV-ket és szurkolni. Apropó élőben nézés, nem tudsz egy olyan oldalt, ahol élőben lehet nézni az adást? blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2015. július 17. 01:43 #2508
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Idézet (Lil98 @ 2015.07.17. 01:21)
Én Lesnar-ra fogadnék.  laugh.gif Randy vs. Sheamus, Cena vs. Owens.
Randy és John, of course.  rohog.gif 
Ez is egy jó ötlet.  wink.gif Mondjuk mindenki tippel a főbb meccsekre, mint pl. a címmeccsek. Ha mindet eltalálja nincs kérdés, ha egyet nem talál el kap 1 kérdést mindenkitől stb. 
Legalább lenne még egy okom élőben nézni a PPV-ket és szurkolni. Apropó élőben nézés, nem tudsz egy olyan oldalt, ahol élőben lehet nézni az adást?  blush.gif

Csak összeszedtük laugh.gif Egész pofásan hangzik.
Gyors akkor összeírtam kikre tippelek laugh.gif
(nem tudom ez is fontos meccsnek számít-e de:
King Barrett vs. R-Truth)
Kevin Owens vs. John Cena
Seth Rollins vs. Brock Lesnar
Randy Orton vs Sheamus
Prime Time Players vs. New Day
Ryback nem volt senkivel sem kiírva? Mert most olvasom lesérült, de nem is lenne meccse. blink.gif
Itt egy link, még negyed óra, én csak a ppvket szoktam élőben nézni, az adások ráérnek másnap is happy.gif
1 felhasználónak tetszik: Lil98
2015. július 17. 02:22 #2509
Lil98
Lil98
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17146
Csatolások: 17861
Azonosító: 168141
Online online
Idézet (Konvektor @ 2015.07.17. 01:43)
Csak összeszedtük  laugh.gif Egész pofásan hangzik.
Gyors akkor összeírtam kikre tippelek laugh.gif
(nem tudom ez is fontos meccsnek számít-e de:
King Barrett vs. R-Truth)
Kevin Owens vs. John Cena
Seth Rollins vs. Brock Lesnar
Randy Orton vs Sheamus
Prime Time Players vs. New Day
Ryback nem volt senkivel sem kiírva? Mert most olvasom lesérült, de nem is lenne meccse.  blink.gif
Itt egy link, még negyed óra, én csak a ppvket szoktam élőben nézni, az adások ráérnek másnap is  happy.gif


Owens vs Cena
Rollins vs Lesnar
Randy vs Sheamus

Elvileg IC meccse lenne Big Show-val meg Miz-zel. unsure.gif

Nagyon szépen köszönöm. laugh.gif Én is csak a Battleground-ot meg a SummerSlam-et szeretném megnézni, SmackDown-t alapban nem nézek már, csak az összefoglalót a wwe.com-on, a Raw meg ráér kedden. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2015. július 17. 14:59 #2510
RoxxiLove
RoxxiLove
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.11.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 44
Azonosító: 246384
Offline offline
Idézet (Konvektor @ 2015.07.17. 01:43)
Csak összeszedtük  laugh.gif Egész pofásan hangzik.
Gyors akkor összeírtam kikre tippelek laugh.gif
(nem tudom ez is fontos meccsnek számít-e de:
King Barrett vs. R-Truth)
Kevin Owens vs. John Cena
Seth Rollins vs. Brock Lesnar
Randy Orton vs Sheamus
Prime Time Players vs. New Day
Ryback nem volt senkivel sem kiírva? Mert most olvasom lesérült, de nem is lenne meccse.  blink.gif
Itt egy link, még negyed óra, én csak a ppvket szoktam élőben nézni, az adások ráérnek másnap is  happy.gif

Kicsit csodálkozom, hogy nem lesz díva meccs, mert általában szokott lenni PPV-ken... Elég jó a felhozatal. smileeee.gif Személy szerint a Lesnar vs. Rollins meccset várom már nagyon.

