Starity

Pankráció V.

130 oldal 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. január 09. 12:08 #2561
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Most komoly, hogy AJ Stlyes jön a WWE-be? Elnemhiszem, egyik kedvenc pankrátorom.
1 felhasználónak tetszik: AndyTaker
2016. január 31. 21:30 #2562
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif meghajolo.gif
2016. január 31. 21:34 #2563
- törölt felhasználó -    
sikítottam amikor elindult a zene hogy atyaég ki ez? és Styles az! meghajolo.gif szerintem nem mondok újat azzal hogy a pankráció rajongok kb. 10 éve várták már ezt a pillanatot! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: AndyTaker
2016. február 19. 21:58 #2564
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif meghajolo.gif
http://assets.rollingstone.com/assets/2016/article/wwe-raw-daniel-bryan-reminds-us-why-we-watch-20160209/227590/medium_rect/1455033198/720x405-198_RAW_02082016ej_.jpg
2 felhasználónak tetszik: Lil98, AndyTaker
2016. július 23. 07:03 #2565
AndyTaker
AndyTaker
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.23.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 258276
Offline offline
Hűha, de rég jártam itt utoljára biggrin.gif Látom, régóta nem írt ide senki... azért teszek egy próbát, hátha ismét beindul a topik (mert 3-4 éve azért nagyon pörgött, bár úgy látom, csak Gonzalez írogat az akkori emberkék közül)! Nos, ugyebár a héten történt meg a Draft, különvált - ismét - a RAW és a SmackDown, kíváncsi leszek jövő héttől lesz-e nagy változás. Mindenesetre nagyon nem kiegyenlítettek az erőviszonyok, természetesen a "vörösök" javára billen a mérleg dry.gif Azért Cesaro-t legalább rakhatták volna a Smack-re és a KO-Sami Zayn kettős egyikét, mert így tényleg nyugdíjas korukig fogják egymást verni xD Igazából AJ, Dean és a visszatérő Randy miatt azért nézni fogom az SD adásait is. Ja és VÉGRE felhozták Finn Bálor-t, NXT-ből - Joe és Nakamura mellett - ő a kedvencem^^
Egyébként nézek még ROH-t, PWG-t, Evolve-t, Lucha Underground-ot és a New Japan-t is, ha vki esetleg ismeri ezen cégeket thumbsup.gif
Egyelőre ennyi lenne, aztán meglátjuk, hátha beindulnak itt a dolgok ismét + jönnek olyanok, akkikel régen jókat dumáltam (persze elbeszélgetek újakkal is smileeee.gif )
Üdv, Andy voltam
u.i.: a Cruiserweight Classic-et nézi vki? Azért nem semmi, Hunter (Triple H) milyen versenyt hozott össze/kiket válogatott be meghajolo.gif
2016. augusztus 04. 01:36 #2566
- törölt felhasználó -    
Idézet (AndyTaker @ 2016.07.23. 07:03)
Hűha, de rég jártam itt utoljára biggrin.gif Látom, régóta nem írt ide senki... azért teszek egy próbát, hátha ismét beindul a topik (mert 3-4 éve azért nagyon pörgött, bár úgy látom, csak Gonzalez írogat az akkori emberkék közül)! Nos, ugyebár a héten történt meg a Draft, különvált - ismét - a RAW és a SmackDown, kíváncsi leszek jövő héttől lesz-e nagy változás. Mindenesetre nagyon nem kiegyenlítettek az erőviszonyok, természetesen a "vörösök" javára billen a mérleg  dry.gif  Azért Cesaro-t legalább rakhatták volna a Smack-re és a KO-Sami Zayn kettős egyikét, mert így tényleg nyugdíjas korukig fogják egymást verni xD Igazából AJ, Dean és a visszatérő Randy miatt azért nézni fogom az SD adásait is. Ja és VÉGRE felhozták Finn Bálor-t, NXT-ből - Joe és Nakamura mellett - ő a kedvencem^^
Egyébként nézek még ROH-t, PWG-t, Evolve-t, Lucha Underground-ot és a New Japan-t is, ha vki esetleg ismeri ezen cégeket  thumbsup.gif 
Egyelőre ennyi lenne, aztán meglátjuk, hátha beindulnak itt a dolgok ismét + jönnek olyanok, akkikel régen jókat dumáltam (persze elbeszélgetek újakkal is  smileeee.gif )
Üdv, Andy voltam
u.i.: a Cruiserweight Classic-et nézi vki? Azért nem semmi, Hunter (Triple H) milyen versenyt hozott össze/kiket válogatott be  meghajolo.gif


