Starity

Pankráció V.

130 oldal 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. július 20. 01:48 #2521
QueenCarmen
QueenCarmen
új tag
 
Státuszhello im a hoe nice to meet you too
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.22.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 2
Azonosító: 245240
Offline offline
Idézet (Konvektor @ 2015.07.20. 01:37)
Rollinstéren nem sok jóról lehet beszámolni, úgy el lett cseszve a karakter mint a fene (hhh goldenboya, aki a bakancsát nem tudja a testőrség nélkül bekötni). A finisher is le lett váltva (ha még a curbstompra gondolsz), de most megnézem mit alkot össze a vezetőség nélkül, a kliens, Brrrrrrrrrrock Lessssnar ellen. 
Elvileg jövőre visszajön a shield, na azt megnézem  blink.gif
Csak én lettem álmos? nemár, még fél óra..
(és köszi mindkettőt ^^ visszamentek(: )

ja igen ilyen vázlatokba hallottam emg olvastam twitteren. de az a pipebomb amit lenyomott twitteren erős volt:D
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2015. július 20. 01:56 #2522
Lil98
Lil98
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17146
Csatolások: 17861
Azonosító: 168141
Offline offline
Idézet (Konvektor @ 2015.07.20. 01:37)
Rollinstéren nem sok jóról lehet beszámolni, úgy el lett cseszve a karakter mint a fene (hhh goldenboya, aki a bakancsát nem tudja a testőrség nélkül bekötni). A finisher is le lett váltva (ha még a curbstompra gondolsz), de most megnézem mit alkot össze a vezetőség nélkül, a kliens, Brrrrrrrrrrock Lessssnar ellen. 
Elvileg jövőre visszajön a shield, na azt megnézem  blink.gif
Csak én lettem álmos? nemár, még fél óra..
(és köszi mindkettőt ^^ visszamentek(: )


Az lesz a gáz, hogy valószínűleg az az utolsó meccs lesz, mikor is én - reményeim szerint - már aludni fogok. rolleyes.gif Amúgy, ez a karakter tényleg szar, tudna Ő egyedül is, csak nem engedik neki, vagy mi. Az emberek meg ezért utálják. Mondjuk, én jelenleg azért, mert azt a gyönyörű kocsit nem nekem adta. dry.gif rohog.gif Az összetörésért meg Lesnar bácsit is meg kéne büntetni. rohog.gif Na, jó, most már tényleg fáradt vagyok.
Már csak pár perc. De én is ásítozok. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2015. július 20. 06:47 #2523
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Cenan annyira fontos volt azt az övet tartani, de tényleg. rolleyes.gif Plusz a meccs vége sem volt valami jó..
De Taker visszatért. laugh.gif
(úgy utálom hogy mindig mindent képes vagyok megnézni előre, pff)
2 felhasználónak tetszik: Konvektor, QueenCarmen
2015. július 20. 15:19 #2524
Lil98
Lil98
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17146
Csatolások: 17861
Azonosító: 168141
Offline offline
Na, háromból kettőt eltaláltam, szóval most büszke vagyok magamra. laugh.gif
Amúgy, nem tudom, hogy ez a Rollins vs. Lesnar meccs érvényes-e a fogadás szempontjából, végül is nem nyert senki. unsure.gif Mondjuk, felőlem jöhetnek a kérdések. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Konvektor, QueenCarmen
2015. július 20. 19:28 #2525
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Idézet (riri17 @ 2015.07.20. 06:47)
Cenan annyira fontos volt azt az övet tartani, de tényleg. rolleyes.gif Plusz a meccs vége sem volt valami jó..
De Taker visszatért. laugh.gif
(úgy utálom hogy mindig mindent képes vagyok megnézni előre, pff)

