Starity

Pankráció V.

130 oldal 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. április 02. 15:30 #2461
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Idézet (DDLovato @ 2015.04.02. 08:25)
Ohh te jó Isten blink.gif Nektek mi a véleményetek az "új, heel" Sheamus-ről?
http://www.kephost.com/images/2015/04/02/RAW_1140_050-2416387.jpg

"YOU LOOK STUPID" A WM utáni Raw mindig az év legjobbja. rohog.gif Amúgy állítólag valami ír istenre hasonlít, de szerintem inkább egy kakasra. Tuti Vince ötlete volt, kinézem belőle. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: MrVelvetSky, Mini A.J., Lil98
2015. április 02. 15:40 #2462
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Túl jól áll neki az öv.. biggrin.gif
http://41.media.tumblr.com/ae855535ce985f13df1481815eb15e21/tumblr_nm4y72Teix1rmvjexo1_400.jpg
3 felhasználónak tetszik: MrVelvetSky, Mini A.J., Konvektor
2015. április 02. 22:25 #2463
MrVelvetSky
MrVelvetSky
All Red Everything™
 
Státusz
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 13.08.28.
Hozzászólás: 1134
Csatolások: 26
Azonosító: 210689
Offline offline
http://wwelifestlye.gportal.hu
>> megnyitott ez az oldalam is, chat-ben kérek ötleteket, hogy kiről legyen az első cikk! wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2015. április 03. 13:16 #2464
MrVelvetSky
MrVelvetSky
All Red Everything™
 
Státusz
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 13.08.28.
Hozzászólás: 1134
Csatolások: 26
Azonosító: 210689
Offline offline
Légy te is Nikki Bella!
Az alábbi linken összeálíltottam nektek egy Nikki Bella kinézetet és egy smink videót is linkeltem a lányoknak:)
http://wwelifestlye.gportal.hu/gindex.php?pg=36663182&nid=6588092

ki legyen a következő akiről összeállítást csináljak? chat-ben vagy itt a fórumon írjatok neveket, nem muszáj, hogy díva legyen.
1 felhasználónak tetszik: Mini A.J.
2015. április 04. 14:04 #2465
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Nekem Sheamus-szel semmi bajom nem lesz azt hiszem, a heel-eket mindig jobban szeretem, de azért ez a szakállfonogatós-vikingvagyok stílusa nemgyerebe biggrin.gif
Ez még a kevésbé kiakasztó, sokkal szomorúbb vagyok hogy A.J. (elvileg) kilép, még április 1-jei viccnek is durva lenne. Tényleg, szerintem vicc, nem mehet el ő is. ohmy.gif
Jól fogunk kinézni..
( x )
1 felhasználónak tetszik: MrVelvetSky
2015. április 04. 20:42 #2466
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Hát...most mondjam azt, hogy még ez is jól áll neki? biggrin.gif Kikészülök ettől az embertől. rohog.gif Nagyon hiányzik amúgy, visszajöhetne már lassan. smileeee.gif
pont most néztem vissza a debütálását, úgy 43789-ik alkalommal, de képtelen vagyok megunni, kedvenc debütálásom. laugh.gif
https://40.media.tumblr.com/6d1cf30b8eb6bc6486b40cf52b060734/tumblr_nm4xxmDCEc1soh95yo1_540.jpg
2 felhasználónak tetszik: Lil98, MrVelvetSky
2015. április 05. 00:46 #2467
MrVelvetSky
MrVelvetSky
All Red Everything™
 
Státusz
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 13.08.28.
Hozzászólás: 1134
Csatolások: 26
Azonosító: 210689
Offline offline
Az alábbi cikket írtam a magazinba, remélhetőleg elfogadják de ha nem legalább ti eltudjátok olvasni! wink.gif

A Díva kerestetik 2003-ban volt megrendezve előszőr a világ legnépszerűbb sportszórakoztatói szervezetében a WWE-ben majd 2007-ben láthattuk a műsort utoljára a képernyőn.

Visszatér a Díva kerestetik!