hááá üdv újra itt! biggrin.gif Amint látod csak én maradtam a régiek közül! biggrin.gif de hááá én közel 20 éve nézek már pankrációt és ez a rajongás asszem egy életre szól! biggrin.gif
bizony néztem én is a draftot és hááá igen a kezdeti lelkesedésem a smackdown iránt rögtön alább hagyott az első SD live után...messze felül múlták Shane-éket egyenlőre! A roster még nem is lenne rossz de valahogy a RAW-ba kerültek az érdekesebb story-k! biggrin.gif arról nem is beszélve hogy Jericho elképesztő energiával van benne a karakterében. biggrin.gif meghajolo.gif a legjobb pillanatok megint az ő nevéhez fűződnek! biggrin.gif ez a legutóbbi Jericho-Sasha Banks szegmens is hatalmas volt. szakadtam az egészen! _nevet.gif meg a női draftot iszonyat elbaxták az ősszes valamire való nőt bedraftolták a RAW-ba egyedül Becky-t vitték a SD-ba érthetetlen módon. Paige-et is simán lehetett volna draftolni a SD-ba. meg aztán egy Finn Balor A.J. Styles meccsért a fél karom oda adnám de ez egy darabig nem lesz! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: AndyTaker
2016. augusztus 15. 00:21 #2567
AndyTaker
AndyTaker
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.23.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 258276
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2016.08.04. 01:36)
hááá üdv újra itt! biggrin.gif  Amint látod csak én maradtam a régiek közül! biggrin.gif de hááá én közel 20 éve nézek már pankrációt és ez a rajongás asszem egy életre szól! biggrin.gif 
bizony néztem én is a draftot és hááá igen a kezdeti lelkesedésem a smackdown iránt rögtön alább hagyott az első SD live után...messze felül múlták Shane-éket egyenlőre! A roster még nem is lenne rossz de valahogy a RAW-ba kerültek az érdekesebb story-k! biggrin.gif arról nem is beszélve hogy Jericho elképesztő energiával van benne a karakterében.  biggrin.gif  meghajolo.gif a legjobb pillanatok megint az ő nevéhez fűződnek! biggrin.gif  ez a legutóbbi Jericho-Sasha Banks szegmens is hatalmas volt. szakadtam az egészen! _nevet.gif  meg a női draftot iszonyat elbaxták az ősszes valamire való nőt bedraftolták a RAW-ba egyedül Becky-t vitték a SD-ba érthetetlen módon. Paige-et is simán lehetett volna draftolni a SD-ba. meg aztán egy Finn Balor A.J. Styles meccsért a fél karom oda adnám de ez egy darabig nem lesz! biggrin.gif


Jaj de jó, hogy legalább te maradtál biggrin.gif Amúgy elég kemény hetek állnak mögöttem, de nem panaszkodom... mindenesetre ez a nyaram eddig igen kellemetlenül alakul xD Még jó, hogy vannak ilyenkor is sorozatok (mert nézek egy jó párat, de az most nem ide tartozik) és persze a jó öreg wrestling!