Amúgy baszki megnéztem az utolsó meccset és komolyan 9 perc volt? blink.gif Hónapokig építgették erre pff..a Wyatt - Roman meccs több mint 20 perc volt. sleep.gif
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2015. július 20. 19:41 #2526
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Hát, vegyes érzelmeim vannak a ppv-vel kapcsolatban. Olyan semmilyen volt a végkimenetel, de mégis azért jó volt nézni (alig emlékszem valamire, ezért nem jó hullán nézni). Szerintem is kár, hogy az övcseréket a SummerSlamre tartogatják, nem, kicsit sem lesz megrendítő, hogy mindegyik cím egy estén cserél gazdát, (szigorúan spoiler, Sheamus a kövi ppvn váltja be a táskát, nem biztos, már amennyire ezeknek hinni lehet, lásd: CenaxOwens meccs :') ) Viszont most a dívákat nagyon behozták, iszonyat jó lesz így, persze ha nem fuserálják el a szálakat, bár nem tudom mihez akarnak így kezdeni, most, hogy annyi mindent beleadhatnának. Maradnak a csoportos feüdhöz, nem fogják felbontani dívákra. Közben, nagyon okos voltam, rájöttem miért nem nyomják a nőit, úgy gondolják a 'Total Divas' elég esély nekik. Aha.
5-ből.. 3-t eltaláltam? Ehh.
A ppv közben láttam egy olyan srácot, aki egy sírkőre ráírta: rip Seth Rollins 1986 - 2015, ott kezdtem el készülni a suplexszámolásra (17t asszem), és az első tombstonetól tátva figyeltem az eseményeket..
(ezt és ezt muszááj: freaks and geeks és ez pedig magáért beszél)
3 felhasználónak tetszik: riri17, QueenCarmen, Lil98
2015. július 21. 22:08 #2527
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
szerelmeim
http://data3.whicdn.com/images/110367491/large.jpg

amúgy nekem seth volt először a kedvencem, mert aww, de aztán dean beszólásait mindig is imádtam meg a karjait, szóval ő lett a kedvencem :33 biggrin.gifD
http://38.media.tumblr.com/4c9ba4ecb49223009e23f78dac33395c/tumblr_n2ge5wx0TM1sd5q26o8_500.gif

ma shield napot tartok, még mindig rohadtul hiányoznak, nagyon
https://cdn1.vox-cdn.com/fan_shot_images/331313/The_Shield.jpg
2 felhasználónak tetszik: Konvektor, QueenCarmen
2015. július 25. 11:53 #2528
RoxxiLove
RoxxiLove
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.11.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 44
Azonosító: 246384
Offline offline
"A WWE rasszizmus miatt azonnali hatállyal megvált Hulk Hogantől" What the... blink.gif Azért ezt sem gondoltam volna Hulkról...
Szerkesztés: [CIKK]
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2015. július 31. 23:51 #2529
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Ez a hirtelen kicsapás nekem kicsit sántít, a szexvideó miatt nem, de egy-két elszólás és kész. Ennyi erővel mielőtt bemennének az arénába a nézők, megkérdezik: New Day Rocks? És aki New Day Sucks-szal válaszol, azt kicsapják onnan, vagy mennyire akarják ezt komolyan? Jesus. Én nem Hoganen képedek el, hanem a WWE-n.
Na mivel is jöttem. wub2.gif (konkrétan felcsuklottam mikor megláttam még valamelyik nap, hogy feltették)


És ez a ma hajnal Smackdownos tag-meccs, (na nem a 8 fős) hát azon megettem magam. Nemrég kezdtem el Kevin-lázban égni csak, erre beteszik a 2 alap favoritom mellé, valamit jól csinálnak.
2 felhasználónak tetszik: Lil98, riri17
2015. augusztus 21. 14:11 #2530
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
akkor erre a ppvre (+takeover) is kötünk fogadást? mert én ebbe vagyok :D (title for title, most ugrom a dunába.)
1 felhasználónak tetszik: Lil98
2015. augusztus 21. 21:38 #2531
Lil98
Lil98
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17146
Csatolások: 17861
Azonosító: 168141
Offline offline
Idézet (Konvektor @ 2015.08.21. 14:11)
akkor erre a ppvre (+takeover) is kötünk fogadást? mert én ebbe vagyok  biggrin.gif  (title for title, most ugrom a dunába.)


