Starity

Pankráció V.

130 oldal 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. április 25. 18:21 #2481
MrVelvetSky
MrVelvetSky
All Red Everything™
 
Státusz
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 13.08.28.
Hozzászólás: 1134
Csatolások: 26
Azonosító: 210689
Offline offline
Egy kisebb szünet után, újra üzemel az oldal. Emberhiány miatt szívesen várjuk a jelentkezőket! Leginkább férfi karaktereket várunk, de ha lánnyal szeretnétek jelentkezni az se baj!
http://destinationwrestling.weebly.com
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2015. április 30. 23:42 #2482
MrVelvetSky
MrVelvetSky
All Red Everything™
 
Státusz
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 13.08.28.
Hozzászólás: 1134
Csatolások: 26
Azonosító: 210689
Offline offline
http://destinationwrestling.weebly.com
kint a RAW, jelentkezni még mindig lehet, fiúkkal jelentkezők előnyben
2015. május 02. 17:39 #2483
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Deimádomőket biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: MrVelvetSky
2015. május 03. 21:24 #2484
MrVelvetSky
MrVelvetSky
All Red Everything™
 
Státusz
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 13.08.28.
Hozzászólás: 1134
Csatolások: 26
Azonosító: 210689
Offline offline
Idézet (riri17 @ 2015.05.02. 17:39)

Carmy <3 How ya doin ? *---*
1 felhasználónak tetszik: riri17
2015. május 05. 18:01 #2485
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Nem hiszem el, hogy nyert. És ott lesz. Annyira felfoghatatlan számomra az egész, hogy a WWE végre hallgatott a nézőkre és olyat raknak bele a meccsbe, akit tényleg szeretnek és aki rettenetesen over. A WWE-nek végre évek után skerült valamivel feldobnia a napomat. Jah, és nézni fogom a PPV-t, amibe körbelül szartam eddig bele, de most megnézem, mert muszáj. laugh.gif

heart.gif
http://38.media.tumblr.com/a986952498fb781e7361e307be8b4eca/tumblr_nnv5le9NYI1r21b6lo2_250.gifhttp://38.media.tumblr.com/a25c3ff75f8968ee52e20f1a13c2dcf2/tumblr_nnv5le9NYI1r21b6lo4_250.gifhttp://33.media.tumblr.com/bd6480390fca96b2cd630073bae76c34/tumblr_nnv5le9NYI1r21b6lo1_250.gif
2 felhasználónak tetszik: Lil98, Konvektor
2015. május 22. 18:12 #2486
Bérces Dániel
Bérces Dániel
Seth Rollins
 