A Wrestlemania 31 lezajlása utána egy nappal jelentette be a WWE feje Vince McMahon, hogy több műsorral is bővülni fog a WWE Network listája többek között visszatér még a Tough Enough és a Díva kerestetik is. - olvashatjuk a wwe.com-on

A műsor 2003-ban indult el melynek nyertese csak egy fotózást nyert a szervezetnél, azonban 2004-ben a nyertes már szerződést nyert így került be Christy Hemme is. A show évről évre meg lett szervezve és továbbra is szerződés volt a fődíja a nyertesnek. 2005-ben Ashley, 2006-ban Layla legvégül 2007-ben Eve Torres került ki győztesen a megmérettetésből. Átlagosan 28 nő vett részt a versenyben. Több résztvevő a verseny véget érte után szintén szerződött a szervezetnél mint például a volt női bajnok Candice Michelle, a második leghosszabb ideig uralkodó díva bajnok Maryse és a többszörös női és díva bajnok Michelle McCool.

A műsorrol semmi bővebb tájékoztatást nem osztott meg a WWE a nézőközönséggel de egy biztos 2015-ben újra látható lesz a díva kerestetik a WWE Network-ön.
3 felhasználónak tetszik: Konvektor, riri17, Lil98
2015. április 05. 22:54 #2468
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
legyen már újra heel. de ezzel a hajjal, ne a mostanival. deimádtam hogy egy kcsg volt. heart.gif
http://38.media.tumblr.com/8ea55166a0386d9df0ae46a7bab587d0/tumblr_nlg6sldbeB1u9268ao9_500.gif
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2015. április 07. 21:21 #2469
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Idézet (riri17 @ 2015.04.05. 22:54)
legyen már újra heel. de ezzel a hajjal, ne a mostanival. deimádtam hogy egy kcsg volt. heart.gif 
http://38.media.tumblr.com/8ea55166a0386d9df0ae46a7bab587d0/tumblr_nlg6sldbeB1u9268ao9_500.gif

Nekem is nagyon tetszene az ötlet, de mit akarunk? Heel kavalkád lenne itt, most hogy Sheamus is visszabátorkodott jönni:D
1 felhasználónak tetszik: riri17
2015. április 07. 21:55 #2470
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Idézet (Konvektor @ 2015.04.07. 21:21)
Nekem is nagyon tetszene az ötlet, de mit akarunk? Heel kavalkád lenne itt, most hogy Sheamus is visszabátorkodott jönni:D

Valaki face turnt venne, és akkor Dean is vehetne egy heelt. biggrin.gif Az a baj, hogy így visszanézve a Jon Moxleys promoit, annyira tökéletes heel, az egész külseje és a viselkedése is. Faceként is nagyon jó, de heelként hozhatná az őrült formáját. laugh.gif A mégőrültebb formáját.
Az egyik legnagyobb külföldi fórumon olvastam, hogy állítólag elég nagy pusht kap majd, de igazság szeirnt én nem hiszek már az ilyeneknek. Azért a Money In The Banket megnyerhetné. biggrin.gif
2015. április 07. 22:05 #2471
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Idézet (riri17 @ 2015.04.07. 21:55)
Valaki face turnt venne, és akkor Dean is vehetne egy heelt. biggrin.gif Az a baj, hogy így visszanézve a Jon Moxleys promoit, annyira tökéletes heel, az egész külseje és a viselkedése is. Faceként is nagyon jó, de heelként hozhatná az őrült formáját. laugh.gif A mégőrültebb formáját.
Az egyik legnagyobb külföldi fórumon olvastam, hogy állítólag elég nagy pusht kap majd, de igazság szeirnt én nem hiszek már az ilyeneknek. Azért a Money In The Banket megnyerhetné. biggrin.gif