of course biggrin.gif mondjuk én csak a summerslam-re wink.gif megpróbálok fennmaradni, de elég kevés esély van arra, hogy sikerül rohog.gif szerintem négykor megint megyek aludni rolleyes.gif

Brock Lesnar vs. The Undertaker - lehet meg fogom bánni, ez az egyetlen olyan meccs, ahol nem vagyok biztos abban, hogy kire fogadjak, de ... nem is tudom, Taker bosszúra szomjazik, van esélye megnyerni ezt a meccset

Randy Orton vs. Sheamus - eléggé egyértelmű, remélem most nem az lesz, hogy megnyeretik az írrel, csak azért, mert az előzőt Randy nyerte rolleyes.gif
John Cena vs. Seth Rollins - bízom Super Cena-ban. csak ennyi
Bray Wyatt & Luke Harper vs. Dean Ambrose & Roman Reigns - no comment
Stephen Amell & Neville vs. Stardust & King Barrett - nem nézem a sorozatot, de akkor is Amell-nek szurkolok

a többi meccsre nem fogadok, azok alatt szerintem Supernatural-t fogok nézni cool.gif

kíváncsi vagyok, hogy mennyit fogok elbukni, még szerencse, hogy nem pénzben játszunk _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: riri17, RoxxiLove, Konvektor
2015. augusztus 21. 22:47 #2532
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Már nagyon régen néztem amúgy adást, max Ambrose meg Rollins részeket nézek, más nem is nagyon érdekel. smileeee.gif NXT inkább. De azért képben vagyok. Egyszer nem voltam amúgy képbe, mikor pont debütált a Shield, máig bőgök.