Hát mit mondjak? Érdekesen alakulnak a dolgok ezzel az új érával meg a Draft után... mindenesetre nagyon egyenlőtlenül lett elosztva az egész, konkrétan Smack-ről csak AJ, Dean, Randy, Bray meg talán Corbin, akik "világbajnok-esélyesek" na meg persze Cena, de őt nem szeretném még egyszer champ-nek látni, elég volt az a 15 uralkodása LOL Szerintem Dolph nem lesz bajnok most a Slam-en, de ha lesz is, hamar elveszíti, mondjuk a Phenomenal igazán lehetne itt a WWE-ben is bajnok, ahogy minden más cégnél is volt már biggrin.gif

A RAW-n pedig úgy vagyok vele, sokan megérdemelnék az esélyt: Cesaro, KO, Neville, Sami pl. Aztán nem tudom, most Finn-t egyből bajnokká avatják, mert az lehet túl nagy push lenne így elsőre! Szóval talán Seth-nek kellene megnyerie most az új Universal övet, aztán pl. a Demon Bálor elvehetné tőle a Hell in a Cell-en a "pokol ketrecében"! A tag team öveket meg NAGYON REMÉLEM, bukja a New Day a Club ellen - mondjuk elfogult vagyok a két kopasszal, mert már a New Japan-ben figyeltem a pályafutásukat, hehe

Ja és NXT-t nem tudom, nézel-e, de ott is vannak most nevek: Samoa Joe a bajnok, a kihívója a japán nagyágyú Shinsuke Nakamura (egyik kedvencem volt onnan, mielőtt átjött ide!), akkor Austin Aries is ott kolbászol, nemrég debütált Bobby Roode, visszatért a hosszú sérüléséből Hideo Itami, azaz KENTA és megjött egy mexikói volt luchador (ott La Sombra-ként ismerték), Andrade Almas + az indy cégektől leszerződtették Johnny Gargano-t és Tommaso Ciampa-t, most mennek a tag övekért és jön még Rich Swann, de akkor egy angol cégtől Tommy End és elvileg megszerezték a ROH-ből Roderick Strong-ot, őt nagyon bírom tongue.gif

Amúgy pedig ha nem nézed a nyáron indult Cruiserweight Classic-et (egy 32 fős könnyűsúlyú tornasorozat, 10 héten át fog tartani), akkor melegen ajánlom, mert olyan nevek/párosítások/szórakozás az egész, hogy régen nem láttam ilyen színvonalú meccseket a WWE-ben, komolyan! Ráadásul benne van a keretben az "új Daniel Bryan", tehát az elmúlt két év szakértők által legtechnikásabbjának kikiáltott Zack Sabre Jr. és a japán 4-szeres év high flyer-je, Kota Ibushi, de ők csak a hab a tortán!

Ja és nem tudom, Evolve-t, Lucha-t, PWG-t nézel-e mostanság, mert azok a cégek most eléggé pörögnek... a TNA-t kaszáltam már rég, az a cég haldoklik régóta, de mostanság a ROH is gyengül, viszont a New Japan-nél mindig színvonalasak a meccsek