StátuszLegjobban...örökké
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.12.
Hozzászólás: 3239
Csatolások: 120
Azonosító: 180109
Offline offline
Sziasztok! Csináltunk egy barátommal WWE oldalt ahol minden friss hírt lehetne látni minden adást véleményezünk és lesznek havi podcastek is hogy mik történtek a hónapban. Napi szinten többször jelentkezünk hogy mi van a WWE világában. Ha szeretnétek mindig friss infókat, adásokat látni, jöjjetek fel az oldalunkra. Két adás már véleményezve van az eheti smack down és NXT. Köszönöm szépen előre is! Célunk hogy egy jó közösséget alakítsunk ki és a Magyarországi WWE rajongóknak legyen egy igazi oldaljuk ahol megtalálnak mindent frissen és minőségileg. Ha bármi kérdésed van tedd fel nekem itt vagy facebookon
https://www.facebook.com/magyarwwehirek?fref=ts
2 felhasználónak tetszik: Direction Rajongo6, Konvektor
2015. május 27. 21:42 #2487
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
- ej de régen jöttem topikozni, mindegy -
Dean és ez a rendőrőzés.. Netán egy közelgő Lockdown trailer előszele? Ki tudja.. :D
Még a negyedik Tengerészgyalogost sem tudtam megnézni, de ez amint kijön, teljes erőbedobással utánairamodok :D
És, ki kinek szurkol az IC övért? (:
- King Barrett és Rusev a kettő, Dolphy a Lana-ügy miatt nem favorit annyira -
- U.I.: képeket szedtem össze a filmről -
2 felhasználónak tetszik: riri17, Mini A.J.
2015. június 01. 22:16 #2488
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Kész káosz volt ez a ppv - legalábbis a címmeccses része -
Amikor betöltött reggel a wwe app, majdnem visszafordultam az ágyba.. - spoiler, bár minek spoiler, gondolom mindenki azért utánapislantott - Dean Ambrose ácsorog..na jó liheg.. a lépcsőn az övvel. Ez a látvány fogadott 'Elimination Chamber Full Results' cím felett. Gondoltam, itt a vég. Még mindig ez a szép kis feüd, az "addideazövem-nemadomnyee" nevében. Kicsit ki kéne a srácokat rázni a Shieldből. - pedig mikor először láttam egy smackdownos thriple-threat meccset az extagokkal, hanyatt akartam vágódni.. - Aztán eljutottam ma délután a tényleges meccsnézéshez - szarabb minőségben meg sem találhattam volna, de legalább most úgy ki tudtam venni kik is vannak ringben -, első megállapításom: kell Sethnek egy új finisher, lehet a pedigree történet szempontjából még majdnem passzolna is, de nah, a curbstomp már-már Seth volt. Az a meccs befejezés, mindent vitt. Számomra ez majdnem tökéletes megoldás. Mert Dean megérdemli az övet, de Colby Lopez számomra sokkal inkább szimpatikusabb, tehetségesebb (kövezzetekmeg,gyerünk) sportoló - de karakterileg meg temrészetesen Dean -, így jutottam arra, Sethé maradjon az öv. De így, hogy diszkvalifikálták, Dean a meccset, de nem a címet nyerte. Mégis nála van az öv. Jó ez így. :)
ej de jó volt ezt most így kiírni.
többször jövök.
ha van rám igény.
nincs.
oké.
hello.
1 felhasználónak tetszik: riri17
2015. június 03. 18:14 #2489
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Idézet (Konvektor @ 2015.06.01. 22:16)
Kész káosz volt ez a ppv - legalábbis a címmeccses része -
Amikor betöltött reggel a wwe app, majdnem visszafordultam az ágyba.. - spoiler, bár minek spoiler, gondolom mindenki azért utánapislantott - Dean Ambrose ácsorog..na jó liheg.. a lépcsőn az övvel. Ez a látvány fogadott 'Elimination Chamber Full Results' cím felett. Gondoltam, itt a vég. Még mindig ez a szép kis feüd, az "addideazövem-nemadomnyee" nevében. Kicsit ki kéne a srácokat rázni a Shieldből. - pedig mikor először láttam egy smackdownos thriple-threat meccset az extagokkal, hanyatt akartam vágódni.. - Aztán eljutottam ma délután a tényleges meccsnézéshez - szarabb minőségben meg sem találhattam volna, de legalább most úgy ki tudtam venni kik is vannak ringben -, első megállapításom: kell Sethnek egy új finisher, lehet a pedigree történet szempontjából még majdnem passzolna is, de nah, a curbstomp már-már Seth volt. Az a meccs befejezés, mindent vitt. Számomra ez majdnem tökéletes megoldás. Mert Dean megérdemli az övet, de Colby Lopez számomra sokkal inkább szimpatikusabb, tehetségesebb (kövezzetekmeg,gyerünk) sportoló - de karakterileg meg temrészetesen Dean -, így jutottam arra, Sethé maradjon az öv. De így, hogy diszkvalifikálták, Dean a meccset, de nem a címet nyerte. Mégis nála van az öv. Jó ez így. smileeee.gif
ej de jó volt ezt most így kiírni.
többször jövök.
ha van rám igény.
nincs.
oké.
hello.