Lesnar vs Taker nekem a WM meccsük is bőven elég volt, azon majdnem bőgtem is, nekem az sok volt. Az a baj, hogy Lesnar egy állat, Taker meg azért még jó formában van, csak nem ellene. De szerintem ma megnyeretik vele.
Randy Orton vs. Sheamus - Inkább Orton, Sheamust sose szerettem és nem is fogom, a táskáját soha nem is fogom megérteni, Randyt meg még mindig imádom. smileeee.gif
Seth Rollins vs John Cena - Nem akarom, hogy Seth kikapjon. cry.gif Imádom bajnokként, Cenat meg tudjátok hogy nem igazán kedvelem (pedig jó úton haladt, komolyan, de most megint felbszták az agyam, hogy főöv közelébe rakták szóval most mégjobban idegesít, grat. taps.gif) Amúgy ez DQ lesz, vagy ha Cena nyer akkor táskabeváltás, ha úgy akarják bajnokként mint anno Flairt, azse volt sokáig bajnok. biggrin.gif
Ryback vs Big Show vs The Miz - blink.gif blink.gif Ryback
Bray Wyatt and Luke Harper vs Dean Ambrose and Roman Reigns - Ez nálam egyértelmű. cool.gif Szegény, még mindig összetörött pici szivemnek ez a 2 fős Shieldféleség is egy reménysugár, ha Seth még valahogy oda is keveredne ott halnék meg, mikor múltkor volt. Az a múltkori az én szivemnek nem kellett volna, az túl sok volt.
A Tag Team az most jó helyen van, max még a The New Day jöhet szóba, őket tartom még jónak. (azért Enzoék jöhetnének már wub.gif )
Stephen Amell and Neville vs Stardust and King Barret - Remélem ez lesz az utolsó Stardust meccs Codynak, utálom ezt a karaktert, pedig jól eljátssza, de rühellem. Amúgy tuti Amell nyer. Neville miatt azért megnézem, imádom ahogy ugrálgat.
Kevin Owens vs Cesaro - Mindkettejüket nagyon tehetségesnek tartom, szóval ezt muszáj megnéznem, azt hogy ki nyer azt nemtudom, nem is tudok választani, mindkettejüket birom. smileeee.gif
A nőknél Sashaék, imádom őt. cool.gif
2 felhasználónak tetszik: Lil98, Konvektor
2015. augusztus 23. 23:25 #2533
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
na, akkor lássuk.
a sheamus/randy meccsben őszintén randyre tippeltem volna elsőre, aztán elgondolkoztam, megint az lesz mint a wrestlemaniánál? legyőzi sheamust (aki meg beváltja azt a szrságot) (dene), így övmeccset akar. háhhát. sheamusre tippelek.
seth/cena. eh. az eszem johnt mondja, de ezt meg nem akarom elfogadni. de ha john lesz a nyertes, akkor kidobhatja az authority és boldogság.. nem is tudom.
undertaker/brock. heyman egy akkora állat. meg kéne szülinapomra hívni énekelni, új csengőhangom lett.
kevin/cesaro. ráfér kevinre a nyertes meccs. cegényem.
dean&roman/wyatts. heelturn lesz a brománcba, érzem.
mást úgy nem tartok annyira fontosnak, hogy belebukjak :D egyébként én el toritoéknak szurkolok a tag övekért, nem jutnak lehetőségekhez, a legdurvább jobberek manapság, de övváltás lesz a lucháékhoz, szerintem. fele ppv-t végigkiabálom (már amennyire 4 körül lehet majd) a felét meg végigalszom, a sok felesleges storyline.. rusev/summer meg a másik kettő? eh. bocsi mindenkinek, de annyira nem tolerálom az ilyen huzavona a semmiben típusúakat.
2 felhasználónak tetszik: riri17, Lil98
2015. augusztus 24. 19:56 #2534
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
5/3. látom a fejlődésemet. (nem egy 21/1)
a brock/taker meccset sajnos már nem vártam meg, elnyomott valami (mondjuk az álom), szóval most teljesen káoszban vagyok.
végülis nem lett brománctörés és aktatáska beváltás. konkrétan mikor seth lekopogtatta johnt, csak pislogtam és vinnyogtam - meg először nem is fogtam fel hogy ki a franc mászkál a ringben (mivel múltkor láttam egy olyan videót, amiben összegyűjtöttek olyan eseteket, amikben a rajongók bemennek a ringbe és próbálkoznak, majd security, stb. stb.). john steward, my man. és nem mellesleg, jobban áll neki a fehér, vagy csak az újdonság varázsa? még eldöntöm.
igazándiból, szeretem rollins heelkarakterét, meg hát lopezt még jobban is, de. de még az én ultimate rajongói eszemnek is sok, hogy hova akarják még őt nyomni? már egy rakat rekordot megdöntött és hovatovább, ahhoz képest hogy milyen bajnokot csináltak belőle, nem tudom felfogni miért adják a kezébe az öveket, kéne rollinsnak is harcolnia érte. /én még mindig az olyasfajta csodában bízom, hogy vagy kevinnel tagteam, vagy feüd, vagy vezetőségből vissza a shield 2.0-ba, jól van, abbahagyom a nyáladzást, nem lesz belőle semmi./ aztán nekem itt véget is ért a ppv. veletek mi a helyzet?
1 felhasználónak tetszik: riri17
2015. augusztus 25. 13:56 #2535
Lil98
Lil98
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17146
Csatolások: 17861
Azonosító: 168141
Offline offline
Idézet (Konvektor @ 2015.08.24. 19:56)
5/3. látom a fejlődésemet. (nem egy 21/1)
a brock/taker meccset sajnos már nem vártam meg, elnyomott valami (mondjuk az álom), szóval most teljesen káoszban vagyok.
végülis nem lett brománctörés és aktatáska beváltás. konkrétan mikor seth lekopogtatta johnt, csak pislogtam és vinnyogtam - meg először nem is fogtam fel hogy ki a franc mászkál a ringben (mivel múltkor láttam egy olyan videót, amiben összegyűjtöttek olyan eseteket, amikben a rajongók bemennek a ringbe és próbálkoznak, majd security, stb. stb.). john steward, my man. és nem mellesleg, jobban áll neki a fehér, vagy csak az újdonság varázsa? még eldöntöm.
igazándiból, szeretem rollins heelkarakterét, meg hát lopezt még jobban is, de.  de még az én ultimate rajongói eszemnek is sok, hogy hova akarják még őt nyomni? már egy rakat rekordot megdöntött és hovatovább, ahhoz képest hogy milyen bajnokot csináltak belőle, nem tudom felfogni miért adják a kezébe az öveket, kéne rollinsnak is harcolnia érte. /én még mindig az olyasfajta csodában bízom, hogy vagy kevinnel tagteam, vagy feüd, vagy vezetőségből vissza a shield 2.0-ba, jól van, abbahagyom a nyáladzást, nem lesz belőle semmi./ aztán nekem itt véget is ért a ppv. veletek mi a helyzet?