Na jó legyél, aztán remélem beszélünk még ezekről sokat biggrin.gif
2016. augusztus 17. 20:24 #2568
- törölt felhasználó -    
Idézet (AndyTaker @ 2016.08.15. 00:21)
Jaj de jó, hogy legalább te maradtál biggrin.gif Amúgy elég kemény hetek állnak mögöttem, de nem panaszkodom... mindenesetre ez a nyaram eddig igen kellemetlenül alakul xD Még jó, hogy vannak ilyenkor is sorozatok (mert nézek egy jó párat, de az most nem ide tartozik) és persze a jó öreg wrestling!
Hát mit mondjak? Érdekesen alakulnak a dolgok ezzel az új érával meg a Draft után... mindenesetre nagyon egyenlőtlenül lett elosztva az egész, konkrétan Smack-ről csak AJ, Dean, Randy, Bray meg talán Corbin, akik "világbajnok-esélyesek" na meg persze Cena, de őt nem szeretném még egyszer champ-nek látni, elég volt az a 15 uralkodása LOL Szerintem Dolph nem lesz bajnok most a Slam-en, de ha lesz is, hamar elveszíti, mondjuk a Phenomenal igazán lehetne itt a WWE-ben is bajnok, ahogy minden más cégnél is volt már biggrin.gif
A RAW-n pedig úgy vagyok vele, sokan megérdemelnék az esélyt: Cesaro, KO, Neville, Sami pl. Aztán nem tudom, most Finn-t egyből bajnokká avatják, mert az lehet túl nagy push lenne így elsőre! Szóval talán Seth-nek kellene megnyerie most az új Universal övet, aztán pl. a Demon Bálor elvehetné tőle a Hell in a Cell-en a "pokol ketrecében"! A tag team öveket meg NAGYON REMÉLEM, bukja a New Day a Club ellen - mondjuk elfogult vagyok a két kopasszal, mert már a New Japan-ben figyeltem a pályafutásukat, hehe
Ja és NXT-t nem tudom, nézel-e, de ott is vannak most nevek: Samoa Joe a bajnok, a kihívója a japán nagyágyú Shinsuke Nakamura (egyik kedvencem volt onnan, mielőtt átjött ide!), akkor Austin Aries is ott kolbászol, nemrég debütált Bobby Roode, visszatért a hosszú sérüléséből Hideo Itami, azaz KENTA és megjött egy mexikói volt luchador (ott La Sombra-ként ismerték), Andrade Almas + az indy cégektől leszerződtették Johnny Gargano-t és Tommaso Ciampa-t, most mennek a tag övekért és jön még Rich Swann, de akkor egy angol cégtől Tommy End és elvileg megszerezték a ROH-ből Roderick Strong-ot, őt nagyon bírom tongue.gif
Amúgy pedig ha nem nézed a nyáron indult Cruiserweight Classic-et (egy 32 fős könnyűsúlyú tornasorozat, 10 héten át fog tartani), akkor melegen ajánlom, mert olyan nevek/párosítások/szórakozás az egész, hogy régen nem láttam ilyen színvonalú meccseket a WWE-ben, komolyan! Ráadásul benne van a keretben az "új Daniel Bryan", tehát az elmúlt két év szakértők által legtechnikásabbjának kikiáltott Zack Sabre Jr. és a japán 4-szeres év high flyer-je, Kota Ibushi, de ők csak a hab a tortán!
Ja és nem tudom, Evolve-t, Lucha-t, PWG-t nézel-e mostanság, mert azok a cégek most eléggé pörögnek... a TNA-t kaszáltam már rég, az a cég haldoklik régóta, de mostanság a ROH is gyengül, viszont a New Japan-nél mindig színvonalasak a meccsek
Na jó legyél, aztán remélem beszélünk még ezekről sokat biggrin.gif


ÁÁÁÁ egyedül a RAW-ot nézem rendszeresen meg a WWE ppv-ket meg néha a SmackDown-t vagy az NXT-it! plusz még néha ránézek Xavier Woods gamer csatornájára!biggrin.gif Többre nem nagyon van időm! smileeee.gif TNA-t fúúúúú én már vagy 3-4 éve néztem utoljára.kb. akkortól kezdve kezdtem lekopni a TNA-ről amikor Mickie James és Jeff Jarett teljesen eltüntek a műsorokból.
Hááá szerintem lehet már most meg fogják nyeretni Balorral ezt az új övet! biggrin.gif De én Seth Rollinsnak drukkolok az új generációból ő a kedvencem meg Rusev! biggrin.gif
A.J. szerintem lesz bajnok csak nem jött még el az ideje nagyon sűrű és telített most a WWE feltörekvő sztárokkal.
meg majd CM Punk első meccsére leszek kíváncsi a UFC-ben! biggrin.gif asszem talán szeptemberben lesz az első meccse! lehet jól pofán vágják majd! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: AndyTaker
2016. augusztus 18. 02:42 #2569
AndyTaker
AndyTaker
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.23.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 258276
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2016.08.17. 20:24)
ÁÁÁÁ egyedül a RAW-ot nézem rendszeresen meg a WWE ppv-ket meg néha a SmackDown-t vagy az NXT-it! plusz még néha ránézek Xavier Woods gamer csatornájára!biggrin.gif  Többre nem nagyon van időm!  smileeee.gif TNA-t fúúúúú én már vagy 3-4 éve néztem utoljára.kb. akkortól kezdve kezdtem lekopni a TNA-ről amikor Mickie James és Jeff Jarett teljesen eltüntek a műsorokból.
Hááá szerintem lehet már most meg fogják nyeretni Balorral ezt az új övet! biggrin.gif  De én Seth Rollinsnak drukkolok az új generációból ő a kedvencem meg Rusev! biggrin.gif 
A.J. szerintem lesz bajnok csak nem jött még el az ideje nagyon sűrű és telített most a WWE feltörekvő sztárokkal.
meg majd CM Punk első meccsére leszek kíváncsi a UFC-ben! biggrin.gif asszem talán szeptemberben lesz az első meccse! lehet jól pofán vágják majd! biggrin.gif