!!SPOILER!!
Ha minden igaz, akkor az Owens vs. Cena meccsen Owens fog győzni, hogy Cena tudjon indulni a WWE övért. Ez kb. 80%-ra biztos.
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2015. július 18. 18:17 #2511
QueenCarmen
QueenCarmen
új tag
 
Státuszhello im a hoe nice to meet you too
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.22.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 2
Azonosító: 245240
Offline offline
én szívesen válallnám a fogadásokkal azt, hogy számolom a pontokat és egy táblázatban rendezem és akkor minden félévben lenne egy 'bajnok' a tippelésben. amúgy lesz díva meccs. valószínűleg az újonnan alakult 3 csapat fog megmérkőzni:) emg kell várnunk a raw-ot hogy bejelentsék. Aztán jön az NXT Takeover amire szintén tippelhetünk majd :3
3 felhasználónak tetszik: Konvektor, Lil98, RoxxiLove
2015. július 19. 23:00 #2512
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Még ha nagyon akarnának is egy dívameccset sem tudnák hogyan összehozni, az övért unalmas lenne még egy Paige-Nikki (nem azért írom, csak szimplán már lehetne más is), de most, hogy felhozták az NXT női rosterének egy részét, lenne rá lehetőség, csak nem egy ppv-n, ennyire azért nem viszik túlzásba a #givedivasachance mozgalmat rolleyes.gif
A RollinsxLesnart én is, a wwe.comon van is egy olyan szavazósdi, mennyi suplexet fog Seth benyelni, hujuj, Suplex City, jövünk.
Akkor vannak tippelőink, számolónk, készen állunk rohog.gif
(John Cenaról pedig jut eszembe: ***)
3 felhasználónak tetszik: Lil98, QueenCarmen, RoxxiLove
2015. július 19. 23:26 #2513
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Spoiler
Rohadt kevés ez a meccs, szóval tuti valamire készülnek a főmeccs nem hiszem, hogy tiszta lesz, ott tuti lesz valami.
Cena elveszti az övet, mivel Owen elvesztette az NXT övet szóval ez tök logikus, hogy megnyeri mert nem véletlenül veszítette el azt. Plusz Cena már szinte mindenkit levert, de igazából kezd egyre szimpatikusabb lenni, Owens csak a jót hozza ki belőle és ezt ő is elmondta.
Reigns vs Wyatt nem érdekel, nagyon nem, Wyatt karaktere amilyen jó volt most annyira semmilyen, egyértelmű hogy Takert akarnak belőle csinálni, de ez nem megy. Nagyonnem. nea.gif
A Big Show és Miz meccset inkább hagyjuk, Ryabcknek is most kell lesérülnie, az IC öv mostanában mintha ellenne átkozva, mindenki lesérül tőle...
A Tag Team meccsbe akármelyikük nyerhet, mindegyik csapat jó.
Orton vs Sheamus Remélem Orton nyer, Sheamus táskáját a mai napig nem értem, de tényleg.
R-Truth vs King Barrett Ez a gimmick nem jó Barrettnek, csak vegetál.

+ Állítólag ott lesz Ric Flair, így arra következtetnek hogy Charlotte is ott lesz a női meccsben.
Állítólag ott van/lesz Taker is, van valami kép is róla, de én már semminek se hiszek, de nagyon pletyka, szóval 50%

Idegesít, hogy nincs Ambrose.
3 felhasználónak tetszik: Lil98, QueenCarmen, Konvektor
2015. július 20. 00:40 #2514
QueenCarmen
QueenCarmen
új tag
 
Státuszhello im a hoe nice to meet you too
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.22.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 2
Azonosító: 245240
Offline offline
Idegesít, hogy ennyire semmibe veszik a női részleget. Gail Kim is kiírta twitterre, hogy Vince McMahon egy sexista. Volt is egy Battle Royal amibe egyből kidobtak 4 embert, hogy minél hamarabb vége legyen és ezért Gail lefeküdt és kigurult. és odament felsegíteni Rosa-t aki a hátával neki vágodott a ring szélének mert túlságosan is meglökték. Aztmondták, hogy hallják a szavunk és elindul a #GiveDivasAChance de ez nagyon nem történt meg.
Én ezért nem is akartam, hogy az NXTből bármiylen tehetség is feljöjjön most Sasha-ról, Becky-ről és Charlotte-ról beszélek. hisz szerintem nem kéne 2 perces meccsre pazarolni a tehetségüket. Meglátszik, hogy az NXT-t Triple H vezeti hisz már nem egyszer volt női Main Event meccs. És az NXT-s gálák nagyon kevés WWE-s gálák egyike közé tartozik ahol 2 díva meccs is volt egy nap. kabd be Vince box2.gif
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2015. július 20. 00:56 #2515
Lil98
Lil98
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17146
Csatolások: 17861
Azonosító: 168141
Online online
Idézet (Konvektor @ 2015.07.19. 23:00)
Még ha nagyon akarnának is egy dívameccset sem tudnák hogyan összehozni, az övért unalmas lenne még egy Paige-Nikki (nem azért írom, csak szimplán már lehetne más is), de most, hogy felhozták az NXT női rosterének egy részét, lenne rá lehetőség, csak nem egy ppv-n, ennyire azért nem viszik túlzásba a #givedivasachance mozgalmat  rolleyes.gif
A RollinsxLesnart én is, a wwe.comon van is egy olyan szavazósdi, mennyi suplexet fog Seth benyelni, hujuj, Suplex City, jövünk.
Akkor vannak tippelőink, számolónk, készen állunk  rohog.gif 
(John Cenaról pedig jut eszembe: ***)