Randy vesztett, John vesztett, én meg elgondolkodtam rajta, hogy van-e értelme nézni a WWE-t. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: riri17, Konvektor
2015. augusztus 25. 14:51 #2536
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Idézet (Lil98 @ 2015.08.25. 13:56)
Randy vesztett, John vesztett, én meg elgondolkodtam rajta, hogy van-e értelme nézni a WWE-t.  rolleyes.gif

Ezt a kérdést én már hányszor tettem fel magamban. laugh.gif Két kezemen nem tudnám megszámolni. Szerintem csak megszokásból nézem. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Konvektor, Lil98
2015. augusztus 25. 14:54 #2537
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
SummerSlam olyan vegyes volt számomra, a Rollins - Cena meccs nagyon jó volt, a Taker - Lesnar meccs azthittem rosszabb lesz, de Taker elég szar állapotban volt utána, állítólag. unsure.gif Szeretem a karakterét, tudom hogy az élete a pankráció, de ezt abba kéne hagyni. Mert nem fogja ez kibírni, főleg nem Lesnar félék ellen.
Amúgy a Raw k*rvajó volt, baszki Sting ohmy.gif én csak néztem, esküszöm megleptek. biggrin.gif Az új Wyatt tag egy állat, komolyan mondom nagyondurva. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Konvektor, Lil98
2015. augusztus 26. 16:04 #2538
- törölt felhasználó -    
Sziasztok.
A nevem Bogi. Kb. 3 éve követem folyamatosan a WWE eseményeit. A kedvenceim leginkább face-ek,köztük Dolph,Randy és Dean. A heel-ek közt a kedvenceim Seth és Kevin.
Hát úgy ennyi a bemutatkozás biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Konvektor, RoxxiLove, Lil98
2015. szeptember 13. 20:16 #2539
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
sajnos feliratosat még nem találtam. de itt lenne egy link a lockdownhoz: ***
nemrég néztem meg, hát.. dean feldobta a filmet :D a marine: moving targetnél jobb volt, de az eleje eléggé nyögvenyelt..
noc-re is kötünk fogadásokat? :3
2015. szeptember 13. 20:25 #2540
Lil98
Lil98
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17146
Csatolások: 17861
Azonosító: 168141
Offline offline
Idézet (Konvektor @ 2015.09.13. 20:16)
sajnos feliratosat még nem találtam. de itt lenne egy link a lockdownhoz: ***
nemrég néztem meg, hát.. dean feldobta a filmet biggrin.gif a marine: moving targetnél jobb volt, de az eleje eléggé nyögvenyelt..
noc-re is kötünk fogadásokat? :3


jaj, köszönöm meghajolo.gif pont most akarta nekiállni linket keresgélni, esti mozizásnak tökéletes w00t.gif

persze laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
130 oldal 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!