Hát Seth-et én is bírom, viszont Finn-t egy fokkal még jobban... de azt mondom, inkább vigye az Architect most az övet, az ír srácnak ez túl korai lenne még szerintem rolleyes.gif Hát azt meg NAGYON remélem, hogy a Phenomenal One megszerzi a WWE vb. övet belátható időn belül, mert ha megnézed: ok, tele vagyunk hála Istennek tehetséggel, de a Smack-re azért nem jutott annyi, szóval én már a most vasárnap éjjeli Dean-Dolph csata győztese ellen küldeném és meg is nyeretném vele! Ja, egyébként mit szólsz most a frissen alakult Jeri-KO csapathoz? Én bírom őket, Chris még "idősödő" korában is adja és megkapta maga mellé a roster talán másik legnagyobb dumását, hehe
Egyébként Cesaro-nak már rohadtul adnék egy övet, nagyon megérdemelné, ha engem kérdezel dry.gif
Amúgy NXT-ről ki(k) a kedvence(i)d?
Ja és te szoktál live stream-en nézni PPV-ket? Én most nyáron - mivel megtehetem - mindig úgy nézek, szépen fenn maradok és hadd szóljon tongue.gif Most is úgy fogom a Slam-et meg előtte a Brooklyn-i NXT-t thumbsup.gif
Hát én már bő másfél éve várok Punk UFC debütáló meccsére és igen: elvileg jövő hónapban jön egy fiatal kezdő ellen, remélem azért nem ütik ki biggrin.gif
2016. augusztus 18. 23:01 #2570
- törölt felhasználó -    
Idézet (AndyTaker @ 2016.08.18. 02:42)
Hát Seth-et én is bírom, viszont Finn-t egy fokkal még jobban... de azt mondom, inkább vigye az Architect most az övet, az ír srácnak ez túl korai lenne még szerintem  rolleyes.gif  Hát azt meg NAGYON remélem, hogy a Phenomenal One megszerzi a WWE vb. övet belátható időn belül, mert ha megnézed: ok, tele vagyunk hála Istennek tehetséggel, de a Smack-re azért nem jutott annyi, szóval én már a most vasárnap éjjeli Dean-Dolph csata győztese ellen küldeném és meg is nyeretném vele! Ja, egyébként mit szólsz most a frissen alakult Jeri-KO csapathoz? Én bírom őket, Chris még "idősödő" korában is adja és megkapta maga mellé a roster talán másik legnagyobb dumását, hehe
Egyébként Cesaro-nak már rohadtul adnék egy övet, nagyon megérdemelné, ha engem kérdezel  dry.gif 
Amúgy NXT-ről ki(k) a kedvence(i)d?
Ja és te szoktál live stream-en nézni PPV-ket? Én most nyáron - mivel megtehetem - mindig úgy nézek, szépen fenn maradok és hadd szóljon  tongue.gif  Most is úgy fogom a Slam-et meg előtte a Brooklyn-i NXT-t  thumbsup.gif 
Hát én már bő másfél éve várok Punk UFC debütáló meccsére és igen: elvileg jövő hónapban jön egy fiatal kezdő ellen, remélem azért nem ütik ki  biggrin.gif