Nekem akkor lenne tökéletes, ha Seth face lenne, és Dean átcsapna heelbe. blush.gif
Már kapja a löketet, de a rajongóitól:D
Múltkor tele volt a twitter a #GiveAmbroseAChange és a #AmbroseApprecationDay-es tweetekkel, és ott olvastam hogy Dean tűzoltó akart lenni :'D
1 felhasználónak tetszik: MrVelvetSky
2015. április 08. 18:08 #2472
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Ki mennyire hiszi ezt el?
Sántít, de értelmesen hangzik, most hogy kilépett pardon.gif
- plusz szeressük a kicsiket blush.gif -
2 felhasználónak tetszik: Lil98, MrVelvetSky
2015. április 08. 18:48 #2473
- törölt felhasználó -    
Idézet (Konvektor @ 2015.04.08. 18:08)
Ki mennyire hiszi ezt el?
Sántít, de értelmesen hangzik, most hogy kilépett  pardon.gif 
- plusz szeressük a kicsiket  blush.gif -

Erre már én is gondoltam, és tényleg elég értelmes oka lenne annak, hogy elment dry.gif
Lehet, hogy tényleg igaz, de ezt csak akkor tudjuk biztosra, ha vagy az AJ vagy Phil is hivatalosan megerősíti. smileeee.gif
Ha igaz, akkor már előre is gratulálok nekik, és várom a pici Brooks-t, blush.gif
ha pedig mégsem ez lenne az oka a távozásának, akkor már tényleg nem tudom....
3 felhasználónak tetszik: Konvektor, Lil98, MrVelvetSky
2015. április 08. 21:22 #2474
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Idézet (Konvektor @ 2015.04.07. 22:05)
Nekem akkor lenne tökéletes, ha Seth face lenne, és Dean átcsapna heelbe.  blush.gif 
Már kapja a löketet, de a rajongóitól:D
Múltkor tele volt a twitter a #GiveAmbroseAChange és a #AmbroseApprecationDay-es tweetekkel, és ott olvastam hogy Dean tűzoltó akart lenni :'D

Azis jó lenne, de amúgy Seth nagyon jó heel, ha nem imádnám ennyire szerintem nagyon megutálnám. laugh.gif
Kábé mindent tudok róla (még aztis milyen boxert hord rohog.gif ), de ezt még nem tudtam. biggrin.gif Amúgy tumbli is televolt ezzel, remélem a WWE észbekap lassan. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: MrVelvetSky, Konvektor
2015. április 08. 21:27 #2475
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Idézet (Konvektor @ 2015.04.08. 18:08)
Ki mennyire hiszi ezt el?
Sántít, de értelmesen hangzik, most hogy kilépett  pardon.gif 
- plusz szeressük a kicsiket  blush.gif -

Én ezt már múltkor is olvastam, de amúgy szerintem tök elképzelhető, de AJ állítólag tervezte, hogy lelép de ezt csak a WM után közölte a vezetőséggel, mert tudta, hogyha előbb mondja, akkor 100% hogy kikapnak és ő azért gondolt Paigere is. smileeee.gif Jönne a pici Punk. wub.gif De nem élem bele magam, már milliószor felröppent ez a pletyka. biggrin.gif
Múltkor CM Punk debütálást néztem az ECW-ba....szar ez az egész, na. sad.gif
3 felhasználónak tetszik: Lil98, MrVelvetSky, Konvektor
2015. április 09. 20:01 #2476
MrVelvetSky
MrVelvetSky
All Red Everything™
 
Státusz
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 13.08.28.
Hozzászólás: 1134
Csatolások: 26
Azonosító: 210689
Offline offline
Idézet (riri17 @ 2015.04.08. 21:27)
Én ezt már múltkor is olvastam, de amúgy szerintem tök elképzelhető, de AJ állítólag tervezte, hogy lelép de ezt csak a WM után közölte a vezetőséggel, mert tudta, hogyha előbb mondja, akkor 100% hogy kikapnak és ő azért gondolt Paigere is. smileeee.gif Jönne a pici Punk. wub.gif De nem élem bele magam, már milliószor felröppent ez a pletyka. biggrin.gif
Múltkor CM Punk debütálást néztem az ECW-ba....szar ez az egész, na. sad.gif