Ajj én ott bőgtem anyának kora reggel, hogy ott az öv nála, még az sem érdekelt, hogy megint ellopta, de ott az öv. wub.gif De akkor most nem nyeri meg a táskát, mert azt Roman fogja. sad.gif De övet se fog. sad.gif Ajj. Romant nem tudom hova akarják nyomatni, egyszer nem jött be, nem fog pár hónap múlva sem. biggrin.gif Bár most próbálják megszerettetni, azért rakták Dean felé, de pff, felesleges.
Láttad már az American History X c. filmet? smileeee.gif Na, abban egy a curbstomphoz hasonlító mozdulat, sőt, asszem tök ugyanolyan volt. És ugye most vannak valami verekedések/rendőri intézkedések Amerikában az afroamerikaiak ellen és állítólag ezért kellett betiltani. A pedigree meg nem illik hozzá, nem tetszik ahogy csinálja. Amúgy nagyon idegesít, hogy ilyen bajnokot csinálnak belőle, met annyira jó heel, de az hogy sosem tud egyedül nyerni, ez annyira bosszantó. Mert a ringbéli tudása megvan (a Shieldből ő a legjobb) és simán tudna 'erőből' nyerni, szóval ez nagyon idegesít.
2 felhasználónak tetszik: Konvektor, Lil98
2015. június 04. 18:39 #2490
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Idézet (riri17 @ 2015.06.03. 18:14)
Ajj én ott bőgtem anyának kora reggel, hogy ott az öv nála, még az sem érdekelt, hogy megint ellopta, de ott az öv. :wub: De akkor most nem nyeri meg a táskát, mert azt Roman fogja. :( De övet se fog. :( Ajj. Romant nem tudom hova akarják nyomatni, egyszer nem jött be, nem fog pár hónap múlva sem. :D Bár most próbálják megszerettetni, azért rakták Dean felé, de pff, felesleges.
Láttad már az American History X c. filmet? :) Na, abban egy a curbstomphoz hasonlító mozdulat, sőt, asszem tök ugyanolyan volt. És ugye most vannak valami verekedések/rendőri intézkedések Amerikában az afroamerikaiak ellen és állítólag ezért kellett betiltani. A pedigree meg nem illik hozzá, nem tetszik ahogy csinálja. Amúgy nagyon idegesít, hogy ilyen bajnokot csinálnak belőle, met annyira jó heel, de az hogy sosem tud egyedül nyerni, ez annyira bosszantó. Mert a ringbéli tudása megvan (a Shieldből ő a legjobb) és simán tudna 'erőből' nyerni, szóval ez nagyon idegesít.

Én is egész nap csak azon kattogtam, hogy most akkor Raw lesz. Tisztázódik. Boldogság lesz.
Előre belegondolni még véletlenül sem szeretek mi lesz a következő ppvken, elkezdek kombinálni, és arra jutok, besz.pja az x, az y meg menjen már el a main rosterből stb.. Roman számomra Bo Dallassal egy helyen osztozkodik (azok a promok), ennek kombója a BoLieve That :'D
A filmet nem láttam sajnos, viszont úgy nagyjából érdekesnek hangzik. De nem értem, hogy egy film miatt miért veszik el a finishert, bár sok dolog nem zajlik le a kreatív csoport fejében mikor alkotnak. - egyik interjúban/comicconon említette, igaz, elvették, de szokásuk meggondolni magukat. ellie goulding hangján: everything could happen.
Nem vagyok pedigree szakértő, de a fejét jobban a lába közé tehetné, hogy legalább fájdalmasnak hasson. :'D
Már próbálok nem foglalkozni a ténnyel, hogy teljesen elb.sszák a karaktereket, az egyetlen karakterfejlődési pont a hell/face turn. Azon belül is építhetnének rájuk. De áh, nekünk nem kell olyan :DD
Ha már finisherek, kinek mi a favoritja? :3
- ötleteket fórumos csapattréningre szedhetnénk össze, ez csak egy javaslat, egy próbaverziós javaslat :D -
1 felhasználónak tetszik: riri17
2015. június 04. 19:12 #2491
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Idézet (Konvektor @ 2015.06.04. 18:39)
Én is egész nap csak azon kattogtam, hogy most akkor Raw lesz. Tisztázódik. Boldogság lesz.
Előre belegondolni még véletlenül sem szeretek mi lesz a következő ppvken, elkezdek kombinálni, és arra jutok, besz.pja az x, az y meg menjen már el a main rosterből stb.. Roman számomra Bo Dallassal egy helyen osztozkodik (azok a promok), ennek kombója a BoLieve That :'D
A filmet nem láttam sajnos, viszont úgy nagyjából érdekesnek hangzik. De nem értem, hogy egy film miatt miért veszik el a finishert, bár sok dolog nem zajlik le a kreatív csoport fejében mikor alkotnak. - egyik interjúban/comicconon említette, igaz, elvették, de szokásuk meggondolni magukat. ellie goulding hangján: everything could happen. 
Nem vagyok pedigree szakértő, de a fejét jobban a lába közé tehetné, hogy legalább fájdalmasnak hasson. :'D
Már próbálok nem foglalkozni a ténnyel, hogy teljesen elb.sszák a karaktereket, az egyetlen karakterfejlődési pont a hell/face turn. Azon belül is építhetnének rájuk. De áh, nekünk nem kell olyan biggrin.gifD
Ha már finisherek, kinek mi a favoritja? :3
- ötleteket fórumos csapattréningre szedhetnénk össze, ez csak egy javaslat, egy próbaverziós javaslat biggrin.gif -