Jaja nagyon húzták halasztották Punk ufc debütálását. Hááá kiváncsian várom hogy képes e olyan bravúrt véghez vinni mint Lesnar a UFC-ben vagy mint Bobby Lashley az MMA-ban. Mondjuk Punk elég sok jiu jitsu technikában jártas szóval azért minden esélye meg lesz arra hogy képes legyen eredményeket elérni. biggrin.gif
A Jeri-KO az nagyon nagy!!! meghajolo.gif jó választás volt őket kettőjüket összerakni! biggrin.gif Jericho így hogy fulltime pankrátor lett újra remek szegmenseket és promókat nyom megint végre! biggrin.gif Komolyan szakadok a nevetéstől mindig rajta! biggrin.gif
ÁÁÁÁ én nem szoktam élőben nézni mindig másnap vagy két napra rá szoktam megnézni a PPV-ket vagy a RAW-t! smileeee.gif
Én nagyon remélem egyébként hogy Ziggler nem fogja megnyerni az övet hülyét fogok kapni ha megnyeri! biggrin.gif Nem bírom azta csávót vagyis inkább mindig is untam! biggrin.gif
Hááá az NXT-ből természetesen Samoa Joe a kedvencem míg a lányok közül nagyon bírom ezt a Japán csajt Asukát! biggrin.gif Remélem őt rövid időn belül felhozzák valamelyik főműsorba! Meg Bayley-t is nagyon bírom nahh ő pl.simán elférne a SD női rosterében a SD női szakasza nagyon gyenge egyedül Becky az akivel lehetne storyt vagy feud-ot indítani. Bevallom Nattie nekem már elég unalmas Alexa Bliss meg hááá nemtom...meg Enzo nője (nemtom a nevét) sem győzött meg nagyon! biggrin.gif
Amitől még kicsit tartok hogy A.J.Styles és Cena időtlen időkig is el feud-olhat ami nem lenne jó A.J már a TNA-ben is bele fásult a Daniels elleni 100 évig tartó feudokba nem lenne jó ha ez Cenával is így lenne! A.J.-t övre kell küldeni ő egy Main event pankrátor és szupersztár minimum a Wrestlemániáig bajnoknak kéne már lennie! biggrin.gif Dean Ambrose egy nagyon lelkes fazon bírom is őt de ő szerintem viszont nem MainEvent pankrátor ő nagyon jól elmozogna a középmezőnyben cruserweight vagy a USA övek körül ez hogy megnyerették vele sztem nem volt túlzottan jó döntés ahogy az sem hogy meg nyerették elötte Reigns-el! biggrin.gif
Meg az is érdekel hogy mi a tervük Ortonnal a nagy Lesnar összecsapás után. smileeee.gif Ortonnak meg jót tenne egy Heel turn meg valami csapat köré a SD-ban aztán lehetne ilyen keresztbe veréseket csinálni a RAW-al velük vagynemtom!Ortonnak ez a babyface karakter sztem nem állt jól soha sem egy jó kis gonosz Orton karakter utoljára aki ismét fejbe rúgja az áldozatait nah az jó lenne! meghajolo.gif biggrin.gif

meg mit szólsz conor mcgregor beszólására a WWE-nek hogy a pankrátorok puhányak meg stb.? biggrin.gif én arra tudok gondolni hogy ez csak a Show része és lehet valamire készülnek majd vele a következő Wrestlemániára! biggrin.gif mivel van valami biznisz a WWE és a UFC között hogy OK Lesnar újra harcol a UFC-ben de mi is kérünk valamit cserébe. pletyka szinten hallottam hogy egy UFC szupersztár felléphet majd WM-án Mcgregort és Rounda Rousey-t emlegették a legtöbbet! biggrin.gif
2016. augusztus 29. 17:00 #2571
Direction Rajongo6
Direction Rajongo6
Őszinte Egyéniség.
 