Egy Nikki vs. Paige meccs tényleg unalmas lenne már... Mondom ezt én, aki nem is néz díva meccseket. rohog.gif
Lesnar-t egyre jobban bírom, most már nem azért akarom, hogy Ő nyerjen, mert nem bírom Rollins-t. laugh.gif
Készen állunk hajnali ötig fent lenni, meg egyig-kettőig aludni. biggrin.gif
Neee _nevet.gif Amúgy, hiába szeretném, hogy John győzzön, erre elég kevés esélyt látok... de akkor is rá tippelek. rolleyes.gif

PS.: Vagy félóráig néztem az avatarodat és csak arra tudtam gondolni, hogy Chris Evans a világ egyik leghelyesebb férfija. wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2015. július 20. 01:10 #2516
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Idézet (Lil98 @ 2015.07.20. 00:56)
Egy Nikki vs. Paige meccs tényleg unalmas lenne már... Mondom ezt én, aki nem is néz díva meccseket.  rohog.gif 
Lesnar-t egyre jobban bírom, most már nem azért akarom, hogy Ő nyerjen, mert nem bírom Rollins-t.  laugh.gif 
Készen állunk hajnali ötig fent lenni, meg egyig-kettőig aludni.  biggrin.gif 
Neee  _nevet.gif Amúgy, hiába szeretném, hogy John győzzön, erre elég kevés esélyt látok... de akkor is rá tippelek.  rolleyes.gif 
PS.: Vagy félóráig néztem az avatarodat és csak arra tudtam gondolni, hogy Chris Evans a világ egyik leghelyesebb férfija.  wub.gif

Én is mostanában kattantam rá a dívákra, de inkább csak az NXTsekre, követem Emmust, meg hát a WWEbe van vagy.. 4? 5 aktív emberke a Divas Divisionben, abból a fele #teambella.. Lehetne jó kis rivalizálásokat csinálni, bevonni a fiúkat, akármi, annyi lehetőség van benne, odaültetnének a kreatív csoportba, gatyába ráznám őket (valamelyik megkapó ex shield taggal a hátam mögött, talán komolyan vennének rohog.gif)
Ne mondj csúnyákat Rollinsra, mert sírva fakadok, a vitathatatlan jövőt ne szekáld már _nevet.gif
Nem hatig tart? Full úgy emlékeztem múltkorról, 2-6? Mindegy, így is úgy is megnézem. De az egészet sose szoktam, a mitb-en is átpihiztem a tag teamest, amíg Cesaroék voltak még aszontam, érdekel az öv, de most? Prime Time vs New Day? Megint? Oké.. coffee.gif
Hátigen, eléggé egy elb.szott egy ppv lesz, egyet kell értenem emberek. De, megnézzük. Nézem. Na, nézzük. laugh.gif
Én még így se változtatok a tippjeimen, bukok, bukjunk együtt rohog.gif
(az avatarom köszöni, kitett magáért, megdolgozott érte, de a másik marvel!Chris sem utolsó, ha engem kérdezel, ezt a 3 Christ (Prattel) nagyon összekaparták, opsz, másik topik)
2 felhasználónak tetszik: Lil98, QueenCarmen
2015. július 20. 01:20 #2517
Lil98
Lil98
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17146
Csatolások: 17861
Azonosító: 168141
Online online
Idézet (Konvektor @ 2015.07.20. 01:10)
Én is mostanában kattantam rá a dívákra, de inkább csak az NXTsekre, követem Emmust, meg hát a WWEbe van vagy.. 4? 5 aktív emberke a Divas Divisionben, abból a fele #teambella.. Lehetne jó kis rivalizálásokat csinálni, bevonni a fiúkat, akármi, annyi lehetőség van benne, odaültetnének a kreatív csoportba, gatyába ráznám őket (valamelyik megkapó ex shield taggal a hátam mögött, talán komolyan vennének rohog.gif)
Ne mondj csúnyákat Rollinsra, mert sírva fakadok, a vitathatatlan jövőt ne szekáld már  _nevet.gif
Nem hatig tart? Full úgy emlékeztem múltkorról, 2-6? Mindegy, így is úgy is megnézem. De az egészet sose szoktam, a mitb-en is átpihiztem a tag teamest, amíg Cesaroék voltak még aszontam, érdekel az öv, de most? Prime Time vs New Day? Megint? Oké..  coffee.gif
Hátigen, eléggé egy elb.szott egy ppv lesz, egyet kell értenem emberek. De, megnézzük. Nézem. Na, nézzük.  laugh.gif 
Én még így se változtatok a tippjeimen, bukok, bukjunk együtt rohog.gif
(az avatarom köszöni, kitett magáért, megdolgozott érte, de a másik marvel!Chris sem utolsó, ha engem kérdezel, ezt a 3 Christ (Prattel) nagyon összekaparták, opsz, másik topik)