Én már akövetkező Wrestlemaniaig felépítettem magamba mi is fog történni, bár néha bekavar a WWE, mármint nem arra számítottam hogy most Dean lesz ebben a státuszban.
Amúgy én Bo Dallast eskü birom, mármint már annyira idegesít, hogy már érdekel. biggrin.gif
Muszáj figyleniük a politikai dolgokra, mert ha valaki elkezdi mondani, hogy ez pl. rasszista, akkor csak ezek szerepelnének a címlapokon és nem hinném, hogy ez hiányozna nekik, ez kihatna mindenre, még a tőzsdére is.
[azt nem ártana, meg valahogy olyan furán 'ugrik' fel, vagy nemtudom. xd ]
Amúgy ma belegondoltam és lényegesen jobb a helyzet, mint pár éve. A kreatívok is egy nagyon picit jobbak, és öröm lesz nézni a következő éveket. Sok a fiatal a rendes rosterbe, NXT meg televan jobbnál jobb pankrátorokkal, szóval én ha tehetném előre tekernék 2-3 évet, mert akkora érik be igazán ez.
Nekem WWE-n kívüli van, az is ér? biggrin.gif Nekem ezek a finisherek túl gyengék valahogy, meg már mindegyiket annyiszor láttam, hogy már unom. xd [apropó Moxleynak sem ártana egy új finisher, bár amit én szeretnék neki az tiltólistás rohog.gif ]
Én majd gondolkozom valamiken, vagy megkérdezem gyakorin xd
2 felhasználónak tetszik: Lil98, Konvektor
2015. június 08. 19:14 #2492
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Idézet (riri17 @ 2015.06.04. 19:12)
Én már  akövetkező Wrestlemaniaig felépítettem magamba mi is fog történni, bár néha bekavar a WWE, mármint nem arra számítottam hogy most Dean lesz ebben a státuszban.
Amúgy én Bo Dallast eskü birom, mármint már annyira idegesít, hogy már érdekel. :D
Muszáj figyleniük a politikai dolgokra, mert ha valaki elkezdi mondani, hogy ez pl. rasszista, akkor csak ezek szerepelnének a címlapokon és nem hinném, hogy ez hiányozna nekik, ez kihatna mindenre, még a tőzsdére is.
[azt nem ártana, meg valahogy olyan furán 'ugrik' fel, vagy nemtudom. xd ]
Amúgy ma belegondoltam és lényegesen jobb a helyzet, mint pár éve. A kreatívok is egy nagyon picit jobbak, és öröm lesz nézni a következő éveket. Sok a fiatal a rendes rosterbe, NXT meg televan jobbnál jobb pankrátorokkal, szóval én ha tehetném előre tekernék 2-3 évet, mert akkora érik be igazán ez. 
Nekem WWE-n kívüli van, az is ér? :D Nekem ezek a finisherek túl gyengék valahogy, meg már mindegyiket annyiszor láttam, hogy már unom. xd [apropó Moxleynak sem ártana egy új finisher, bár amit én szeretnék neki az tiltólistás :rohog: ]
Én majd gondolkozom valamiken, vagy megkérdezem gyakorin xd