Igen volt vmi interjú AJ-vel és csak Paige miatt nem szólt, hisz neki ez a legelső WM-je és akarta, hogy jó élményei legyenek ezzel kapcsolatban, ezért is tisztelem AJ-t mondjuk nem értem, hogy amiért egész életében dolgozott azt feladta Punk miatt.... szerelem ide vagy oda akkor is egész életében ezért az álmáért küzdött betelejsítette de én tuti addig maradnék amíg a szervezet nem küldd el...
várom a WWE live-et *---*
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2015. április 14. 16:04 #2477
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Már öt napja küldtem be, de úgy nézem nem fog ez már kikerülni.. (a cikkek színvonala gyerekek..) Viszont nem tudok vele mit kezdeni, és nem ezért fordítottam rá az időm, tehát akkor már lássák is néhányan :'D
- szerintem olvastátok már, de ez most nem zavar, akkor is bemásolom x( -
Az európai turnék a kedvenc részem az évben,” mesélte Dean Ambrose a wwe.com riporterének a hatalmas, interkontinentális eseménysorozatról, ami magába foglalja a műsorokat és a külön megjelenéseket – pl. autogram adások, fotózkodások, külön szegmensek - Nem mellesleg hazánkon kívül még természetesen ellátogatnak Angliába, Írországba, Németországba, ezen felül Lengyelországba, Svájcba és Belgiumba is. „Hatalmas élmény nekünk látni a sok különböző várost és különböző embert a világ körül.” – fűzte hozzá Dean.
Már pankráltam ezelőtt Dublin-ban, és Belfast-ban is” - kezdte a WWE legújabb felfedezettje, Neville, aki érthető okokból kötődik mélyen az európai pankrációhoz - „De még sosem voltam Manchester-ben emiatt. Pedig nagyon közel van a szülővárosomhoz, Newcastle-höz, már iszonyatosan várom.
A NXT tehetsége, Finn Balor egyaránt türelmetlen, hiszen ő is a szülőhazájában fog megjelenni a WWE-vel karöltve. „Olyan 9, 10 éves lehettem, amikor néztem a WWE-t Dublin-ban, ugyanabban az épületben.” – említette meg, annak gondolatára, hogy most őt fogják nézni a dublini stadionban. „És, hogy ezzel a szervezettel térhetek vissza, és még fel is léphetek, egy igazi álmom vált valóra.
http://www.wwe.com/f/wysiwyg/image/2015/04/Paige.jpg
Az első turné igazán a legkülönlegesebb,” emlékezett vissza Seth Rollins, aki még több oknál fogva fogja élvezni a kiruccanásnak is nevezhető körutat. „Azt hiszem, ez már az ötödik nemzetközi utam, és ez most úgy fog megvalósulni, hogy idén WWE Nehézsúlyú Világbajnokként léphetek ringbe, és erre büszke vagyok.
Paige-nek az Angliába való elmenetel, a hazajutást jelenti, ezzel együtt látja a barátokat, családot és továbbá, egész Európa különleges helyen van a volt Díva Bajnok szívében. „Olyan csodálatosak számomra,” aki szerint a fanok „tisztára olyanok, mintha a Bolondos Dallamokra mennének az arénába.
Bármelyik városba megyünk, bármelyik országba, nem számít – meg van a saját egyéni személyiségük a rajongóknak,” tette hozzá Rollins, megpróbálva az állítólagos, európai laza felfogást a nézőpontba helyezni. „Mind kiállnak a saját elveikért.
http://www.wwe.com/f/wysiwyg/image/2015/04/Miz.jpg
Nem meglepő módon, a nyílt Miz-nek más elképzelései voltak ezzel kapcsolatban.
Amikor kimegyek, tapsolnak engem, ünnepelnek engem, megértenek engem. Megfizették, és most élvezik a társaságom” világított rá az ’A-lister ’. „A rajongók együtt tudnak velem érezni, mert tudják, sosem lehetnek én, ezért rajtam keresztül élik ki magukat.
Akár egyetértesz vele, akár nem; legalább felfogod miről is beszél, ellentétben azzal a kozmikusan ijesztő mondatokkal, amik Stardust szájából hangzanak el.
Ez olyan mint ahogy a Cleveland zúz, tudod? Van fogalmad róla mennyibe kerül egy űrruha elkészítése? A NASA 11 millió dollárt költ a ruhára, még mielőtt fellőnék. Amikor Európára gondolok, akkor egy millió dollárnak érzem magam, egynek a tizenegyből, ami kitesz egy űrruhát.
Talán a hiba nem szegény Stardust-nkban keresendő, de azért magunkban azért még faggatnánk erről. Szerencsére, a Lunatic Fringe az, aki visszakalauzol minket Európába, de egy kicsit világosabban
http://www.wwe.com/f/wysiwyg/image/2015/04/Ambrose.jpg
A rajongók ott sokkal megszállottabbak, és együtt örülünk, hiszen nem gyakran jutunk el oda,” fogott neki Ambrose. „A WWE hatalmasra nőtte ki magát Európában, és emiatt mindig szívesen vágysz vissza. Leginkább amiatt jönnek el, hogy megnézhessenek minket, de néha még ők is a részesévé válnak. Nagyon jó hangulat szokott ez okból kialakulni. Saját bevallásom szerint a hangosabb, személyeskedőbb és felrázott közönség a jobb.
Holnap után live, majd azért valamelyikőtök meséljen smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: riri17
2015. április 14. 18:14 #2478
- törölt felhasználó -    
Idézet (Konvektor @ 2015.04.14. 16:04)