StátuszStrip That Down lázban égek annyira szeretem ezt a számot Liam Payne-től.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.06.
Hozzászólás: 2150
Csatolások: 666
Azonosító: 218747
Offline offline
Árulja el valaki, hogy miután Nikki Bella visszatért Carmella miért támadta meg a SmackDown-ban?

Mi baja van vele?
2016. november 21. 18:06 #2572
- törölt felhasználó -    
nahh ki tért vissza az NXT Take over-en?
Mickieeee!!!!! biggrin.gif meghajolo.gif
http://cdn.fansided.com/wp-content/blogs.dir/229/files/2016/10/Mickie-James.jpg
2017. február 13. 17:07 #2573
- törölt felhasználó -    
Kinek hogy tetszett az Elimination Chamber? laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Callieh
2017. február 13. 19:53 #2574
Callieh
Callieh
♡ mrs.bieber ♡
 
Státuszlove yourself
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 16.09.29.
Hozzászólás: 5205
Csatolások: 3522
Azonosító: 260016
Offline offline
Idézet (Sorah. @ 2017.02.13. 17:07)
Kinek hogy tetszett az Elimination Chamber? laugh.gif

;nekem egyébként nagyon tetszett, mert ugye John a kedvencem és ő lett a bajnok, aminek én nagyon örültem és szerintem mindenki nagyon tehetséges volt, de egy kicsit meglepődtem azon, hogy Brock és Goldberg nem maradtak bent a Royal Rumble meccsben, illetve The Undertaker is nagyon meglepett, de büszke vagyok rá heart.gif, de Randy tényleg nagyon megérdemelte a győzelmet és örültem is annak, hogy ő nyert, de remélem, hogy a John elleni meccsén nem fog győzni, lol. rohog.gif

***
the champ heart.gif
http://www.kephost.com/images/2017/02/13/champ.jpg
2017. február 16. 10:51 #2575
Fanni404
Fanni404
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.20.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 262016
Offline offline
Idézet (Callieh @ 2017.02.13. 19:53)
;nekem egyébként nagyon tetszett, mert ugye John a kedvencem és ő lett a bajnok, aminek én nagyon örültem és szerintem mindenki nagyon tehetséges volt, de egy kicsit meglepődtem azon, hogy Brock és Goldberg nem maradtak bent a Royal Rumble meccsben, illetve The Undertaker is nagyon meglepett, de büszke vagyok rá heart.gif, de Randy tényleg nagyon megérdemelte a győzelmet és örültem is annak, hogy ő nyert, de remélem, hogy a John elleni meccsén nem fog győzni, lol. rohog.gif
***
the champ heart.gif
http://www.kephost.com/images/2017/02/13/champ.jpg


Én őrültem Naomi győzelmének. Végre Alexa Bliss nem bajnok.
2017. február 16. 16:32 #2576
- törölt felhasználó -    
Személy szerint én ki nem állhatom Alexat,teljesen visszataszító karaktere van. Naomit sem annyira,de azért elviselhetőbb mint Alexa.

életeim heart.gif
http://68.media.tumblr.com/11bc69765662534a093c41c841c48f65/tumblr_ole9xokPSB1u6kkugo1_500.jpg

1 felhasználónak tetszik: Direction Rajongo6
2017. február 19. 06:55 #2577
- törölt felhasználó -    
Na jó... Én most sokkolódtam le.. Jövő héten Németországba jönnek wub.gif yahoo.gif Kora reggel kb. ugrálok az örömtől,hogy van esélyem elmenni. wub.gif
2017. március 03. 18:29 #2578
- törölt felhasználó -    
próbálom fenttartani a topicot,hátha újra elindul Most tényleg én vagyok az egyetlen,aki ennyire imádja AJt? Az a dinamika ami benne van,az fenomenális. laugh.gif
De jó is lenne újra látni bajnokként. kiss2.gif
http://ajstyles-source.com/media/albums/userpics/10004/6~0.png
1 felhasználónak tetszik: AndyTaker
2017. június 24. 13:51 #2579
AndyTaker
AndyTaker
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.23.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 258276
Offline offline
Idézet (Sorah. @ 2017.03.03. 18:29)
próbálom fenttartani a topicot,hátha újra elindul Most tényleg én vagyok az egyetlen,aki ennyire imádja AJt? Az a dinamika ami benne van,az fenomenális. laugh.gif 
De jó is lenne újra látni bajnokként. kiss2.gif 
http://ajstyles-source.com/media/albums/userpics/10004/6~0.png