holy motherfucking god, szépen írtam-írtam, erre elmegy a net, és nem küldte el, és nem emlékszem mit akartam ._.
Persze, hogy ér, sőt, jobbak a külsősek - én leragadtam, hogyan kell a tornado ddt-t csinálni, a pedigree még nekem is megy :3
Magamra fogom bizony rántani a szekrénysort vasárnap, ha Roman nyeri a mitb-t. Nem akarom. Vagy, Seth elveszti az övet, aztán onnantól nyerhet felőlem Roman, csak viccesebb lesz nézni a Vezetőség reakcióját az egész szitura :')
- új kedvenc fotósorozatom: Superstars and Divas play with puppies: photos xD -
Akarom kérdezni, valaki belekalauzolna a Lucha Undergroundba? A WWE-t sem tártam fel még, annyi a sötét, homályos részlet, ezért lenne jó ha valaki tudna róla mesélni. - azért kérdezem, mert én bármit felfedezek, a nagy többség már kívülről fújja :') - Eddig ott tartok, hogy Angélico és Ivelisse a kettő favoritom, de majd talán később - este, holnap este - nézek még meccseket. Engem valamiért jobban megfogott mint a WWE első benyomásra, meglátjuk mi lesz :D
1 felhasználónak tetszik: riri17
2015. június 08. 19:35 #2493
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Idézet (Konvektor @ 2015.06.08. 19:14)
holy motherfucking god, szépen írtam-írtam, erre elmegy a net, és nem küldte el, és nem emlékszem mit akartam ._.
Persze, hogy ér, sőt, jobbak a külsősek - én leragadtam, hogyan kell a tornado ddt-t csinálni, a pedigree még nekem is megy :3
Magamra fogom bizony rántani a szekrénysort vasárnap, ha Roman nyeri a mitb-t. Nem akarom. Vagy, Seth elveszti az övet, aztán onnantól nyerhet felőlem Roman, csak viccesebb lesz nézni a Vezetőség reakcióját az egész szitura :')
- új kedvenc fotósorozatom: Superstars and Divas play with puppies: photos xD -
Akarom kérdezni, valaki belekalauzolna a Lucha Undergroundba? A WWE-t sem tártam fel még, annyi a sötét, homályos részlet, ezért lenne jó ha valaki tudna róla mesélni. - azért kérdezem, mert én bármit felfedezek, a nagy többség már kívülről fújja :') - Eddig ott tartok, hogy Angélico és Ivelisse a kettő favoritom, de majd talán később - este, holnap este - nézek még meccseket. Engem valamiért jobban megfogott mint a WWE első benyomásra, meglátjuk mi lesz biggrin.gif

Úgy utálom a WWE finisherjeit, semmi kreatívság nincs bennünk, a legtöbb már előtte is finisherként volt használt, más néven. biggrin.gif Egyébként AJ Styles finisherjét imádom, valahogy ő jut eszembe, de volt egy amit nagyon szeretek még, de nem tudom kié, de majd utánanézek. biggrin.gif
Romanba az az egy jó dolog van, hogy jól néz ki, a spearje is tetszik, de ennyi. Ha nem akarták vona rám erőltetni, semmi bajom nem lenne vele, sőt. De így... Ha Dean nyerne én ott halnék meg. wub2.gif De ha heel turnt venne, azt se bánnám.
nálam még mindig nem körözi le azt, mikor kisgyerekek pózoltak a bőrükbe bújva, Dean olyan édi volt wub.gif
Nos, ők a nyári terveimben szerepelnek, így nem követem őket, sajnos. Az az igazság, hogy én NJPW-t is nézek, ami nagyon komplett egy szervezet, annyi öv meg minden szar van, hogy nehéz követni. biggrin.gif Viszont megéri, mert a világ legjobb pankrátorjai szerepelnek benne, és ott a Bullet Club is.meghajolo.gif Én a NJPW-el vagyok így, jobban szeretem, mint a WWE-t.
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2015. június 16. 20:37 #2494
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Ti is láttátok már az oldalon a sok WWE Networkos reklámot? Először azt hittem hallucinálok xD Aztán egyre többször és többször, John Cena arca behálózza a Starityt :'D
Végül is, meghallgatták imáink, de rosszul kivitelezték őket. Spoiler, szóltam? Szóltam. Roman nem nyerte meg a MITB tatyót, nem kellett magamra rántani a szekrényt, ezaz. Mindenki szívózott a kommentszekcióban hogy Wyatt-tel miért csesznek ki ennyire, miért nem megy ő is a táskáért, és voilá, bekerült a meccsbe, csak nem úgy :'D Sheamus jó lesz Mrs.Mitb-nek, csak hát furcsa. Én a Money in the Banket csak Sethel tudom párosítani, annyira összeforrt nekem a kettő, majd hozzászokok.. Legfeljebb nem nézem :'D Még mit akartam, jah.. Brockot én csak a SummerSlamre vártam vissza (addig lesz Seth a whc, vagy legalábbis úgy olvastam), már hiányzott ő is és a Heyman hapi, jhaj, lesznek itt még 'my client..' beszédek azt hiszem. De nem baj, csak nem tudom ő kivel fog feüdözni, mert szerintem Seth mellé még Deant bepakolják egy darabig, Roman Wyatt-tel van, szóval jah, ez még kérdőjel. Meg egy problémám volt ezzel a ppv-vel. A zene. #givenewthemeformitb forradalmat kéne indítani :D
U.I.: érdekel valakit egy-két crack videó vagy sima fanvideó? Tudok pár 'it's awesome' kategóriásat hozni :D
2 felhasználónak tetszik: MrVelvetSky, Lil98
2015. június 16. 23:45 #2495
MrVelvetSky
MrVelvetSky
All Red Everything™
 