Fantasztikus cikk lett, gratulálok hozzá smileeee.gif Viszont azt sajnálom, hogy nem fog kikerülni, pedig ennek a cikknek sokkal több értelme lenne mint néhány "nagyon fontos hírnek" amit itt lehet manapság olvasni. dry.gif
Mindegy, az a lényeg, hogy nagyon tetszett a cikk és tényleg csak gratulálni tudok meghajolo.gif smileeee.gif
Jaa,és én is kíváncsi leszek majd az élménybeszámolókra *-* smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2015. április 17. 16:22 #2479
- törölt felhasználó -    
Hahó..smileeee.gif
Akinek van kedve és volt a Live Event-ön az majd írna egy kis élménybeszámolót, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogy szórakoztatok és milyen volt a show smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: MrVelvetSky, Konvektor
2015. április 17. 21:50 #2480
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17241
Csatolások: 17972
Azonosító: 168141
Offline offline
Idézet (DDLovato @ 2015.04.17. 16:22)
Hahó..smileeee.gif
Akinek van kedve és volt a Live Event-ön az majd írna egy kis élménybeszámolót, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogy szórakoztatok és milyen volt a show smileeee.gif


A kezdés előtt kb. egy órával érkeztünk meg, hihetetlen sok ember volt - elő is jött a tömegfóbiám -, viszont ennek ellenére viszonylag hamar bejutottunk az Arénába. Előtte persze átnézték a táskákat, nem lehetett bevinni se ételt, se italt. A Brand Shop-nál hatalmas tömeg volt - szerintem még a show alatt is, amúgy hihetetlen drága volt minden, ennek ellenére azért beszereztem egy Cena pólót. ^^ Mikor elfoglaltuk a helyünket nem voltak sokan, félórán belül viszont már több, mint a fél aréna tele volt. Kezdéskor Triple H jelent meg a kivetítőn, s köszöntött mindenkit. Majd megjelent Bad News Barrett, akinek elvileg elmaradt volna a meccse, ugyanis Bryan visszament az Államokba. Ám Jimmy Uso bejött és nekiesett, a ringbe érve pedig megszólalt a gong, ami kicseszett hangos volt. rohog.gif A meccset Jimmy nyerte.
Utána jött a The New Day vs Los Matadores vs Tyson Kidd és Cesaro mérkőzés, a Tag Team címekért, a közönség a "New Day Suck"-ot kiabálta, a bajnokokat meg meglepően sokat éltették, akik amúgy meg is nyerték a meccset, ami várható volt, egy Live Event adáson nem fogják elveszteni a címet. biggrin.gif
Tamina, Alicia Fox és Rosa Mendes vs Natalya, Layla és Emma. Jó meccs volt, bár én csak Nattie-t szeretem. tongue.gif Az utóbbi csapat nyert.
Adam Rose vs Finn Bálor. Bevallom, nem tudtam ki is Finn Bálor, de tényleg jól tud bunyózni, engem legalábbis megnyert magának. Ő nyert.