Nos, szia... régóta nem néztem fel ide (igazából ez már a 2. profilom, az elsővel még évekkel ezelőtt voltam itt tag és akkor rendszeresen feljárogattam ide), de örülök, hogy legalább maradt valaki smileeee.gif Igyekszem ha mást nem, hetente felnézni^^ Aztán max. az egyéb elfoglaltságok/lustaság/stb. miatt nem fog menni xD Hátha újra benépesül a topic, ezt támogatom!

Na szóval, ha már felhoztad a Phenomenal-t... őt én is nagyon kedveltem mindig, már jóval a WWE-be kerülése előtt (néztem régebben ROH-t és TNA-t is, onnan ismertem meg AJ-t)
Egyszerűen pazarok a mozdulatai, nagyon ügyes/fürge még 40 körül is és valahogy vonzza a közönséget, hisz amikor heel-t (negatív karaktert) kellett hoznia, akkor is szerették biggrin.gif
Ő tényleg megérdemelné ismét a főövet, nem úgy ez a Jinder, akiben nem tudom, mit lát a vezetőség... szerintem borzasztó rossz pankrátor dry.gif Azóta nem is érdekel úgy a SmackDown, mióta legyőzte Randy-t.

Egyébként kik a kedvenc férfi/női pankráraid a cégnél (RAW, Smack, akár NXT, ha azt nézel)?
2017. június 25. 15:35 #2580
- törölt felhasználó -    
Idézet (AndyTaker @ 2017.06.24. 13:51)
Nos, szia... régóta nem néztem fel ide (igazából ez már a 2. profilom, az elsővel még évekkel ezelőtt voltam itt tag és akkor rendszeresen feljárogattam ide), de örülök, hogy legalább maradt valaki smileeee.gif Igyekszem ha mást nem, hetente felnézni^^ Aztán max. az egyéb elfoglaltságok/lustaság/stb. miatt nem fog menni xD Hátha újra benépesül a topic, ezt támogatom!
Na szóval, ha már felhoztad a Phenomenal-t... őt én is nagyon kedveltem mindig, már jóval a WWE-be kerülése előtt (néztem régebben ROH-t és TNA-t is, onnan ismertem meg AJ-t) 
Egyszerűen pazarok a mozdulatai, nagyon ügyes/fürge még 40 körül is és valahogy vonzza a közönséget, hisz amikor heel-t (negatív karaktert) kellett hoznia, akkor is szerették  biggrin.gif 
Ő tényleg megérdemelné ismét a főövet, nem úgy ez a Jinder, akiben nem tudom, mit lát a vezetőség... szerintem borzasztó rossz pankrátor  dry.gif  Azóta nem is érdekel úgy a SmackDown, mióta legyőzte Randy-t.
Egyébként kik a kedvenc férfi/női pankráraid a cégnél (RAW, Smack, akár NXT, ha azt nézel)?

Jindert enyhén szólva ki nem állhatom.__.
Hmm.. kedvenc női pankrátoraim számomra egyértelműen a Bella lányok - már a karrierjük elején is láttam bennük valami különlegest.❤️ Továbbá nagyon szeretem még Sashat és Beckyt is, valamint az NXT-ből akit nagyon csípek az Asuka. Kedvenc férfi pankrátorom még mindig AJ, bár Randyt is bírom, a többieknek valamiért nem igazán sikerült megfogniuk, még talán Dolph és Ambrose az akiket szeretek://
1 felhasználónak tetszik: AndyTaker
130 oldal 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!