Bocsánat. blush.gif De sose bírtam. rohog.gif
Lehet hatig tart, én csak addig jutottam el, hogy megnézzem a wwe.com-on, hogy mi van, ott volt, hogy 11 pm, ami nálunk ha jól számoltam 5 óra, de aztán lehet, hogy akkor kezdődik. rohog.gif Mindegy, én négykor lefekszek, holnap vagyis ma nyolckor kelek és megyek az osztályfőnökömhöz nyelvvizsga-felkészítőre. Minden álmom 3-4 óra alvás után órákig angolul kommunikálni. rolleyes.gif

Na igen. Egyik Chris sem utolsó. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2015. július 20. 01:22 #2518
QueenCarmen
QueenCarmen
új tag
 
Státuszhello im a hoe nice to meet you too
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.22.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 2
Azonosító: 245240
Offline offline
Tudjátok, hogy nem nézek férfi pankrációt de azért Rollinsért már megéri belenézni blush.gif nemtudom a karakterét csak a finisherét de túl jól néz ki ahoz hogy néha elmulasszam, hogy rá lessek laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2015. július 20. 01:27 #2519
QueenCarmen
QueenCarmen
új tag
 
Státuszhello im a hoe nice to meet you too
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.22.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 2
Azonosító: 245240
Offline offline
Ha ez nem történik meg akkor Candice lehetett volna az új Trish Stratus. Egy csinos pofiból tehetséges pankrátorrá fejlődött. Kösz Beth rolleyes.gif na mindegy. mind tudjuk, hogy ezek után már sajnos nem térhetett vissza. pedig nagyot arathatott volna...
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2015. július 20. 01:37 #2520
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Idézet (QueenCarmen @ 2015.07.20. 01:22)
Tudjátok, hogy nem nézek férfi pankrációt de azért Rollinsért már megéri belenézni  blush.gif nemtudom a karakterét csak a finisherét de túl jól néz ki ahoz hogy néha elmulasszam, hogy rá lessek  laugh.gif

Rollinstéren nem sok jóról lehet beszámolni, úgy el lett cseszve a karakter mint a fene (hhh goldenboya, aki a bakancsát nem tudja a testőrség nélkül bekötni). A finisher is le lett váltva (ha még a curbstompra gondolsz), de most megnézem mit alkot össze a vezetőség nélkül, a kliens, Brrrrrrrrrrock Lessssnar ellen.
Elvileg jövőre visszajön a shield, na azt megnézem blink.gif
Csak én lettem álmos? nemár, még fél óra..
(és köszi mindkettőt ^^ visszamentek(: )
1 felhasználónak tetszik: QueenCarmen
130 oldal 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!