Big Show és Sheamus vs Roman Reigns és Dolph Ziggler. Sheamus bevonulásánal majd' leestem a székről, hihetetlenül nevetségesen néz ki ezzel a hajjal meg szakállal. Big Show-nál a legtöbben fújoltak, apu mondjuk örült, hogy jött Magyarországra... biggrin.gif Ziggler nagyon aranyos volt, pacsizott, visszafele pedig felemelte a neki szánt plakátokat, volt egy, amin a "Welcome home" felirat volt. :33 Reigns-t mindenki a rámpáról várta, helyette a szokásos útvonalon jött, tőlem kb. 7 méterre sétált el. :33 Roman és Dolph nyert.
The Miz és Fandango vs Damien Mizdow és Zack Ryder. A mérkőzés előtt Mike kicsit "megutáltatta" magát a közönséggel, kijelentette, hogy nagyon-nagyon lassan fog beszélni, hogy mindenki értse, amit mond. Ez nem mindenkinek tetszett. biggrin.gif Mondjuk, én éljeneztem neki. biggrin.gif Mizdow-nak viszont nagyon örültek, aki kimondta, hogy Budapest, és nem "sz"-nek, hanem "s"-nek ejtette, sőt Shut up helyett kuss-t mondott, ami nagyon tetszett az embereknek, akik elkezdték kántálni, hogy "kuss". biggrin.gif Amin kiakadtam az az volt, hogy a mögöttem ülő srác azt mondta, hogy Ryder valami új pankrátor. Aha, igen. Jól tájékozott... sleep.gif
Bray Wyatt vs Erick Rowan. Bray bevonulásánál megjelentek a vakuk és az aréna 80%-a Őt éltette, a meccs közben is. Ami tetszett, az az volt, hogy győzelme után segített Rowan-nek kimenni.
Rusev vs John Cena. Ennél a meccsnél az emberek bevadultak. biggrin.gif Rusev-nél fújoltak, megmutatva mennyire szeretjük az oroszokat. biggrin.gif Az előttünk ülő legalábbis így jellemezte. biggrin.gif John bevonulásával pedig valóra vált az egyik legnagyobb álmom. wub.gif Természetesen ezen meccs előtt merült le a fényképezőgépem, így képet nem, videót viszont a telefonommal tudtam csinálni. Majdnem az egész aréna felállt, s úgy éljenzett a bajnoknak. Ő volt az egyetlen ember amúgy, akinél felálltam és én is éljeneztem. Persze egyből elkezdődött a "Let's go Cena - Cena suck", én az előbbi csoportba tartoztam. Természetesen. ^^ John nyert, ami amúgy várható volt, az Extreme Rules-on meccsük van, nem veszti el az övét egy ilyen adáson. Remélem a PPV-n sem.
Ezzel volt vége, aminek nagyon örültem az az volt, hogy a kommentátor fickó azt mondta, hogy a közeljövőben még visszajönnek. :33 Utána gyorsan siettünk a Shop-ba, ahol előnévnapi ajándékként megkaptam a Cena pólót, jól felidegesítettem magam azon, hogy nem volt Orton póló ( Ambrose volt, pedig Ő is csigaevő "barátaimnál" volt -bocsánat, nagyon nem bírom a franciákat), az eladó meg azt se tudta, hogy ki Randy. sleep.gif Szép. reklamalo.gif
Nagyjából ennyi volt. Az biztos, hogyha jönnek jövőre, megyek, és nagyon remélem, hogy Randy is jön. wub.gif
Amúgy, így élőben, sokkal jobban lehetett látni, hogy van, amire rájátszanak. Nem egy olyan ütés volt, ami csak megjátszott volt, nem találta el az ellenfelet. Viszont ennek ellenére is egy világraszóló élmény volt. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: MrVelvetSky, Konvektor
130 oldal 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!