Státusz
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 13.08.28.
Hozzászólás: 1134
Csatolások: 26
Azonosító: 210689
Offline offline
lehet jelentkezni:
http://toughenoughhun.weebly.com/
smileeee.gif
2015. június 26. 16:41 #2496
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Naaa, megnéztem az új Tough Enough évad első részét, és a régi valamiért jobban tetszett. unsure.gif Imádom Jerichot, de nem tetszik ahogy a műsort vezeti, Miz viszont hihetetlenül jó a Tough Talkba. A versenyzőket szerintem nem igazán ismerhettük meg, nekem rövid volt a rész, a Tough Talkba jobban átjöttek a karakterek. Josh amilyen jól néz ki, olyan semmilyen és nagyon próbálja Romant utánozni, bár a haja amúgy szerintem szebb is. A kedvencem Tanner, imádom. Kicsit Rollins, de míg Seth inkább face karakter alapból, addig Tanner heel. A többi fiút már most utálom, zavar hogy ennyire féltékenyek rá. ZZ aranyos, de remélem nem ő nyeri meg, mert ezt nem érezném fairnek a többiekkel szemben, talán ha a fizikuma fejlődni fog, de már most közönségkedvenc és egy évvel idősebb nálam. biggrin.gif A lányok csapata televan Trish Stratus hasonmásokkal, az összes fitness modell, talán Sara Lee nem, meg az a MMA-s nő, egyébként nekem előbbi a legszimpatikusabb közülük. smileeee.gif Hank pedig nem is baj hogy kiesett, unalmas volt Szerintem nézni fogom ezentúl is, de csak addig míg Tanner ki nem esik, ami remélem nem fog előfordulni. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: QueenCarmen
2015. június 27. 23:49 #2497
QueenCarmen
QueenCarmen
új tag
 
Státuszhello im a hoe nice to meet you too
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.22.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 2
Azonosító: 245240
Offline offline
Nekem is nagyon bejön a Tough Enough. Mindigis bejött. Ez az évad oylan döcögősen indult de lesz jobb is remélem. csak az nem tetszik hogy a nézők döntenek. Hank keisését megértem nem volt a kedvencem, leszólta a nőket stb. de az hogy ZZ telejsen nem való oda, nem tudom hogy jutott el idáig stb. Amúgy lányoknál AMnada igen Trish Stratus hasonmás a többi emg fitness modell meg MMA-s. Lett volna egy vörös hajú csaj mégegy. csak ő bekerült aztán értesítették, hogy szívritmus zavara van amivel veszélyes lenne a verseny. Nem a pankrációzás csak a emgterhelés ami a versenyben van ezért kitették.
1 felhasználónak tetszik: riri17
2015. július 06. 19:33 #2498
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
AWWW wub.gif wub.gif kiss2.gif air_kiss.gif man_in_love.gif heart.gif wub2.gif wub3.gif
https://40.media.tumblr.com/0be835a194200378daa70c49813ccb55/tumblr_nr2tnbujFI1rafx4co1_540.jpg
2 felhasználónak tetszik: Lil98, Konvektor
2015. július 12. 00:26 #2499
QueenCarmen
QueenCarmen
új tag
 
Státuszhello im a hoe nice to meet you too
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.22.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 2
Azonosító: 245240
Offline offline
destinationwrestling.weebly.com
várjuk az újdonsült tagokat:3
2015. július 12. 12:57 #2500
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Fanni vagyok és egyszerűen imádom a Pankrációt.
Mindig szoktam nézni szombatonként a Viasat6-on.
Kedvenceim John Cena, Randy Orton valamint a Bella ikrek, de minden Pankrátort egyformán szeretek.
130 oldal 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!